Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
:whistle: σε σχέση με άλλους που απλά τα ξύνουν όλη μέρα ναι είναι ενδιαφέρουσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Διάβασμα, διάβασμα, ύπνος, διάβασμα, διάβασμα, βόλτα, ύπνος, διάβασμα.

Ναι, πολύ ενδιαφέρουσα η ζωή μου. :confused:

Μπορω να πω πως οι ζωες μας ειναι "συμφασικες" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Απλα περιμενω.
Περιμενω να γινει κατι συνταρακτικο.:|
Ολα ειναι τοσο μονοτονα και βαρετα.
Ελπιζω να γινει κατι καλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Απλα περιμενω.
Περιμενω να γινει κατι συνταρακτικο.:|
Ολα ειναι τοσο μονοτονα και βαρετα.
Ελπιζω να γινει κατι καλο.

Αν δεν κανεις εσυ κατι, πως περιμενεις να συμβει κατι;...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
αρχη φοιτητικης ζωης..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Σε φάση αλλαγών και αποφάσεων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Αν δεν κανεις εσυ κατι, πως περιμενεις να συμβει κατι;...

Τι μπορεις να κανεις?
Δεν ειναι οτι μου χουν δοθει ευκαιριες για να αλλαξει κατι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Και ενω ολα ειναι τοσο ομορφα και απλα μεσα σε λιγο καιρο γινονται ενα τεραστιο κουβαρι γεματο κομπους..και αντι τα πραγματα να ξεδιαλυνονται γινονται ολο ενα και πιο μπερδεμενα...Δε θελω να μεινω απραγη αλλα απο την αλλη δε μπορω να κανω και κατι ουσιαστικο...
......θελω το παλιο μου τμημα
.....μου λειπει ενα ατομο απο την ιστοσελιδα αφανταστα!ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ ΟΜΩΣ...
....αγχος,αγχος,αγχος
.....και παρα παρα παρα πολλα προβληματα :( :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τι μπορεις να κανεις?
Δεν ειναι οτι μου χουν δοθει ευκαιριες για να αλλαξει κατι.

Ασχολουσου με κατι καινουργιο, κανε καινουργιες παρεες! Αμα θες μπορεις να βρεις πραγματα να γεμισεις την ζωη σου. Και μονο απο το να ασχολιθεις με κατι θα δεις οτι θα αλλαξουν και πραγματα που δεν το φανταζεσε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
στη φαση του θελω να φυγω μακρια..πολυ μακρια ομως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
στη φαση του θελω να φυγω μακρια..πολυ μακρια ομως...

Που δηλαδή θες να πας; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
Που δηλαδή θες να πας; :worry:

δεν εχει σημασια το που...αρκει να ναι μακρια απο καποια προσωπα...ισως καπου με θαλασσα που με ηρεμει πολυ...ισως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggi92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Angeliiiiiique ^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
είμαι σε φάση φορμάτ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
είμαι σε φάση φορμάτ.

Εγώ είμαι σε φάση αναβάθμισης και συγκεκριμένα σκληρού δίσκου.. Που να χωρέσουν τόσες πληροφορίες πια;; Και ακόμα δεν έχουμε δει τίποτα.. :/::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
Εγώ είμαι σε φάση αναβάθμισης και συγκεκριμένα σκληρού δίσκου.. Που να χωρέσουν τόσες πληροφορίες πια;; Και ακόμα δεν έχουμε δει τίποτα.. :/::P
πφφ μην λες χαζα...δεν εχεις ιδεα ποσααα θα θυμασαι..;):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Εγώ είμαι σε φάση αναβάθμισης και συγκεκριμένα σκληρού δίσκου.. Που να χωρέσουν τόσες πληροφορίες πια;; Και ακόμα δεν έχουμε δει τίποτα.. :/::P

Ετσι ελεγα κι εγω περσι τετοια εποχη,αλλα θα δεις οτι οσο προχωρα ο καιρος,θα γινεσαι πιο αποδοτικος στην απομνημομευση και σε συντομοτερο χρονικο διαστημα.Μη φοβασαι,ολα καλα θα πανε.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelika J.

Νεοφερμένος

Η Angelika J. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Εγω ειμαι σε πολυ περιεργη φαση..Πολυ θλιμμενη...Χαλια..Δεν εχω δυναμη ρε παιδια να συνεχισω..Δεν ξερω..Στις φιλες μου δεν μπορω να μιλησω για διαφορους λογους και τα περναω ολα αυτα που περναω μονη μου..!Δινω μονη μου δυναμη στον εαυτο μου,δεν βγαινω απο το σπιτι καθολου ολη τη μερα και προσπαθω να ανταπεξελθω..Θελω να δω τον Δημητρη μου που ομως ειναι φανταρος τωρα και δεν μπορω αλλο χωρις να τον δω...Δεν μπορω να του τα λεω αυτα γιατι θα τον κανω χαλια,οποτε ειμαι στη μουγκα..φφφ..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Θελω να κανω μια καινουρια αρχη :))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
Εγω ειμαι σε πολυ περιεργη φαση..Πολυ θλιμμενη...Χαλια..Δεν εχω δυναμη ρε παιδια να συνεχισω..Δεν ξερω..Στις φιλες μου δεν μπορω να μιλησω για διαφορους λογους και τα περναω ολα αυτα που περναω μονη μου..!Δινω μονη μου δυναμη στον εαυτο μου,δεν βγαινω απο το σπιτι καθολου ολη τη μερα και προσπαθω να ανταπεξελθω..Θελω να δω τον Δημητρη μου που ομως ειναι φανταρος τωρα και δεν μπορω αλλο χωρις να τον δω...Δεν μπορω να του τα λεω αυτα γιατι θα τον κανω χαλια,οποτε ειμαι στη μουγκα..φφφ..:(
αν σε αγαπαει,τοτε δεν θα γινει χαλια.και περα απο αυτο,δεν γινεται να κρατας μεσα σου ο,τι σε κανει να νιωθεις ασχημα ενω εχεις ανθρωπους που μπορεις να εμπιστευτεις και σε αγαπανε.(εννοω τον δημητρη λογικα).

Θελω να κανω μια καινουρια αρχη :))
εγω να δεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Angelika J.

Νεοφερμένος

Η Angelika J. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
αν σε αγαπαει,τοτε δεν θα γινει χαλια.και περα απο αυτο,δεν γινεται να κρατας μεσα σου ο,τι σε κανει να νιωθεις ασχημα ενω εχεις ανθρωπους που μπορεις να εμπιστευτεις και σε αγαπανε.(εννοω τον δημητρη λογικα).

Ναι με αγαπαει και το ξερω αυτο,αλλα πρεπει να σεβαστω και εγω τη θεση του..Αλλα η αληθεια ειναι οτι δεν ειμαι παντα ετσι..Ειναι ομως μερες που με καταρακωνει αυτο το πραγμα και δεν μπορω να το πω σε καποιον..Οι φιλες μου το περνανε στο φλου και πρεπει να δινω μονη μου δυναμη στον εαυτο μου..!Λιγο δυσκολο αλλα δεν γινεται αλλιως!!Τον αγαπαω πολυ και το μυαλο μου ειναι συνεχεια σ'αυτον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top