Ποιο θεωρείτε κατάλληλο ύψος για τον/τη σύντροφό σας;

Τι ύψος έχετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 322)
  • Μέχρι 1.50

    Ψήφοι: 6 1.9%
  • 1.51-1.65

    Ψήφοι: 60 18.6%
  • 1.66-1.75

    Ψήφοι: 114 35.4%
  • 1.76-1.80

    Ψήφοι: 49 15.2%
  • 1.81-1.85

    Ψήφοι: 46 14.3%
  • 1.86-1.90

    Ψήφοι: 22 6.8%
  • 1.91-1.95

    Ψήφοι: 13 4.0%
  • 1.96+

    Ψήφοι: 12 3.7%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω.

    Ψήφοι: 0 0.0%

science_lover

Νεοφερμένος

Η science_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Αφού η γοητεία έχει εμπορευτοποιηθεί και πλέον δεν αποτελεί στοιχείο να αρέσεις σε έναν άνθρωπο αλλά να αρέσεις ως απρόσωπο πρότυπο γενικά..δηλ., ένα αντίγραφο ενός μοντέλου σε κάποιο περιοδικό.

Πίστεψε με ο Mr Ken της αγαπητής κυριας Barbie δεν ειναι ιδιαίτερα του γούστου των περισσότερων γυναικών, όυτε μας ελκύουν γραμωμένες θεώρατες ντουλάπες!
Παρ' όλα αυτά όσα είπες ισχύουν και για εσας τα αγοράκια, μη μου πείτε πως δεν ορέγεστε τα καλοσχηματισμένα με Photoshop σώματα των γυναικών των περιοδικών και δεν θέλετε να έχεται μια προσεγμένη γυναίκα δίπλα σας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
εγώ πάλι δε καταλαβαίνω γιατί να φοράει τακούνια μια κοπέλα που δεν έχει ανάγκη από ύψος. είστε μαζόχες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nina-nana

Διάσημο μέλος

Η Nina-nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 2,536 μηνύματα.
Παρ' όλα αυτά όσα είπες ισχύουν και για εσας τα αγοράκια, μη μου πείτε πως δεν ορέγεστε τα καλοσχηματισμένα με Photoshop σώματα των γυναικών των περιοδικών και δεν θέλετε να έχεται μια προσεγμένη γυναίκα δίπλα σας;
Μα τι λες τώρα, οι άντρες τέτοιο πράγμα; Μια γυναίκα 1,50 και 100 κιλά, άβαφη, αχτένιστη και απεριποίητη μια χαρά την κυκλοφορούν, αρκεί να έχει προσωπικότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penni_k

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νέο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Αφού η γοητεία έχει εμπορευτοποιηθεί και πλέον δεν αποτελεί στοιχείο να αρέσεις σε έναν άνθρωπο αλλά να αρέσεις ως απρόσωπο πρότυπο γενικά..δηλ., ένα αντίγραφο ενός μοντέλου σε κάποιο περιοδικό.
Ασε τα παπουτσια αν εσενα η καλη σου ειτε φοραει τα γοβακια της ειτε οχι σου ριχνει δυο κεφαλια δεν σε πειραζει ουτε λιγο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

science_lover

Νεοφερμένος

Η science_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
εγώ πάλι δε καταλαβαίνω γιατί να φοράει τακούνια μια κοπέλα που δεν έχει ανάγκη από ύψος. είστε μαζόχες;

Κοίτα δεν φοράνε όλες οι γυναίκες τακούνια για να δείξουν πιο ψηλες, εγώ για παράδειγμα τα φοράω γιατί απλά μου αρέσουν σαν παούτσια (καθώ κοντή δεν με λες) και συνήθως δεν φοράω κατι ψηλότερο από 8-9 πόντους. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nina-nana

Διάσημο μέλος

Η Nina-nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 2,536 μηνύματα.
εγώ πάλι δε καταλαβαίνω γιατί να φοράει τακούνια μια κοπέλα που δεν έχει ανάγκη από ύψος. είστε μαζόχες;
Για τις περισσότερες γυναίκες, τα τακούνια δεν είναι ενισχυτικά ύψους. Τα φοράμε επειδή είναι όμορφα, αναδεικνύουν τα ρούχα μας ή μας βοηθάνε να περπατάμε πιο κομψά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
ok... :confused:
είστε μαζόχες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

science_lover

Νεοφερμένος

Η science_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Γιατί δεν σου αρέσουν οι γυναίκες που φοράνε τακούνια; :confused: :confused: :confused:


μου είναι αδιάφορο, άλλο είπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catlin

Δραστήριο μέλος

Η Βάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 427 μηνύματα.
Ποιο θεωρείτε κατάλληλο ύψος για τον/την σύντροφο σας;


