Ιδέες και προτάσεις για δώρα

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
εχει η κολλητη μου γενεθλια σε δυο εβδομαδες περιπου (ψαρακι ειναι η γλυκεια μου:angelnot:) και δε ξερω τι να της παρω. σκεφτηκα για φορεμα ή εσωρουχα αλλα μου κανουν πολυ κοινοτυπα. δεν ειναι τυπος του βιβλιου ή της τεχνολογιας. καμια καλη ιδεα?? μηπως αρωμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ίσως κανένα εντυπωσιακό κόσμημα, ανάλογα με τα γούστα της. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Αφού είναι ψαράκι πάρε της ένα ψαράκι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Χελπ! Θέλω να πάρω κάτι φθηνό (έως 30 ευρώ μάξιμουμ) και ρομαντικό στον φίλο μου για την ημέρα του Αγίου Βαλεντίνου και δεν ξέρω τι..! Καμιά ιδέα;
Δεν θέλω να είναι κάτι χρήσιμο, θέλω απλώς να είναι κάτι που θα το συνδέσει με την συγκεκριμένη ημέρα..:)


εσένα να βγαίνεις από μία τούρτα :redface:

π.σ. εννοείται ότι το μη χρήσιμο και φτηνό είναι η τούρτα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Καμία ωραία τσαντούλα;

Και για όσους δεν βλέπουν καλά :P

τσΑντούλα!!!!
Δηλαδή τσάντα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

skoumas

Νεοφερμένος

Ο skoumas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Επιστρεφω στην κοπελα μου ,ηλικίας 18 ετών, υστερα από ταξίδι στο εξωτερικό και θέλω με την επιστροφή μου να της προσφέρω ένα δώρο. Έχω ήδη αγοράσει μικροπράγματα όπως μια καρδούλα , μπλουζα και αυτοκόλλητα τοίχου αλλά ψάχνω κάτι πιο χρήσιμο και συναρπαστικό.

Ιδέες , προτάσεις;

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Εξαρτάται.. Μπορείς να της προσφέρεις πολλά πράγματα...
Για παράδειγμα.. Αν η χώρα που επισκέφτηκες έχει ένα ιδιαίτερο προϊόν, μπορείς να της χαρίσεις κάτι τέτοιο...
Από την άλλη, ένα πολύ ωραίο δώρο για κοπέλα είναι και το άρωμα..
Πιστεύω όμως ότι το μεγαλύτερο θα είναι που επιστρέφεις κοντά της, οπότε μην αγχώνεσαι τόσο πολύ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Και εγώ άρωμα θα έλεγα, ή ένα βιβλίο με μια γλυκιά αφιέρωση....
Σκέψου και κάτι σε κολιέ ή βραχιόλι αν θές κατι πιο χρηστικο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Επιστρεφω στην κοπελα μου ,ηλικίας 18 ετών, υστερα από ταξίδι στο εξωτερικό και θέλω με την επιστροφή μου να της προσφέρω ένα δώρο. Έχω ήδη αγοράσει μικροπράγματα όπως μια καρδούλα , μπλουζα και αυτοκόλλητα τοίχου αλλά ψάχνω κάτι πιο χρήσιμο και συναρπαστικό.

Ιδέες , προτάσεις;


πες μας σε ποια χώρα πήγες και θα σου πω - δεν είμαι αδιάκριτος:redface: απλά προτιμώ τα ιδιαίτερα καλούδια κάθε χώρας

π.σ.
Καμία ωραία τσαντούλα;

Και για όσους δεν βλέπουν καλά :P

τσΑντούλα!!!!
Δηλαδή τσάντα :P

ήθελα να ξερα ποιος στραβο-διαβάζει σε αυτό το φόρουμ , να τον πάρουμε όλοι μαζί στο κυνήγι :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
1. Πόσα χρήματα σκοπεύεις να δώσεις;
2. Έχει κάποιο ιδιαίτερο χόμπι;
3. Από Γερμανία γυρνάς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skoumas

Νεοφερμένος

Ο skoumas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
1. Πόσα χρήματα σκοπεύεις να δώσεις;
2. Έχει κάποιο ιδιαίτερο χόμπι;
3. Από Γερμανία γυρνάς;

1) Αν μου αρέσει η ιδεα θα βρω τα λεφτά.
2) Διαβάζει βιβλία και σχεδιάζει ρούχα (με χαρτί και μολύβι)
3) Ναι.

