Όταν ενδιαφέρεστε για δεσμευμένο/η...;

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Επί τη ευκαιρία, λέω να βάλω ένα τραγούδι που ταιριάζει με το θέμα που κουβεντιάζουμε.

Ο «σερ» Γρηγόρης Μπιθικώτσης νομίζω το λέει πολύ εύστοχα...

«Ο έρωτας γεννήθηκε για δύο.». Δεν νομίζω ότι χρειάζεται υψηλή φιλοσοφία σε αυτά τα πράγματα...


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Έμμα, συγνώμη για την καθυστέρηση, ήμουν δεσμευμένος!!!!!:hehe:
Λοιπόν, εδώ----> https://www.e-steki.gr/showthread.php?t=623&page=9
κι εδώ -----> https://www.e-steki.gr/showthread.php?p=666768#post666768
θα σου λύθούν (ελπίζω) κάποιες απορίες ;) πιστεύω και σε όσους μου κάνανε την τιμή να ασχοληθούν με τις τοποθετήσεις μου!

@pit, καλός ο σερ βρε φίλε δε λέω, αλλά το συγκεκριμένο άσμα παραπέμπει πιότερο σε δουλεία παρά σε ερωτική σχέση και απ ότι γνωρίζω το εμπράγματο δικαίωμα στέρησης προσωπικής ελευθερίας καταργήθηκε κοντά 3αιώνες τώρα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Έμμα, συγνώμη για την καθυστέρηση, ήμουν δεσμευμένος!!!!!:hehe:
Λοιπόν, εδώ----> https://www.e-steki.gr/showthread.php?t=623&page=9
κι εδώ -----> https://www.e-steki.gr/showthread.php?p=666768#post666768
θα σου λύθούν (ελπίζω) κάποιες απορίες ;) πιστεύω και σε όσους μου κάνανε την τιμή να ασχοληθούν με τις τοποθετήσεις μου!

Εγώ διάβασα αυτά που έγραψες σε αυτά τα 2 ποστ και μου έπεσαν τα μαλλιά:blink: Με 4 ταυτόχρονα? Πως είναι δυνατόν αυτό? Που είναι ο σεβασμός προς την σχέση? Που είναι η αγάπη? Τι 4? Όχι 25..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
μου έπεσαν τα μαλλιά
Εντάξει βρε παιδί μου κι εσύ, μη τα παίρνεις όλα τοις μετρητοίς....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blair

Νεοφερμένος

Η blair αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
δεν ειναι τοσο απλα τα πραγματα..δε ειναι ολα ασπρο μαυρο..η σου αρεσει καποιος η σταματας δεν ειναι ενα κουμπι που το πατας και κλεινει..οκ ειναι καποιος αλλου ουτως η αλλιως δε ειμαι απο αυτες που θα μπορουσα να μπω αναμεσα η να του τη πεφτω απλα λεω οτι αμα καποιος σου αρεσει σου αρεσει και ας ειναι δεσμευμενος !μερικες φορες αυτο που παντα εψαχνες ισως ειναι με αλλη αλλο..απλα μονος του υποφερει .....ο αλλος καλα κανει τη ζωη του :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Εντάξει βρε παιδί μου κι εσύ, μη τα παίρνεις όλα τοις μετρητοίς....:redface:

Να μην τα παίρνω όλα τοις μετρητοίς? Χαχαχαχα εδώ εσύ λες ότι για την κάθε περίσταση θες διαφορετική γυναίκα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blair

Νεοφερμένος

Η blair αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
:( το θελω να σε γνωρισω σε σημαινει απαραιτητα και θελω να τα φτιαξουμε:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blair

Νεοφερμένος

Η blair αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
βρε χιμελιτα μου, αυτο που δεν μπορω να ακουω ειναι την καραμελα εκφραση θα πεθανω, θα αυτοκτονησω λες και λεμε θα παω στο περιπτερο να παρω τσιγαρα... :/:
να κτυπηθει στα πατωματα, να πονεσει , να κλαψει καποιος, να πιασει πατο για μια αγαπη ναι αλλα η ζωη συνεχιζεται και παντα υπαρχει κατι καλυτερο που μας περιμενει:) (δεν συμφωνεις?;))


δε συμφωνω.,το αν καποιος μας θελει μονο και μονο επειδη μας θελει δε σημαινει οτι ειναι κατι καλυτερο απλα ετυχε και μας εκατσε και ειναι θλιβερο...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Θα περιμένω τα σχόλια της Ρουμάνας! :pfff:

