Internet στο κινητό: Απορίες και ερωτήσεις

mixas!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mixas!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Ειχα ενεργοποιηση στο κινητο μου το internet αλλα χαθηκε με μια επαναφορα ρυθμισεων που εκανα!Θελω να μου πειτε αν μπορω να μπω απο κινητο της wind με καρτα vodafone η cosmote και να μου πειτε πως ακριβως το ενεργοποιω στις καρτες αυτες!Που στελνω μηνυμα δηλαδη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
για cosmote στέλνεις wap στο 1333
για vodafone δεν ξέρω:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixas!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mixas!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 290 μηνύματα.
το κινητο μου εχει τα δικτυα της wind δεν ξερω αν παιζει ρολο!παντως στο 1313 εστειλα και μου εστειλαν υπηρεσια δεν βρεθηκε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Conceicao

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Για να κατεβασεις τις ρυθμισεις wap της wind ωστε να ενεργοποιήσεις το ίντερνετ στέλνεις κενό μήνυμα στο 19234 και για την μηνιαία πρόσβαση με 4 ευρώ στέλνεις την λέξη PLUS στο 19349!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dmoud

Νεοφερμένος

Ο dmoud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Για Vodafone πάρε στο 13830, ζήτα ενεργοποίηση της υπηρεσίας και να σου στείλουν τις ρυθμίσεις (οι οποίες υπάρχουν και στο site της Vodafone).

Για το πακέτο με τα τα 30ΜΒ (3.5 ευρώ/μήνα) στέλνεις 2 στο 19109 ενώ για το πακέτο με τα 100ΜΒ (5ευρώ/μήνα) στέλνεις κενό μήνυμα στο 1328. Αυτά για καρτοκινητά (διότι για συμβόλαια έχει άλλα πακέτα). Νομίζω επίσης πως αν θέλεις κάποιο από αυτά τα πακέτα μπορούν να στο ενεργοποιήσουν και αυτό από το 13830.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
το κινητο μου εχει τα δικτυα της wind δεν ξερω αν παιζει ρολο!παντως στο 1313 εστειλα και μου εστειλαν υπηρεσια δεν βρεθηκε!
Είναι "Wapa".:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixas!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mixas!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Ευχαριστω για τις απαντησεις..συντομα θα ενημερωθειτε για τα νεα μου!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
ξερετε πως μπορω να εχω ιντερνετ μεσω του κινητου?:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
αν εχει το κινιτο σου wi-fi μπορεις να "κλέψεις"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
αν εχει το κινιτο σου wi-fi μπορεις να "κλέψεις"...
απο που να κλεψω για εξηγησε μου αναλυτικα γιατι απο τεχνολογια δεν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HOOLIGAN13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dhmhtrhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Αλλη λυση ναι παιρνεις ενα i-PHONE που εχει wifi και κλεβεις ιντερνετ απο αλλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
απο που να κλεψω για εξηγησε μου αναλυτικα γιατι απο τεχνολογια δεν:P
Καταρχήν, τι συσκευή έχεις;; Αν έχει Wi-Fi, μπορείς μέσα από το menu της συσκευής να συνδεθείς με διάφορα ξεκλείδωτα δίκτυα και να έχεις γρήγορο ίντερνετ εντελώς δωρεάν.. Τώρα, σε περίπτωση που δεν έχεις Wi-Fi συσκευή, η Wind σου προσφέρει τα πακέτα ADSM που σου προσφέρουν αληθινό ίντερνετ και όχι Wap. Τα ιντερνετικά πακέτα που σου προσφέρει η Wind είναι τα εξής:

https://www.wind.com.gr/pages.fds?langID=1&pageid=1213

ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΣΥΝΔΡΟΜΗΤΕΣ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΥ (ΑΠΛΟΥΣ ΚΑΙ ΕΤΑΙΡΙΚΟΥΣ)

Vodafone:

https://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=5811
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
ρε σεις χωρις να εχω wifi εχω ιντερνετ στο κινητο αλλα εχω ενα προβληματακι δεν ανοιγουν τα βιντεο τι πρεπει να κανω για να βελτιωσω αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Septagram

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιωτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Για βιντεο απο site λες; Το iphone ( αν εχεις το συγκεκριμενο κινητο τηλεφωνο ) δεν υποστηριζει flash και java.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά πήρα ένα νέο κινητό και έβαλα την κάρτα μου (Q Telecom) και μου έστειλε 3 μηνύματα με ρυθμίσεις, λοιπών τα πέρασα (το πρώτο ως Q-telecom το δεύτερο ως Q-telecom2 και το 3 ως Q-telecom3 έκανα και τα 3 με τη σειρά προεπιλεγμένα και όταν πήγαινα να συνδεθώ μου έλεγε μη υποστηριζόμενη σύνδεση και στα 3, πώς θα συνδεθώ στο Internet;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Mάλλον δεν είσαι συνετός για αυτό είναι αδύνατη η σύνεση! :P
Πιό σοβαρά, πάρε το customer service της Q
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδιά μια βοήθεια γιατί είμαι τελείως άσχετος. Έχω cosmote και έβαλα mb, και στο μήνυμα με τις ρυθμίσεις ζητάει ένα PIN. Που το βρίσκω αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Παιδιά μια βοήθεια γιατί είμαι τελείως άσχετος. Έχω cosmote και έβαλα mb, και στο μήνυμα με τις ρυθμίσεις ζητάει ένα PIN. Που το βρίσκω αυτό;

Δεν έχεις ξαναβάλει? Μήπως έχεις απενεργοποιήσει το ίντερνετ? Είναι ένα τηλέφωνο εξυπηρέτησης πάρε εκεί και θα σου πουν τι παίζει. Όταν άλλαξα κνητό για κάποιο λόγο δεν έμπαινε στο νετ και πήρα και μου το φτιάξανε γιατί είχα απενεργοποιήσει το day pass. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top