εντάξει,επειδή εγώ ειμαι 1,79,ο άντρας απαιτώ να ειναι σίγουρα 1.85 .
καποτε,τα ειχα με καποιον στο υψος μου και ηταν απαισια γιατι σε καθε μας εξοδο, λογω των τακουνιων,τα οποια λατρευω,φαινομουν πολυ ψηλοτερη απο εκεινων και δεν ημασταν καθολου ταιριαστοι :(
ειχε δημιουργηθει προβλημα στη δημοσια εικονα μου,ετσι αναγκαστηκα να τον χωρισω.
(φυσικα,υπηρχαν και αλλοι λογοι,οπως για παραδειγμα οτι εγω ειχα το πανω χερι στη σχεση,εκεινος ηταν πολυ αβουλος)
απο τοτε,ολες οι σχεσεις μου ειναι με αντρες ανω του 1,90:)


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggelio

Νεοφερμένος

Η vaggelio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 99 μηνύματα.

εντάξει,επειδή εγώ ειμαι 1,79,ο άντρας απαιτώ να ειναι σίγουρα 1.85 .
καποτε,τα ειχα με καποιον στο υψος μου και ηταν απαισια γιατι σε καθε μας εξοδο, λογω των τακουνιων,τα οποια λατρευω,φαινομουν πολυ ψηλοτερη απο εκεινων και δεν ημασταν καθολου ταιριαστοι :(
ειχε δημιουργηθει προβλημα στη δημοσια εικονα μου,ετσι αναγκαστηκα να τον χωρισω.
(φυσικα,υπηρχαν και αλλοι λογοι,οπως για παραδειγμα οτι εγω ειχα το πανω χερι στη σχεση,εκεινος ηταν πολυ αβουλος)
απο τοτε,ολες οι σχεσεις μου ειναι με αντρες ανω του 1,90:)


σε σχολιάζανε στα μεσημεριανά? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

science_lover

Νεοφερμένος

Η science_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
μου είναι αδιάφορο, άλλο είπα

Ναι , αλλά αν και σε εσένα, 'εστω και κάποιες λιγοστές φορές, σου αρεσε η όψη μιας γυναικας με ψηλοτάκουνα δεν είσαι και εσύ λιγουλάκι
σαδιστής
;
:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Ναι , αλλά αν και σε εσένα, 'εστω και κάποιες λιγοστές φορές, σου αρεσε η όψη μιας γυναικας με ψηλοτάκουνα

Όχι. Μου αρέσει η γυναίκα στην ανθρώπινη έκδοσή της. Αυτό που μένει όταν σβήσουν τα φώτα της "καταναλωτικής" έκθεσης μόδας. Αν ήθελα ψηλοτάκουνα παπούτσια, θα αγόραζα ένα ζευγάρι για να τα βάλω πάνω σε ένα τραπεζάκι και να τα βλέπω για μου φτιάχνουν την διάθεση. Σημασία έχει να υπάρχει η ομορφιά ως στοιχείο πάνω από τον στολισμό του δέντρου και όχι να γίνεται με ουσιαστικό αυτοσκοπό προσέλκυσης βλεμμάτων από άντρες. Βέβαια ξέρω ότι το γυναικείο καταναλωτικό κοινό έχει συγκεκριμένες ηλικίες (πάνω εκεί στηρίζεται ολόκληρη μπίζνα μόδας με πολλά δις €) οπότε δεν προσπαθώ να αλλάξω απόψεις. Ο καθένας πιστεύει αυτό που βλέπει. Δημοκρατία απόψεων έχουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
ειχε δημιουργηθει προβλημα στη δημοσια εικονα μου,ετσι αναγκαστηκα να τον χωρισω.
(φυσικα,υπηρχαν και αλλοι λογοι,οπως για παραδειγμα οτι εγω ειχα το πανω χερι στη σχεση,εκεινος ηταν πολυ αβουλος)
απο τοτε,ολες οι σχεσεις μου ειναι με αντρες ανω του 1,90:)


[/COLOR]

Η Α.Μ. Βασίλισσα της Αγγλίας είσαι; :eek: :hmm: Άκου..πρόβλημα στην δημόσια εικόνα. :blink:

Έζησα για να το ακούσω και αυτό..

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

science_lover

Νεοφερμένος

Η science_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Όχι. Μου αρέσει η γυναίκα στην ανθρώπινη έκδοσή της. Αυτό που μένει όταν σβήσουν τα φώτα της "καταναλωτικής" έκθεσης μόδας. Αν ήθελα ψηλοτάκουνα παπούτσια, θα αγόραζα ένα ζευγάρι για να τα βάλω πάνω σε ένα τραπεζάκι και να τα βλέπω για μου φτιάχνουν την διάθεση. Σημασία έχει να υπάρχει η ομορφιά ως στοιχείο πάνω από τον στολισμό του δέντρου και όχι να γίνεται με ουσιαστικό αυτοσκοπό προσέλκυσης βλεμμάτων από άντρες. Βέβαια ξέρω ότι το γυναικείο καταναλωτικό κοινό έχει συγκεκριμένες ηλικίες (πάνω εκεί στηρίζεται ολόκληρη μπίζνα μόδας με πολλά δις €) οπότε δεν προσπαθώ να αλλάξω απόψεις. Ο καθένας πιστεύει αυτό που βλέπει. Δημοκρατία απόψεων έχουμε.