Α τα δικά μου δεν σου άρεσαν? Και έχω μια ερώτηση... Αν μάθαινες ότι η "σχέση" σου, σε έχει μόνο... για τους γάμους. Τι θα έκανες? Πως θα αισθανόσουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Α τα δικά μου δεν σου άρεσαν? Και έχω μια ερώτηση... Αν μάθαινες ότι η "σχέση" σου, σε έχει μόνο... για τους γάμους. Τι θα έκανες? Πως θα αισθανόσουν?
Κοίταξε, εννοείται ότι είναι αμφίδρομα αυτά, αλλιώς θα ήμουν πολύ....γαϊδούρι, δε νομίζεις; Όπως και να έχει δεν σε παρεξηγώ και δεν απαιτώ να ενστερνισθεί κανείς τις απόψεις μου, πόσο μάλλον εσύ που λόγω ηλικίας (και πολύ σωστά)βρίσκεσαι σε φάση ... "η αγάπη που χάθηκε στη σκόνη":P
Θα....αναθεωρήσεις, όλοι τα περάσαμε! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Κοίταξε, εννοείται ότι είναι αμφίδρομα αυτά, αλλιώς θα ήμουν πολύ....γαϊδούρι, δε νομίζεις; Όπως και να έχει δεν σε παρεξηγώ και δεν απαιτώ να ενστερνισθεί κανείς τις απόψεις μου, πόσο μάλλον εσύ που λόγω ηλικίας βρίσκεσαι σε φάση "η αγάπη που χάθηκε στη σκόνη":P
Θα....αναθεωρήσεις, όλοι τα περάσαμε! :D

Μα πέρα απ'όλα τα άλλα... Δεν κουράζεσαι? Δεν τις μπερδεύεις? Τι να πω τόσο θα αλλάξω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Δεν κουράζεσαι? Δεν τις μπερδεύεις?
Θεωρητική είναι η προσέγγιση λέμε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Θεωρητική είναι η προσέγγιση λέμε :)

Άλλο η θεωρία άλλο η πράξη.. Εγώ θα στο πω αυτό?;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,040 μηνύματα.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Τσουβάλιασμα....:whistle:
Clicher, ιδιαίτερα αγαπητό ως ....αντεπιχείρημα στους κόλπους των ιντερνετικών "συνομιλιών" ! :whistle:

Εγώ θα στο πω αυτό?;)
Πες το εσύ κι ας πέσει χάμω!;)

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Acheron

Νεοφερμένος

Ο Acheron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Δεν πειράζει αν σε γεμίζει ή όχι.

Αφού είναι με άλλον είναι με άλλον.

Είμαι σε σχέση μεγάλης διάρκειας και σκέφτομαι τα χειρότερα για τα άτομα που έχει "αρχίσει να κερδίζει" η κοπέλα μου. Είναι αδιάφορο.
Να είσαι κύριος, μου έλεγε ο πατέρας μου πάντα και στο προτείνω.

sorry που δεν έχω χρόνο για ανάλυση, αλλά αυτό είναι το θέμα τελικά.

Υποθέτω θα χωθείς όμως ε; ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
δε συμφωνω.,το αν καποιος μας θελει μονο και μονο επειδη μας θελει δε σημαινει οτι ειναι κατι καλυτερο απλα ετυχε και μας εκατσε και ειναι θλιβερο...:(

ειλικρινα δεν καταλαβα τι λες εδω..:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
'



"Μην κάνεις στους άλλους ό,τι δε θέλεις να κάνουν οι άλλοι σε σένα"

Το επόμενό σου ποστ θα είναι.


( Κατάφερα και την έκανα δικιά μου....


..Και ενώ είμαι μαζί της
αυτή φλερτάρει με άλλους.

Είναι φυσιολογικό αυτό;

Τι θα κάνατε εσείς ; )




'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Τι μπορεί να συμβεί, όταν αυτός/ή που σε ενδιαφέρει είναι ήδη δεσμευμένος;
Τίποτα απολύτως.

---ΑΝ είναι δεσμευμένος και ενδιαφέρεται να παραμείνει δεσμευμένος [από έρωτα για κάποιους, από κάποια διαστροφή του μυαλού για άλλους] το μόνο που θα καταφέρεις είναι να "φας τα μούτρα σου" με μια ξεγυρισμένη ή ευγενική απορρίψη (εξαρτάται από τον άνθρωπο).

--ΑΝ είναι δεσμευμένος και κοιτάζει δεξιά ζερβά τότε τα εξής πιθανόν να συμβαίνουν
α) Βαριέται στη σχέση του και ψάχνει να ξεφύγει. Too coward, κανείς δεν "πέθανε" επειδή έμεινε μόνος του, αν δεν του κάνει η σχέση του/της ας την τερματίσει. Ευχαριστώ δεν θα πάρω.
β) Περνάει καλά στη σχέση του και ψάχνει απλώς για μια "περιπέτεια"... Need to say more?

σσ. Οι περιπτώσεις που κάποιος είναι "δεσμευμένος" με 2-3-13 άλλους δεν μπαίνουν ΚΑΝ στην κατηγορία "έχω σχέση". Μπαίνουν στην κατηγορία "5-10-110 άνθρωποι περνάμε καλά την ώρα μας χωρίς να βάζουμε περισσότερες σκοτούρες στο κεφάλι μας". Άρα δεν μετράνε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top