Ποια είναι η καταλληλότερη λέξη για να αναφερθεί κανείς στην κοπέλα του;

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Eγώ πάντως δεν ξέρω πως αλλιώς να τον πω και τον λέω "boyfriend". Για κοπέλες είναι πιό εύκολο γιατί υπάρχει το "κοπέλα μου" που έχει μεσα όλες τις ηλικίες. Αλλά τώρα κοτζάμ μαντράχαλο να τον λέω "αγόρι μου" είναι κάπως γελοίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Ακολουθεί λιγάκι άκυρο ποστ αλλά ταιριάζει με το γενικότερο κλίμα του θρεντ. Χτες καθώς περπατούσα στο δρόμο πέρασα δίπλα από μια παρέα αγοριών που ο 1 εκείνη τη στιγμή έτυχε να λέει στους φίλους του "Με πήρε τηλέφωνο η καριόλα" και να σας πω την αλήθεια ενοχλήθηκα.. πώς έχουμε καταντήσει να προσφωνούμε τους άλλους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

italian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο italian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Καρδούλα Μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top