πες μας σε ποια χώρα πήγες και θα σου πω - δεν είμαι αδιάκριτος:redface: απλά προτιμώ τα ιδιαίτερα καλούδια κάθε χώρας
π.σ.

απο Γερμανία γυρνάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
https://www.helidonis.gr/bitro/en/helidonis/bob.php

και τα μαλλιά στα κάγκελα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μπορείς να δεις εδώ, για κάποιο βιβλίο μόδας, λεύκωμα για παλιά αξεσουάρ, ή κάτι άλλο...
Αν βγάζει φωτογραφίες, πχ, μπορεί να της άρεσε μία κάμερα Lomo.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ένα κόσμημα θα ήταν πολύ ωραίο, ή μια ψηφιακή κορνίζα με φωτογραφίες σας. Αλλά είναι ολίγον τι κοινότυπα.
Νομίζω το ότι γυρνάς είναι το κυριότερο - για μένα τουλάχιστον αυτό ήταν, όταν είχα βρεθεί σε παρόμοια θέση. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
1) Αν μου αρέσει η ιδεα θα βρω τα λεφτά.
2) Διαβάζει βιβλία και σχεδιάζει ρούχα (με χαρτί και μολύβι)
3) Ναι.


απο Γερμανία γυρνάω.

Να ρωτήσω κάτι;; Τα faber castell γερμανικά δεν είναι;; :worry: :hmm:
Γιατί δεν της παίρνεις μια ωραία μεγάλη ξύλινη ή μεταλική κασετίνα με ξυλομπογιές;;

Κάτι τέτοιο τι σου λέει;;





...αν της αρέσει να ζωγραφίζει σε χαρτί θα ξετρελαθεί γιατί υπάρχουν άπειρες αποχρώσεις σε ξυλομπογιές και δεν θα ζορίζεται να κάνει διπλά και τριπλά σφουμάτο για να της βγει η απόχρωση. Χώρια οτι και γερμανικό προϊόν είναι, και πρακτικό είναι και υπάρχουν και πολλές γλυκούλες κασετίνες για να διαλέξεις. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Μια φιλη μου φευγει για μεταπτυχιακο στην Αγγλια και θα την αποχαιρετησω αυριο. Επειδη το κανονισαμε τελευταια στιγμη το καφεδακι δεν ειχα σκεφτει τι να της παρω. Θελω να εχει κατι να με θυμαται και να χαμογελα, γενικα με αγχωνει η ιδεα του καταθλιπτικου καιρου που θα συναντησει. Επειδη δε μπορω να αγορασω ενα κομματι ηλιου, καμια αλλη προταση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ένα βραχιολάκι με ματάκι; Είναι ελληνικό και γούρικο... εγώ από τότε που ήρθα στα ξένα άρχισα να το φοράω. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Και πού βρισκεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Σε κοσμηματοπωλεία :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Μια φιλη μου φευγει για μεταπτυχιακο στην Αγγλια και θα την αποχαιρετησω αυριο. Επειδη το κανονισαμε τελευταια στιγμη το καφεδακι δεν ειχα σκεφτει τι να της παρω. Θελω να εχει κατι να με θυμαται και να χαμογελα, γενικα με αγχωνει η ιδεα του καταθλιπτικου καιρου που θα συναντησει. Επειδη δε μπορω να αγορασω ενα κομματι ηλιου, καμια αλλη προταση;

:)

πάρ' της γυαλιά ηλίου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top