Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εμένα το πάθος μου είναι τα παπούτσια,και ψάχνοντας για μποτάκια είδα αυτά..:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
Πρόσφατα ξεκίνησα τένις και προσπαθώ να βρω παπούτσια... Έχετε να προτείνετε κάποιο καλό μοντέλο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Πρόσφατα ξεκίνησα τένις και προσπαθώ να βρω παπούτσια... Έχετε να προτείνετε κάποιο καλό μοντέλο??

αυτά εδώ



Asics Aaron H934Y το μοντέλο!

Και μοντέρνα και άνετα (και όπως Googlαρα παπουτσια τενις ειναι:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
όχι τέτοια παπούτσια δεν κάνουν για τέννις θα σε πονάνε τα πόδια σου , για βόλτα είναι αλλά όχι για τέννις
θα σου προτείνω wilson είναι τρελά αναπαυτικά νομίζεις ότι πετάς και είναι και ειδικά για τεννις
εδω δες https://www.e-tennis.gr/shoes/women/wilson.html
αν θες πήγαινε στα κεντρικά που είναι στα βρηλίσσια νομίζω να δεις και άλλα σχέδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
θα σου προτείνω wilson είναι τρελά αναπαυτικά νομίζεις ότι πετάς και είναι και ειδικά για τεννις
εδω δες https://www.e-tennis.gr/shoes/women/wilson.html
αν θες πήγαινε στα κεντρικά που είναι στα βρηλίσσια νομίζω να δεις και άλλα σχέδια

ωραία είναι!!!
Τ'ωρα που κοίταγα βρήκα και κάποια άλλα... το ένα ζευγάρι είναι της nike https://store.nike.com/gr/en_gb/?l=shop,pdp,ctr-inline/cid-102001/pid-553286
και το άλλο της head https://www.head.com/tennis/products/footwear/footwear-womens-shoes/glory-women/3203/?region=eu
Σκεφτηκα άμα είναι και το άλλο Σ/Κ να επισκεφτώ το FActory και τα outlets στην Ν. Σμυρνη μπας και βρω κάτι!
Να ρωτήσω και κάτι άλλο... έχω ένα ζευγάρι αθλητικά της nike ... τα air pegasus + , είναι παλιό μοντέλο αλλά είναι σαν καινούρια ... κάνουν για τένις ή θα κάνω τα πόδια μου καινούρια από τους πόνους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Καλα θα ναι και αυτα!!!
Απλα Wilson να ξέρεις ειναι εγγύηση ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
όχι τέτοια παπούτσια δεν κάνουν για τέννις θα σε πονάνε τα πόδια σου , για βόλτα είναι αλλά όχι για τέννις
θα σου προτείνω wilson είναι τρελά αναπαυτικά νομίζεις ότι πετάς και είναι και ειδικά για τεννις
εδω δες https://www.e-tennis.gr/shoes/women/wilson.html
αν θες πήγαινε στα κεντρικά που είναι στα βρηλίσσια νομίζω να δεις και άλλα σχέδια

Ωραια ειναι..Εγω τα προτεινα επειδη ηξερα οτι φορανε επιπεδα παπουτσια (και επειδη βεβαια με ψιλοχαλανε τα καμπυλωτα) αλλα τα συγκεκριμενα ειναι πολυ ωραια!

ωραία είναι!!!
Τ'ωρα που κοίταγα βρήκα και κάποια άλλα... το ένα ζευγάρι είναι της nike https://store.nike.com/gr/en_gb/?l=shop,pdp,ctr-inline/cid-102001/pid-553286
και το άλλο της head https://www.head.com/tennis/products/footwear/footwear-womens-shoes/glory-women/3203/?region=eu
Σκεφτηκα άμα είναι και το άλλο Σ/Κ να επισκεφτώ το FActory και τα outlets στην Ν. Σμυρνη μπας και βρω κάτι!

Της nike μ'αρεσουν πολυ:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
Clarks και πάλι clarks. Με μεγάλη μου χαρά διανύω τρίτο χρόνο με τα μποτίνια μου και πέρα από το ότι μοιάζουν ακόμη καινούρια δεν έχουν βάλει ΠΟΤΕ νερό και δε γλιστράνε. Σίγουρα δε θα είναι ό,τι πιο chic και girly έχεις δει να κυκλοφορεί, αλλά είναι κομψά και πρακτικά. ^^ Στην αρχή ούτε κι εμένα μου πολυγέμισαν το μάτι αυτά που είχα πάρει, αλλά όσο περνούσε ο καιρός τα ευχαριστήθηκα τόσο πολύ!

Μερικά που μου άρεσαν από τη σελίδα τους:
View attachment 47677
View attachment 47678
View attachment 47679


...και πάλι Clarks :inlove: (πού ήσουν τόσον καιρό?:redface:)
Για το girly να συμφωνήσω ότι δεν τα βλέπεις και να μένεις άφωνος στο δρόμο, για το chic πάλι, όχι απόλυτα γιατί τα θεωρώ διαχρονικά κομψά συν το γεγονός ότι εκτός από την αντοχή τους στο χρόνο έχουν πολύ μαλακά και προσεγμένα πέλματα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
Καλα θα ναι και αυτα!!!
Απλα Wilson να ξέρεις ειναι εγγύηση ;)

A! Ok θα πάω να δω στα μαγαζιά τι παίζει από εβδομάδα.. και εάν είναι το πολύ πολύ να περάσω μία βόλτα από Βριλήσσια!:P

Της nike μ'αρεσουν πολυ:redface:
Thanks!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.

