Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
σκατή φάση..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Δυσκολη φαση....και πολυ ιδιαιτερη....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
βαρετη φαση..περιμενω τις βασεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
βαρετη,αδιαφορη και γενικα μονοτονη φαση σιγουρα θα μπορουσε και καλυτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

krabman

Νεοφερμένος

Ο krabman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Πρώτον, νομίζω υπάρχει αντίστοιχο θεματάκι αν δεν κάνω λάθος...μοντερέιτορς διορθώστε με:P

Δεύτερον, 26 είσαι...δεν εισαι 70!Η δεκαετία των 20 και των 30 είναι οι πιο παραγωγικές...Αν δεν είναι στην περίπτωση σου, φρόντισε να είναι...:)

Εγώ είμαι 19, και ναι ειμαι στην καλυτερη εποχή μου...Μου ταιριάζει βρε παιδί μου...πως το λενε?!:P

Συμφωνώ 100% φρόντισε να σαι γιατί τα χρόνια περνάνε χωρίς έλεος και οι επιλογές σε αυτή η ηλικία μπορεί αύριο να σε χαντακώσουν ή να σε απογειώσουν σε καλή επαγγελματική σταδιοδρομία κτλ. Ομοίως και 'γω στα 19 είμαι καλά και σχεδιάζω όσο μπορώ τα πράματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neo

Νεοφερμένος

Ο Πραγματικό όνομα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Περιβαλλοντολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Χ Α Ο Σ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
παντως αν ηταν κατι που σιγουρα θα ελεγα θα μου εκανε καλυτερη τη ζωη και μου λειπει ειναι κοπελα....
ισως ειμαι μονο εγω αλλα ολο και συχνοτερα με βρισκω να αναπολώ αναμνήσεις με ex...:whistle::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
φάση δύσκολη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Μεταβατικη φαση ! Σωματικα αδιαφορη αλλα ψυχολογικα δυσκολη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Immortalia12

Νεοφερμένος

Η Immortalia12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
είμαι 17 κ ανήκω στους s1ngles εδώ κ πολλά χρόνια! :whistle:
ποτέ δν είχα σχέση.. δν ξέρω τι φταίει.. xD

Μην ανησυχείς καθόλου, ούτε κι εγώ είχα καμία στην ηλικία σου και φέτος μου έπεσαν όλα μαζεμένα (από πολύ καλά παιδιά μέχρι ανωμαλάρες του κερατά) οπότε πες ένα κλασικό όλα στην ώρα τους και μην αναρρωτιέσαι αν φταίει κάτι...Όλα θα έρθουν, απλά να είσαι έτοιμη να τα αντέξεις όταν θα έρθουν! :P
Γιατί εγώ έχω μόνιμο πονοκέφαλο και όταν περπατάω στο δρόμο κρύβομαι!:redface:

Περίεργη φάση σε προσωπικό επίπεδο γιατί μου έτυχαν πολλά αυτή τη χρονιά γενικά και αυτό το καλοκαίρι ειδικά...Μάζεψα πολλές εμπειρίες (καλές και κακές) και γι' αυτό νιώθω πολύ τυχερή αλλά ζαλίστηκα λιγάκι μου φαίνεται! :P Έτσι αφού πέρασα αρκετά μεσημέρια του Αυγούστου σε φάση ημι- κατατονίας σκέφτηκα πάρα πολύ (αν και αυτό δε συμφέρει τα γκομενάκια! χχεχεχεχ) και κατέληξα ότι πρέπει να κάνω ένα ξεκαθάρισμα στη ζωή μου και να σκέφτομαι λίγο παραπάνω εκ των προτέρων...Και κυρίως να μην ασχολούμε με ανούσια πράγματα γιατί μετά θα χάσω όλα τα ουσιαστικά και δεν το θέλω αυτό!

