Κορίτσια, γιατί αργείτε τόσο να ετοιμασθείτε;

tzatziki lover

Νεοφερμένος

Η tzatziki lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Εχεις μπερδεψει την εννοια του "πρεπει"

Δεν νομιζω οτι εχω μπερδεψει κατι, ολο αυτο μας επιβαλλεται εμμεσως απο οταν ειμαστε ακομη μωρα. Ειναι απαραιτητο να βαφομαστε, να φοραμε 12ποντα και να κανουμε οτι αλλο περναει απο το χερι μας για να ειμαστε αρκετα θηλυκες. Σκεψου ποσο ανεβαινει η αυτοπεποιθηση των γυναικων με με ενα κοπλιμεντο και ποσο πολυ μας ριχνει η αρνητικη κριτικη της εξωτερικης μας εμφανισης. Εγω λοιπον αυτα τα "πρεπει" προσπαθω τα αποβαλλω απο πανω μου οσο περισσοτερο μπορω. Και αυτα τα "πρεπει" εσυ δεν μπορεις να τα καταλαβεις γιατι εισαι αντρας. Δεν τρως στη μαπα καθημερινα εξωφυλλα περιοδικων με μοντελα με τις τελειες σωματικες αναλογιες, με την μασκαρα που κανει τα τελεια ματια και το τακουνι που κανει την ανυπερβλητη γαμπα. Επομενως ναι μας επιβαλλεται, ναι πρεπει να ειμαστε ετσι για να ειμαστε οσο πιο ωραιες γινεται και να πληρουμε τα κριτηρια. Αν και τα πραγματα εχουν αρχισει να αλλαζουν και για τους αντρες στον συγκεκριμενο τομεα(εξωφυλλα μοντελων, διαφημισεις προιοντων κλπ), αλλα πιστευω θελει ακομη πολλα χρονια για να φανει η αλλαγη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
Και αυτα τα "πρεπει" εσυ δεν μπορεις να τα καταλαβεις γιατι εισαι αντρας. Δεν τρως στη μαπα καθημερινα εξωφυλλα περιοδικων με μοντελα με τις τελειες σωματικες αναλογιες

Γιατί δεν βγαίνουν άντρες μοντέλα στα περιοδικά; για ποιους προοριζονται όλα αυτά τα εξώφυλλα; :hmm:
Αυτοί εδώ δεν είναι αποτέλεσμα των πρέπει που προωθούνται;
Πάντως ευτυχώς που υπάρχουν και μερικοί απλοί και επεξηγηματικοί οδηγοί πλέον και μπορούμε και εμείς να ακολουθήσουμε την μόδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzatziki lover

Νεοφερμένος

Η tzatziki lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Γιατί δεν βγαίνουν άντρες μοντέλα στα περιοδικά; για ποιους προοριζονται όλα αυτά τα εξώφυλλα; :hmm:
Αυτοί εδώ δεν είναι αποτέλεσμα των πρέπει που προωθούνται;
Πάντως ευτυχώς που υπάρχουν και μερικοί απλοί και επεξηγηματικοί οδηγοί πλέον και μπορούμε και εμείς να ακολουθήσουμε την μόδα...

χαχαχαχα ναι ρε παιδι μου, αυτο ειπα, τωρα τελευταια εχουν αρχισει να αλλαζουν τα πραγματα και για εσας. Για τις γυναικες ομως, αυτο ειναι θεμα δεκαετιες τωρα! Εμενα παντως αυτο το θεαμα μονο γελιο μπορει να μου προκαλεσει :spell: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,057 μηνύματα.
Για τις γυναικες ομως, αυτο ειναι θεμα δεκαετιες τωρα!
Θα μου επιτρέψεις να σε διορθώσω;
Όχι δεκαετίες, αλλά χιλιετίες.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
:laugh::laugh::laugh:
η κατηγορία του άντρα "κλαρινογαμπρού" όπως την περιέγραψες έχει αυξηθεί δραματικά τον τελευταίο καιρό.. βλέπω παντού τέτοιους.. πω...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,057 μηνύματα.
δεν θέλουμε κάτι τέτοιο
Οι γυναίκες δεν μπορούν να καταλάβουν ότι μας ενδιαφέρει το περιεχόμενο και όχι το περιτύλιγμα, καθώς και ότι τις προτιμάμε όπως τις έκανε η μανούλα τους γυμνές, άβαφες και με αχτένιστα μαλλιά[FONT=&quot][/FONT].


