Όταν λέει "δωρεάν" τι εννοεί;

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
γράφτηκα μόλις σ ένα σάιτ που έχει υλικό το οποίο χρειάζομαι. αφού ενεργοποίησα το λογαριασμό μου στέλνει οθόνη ότι έχω τη μοναδική ευκαιρία να πάρω premium account για ένα μήνα "for free (just pay 1$ bandwidth fee)"
τι εννοεί ο ποιητης;
να το κανω ή θα μπλέξω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Να πληρώσεις είναι. Απλά είναι μοναδική ευκαιρία. (κατέβασαν τιμή)

αυτό κατάλαβα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
μωρε αν ειναι 1 $ δολλαριο να πληρωσω. το θεμα ειναι πως δεν το λεει ξεκαθαρα και μπερδευομαι.:confused:

λεει "all we ask is to help us cover the cost of hosting this big download on our servers"

δηλαδή 1$ ειναι τα λειτουργικα τους ας πουμε για να μου στειλουν το υλικό; ή ζητάνε τίποτε άλλο που θα μάθω κατόπιν εορτής; (συγχωρεστε την ασχετοσυνη μου:redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apaleytos

Νεοφερμένος

Ο apaleytos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Είναι δωρεάν απλά σου ζητάνε 1$ ως συμβολικό ποσό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top