...και πάλι Clarks :inlove: (πού ήσουν τόσον καιρό?:redface:)
Για το girly να συμφωνήσω ότι δεν τα βλέπεις και να μένεις άφωνος στο δρόμο, για το chic πάλι, όχι απόλυτα γιατί τα θεωρώ διαχρονικά κομψά συν το γεγονός ότι εκτός από την αντοχή τους στο χρόνο έχουν πολύ μαλακά και προσεγμένα πέλματα :)
Κι άλλη fan; :D

Δεν λέω πως δεν είναι chic, απλώς ότι δεν είναι τα παπούτσια της ντουλάπας που θα έχεις για το design όσο για την πρακτικότητά τους. Άλλωστε στο χέρι μας είναι να τα ταιριάξουμε κατάλληλα ώστε να φτιάξουμε μια chic εμφάνιση. Και το πιο κομψό κομμάτι μπορεί να καταστραφεί αν το φορέσεις λάθος. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ωραία είναι!!!
Τ'ωρα που κοίταγα βρήκα και κάποια άλλα... το ένα ζευγάρι είναι της nike https://store.nike.com/gr/en_gb/?l=shop,pdp,ctr-inline/cid-102001/pid-553286
και το άλλο της head https://www.head.com/tennis/products/footwear/footwear-womens-shoes/glory-women/3203/?region=eu
Σκεφτηκα άμα είναι και το άλλο Σ/Κ να επισκεφτώ το FActory και τα outlets στην Ν. Σμυρνη μπας και βρω κάτι!
Να ρωτήσω και κάτι άλλο... έχω ένα ζευγάρι αθλητικά της nike ... τα air pegasus + , είναι παλιό μοντέλο αλλά είναι σαν καινούρια ... κάνουν για τένις ή θα κάνω τα πόδια μου καινούρια από τους πόνους?
πρώτα από όλα..μην κάνεις το λάθος να πάρεις head! Και τα πράγματα είναι απλά..nike:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
πρώτα από όλα..μην κάνεις το λάθος να πάρεις head! Και τα πράγματα είναι απλά..nike:)

Δεν είναι καλά??
Να σου πω την αλήθεια ανάμεσα σε nike είμαι και wilson... To μόνο που φοβάμαι στη nike είναι η αερόσολα που νομίζω πως έχει το παπούτσι που μου αρέσει!
Κοίταγα τώρα μπας και έχει τίποτα και η Reebok...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Δεν είναι καλά??
Να σου πω την αλήθεια ανάμεσα σε nike είμαι και wilson... To μόνο που φοβάμαι στη nike είναι η αερόσολα που νομίζω πως έχει το παπούτσι που μου αρέσει!
Κοίταγα τώρα μπας και έχει τίποτα και η Reebok...
είναι αρκετά βαριά τα παπούτσια της head..και για το τένις χρειάζεσαι πρώτα από όλα ένα παπούτσι το οποίο δεν θα σε επιβαρύνει περισσότερο! κάνεις που κάνεις ένα άθλημα που προκαλεί μεγάλη καταπόνεση στα πόδια...
επιμένω στα ναικ πάντως..αλλά ναι είσαι ανάμεσα στις 2 καλύτερες για εμένα μάρκες..για 3η επιλογή κοίτα adidas,oχι reebok:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εγω παντως μια ζωη nike και σταρακια (τα σταρακια δεν ειναι για τενις νομιζω :Ρ) φοραω,δεν εχω κανενα προβλημα και τα βρισκω πολυ ανετα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
Εγω παντως μια ζωη nike και σταρακια (τα σταρακια δεν ειναι για τενις νομιζω :Ρ) φοραω,δεν εχω κανενα προβλημα και τα βρισκω πολυ ανετα!
για 3η επιλογή κοίτα adidas,oχι reebok
Κι εγω τα nike τα εχω βολευτει πιο πολύ από όλα ! Όλα τα αθλητικά είναι nike πλεόν στο σπίτι! Κι όμως τα converse δεν μπορω να τα περπατήσω , με κουράζουν πάρα πολύ!
Στην adidas δεν μου άρεσαν τα σχέδια , εκτός από ένα της Stella Mccartney, που το ερωτευτηκα με την πρώτη ματιά, αλλά είναι πολλά τα 200 δολάρια, και δεν είμαι και σίγουρη ότι είναι και 100% για τένις, κι όχι τόσο για τη μόστρα!! Είναι τέλεια όμως τα άτιμα https://www.adidas.com/us/product/wo...s/CP095?cid=G61370&breadcrumb=1z13svoZ1z13071
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
ε θα είναι για τέννις αλλά καλύτερα να πάρεις τα wilson λεω εγω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Κι εγω τα nike τα εχω βολευτει πιο πολύ από όλα ! Όλα τα αθλητικά είναι nike πλεόν στο σπίτι! Κι όμως τα converse δεν μπορω να τα περπατήσω , με κουράζουν πάρα πολύ!
Στην adidas δεν μου άρεσαν τα σχέδια , εκτός από ένα της Stella Mccartney, που το ερωτευτηκα με την πρώτη ματιά, αλλά είναι πολλά τα 200 δολάρια, και δεν είμαι και σίγουρη ότι είναι και 100% για τένις, κι όχι τόσο για τη μόστρα!! Είναι τέλεια όμως τα άτιμα https://www.adidas.com/us/product/wo...s/CP095?cid=G61370&breadcrumb=1z13svoZ1z13071

Πάρα πολύ ωραία και τα adidas..Και εμένα τα σταράκια με κουράζουν αλλά πολύ λίγο..Εμένα μ'αρέσουν πολύ τα μποτάκια της adidas :inlove: βγάζει πολύ ωραία σχέδια στα μποτάκια!Βασικά στο λινκ λέει οτι είναι tennis shoes :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Ioanna Kourbela









 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Σκέφτομαι να πάρω αυτό το παντελόνι από βδομάδα,από τα zara!:hmm:
View attachment 48040
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top