Η απάντησή, στο παραπάνω post, που ακολουθεί είναι εκτενής και σε κάποια σημεία μπορει να θεωρηθει, σε μικρό βαθμο, ''off topic''

Σε βρίσκω εξαιρετικά δογματικό πάνω σε αυτό το θέμα. Το γεγονός ότι κάποια γυναίκα θελέι να προσέχει την εμφάνηση της, φορώντας ορισμένες φορες και κάτι διαφορετικό ή κάτι που δεν φορά σε καθημερινή βάση, δεν συνεπάγεται οτι και η ίδια είναι καταναλωτής. Η επιθύμια των γυναικών να περιποιούνται τον εαυτό τους δεν αποσκοπεί στη μετουσίωη τους σε χριστουγεννιάτικα δέντα με σκοπό να προσελκύσουν τα βλέμματα των ανδρών ή την μίμηση των, φαύλων κατά εμέ, προτυπων ομορφιάς που προβάλλουν τα περιοδικά. Απεναντίας μάλιστα, η προαναφερθείσα τάση των γυναικών δήλωνει ότι μια γυναίκα που σεβεται και φρονίζει τον εαυτό της.

Και σε αυτό το σημείο ας ορίσουμε κάποιες έννοιες: Ο καταναλωτισμός είναι όρος που χρησιμοποιείται για να περιγράψει την τάση της εξίσωσης της προσωπικής ευτυχίας με την απόκτηση υλικών αγαθών και την κατανάλωση. Συχνά συνδέεται με την κριτική έναντι στη κατανάλωση, την οποία εξέφρασαν πρώτοι οι Καρλ Μαρξ και Θόρνσταϊν Βέμπλεν.Με βάση λοιπόν το ορισμο η αγορά ενός καλού έδυματος (που φαντάζομαι έχεις και εσύ κάποιο/κάποια) δεν σε μέτατρέπει αμέσως σε καταναλωτή, με την άμεση έννοια του όρου!

Δεν θα αρνηθώ ότι υπάρχουν γυναίκες και ΆΝΔΡΕΣ που ζούν με βάσει το δόγμα <<καταναλώνω άρα υπάρχω>>. Αν όμως η αγορά ενός ζευγαριού ψηλοτάκουνων παπουτσιών, τα οποία φοριούνται σε ειδικές περιστάσεις, είναι η πεμπτουσία της έξαρσης της καταναλωτικής τάσης τω γυναικών τότε η επυθυμία ένος καλού αυτοκίνήτου, ενός <<έξυπνου>> κινητού, μίας ταμπλέτας, μίας τηλεόρασης, οι ώρες στα γυμναστήρια για την δημιουργία τουπολυπόθητου 6pack abs και άλλων πολλών, τί είναι;

Δεν υποστηρίζω ότι ανήκεις σε αυτή την κατηγορία ανθρώπων, καθώς δεν έχω μάθει να βάζω ταμπέλες σε άτομα που δεν γνωρίζω, αλλά αν κάνεις κάποια αυτοκριτή (δεν λέω οτι δέν κάνεις) , ας μην κοροϊδευόμαστε μεταξύ μας, θα βρείς και εσύ κάποια, έστω μικρά, στοιχεία επιρρεασμένα απο το καταναλωτικό πρότυπο χωρίς αυτό επαναλαμβάνω να συνεπάγεται ότι έισαι καταναλωτής με την στενή έννοια του όρου.

