Ιδέες για blog

κερκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο κερκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Αν αυτο που θες ειναι απλα να κανεις ενα blog, ουτος η αλλος δεν ειναι δυσκολο... Να κανεις ενα πετυχιμενο blog, δεν θα το πετυχεις επειδη θα σου πουν μερικοι το μακρυ τους και το κοντο τους
Το μακρυ και το κοντο ειναι αυτο που θα βοηθησει ομως. Αυτο που θελω να κανω ειναι ενα ομορφο και πετυχημενο ιστοτοπο. Και για να το πετυχω αυτο δε φτανουν μονο οι δικες μου ιδεες, καλο ειναι να δωσουν ολοι απο ενα χερακι. Δεν ειναι τοσο τραγικο. Οποιος δε θελει, κανενα προβλημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σίσσυ_67

Νεοφερμένος

Η Σίσσυ_67 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ωραίο θα ήταν να φτιάξεις για τα γλωσσόφιλα και τέτοια.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Ωραίο θα ήταν να φτιάξεις για τα γλωσσόφιλα και τέτοια.....

Γκουχου-Γκουχου. Μπορείς λίγο να μου εξηγήσεις την ιδέα σου; :worry:
Ειλικρινά τώρα, τι περιμένεις να δεις σε ένα τέτοιο blog δηλαδή; :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anisixos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο anisixos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 176 μηνύματα.
Ρε παιδια, δεν ξερω γιατι, αλλα τελευταια με προβληματιζει το ψευδωνυμο που εχω επιλεξει, το anisixos. Παροτι με αντιπροσωπευει και με εκφραζει σε μεγαλο βαθμο, το βλεπω σαν μια ταμπελα που εχω κολλησει και νιωθω οτι εχοντας αυτο το ψευδωνυμο αυθυποβαλομαι. Επισης, αναρωτιεμαι αν ειναι καλο να ειναι κανεις ανησυχος. Εσεις τι λετε; Τι σημαινει για εσας ανησυχος;
Τεσπα, σκεφτηκα να το αλλαξω και σκεφτηκα τα εξης νικνειμ :
maxmax
max blogakis
stefanos blogakis
max monroy

Ποιο σας αρεσει; Καμια ιδεα;;

Σημείωση:
Τα μηνύματα 24 και 25 προέρχονται από το συγχωνευμένο θέμα "Νέο ψευδώνυμο για το μπλογκ μου".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

spyroskaftanis

Δραστήριο μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
Ρε παιδια, δεν ξερω γιατι, αλλα τελευταια με προβληματιζει το ψευδωνυμο που εχω επιλεξει, το anisixos. Παροτι με αντιπροσωπευει και με εκφραζει σε μεγαλο βαθμο, το βλεπω σαν μια ταμπελα που εχω κολλησει και νιωθω οτι εχοντας αυτο το ψευδωνυμο αυθυποβαλομαι. Επισης, αναρωτιεμαι αν ειναι καλο να ειναι κανεις ανησυχος. Εσεις τι λετε; Τι σημαινει για εσας ανησυχος;
Τεσπα, σκεφτηκα να το αλλαξω και σκεφτηκα τα εξης νικνειμ :
maxmax
max blogakis
stefanos blogakis
max monroy

Ποιο σας αρεσει; Καμια ιδεα;;

Νομίζω ότι ανησυχείς για μικροπράγματα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

libre

Δραστήριο μέλος

Ο libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 694 μηνύματα.
Προσωπικη αναπτυξη, ευεξια, ταξιδια, lifestyle ειναι καλά κι ανεξαντλητα θεματα. Επισης θεματολογια με κοιν. δικτυα, following streams, ψυχολογια ιντερνετ, κοινωνικες τασεις κλπ μου αρεσουν πολυ. Να κανετε να ερχομαι να σας διαβαζω και να σχολιαζω. Επισης μια άλλη καλη ιδεα ειναι να δινετε το λογο σε μικρους παραγοντες (αφανη ατομα) που διαδραματιζουν καποιο ρολο σε τοπικο επιπεδο και βοηθουν να προωθηθουν σχεδια, αξιες κλπ. Όχι ομως κουτσομπολιστικο στυλ. Με αξιοπιστες πηγες, εικονογραφικο υλικο, συνεντευξεις (αν γινεται) και μικρα βιντεακια (youtube embedded).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Μ'αρέσει πάρα πολύ να γράφω κι έχω φτιάξει ένα blog με λίγες δημοσιεύσεις, αλλά παθαίνω το εξής...Κάθε φορά!
Ενώ ξεκινάω με χαρά να γράψω και μου έχει έρθει η έμπνευση, ξαφνικά την χάνω και αφήνω τη σκέψη μου στη μέση.Άκρως εκνευριστικό! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

libre

Δραστήριο μέλος

Ο libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 694 μηνύματα.
Μ'αρέσει πάρα πολύ να γράφω κι έχω φτιάξει ένα blog με λίγες δημοσιεύσεις, αλλά παθαίνω το εξής...Κάθε φορά!
Ενώ ξεκινάω με χαρά να γράψω και μου έχει έρθει η έμπνευση, ξαφνικά την χάνω και αφήνω τη σκέψη μου στη μέση.Άκρως εκνευριστικό! :P
Κανε ενα προσχεδιο πρωτα με τα βασικά σημεια για αναπτυξη. Κι οταν καθορισεις αυτά τα σημεια, σκεψου, αν εχεις καλυψεις καλα το θεμα σου ή παραμενουν κενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyroskaftanis

Δραστήριο μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
Ρίξτε μία ματιά και στο δικό μας: https://aformes.com/ και πείτε γνώμες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top