Ποιους θεωρείτε ταλαντούχους ηθοποιούς;

Engineer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Engineer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
Leonardo DiCaprio
Brad Pitt
Jack Nicholson
Morgan Freeman
Christian Bale
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Από όλες τις φίρμες ξεχωρίζω τους Benedict Cumberbatch και Johnny Depp
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

doop

Νεοφερμένος

Ο doop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Κατά την γνώμη μου πάντα, εάν δεν θέλουμε να κάνουμε εκπτώσεις, ο Μάρλον Μπράντο και η Μέριλ Στριπ με την απαράμιλλη τεχνική τους, είναι τα μεγαλύτερα ταλέντα που έχει να επιδείξει η τέχνη της υποκριτικής :worship:
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Άντρες:

1. Jack Nicholson (με διαφορά)
2. Kevin Spacey
3. Robin Williams
4. Edward Norton
5. Eddie Redmayne
6. Tom Hanks
7. Robert De Niro

Γυναίκες:

1. Meryl Streep (με διαφορά και πάλι)
2. Eva Green
3. Helena Bonham Carter
4. Tilda Swinton
5. Natalie Portman
6. Jennifer Lawrence
7. Marion Cotillard
 

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Bob Odenkirk.
Δεν έχω ξαναδεί πιο πειστικό κι απολαυστικό ηθοποιό της γενιάς μου.

Στο better call Saul
μοιάζει λες και η σειρά υπάρχει επειδή παίζει αυτός.


Ανυπομονώ για 5η σεζόν με περισσότερο slippin Jimmy. :clapclap:


 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,778 μηνύματα.
Έλλη Λαμπέτη

 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.
Μιας και μου ξανά θυμίσατε το θέμα ας ξαναπώ ΜΑΡΙΑ ΚΙΤΣΟΥ🥺🛐

την θεωρώ ιερό τέρας υποκριτικής
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.
Μαζί με την Μαρία Κίτσου που λατρεύω θα βάλω την Εκάβη Ντούμα ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΓΑΠΩ απλά. Έχει εξαφανιστεί βέβαια η κοπέλα, αλλά ήταν τεράστιο ταλέντο.

@Lasher τι λες για την Εκάβη; Την έχεις δει ποτέ; ❤️
 

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,909 μηνύματα.
Μαζί με την Μαρία Κίτσου που λατρεύω θα βάλω την Εκάβη Ντούμα ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΓΑΠΩ απλά. Έχει εξαφανιστεί βέβαια η κοπέλα, αλλά ήταν τεράστιο ταλέντο.

@Lasher τι λες για την Εκάβη; Την έχεις δει ποτέ; ❤️
Στο θέατρο μια φορά μόνο στο σπίτι της Μπερνάρντα Άλμπα σε σκηνοθεσία Λιβαθινού, με Αρβανίτη τη συγχωρεμενη την Ανέζα Παπαδοπούλου, τη Λουκία Μιχαλοπούλου κ.α. Περίεργη παράσταση, θυμάμαι ότι δεν μου είχε αρέσει. Την έχω δει και σε επεισόδια της 10ης εντολής, χαχα.
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.
Μαρίκα Κίτσου μόνο💘

@Lasher να πας Μήδεια οπωσδήποτε☺️ εγώ σε έξι μέρες θα πάω
 

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,909 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.
Αυτή η Καστάνη ως τροφός στο λαιμό μού κάθεται. Τεσπα, πες μου εσύ εντυπώσεις και αν "λέει" η παράσταση, θα πάω. :D
Ναι, αυτό πολλοί το είπαν, όντως.. αλλά εντάξει, Κίτσου και Μουρατίδης αξίζουν 😌
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,402 μηνύματα.
Viola Davis
Jessica Lange
Florence Pugh
Song Kang Ho
Isabelle Huppert
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.
το λουλούδι μου, η Μαρίκα Κίτσου, τέτοιες ηθοποιοί, μια φορά στα 50 χρόνια..🌹
Picsart_23-08-31_03-04-32-325.jpg
 

Luke87

Δραστήριο μέλος

Ο Luke87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
1) Clint Eastwood
2) Al Pacino
3) Robert de Niro
4) Michael Douglas
5) Woody Allen
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.
Μαρία Κίτσου Μιχάλης Σαράντης, τα δύο αγαπημένα μου❤️
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.
Επίσης, θα πω την Αναστασία Παντούση, που ως Ιφιγένεια στο κόκκινο ποτάμι ήταν ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ...

Την περιμένω στο ναυάγιο🤍
 

Wanda

Νεοφερμένος

Η Wanda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Steve Martin, Robbie Williams, Christian Bale, Peter Evans, Tom Hanks, Jared Leto, Elizabeth Olsen
 
Top