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Το χειρότερο δεν είναι ότι αργούν αλλα το γεγονός ότι ενώ σε έχει "στησει" η κοπελιά στο ραντεβού ύστερα απο 20' παίρνεις τηλέφωνο, τη ρωτάς "Που είσαι; Άργησες αγάπη μου" και ενώ είναι ακόμα στο σπίτι φτιάχνοντας τα μαλλιά της και αρωματίζεται σου λέει: "Έξω απο το μαγαζί είμαι..έρχομαι!" :P

Δεν ξέρω για εσας πάντως εγω όταν πρόκειται να βγω με κοπέλες και δίνουμε ραντεβού για παραδειγμα στις 22:00 εγω πηγαίνω εσκεμμένα στις 22:15 και περιμένω και ένα 5-10 λεπτο μεχρι να ερθουν :P...και είναι το χειρότερο μου να με "στήνουν"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,775 μηνύματα.
Women fall in love with what they hear. Men fall in love with what they see. Thats why women wear make-up and men lie.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
εγω παλι χρειαζομαι 1 ωρα για να ετοιμαστω οταν με ενδιαφερει που θα παω
αλλιως κανα μισαωρο (μονο:P)
γενικα κανω αρκετη ωρα αν δεν εχω αποφασισει απο την προηγουμενη μερα τι ρουχα θα βαλω, ειδικα γιατι τα μισα εχω την ψευδαισθηση οτι δεν με πανε καποιες μερες ,τα αλλα μισα και καλα δεν με βολευουν κτλ κτλ
στο βαψιμο βαφομαι σχεδον παντα με τον ιδιο τροπο πανω κατω, απλα καποιες μερες μπορει να βαλω λιγη μασκαρα, αλλες μονο μολυβι και για τα χειλια φτιαχω 2-3 συγκεκριμενες αποχρωσεις
το μεγαλο μου θεμα ειναι με τα μαλλια, τα ανακατευω, τα χτενιζω τα παω απο την μια μερια,απο την αλλη, βαζω τουφες πανω,τις κατεβαζω
μπορει να ετοιμαστω και σε 10 λεπτα και να περασει αλλη 1 ωρα για να παιξω με τα μαλλια μου-και ας ξερω οτι μετα απο λιγο θα φυσηξει κανας αερας και τζαμπα ολη η προηγουμενη φαση.
μετα τρεχω να βαλω οτι σκουλαρικι βρω,οποια δαχτυλιδια πιασει το χερι μου (ποτε λιγοτερα απο 5:redface:), βαζω λιγο αρωμα και τρεχω γιατι συνειδητοποιω οτι παλι αργησα

don't know why απλα μας πιανει αυτο πριν βγουμε
και το λεω εγω αυτο που το στυλ μου ειναι και ψιλοχυμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Δια δεν έχεις δει εμένα αγόρι μου να ετοιμάζομαι, για να αναθεωρήσεις και για το αντρικό φύλο.

Ραντεβού στις 16.30

Ξυπνάω από τις 11

Ζεσταίνω το νερό και μπαίνω στις 12

40 λεπτο μπάνιο

20λεπτο ξύρισμα ευαίσθητης περιοχής αν επίκειται κάτι πονηρό μετά

ενδιάμεσο φαι 40 λεπτών

1 ώρα κακάκια για να μη με πιάσουν κατά τη διάρκεια του ραντεβού απ' το άγχος

1 ώρα ξύρισμα και πλύσιμο δοντάκια και αρωματισμός με κολώνια ΚΑΙ κοίταγμα στον καθρέφτη για σημάδια ή για άσπρες τρίχες.

20 λεπτά δοκίμασμα πουκαμίσων για να καταλήξω στο ανοιχτό μωβ ή στο σκούρο κόκκινο


Μη τα μετράς, είμαι Ζυγός ναρκισσιστής και παθιασμένος με τη λεπτομέρεια.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
1 ώρα κακάκια για να μη με πιάσουν κατά τη διάρκεια του ραντεβού απ' το άγχος

γκοντ νταμν καιΑΥΤΟΟ!
να σαι καλα και ντρεπομουν να το πω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,057 μηνύματα.
Δια δεν έχεις δει εμένα αγόρι μου να ετοιμάζομαι, για να αναθεωρήσεις και για το αντρικό φύλο.

Ραντεβού στις 16.30

Ξυπνάω από τις 11

Ζεσταίνω το νερό και μπαίνω στις 12

40 λεπτο μπάνιο

20λεπτο ξύρισμα ευαίσθητης περιοχής αν επίκειται κάτι πονηρό μετά

ενδιάμεσο φαι 40 λεπτών

1 ώρα κακάκια για να μη με πιάσουν κατά τη διάρκεια του ραντεβού απ' το άγχος

1 ώρα ξύρισμα και πλύσιμο δοντάκια και αρωματισμός με κολώνια ΚΑΙ κοίταγμα στον καθρέφτη για σημάδια ή για άσπρες τρίχες.

