Συζητήσεις για την φιλοξενία blogs

Blog providers
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 4)

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ποσο ευκολα γινεται μια μεταφορα απο blogspot se wordpress και γιατι καποιος να προτιμησει το 2ο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katia

Νεοφερμένος

Η Katia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Μηπως ξέρεται ποιο site θα μπορουσε να φιλοξενίσει δωρεάν το blog μου?:)Ενα site δηλαδή που θα μπορούσε να με βοηθήσει και να το κατασκευάσω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Tο blogger έχει αυτή τη συνατότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billkolok

Νεοφερμένος

Ο billkolok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
ενα πολυ καλο στο οποιο εχω και το δικο μου blog ειναι το www.blogspot.com που λεει και ο φιλος Anarki ακομα το https://wordpress.org/ ειναι καλο....(μετα μπορεις να φτιαξεις δωρεαν Site αν θες με html στο freewebs.com και μετα να αλλαξεις donaim οπως εκανα εγω σε αυτη την ιστοσελιδα για μια μπαντα που εφτιαξα www.othersideband.tkhttps://www.otherside.tk ασχετο ειναι αυτο που ειπα απλα σου ειπα αλλη μια ιδεα που μπορεις να κανεις)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Θέλω να φτιάξω ένα blog που να έχει διάφορα widgets, άμεση σύνδεση με το facebook, να επιτρέπει την κατηγοριοποίηση, ίσως και την δημιουργία μενού στο οποίο θέλω να βάλω εικόνες, συνταγές, άρθρα μεταφρασμένα κλπ.. Θα έφτιαχνα site αλλά έτσι πανάσχετη που είμαι είναι πολύ δύσκολο. Θέλω λοιπόν να ψηφίσετε που θεωρείτε καλύτερο να το κάνω. Κι αν έχετε κάποια άλλη επιλογή που δεν την αναφέρω, παρακαλώ να μου την αναφέρετε.
Επίσης αν ξέρετε κάποιον οικονομικό τρόπο να φτιάξω ένα site/blog με μοντέρνο layout σε δική μου σελίδα (προφανώς τύπου wordpress ή joomla είναι τα καλυτερα, αλλά κάνα δύο φορές που προσπάθησα να βρω άκρη, χάθηκα τα πρώτα πέντε λεπτά εντελώς, απογοητεύτηκα και τα παράτησα :redface:) παρακαλείστε να μοιραστείτε την γνώση σας.

Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
blogger και τπτ αλλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
(προφανώς τύπου wordpress ή joomla είναι τα καλυτερα, αλλά κάνα δύο φορές που προσπάθησα να βρω άκρη, χάθηκα τα πρώτα πέντε λεπτά εντελώς, απογοητεύτηκα και τα παράτησα )
Πήγες να το στήσεις σε δικό σου χώρο και χάθηκες η στη χρήση χάθηκες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Το πρώτο.. είμαι και εντελώς άσχετη :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Αν κάνεις τελείως χειροκίνητη εγκατάσταση μάλλον πρέπει να σε βοηθήσει κάποιος, μπορεί να γίνει κάμποσο περίπλοκο. Αν τώρα ο hoster σου έχει λογισμικό τύπου cpanel η plesk που υποστηρίζει πιο αυτοματοποιημένη εγκατάσταση τότε τα πράγματα είναι αρκετά πιο εύκολα. Περιέγραψε όμως λίγο πώς άρχισες και που κόλλησες για να καταλάβω σε ποιο στάδιο βρίσκεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Plesk εχω στο papaki. Ούτε εγκατασταση δεν κατάφερα να κάνω, δεν έχει νόημα να σου περιγράψω, δεν νομίζω να καταφέρουμε να βρούμε άκρη από εδώ, αλλά σ' ευχαριστώ πολύ :)
Θα το ξαναπροσπαθήσω κάποια στιγμή κι αν είναι θα σε ρωτήσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top