Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
σε αυτή που αναρωτιέμαι Να πέσω στο επίπεδό σου ή να μη πέσω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Ώρες ώρες γαμάτη.
Άλλες κουραστική, ανυπόφορη και εκνευριστική.
Αναμφίβολα υπερ υπερ υπερ γεμάτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keratsoula

Νεοφερμένος

Η keratsoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
...οσοι ποσταραν μετά,
δεν ενοιωσαν ένα κάτι να τους πνιγει
πριν πατήσουν αποστολή; ο_ο

τι εννοεις μαυτο δεν καταλαβενω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
Προσαρμογής στην νεά μου ζωή...λίγη μελαγχολία, λίγη αισιοδοξία και μια υπερβολική δόση βαρεμάρας.

*Αλλά αυτή την στιγμή είμαι στην φάση απορίας για το μεταμεσονύχτιο χθεσινό τηλεφώνημα. Μα να σε παίρνει το άτομο που σ'αρεσει, να μιλάτε και να μη θυμάσαι την άλλη μέρα τι λέγατε; ΝΤΡΟΠΗ ΜΟΥ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Προσαρμογής στην νεά μου ζωή...λίγη μελαγχολία, λίγη αισιοδοξία και μια υπερβολική δόση βαρεμάρας.

*Αλλά αυτή την στιγμή είμαι στην φάση απορίας για το μεταμεσονύχτιο χθεσινό τηλεφώνημα. Μα να σε παίρνει το άτομο που σ'αρεσει, να μιλάτε και να μη θυμάσαι την άλλη μέρα τι λέγατε; ΝΤΡΟΠΗ ΜΟΥ!

Πόσο είχες πιει?
Εγώ είμαι σε φάση απορίας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
Πόσο είχες πιει?
Εγώ είμαι σε φάση απορίας..

Τίποτα καλέ, ούτε σταγόνα! Απλώς όταν κοιμάμαι και μου μιλάνε, δεν θυμάμαι τίποτα την άλλη μέρα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Τίποτα καλέ, ούτε σταγόνα! Απλώς όταν κοιμάμαι και μου μιλάνε, δεν θυμάμαι τίποτα την άλλη μέρα....

Ε εύχομαι να μην ειπες τίποτα που δεν έπρεπε :redface:
και να είσαι σε φάση.. αμηχανίας.. (για να μην βγούμε και off topic)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ann ann

Νεοφερμένος

Η ann ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Είμαι σε φάση απορίας...για το πώς θα μπω στο μυαλό μερικών ανθρώπων.Θέλω πολύ να μάθω τι σκέφτονται,αν με σκέφτονται ή αν είναι καλύτερα μακριά μου.
Πάντως εγώ δεν είμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jeanjean

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο John αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Σε φάση : ''Δεν ξέρω σε τι φάση βρίσκομαι!''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Σε φάση χαράς που ξαναδιαβάζω τη Λυσιστράτη :):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
σε φαση που δεν εχω ορεξη ουτε να παω να πω δυο γερμανικα στη μερκελ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olga_serb

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olga_serb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Στη δεκαετία των 30 που βρίσκομαι τώρα, ξέρω τι ακριβώς θέλω απ' τη ζωή μου.... - είμαι σε καλύτερη φάση. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

My last minutes

Νεοφερμένος

Η Ισμήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Μεταβατική.
Αύριο ξεκινάει η σχολή μου:)

Με εξαίρεση κανα δυο θεματάκια,μια χαρά περνάω:Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
Τρέλας.....!!:confused::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Αυτή που προσπαθώ να πείσω τον εαυτό μου οτι δεν το είδα αυτό το πράγμα,αλλά μάταια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Σε φάση καινούργιας αρχής,γνωρίζοντας καινούργιους ανθρώπους και περνόντας καλά χωρίς να το σκέφτομαι και πολύ...!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Σε φάση χαράς που ξαναδιαβάζω τη Λυσιστράτη :):):)

Να 'σαι καλά γλυκιά μου. Με έχουν πνίξει οι υποχρεώσεις. Γι' αυτό με βλέπεις περιορισμένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
...άρνησης :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Brightside

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Σε φάση που νιώθω ότι πρέπει να προχωρήσω επιτέλους τη ζωή μου!
Αρκετές φορές έκανα το ίδιο λάθος τον τελευταίο καιρό,ώρα να το αφήσω πίσω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top