20 λεπτά δοκίμασμα πουκαμίσων για να καταλήξω στο ανοιχτό μωβ ή στο σκούρο κόκκινο
Μη τα μετράς, είμαι Ζυγός ναρκισσιστής και παθιασμένος με τη λεπτομέρεια.:whistle:
Φτάνει. Θα προτιμήσω την κοπέλα μου από σένα.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
wtf, αρχικά δεν έγραψα την άποψή μου για το θέμα, περίμενα να δω τι θα παιχτεί, αλλά ρε κορίτσια σοβαρά τώρα: κάνετε όντως σχεδόν όλες σας τόσο γρήγορη ετοιμασία;
Γιατί εγώ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ που μπορεί να κάνω είναι 1 ώρα και κάτι λεπτά, και μιλάμε για φάση που έχω αργήσει και το μαλλί ή θα' ναι βρεγμένο, ή μη ισιωμένο, ή πιασμένο κότσο επειδή απλά δεν μου βγήκε ο χρόνος.

Αν κάτσω με την ησυχία μου και ετοιμαστώ θα μου πάρει κάνα 2ωρο τουλάχιστον. Μισή ώρα,40λεπτά το μπάνιο[βάλε και αποτριχώσεις μέσα,μάσκες, κρέμες κι ισοτρίες], 10 λεπτά να χτενίσω μαλλί για να προλάβει να στεγνώσει χωρίς πιστολάκι, μετά να πλύνεις τα χέρια να βάλεις φακούς, να πας στη ντουλάπα να χαζέψεις κάνα μισάωρο τα ρούχα, να βάζεις κάτι, να μη σ' αρέσει, να το αλλάζεις, να ψάχνεις κάτι άλλο και να μη το βρίσκεις, να το βρίσκεις και να χρειάζεται σιδέρωμα, να νομίζεις ότι σε παχαίνει, ότι δε σε κολακεύει, ότι δε θα πηγαίνει με τα μαλλιά σου, με τη περίσταση, με το μέρος που θα πας. Τελικά καταλήγεις και πας στο μπάνιο να βαφτείς, εμένα δε μου παίρνει πάρα πολύ, αν εξαιρέσεις τις φορές που σβήνω κραγιόν, ξαναβάζω κραγιόν και τελικά δε βάζω ποτέ κραγιόν, και ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ: ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ, δε μπορείς να βγεις έξω και να μην ασχοληθείς με το μαλλί λίγο, μετά την επιλογή ρούχων είναι το 2ο πιο ''σπάταλο'' και μετά ένα μικρό φρεκαρισματάκι στο μακκιγιάζ αφού με τη ζέστη του μαλλιού χάλασε.

Τεςπα, γενικά όλα θέλουν τον χρόνο τους, αν βγεις με ατημέλητο μαλλί, προφανώς θα κάνεις πιο γρήγορα, αν δε βαφτείς το ίδιο, αν δε κάνεις μπάνιο το ίδιο, αλλά για μένα το να βγω έξω προϋποθέτει όλα τα παραπάνω.

Από κει και πέρα η ετοιμάσια μου αρχίζει από νωρίς για να μπορώ να' μαι στην ώρα μου, υπάρχουν βέβαια πολλές φορές που αργώ, αλλά είμαι τόσο χαριτωμένη που δε μου λέει κανείς τίποτα [και καλά.]
Επίσης υπάρχουν περιπτώσεις που ο φίλος μου κάνει περισσότερη ώρα από μένα να ετοιμαστεί, να του λες ότι το μαλλί είναι μια χαρά και να συνεχίζει να το φτιάχνει, σας πιάνουν και σας κάτι τέτοια, μην είστε τόσο απόλυτοι, το βλέπω και στον αδερφό μου.

**Θυμάμαι στο λύκειο έχανα ΑΠΕΙΡΕΣ πρώτες ώρες μαθήματος επειδή δε προλάβαινα να ισιώσω μαλλί, ή επειδή δεν είχα βρει ακόμα τι θα φορέσω. μιλάμε για τραγικές στιγμές.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρεμέδιος

Νεοφερμένος

Η Ρεμέδιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
ειναι σχεδον επιστημονικα τεκμηριωμένο οτι καθως απλωνεις make-up,ντυνεσαι και ταυτοχρονα μιλας με κολλητή για μια δευτερη γνωμη ο χρονος κυλάει πιο γρηγορα..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Δια δεν έχεις δει εμένα αγόρι μου να ετοιμάζομαι, για να αναθεωρήσεις και για το αντρικό φύλο.