'Οσο και αν συχαίνομαι να επαναλαμβάνω τα λεγόμενά μου, θέλω να ξαναπώ πως μια γυαναίκα που επιμλείται την εμφάνησή της δεν έιναι απαραίτητα και καταναλωτης. Τα ρούχα, το ελαφρύ μακιγιαζ ( που αναδυκνύει τα χαρακτηριστικά του προσώπου και δεν τα επικαλύπτει), η ενυδάτωση της επιδερμίδας δεν συνηγορούν στην ανόυσια και συνάμα χαζοχαρούμενη μίμηση των σύγχρονων <<προτυπων ομορφιάς>> αλλα στο να τονωθεί η αυτοπεποίθηση της γυναίκας η οποία σεβόμενη τον εαυτό της θα απαιτήσει και τον σεβασμό των άλλων. Τωρα θα μου πεις πως η γυναίκα που τονώνει την αυτοπεποίθηση της με την βοήθεια των παραπάνω έχει κοινα στοιχεία με αυτή του καταναλωτικού προτυπου αλλα υπάρχει η εξής ειδοποιός διαφορά: Η δέυτερη προσπαθεί να εξαγοράσει την ευτύχια και την επιτυχεία της με τα παραπάνω, ενώ η πρώτη γυναικα που περιγράφω απλά θέλει να κρύψει κάποια μικρή ατέλεια (χαρακτηριστικά τα οποία δεν μας αρέσουν έχουμε όλοι ανθρωποι αναξάρτητα από το φύλο μας και τα εφημερα πρότυπα) να αναζωογωνήσει την επιδερμίδα της ή ποια π.χ. λόγω δυσμενών καιρικών συνθηκών να έχει ξεραθει έστι ώστε να νιώσει η ίδια όμορφα χωρίς να προσδοκεί τον θαυμασμό του περίγυρού της.

Είναι ανόφελο να τοποθετούμε όλους τους ανθρώπους στον ίδιο σάκο χωρίς να τους γνωρίζουμε. Το γεγονός ότι έχει γνωρίσει γυναίκες που πασχίσουν να μεταμορφωθούν σε μοντέλα ή καταναλώνουν σπαταλώντας χρόνο, χρήμα και φαία ουσία σε ένα είδος ρουχισμού που της προσβάλει ή που στοχεύει στην προσέλκυση των βλεματων του ανδρικού πληθυμού, δεν σου δίνει το δικαίωμα να κατηγοριοποιείς την συμπεριφορά όλων των γυναικών. Και όπως είπες και εσύ σε προηγούμενο post σου <<Λίγο άδικο δεν είναι; Ακυρώνουμε ανθρώπους επειδή δεν πληρούν ασήμαντα κριτήρια;>> Καθώς εσυ εξισώνεις τον γυναικείο καταναλωτικό πληθυσμό με τον γυναικαιο πληθυσμό.

Τελος, ζητώ συγγνώμη αν σε προσβάλλαν με κάποιο τρόπο τα γραφόμενά μου διότι δεν ήταν αυτός ο στόχος της απάντησής μου. Αν έχεις κάποια διαφωνία δεκτή και θα χαρω να την ακούσω.

Υ.Γ. Όσο για τα προιόντα περιποίησης που χρησιμοποιούνται απο το γυναικείο φύλο σε πληροφορώ πως δεν είναι απαραίτητο να δοθούν υπέρογκα ποσά σε κρέμες ή άλλα σκευάσματα οικονομικών κολοσσών, προσωπικά τα δικά μου προιόντα περιποίησης είναι φιαγμένα από τα χεράκια μου με συνταγες από γιαγιαδες :P ( Σμυρνιά/Πολίτισσα η μία και Πόντια η άλλη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Mikachu

Νεοφερμένος

Η Mikachu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
δεν πιστευω πως παιζει ρολο το υψος... γενικα παντως γ τη πλειοψηφια προτιμαται να ειναι ψηλοτερος ο αντρας γεγονος επισης αρεστο κ απο μενα..:P βεβαια και η σχεση μου στ υψος μου ειναι αλλα καθολου δεν με χαλαει:P
το θεμα ειναι να ταιριαζετε στις ψυχες και οχι στα μετρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitris_SM

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dimitris_SM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 225 μηνύματα.
Χμμμ ειμαι 1,80 και θα θελα να ειναι οτιδηποτε κατω απο αυτο :P .Πραγματικα και ενα εκατοστο να μου ριχνει μια γυναικα εχω ''κομπλεξ''.Το ιδανικο ενα κεφαλι κατω απο μενα αρα γυρω στο 1,65-1,70.Βεβαια και πολυ κοντη να ναι δεν υπαρχει θεμα αρκει να εχει καλοσχηματισμενο σωμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
δεν με πειράζει να μην είναι ψηλός.. είμαι γύρω στο 1.65, οπότε λίγο πιο ψηλός από μένα να ναι είναι μια χαρούλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marinaki22

Νεοφερμένος

Η marinaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
κανονικα θα πρεπει να ειναι πιο ψηλος απο εμενα...αλλα και ισα να ειμαστε δεν με πειραζει και πολυ...εξαλλου δεν ειναι και το κυριοτερο πραγμα που κοιτας στον αλλον.αμα εχει καλο χαρακτηρα τα αλλα ειναι μηδαμηνα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evdoxia mar.

Νεοφερμένος

Η evdoxia mar. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
λατρευω το υψος στους αντρες οχι οτι εγω ειμαι πολυ ψηλη ειμαι το κανονικο για μια γυναικα 1.71..με το αγορι που ειμαι αυτη την περιοδο ειναι 1.93,πιστευω ειναι μια χαρα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top