Εκπτώσεις-Προσφορές σε ανέργους

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Το θρεντ αυτό δεν είναι για να διαφημίσω την εταιρεία που το κάνει αλλά για να ρωτήσω: αν κάποιος το έχει κάνει, αν δηλαδή έχει πάρει εισιτήριο με έκπτωση έχοντας κάρτα ανεργίας, σημείωσαν το νούμερο της κάρτας σας ή απλά επιδείξατε την κάρτα στον έλεγχο των εισιτηρίων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν το εχω κανει με καρτα ανεργιας, αλλα αντιστοιχα με το πασο, δεν μου το ζητησαν ποτε, ουτε καν κατα την εκδοση. Δεν ξερω αν αυτο αλλαζει απο εταιρια σε εταιρια, αλλα υπαρχει η πιθανοτιτα να μην ασχολιθουν καθολου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Εγώ με πάσο στην ΑΝΕΚ το ζήτησαν και στην παραλαβή (από κράτηση online) και στην επιβίβαση.
Για κάρτα κανείς βλέπω δεν ξέρει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Απλά θέλω να ξέρω αν κρατάνε το νούμερο της κάρτας ή απλά την επιδεικνύεις και περνάς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Φαντάζομαι πως δεν το ζητάνε/κρατάνε, αλλά γιατί δεν παίρνεις ένα τηλέφωνο να μάθεις σίγουρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top