Περιμένω κι εγώ το Σεπτέμβρη χωρίς άγχος βέβαια αφού δεν έχω επαναλληπτική εξεταστική αλλά ανυπομονώ γιατί θέλω να με βάλω σε ένα πρόγραμμα. Η χρονιά που πέρασε δεν είχε καθόλου πρόγραμμα και δεν ήταν και ότι το καλύτερο αν και το διασκέδασα πολύ!! Κι επίσης για να είμαι με τα κολλητάρια μου γιατί αυτή τη στιγμή μόνο τους φίλους και την οικογένειά μου έχω και γουστάρωωωωωωωω! χιχι! :yahoo:

Επίσης θεότρελη φάση! Βρήκα και την αδελφή ψυχή μου και είναι κι αυτή θεόμουρλη! Μωρά στη ΦΩΤΙΑ!!! :devil::hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.

Πάντα!:P

παντως αν ηταν κατι που σιγουρα θα ελεγα θα μου εκανε καλυτερη τη ζωη και μου λειπει ειναι κοπελα....
ισως ειμαι μονο εγω αλλα ολο και συχνοτερα με βρισκω να αναπολώ αναμνήσεις με ex...:whistle::/:

Α.. το είχα περάσει και εγώ αυτό αλλά δεν είναι τίποτα - απλά δεν θες να είσαι μόνος και γυρνάς στα παλιά!;)

Σε τι φάση είμαι?

Εκεί που όλα είναι ίδια στη ζωή μου - κάθε μέρα όλα είναι ίδια και αυτό είναι ... εξουθενωτικό!:/:
Αλλά προσπαθώ να προσπαθώ συνεχώς γιατί έχω χρέος απέναντι στον εαυτό μου!
Όλα θα πάνε καλά!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Α.. το είχα περάσει και εγώ αυτό αλλά δεν είναι τίποτα - απλά δεν θες να είσαι μόνος και γυρνάς στα παλιά!;)
ναι οκ αλλα παλι μονος μου ειμαι:(:(:(:(:(


Αλλά προσπαθώ να προσπαθώ συνεχώς γιατί έχω χρέος απέναντι στον εαυτό μου!
αυτος δεν σου χρωσταει τπτ:hmm::hmm::hmm::hmm::P????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Σε τι φάση ε; Δύσκολη ερώτηση...
Προς το παρών, δεν έχω τη δυνατότητα να αλλάξω κάποια πράγματα που θα ήθελα.
Μετά τις πανελλήνιες, ελπίζω να φτιάξω τη ζωή μου όπως εγώ θέλω. Ανέκαθεν ήμουν μελαγχολικό και ντροπαλό άτομο.:hmm:
Είναι κάποια στοιχεία του χαρακτήρα μου που προσπαθώ να βελτιώσω τελευταία, γιατί αυτά με κρατούν πίσω...
Άλλες φορές έχω τα πάνω μου και άλλες (τις περισσότερες) τα κάτω μου.:/:
Δε ξέρω πώς να χαρακτηρίσω τη φάση στην οποία βρίσκομαι.

Όταν μάθω, πάντως, εδώ θα είμαι πάλι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φυσικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
Εγώ θέλω να μαι μόνοσ μου αλλά δεν μπορώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Μάλλον αυτό τον καιρό στην αφασία..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Και γιατί είναι απαραίτητα κακό αυτό?;)

βαρεθηκα να ειμαι μονος θελω κοπελα νομιζω ειναι φυσιολογικο...(and I really mean κοπελα, οχι pussy):/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Μωρε εγω μια χαρα είμαι, πολύ καλά θα έλεγα, αισθάνομαι καλά γενικά με τον εαυτό μου τα πηγαίνουμε περίφημα
Το θέμα είναι πως γύρω μου ορισμένοι τραβάνε μερικά ζόρια και επηρρεάζομαι... λογικό :/:
Προσπαθώ όμως να μην επηρρεάζομαι πολύ για να μπορώ να βοηθάω ουσιαστικά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
Εγώ θέλω να μαι μόνοσ μου αλλά δεν μπορώ...
καλα εσυ εισαι και κομπλεξικος(πλακιτσα:))!να φανταστω θες να μεινεις μονος σου για να διαβαζεις γαλλικα βιβλια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Σε φάση πείνας... άτιμες καλοκαιρινές κραιπάλες...! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top