Ραντεβού στις 16.30

Ξυπνάω από τις 11

Ζεσταίνω το νερό και μπαίνω στις 12

40 λεπτο μπάνιο

20λεπτο ξύρισμα ευαίσθητης περιοχής αν επίκειται κάτι πονηρό μετά

ενδιάμεσο φαι 40 λεπτών

1 ώρα κακάκια για να μη με πιάσουν κατά τη διάρκεια του ραντεβού απ' το άγχος

1 ώρα ξύρισμα και πλύσιμο δοντάκια και αρωματισμός με κολώνια ΚΑΙ κοίταγμα στον καθρέφτη για σημάδια ή για άσπρες τρίχες.

20 λεπτά δοκίμασμα πουκαμίσων για να καταλήξω στο ανοιχτό μωβ ή στο σκούρο κόκκινο


Μη τα μετράς, είμαι Ζυγός ναρκισσιστής και παθιασμένος με τη λεπτομέρεια.:whistle:

Έτσι περίπου είναι κι ο άντρας μου, αν και Σκορπιός :D
Και το κακό δεν είναι εκεί, το κακό είναι πως 99% θα τον περιμένω το λιγότερο 10 λεπτά (αλλά έχει τύχει και μισάωρο) έτοιμη, βαμμένη, φτιαγμένη (γενικώς στην πένα) για να φύγουμε και όταν τελικά φτάσουμε καθυστερημένοι στο ραντεβού μας, εκείνος θα πει "Συγνώμη που αργήσαμε, εγώ έφταιγα, άργησα να ετοιμαστώ" και όλοι θα με κοιτάνε με ύφος μα-τι-σκύλα-είναι-αυτή-που-και-αργεί-και-τον-βάζει-να-δικαιολογείται, γιατί δεν μπορούν να φανταστούν πως εγώ μπορώ να ετοιμαστώ για βραδινή έξοδο σε μισή ώρα (ειδικά καλοκαίρι, χειμώνα θέλω 40 λεπτά για να στεγνώσω και το μαλλί). Κι όλα αυτά με σούπερ μακιγιάζ και κρέμες, κολώνιες, κοσμήματα κλπ (αν και συνήθως κυκλοφορώ χειμώνα καλοκαίρι με τζιν, μπλούζα και σταράκια). Κι εκείνος θέλει μια ώρα μόνο για να πλυθεί και να ξυριστεί. Αλήθεια!
Αδικία.

:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
Αν ομως καναμε καθε φορα 5 λεπτα να ετοιμαστουμε και βγαιναμε σαν τους λετσους θα μας λεγατε οτι δεν ξερουμε να προσεχουμε τον εαυτο μας και την εμφανιση μας...:PΕνταξει δεν ειμαι υπερ και των υπερβολων(3 ωρες να ετοιμαστουμε) αλλα δεν θεωρω κακο να χρειαζεται μια κοπελα μια ωριτσα να ετοιμαστει να ειναι και λιγο ευπαρουσιαστη...Στο κατω κατω μην μου πειτε οι αντρες του στεκιου οτι δεν σας αρεσει να βλεπετε τις κοπελες σας που και που αρκετα περιποιημενες;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Στο κατω κατω μην μου πειτε οι αντρες του στεκιου οτι δεν σας αρεσει να βλεπετε τις κοπελες σας που και που αρκετα περιποιημενες;)

Εδώ μέσα όλες ετοιμάζονται σε 5 λεπτά και όλοι χρυσά παιδία που δεν τους νοίαζει η εμφάνιση αλλά τα ψυχικά χαρίσματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
Εδώ μέσα όλες ετοιμάζονται σε 5 λεπτά και όλοι χρυσά παιδία που δεν τους νοίαζει η εμφάνιση αλλά τα ψυχικά χαρίσματα...

εε ολοι εμεις εδω στο στεκι ειμαστε ανωτερης κλασης...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Δια δεν έχεις δει εμένα αγόρι μου να ετοιμάζομαι, για να αναθεωρήσεις και για το αντρικό φύλο.

Ραντεβού στις 16.30

Ξυπνάω από τις 11

Ζεσταίνω το νερό και μπαίνω στις 12

40 λεπτο μπάνιο

20λεπτο ξύρισμα ευαίσθητης περιοχής αν επίκειται κάτι πονηρό μετά

ενδιάμεσο φαι 40 λεπτών

1 ώρα κακάκια για να μη με πιάσουν κατά τη διάρκεια του ραντεβού απ' το άγχος

1 ώρα ξύρισμα και πλύσιμο δοντάκια και αρωματισμός με κολώνια ΚΑΙ κοίταγμα στον καθρέφτη για σημάδια ή για άσπρες τρίχες.

20 λεπτά δοκίμασμα πουκαμίσων για να καταλήξω στο ανοιχτό μωβ ή στο σκούρο κόκκινο


Μη τα μετράς, είμαι Ζυγός ναρκισσιστής και παθιασμένος με τη λεπτομέρεια.:whistle:

Πρώτα μπάνιο και μετά κακάκια; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top