Ευρώπη, Ταξίδια, Τα Ξύδια και Backpacking!

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
lol!!!!!!!!
ξεφτιλα αλλα δε βαριεσαι...:P
εμενα παλι ενα ολοκαινουριο γαλακτωμα προσωπου μου το πηρανε στη μαλτα οι αλητες. :P
τυχερες ειστε αν σας αφησαν να τα κρατησετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ποιοι/ποιες τυχεροι/ρες τα περνουν αραγε αυτα?
οι αστυνομικοι στης γυναικες τους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
μια φιλη μου δουλευει στο αεροδρομιο.μου λεει οτι μια στο τοσο αδειαζουν τους καδους (ξερετε, αυτους τους ειδικους) και μοιραζονται αυτα που εχουν μεσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
μια χαρα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Πώς πέρασες ρε Ισπανία;

Υπερυπεροχα! Αλλα μου λειψε καμια βουτα σε κανα γαλαζονερο γμτ, πιο κουρασμενη γυρισα!

Εμενα πηγαν να μου παρουν τον αναπτηρα μου..τον ειχα σε μια τσεπη της τσαντας που ουτε θυμομουν οτι υπηρχε, και το κανανε ολοκληρο θεμα (φυσικα παρα τα 4 αεροδρομια που περασαμε πηγαινε-ελα, μονο τα τσακαλια εδω βρηκαν το "προβλημα").. Μια ωρα καθοταν και ψυρριζαν την πυρηνικη βομβα, ευτυχως ειχα ξεχασει να τον γεμισω και γλιτωσε. (και τι θεμα ειναι αυτο με τους αναπτηρες; υπαρχει περιπτωση να ειναι πανω απο 100 μλ το υγρο η τι; )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
παιδες απο ποτε εχει βγει πτηση για παρισι με easy?
πολυ προσφατα το πηρα χαμπαρι... και ειναι πολυ καλο γιατι πλεον καλυπτει "πολλη ευρωπη", σε σχεση με μονο λονδινο που ηταν καποτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
το easyjet λες? εχεις ταξιδεψει? ευχαριστημενη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάριλυ

Δραστήριο μέλος

Η Μάριλυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
το easyjet λες? εχεις ταξιδεψει? ευχαριστημενη?

Σε μια βδομάδα πετάω εγώ Παρίσι με easyjet και θα σας πω! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Είχα ταξιδέψει με Easy Jet το 2001 νομίζω... Για Αγγλία!
Νταξ, δεν είναι για λούσα, οι αεροσυνοδοί φορούσαν κάτι γιλεκάκια πορτοκαλί αλά τροχονόμος διασταύρωσης σχολείου, τα καθίσματα ήταν πιο στενά και πυκνά απ' ό,τι συνήθως και δε σερβίρουν δωρεάν φαγητό ή αναψυκτικά, ό,τι θέλεις όμως μπορείς να το αγοράσεις από το καροτσάκι που περνάει... ή να έχεις κάτι δικό σου μέσα!

Κατά τ' άλλα, μια χαρά!!!

Επίσης κάτι παίζει με σειρά επιβίβασης, όσο πιο νωρίς κάνεις check-in τόσο πιο νωρίς μπαίνεις στο αεροπλάνο και διαλέγεις θέση...

Αν ισχύουν ακόμα όλα αυτά... επιφυλάσσομαι.
Γενικά την προτείνω. Αρκεί να ξέρει κανείς τα παραπάνω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ετσι ακριβως...
αλλα το καλο ειναι οτι ειναι φτηνη. δε πληρωνω παραπανω για να βλεπω αεροσυνοδο με λουσα, μια ιδεα φαγητου και ενα καθισμα 10 εκατοστα φαρδυτερο...
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Επίσης κάτι παίζει με σειρά επιβίβασης, όσο πιο νωρίς κάνεις check-in τόσο πιο νωρίς μπαίνεις στο αεροπλάνο και διαλέγεις θέση...

Κι εμεις που ταξιδεψαμε με alitalia, ετσι εγινε..
Τι αχρηστη εταιρια btw..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Κι εμεις που ταξιδεψαμε με alitalia, ετσι εγινε..
Τι αχρηστη εταιρια btw..


μου εχει αχρηστευσει μια μεγαλη βαλιτσα...
αλλα εγινε τετοιος χαμος που, πρωτοφανες! εδωσαν αποζημιωση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Μονο για ζημια στη βαλιτσα? Εντυπωσιαζομαι :P
Αυτοι θα φαληρισουν μονο απ'οσα τρεχουν να πληρωνουν για τα λαθη τους καθε φορα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ναι αλλα οι γυφτοι, δε σηκωαν το τηλεφωνο μολις εμαθαν οτι ΕΓΩ, που τους καλω, ΘΕΛΩ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ!
ακου εκει...
τελικα εγινε χαμος, μου την εδωσαν ...διπλη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Αξιζε την επιμονη τουλαχιστον;
Εμας μας τις εχασαν (κλασικο απ'οτι εχω ακουσει για την αλιταλια), κι απ'οτι μας ελεγαν φιλοι που παθαν το ιδιο αλλα δεν τις παρελαβαν ποτε, δεν εδιναν καν αποζημιωση σε τετοια περιπτωση.
Ευτυχως την παθαμε στην επιστροφη κι οχι πηγαινοντας.. :X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
τι πάει να πει "τις έχασαν?" έπεσαν από το αεροπλάνο???:P

αφού υπάρχει Lost & found σε κάθε αεροδρόμιο...κάπου θα είναι, δε μπορεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
τι πάει να πει "τις έχασαν?" έπεσαν από το αεροπλάνο???:P

αφού υπάρχει Lost & found σε κάθε αεροδρόμιο...κάπου θα είναι, δε μπορεί.

Αυτό ισχύει για όλες τις αεροπορικές ΕΚΤΟΣ της Ολυμπιακής! Αν ποτέ χαθεί κάτι απο την Ολυμπιακή, μόνο με τηλεφωνάκι γίνετε κάτι...

If you know what i mean....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
εεεε το ίδιο ειναι.... σχεδόν... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
κοσμογυρισμενα μουουουου!!!!!
άι νίντ γιόρ χέλπ.. :P
τι ξεύρετε να μου πείτε για ταξιδακι νικαια-καννες-σαιν τροπε-μονακο κτλ προς τα εκει μερια.. αξιζουν; εχετε παει; θελω να παω με οποιοδηποτε μεταφορικο μεσο εκτος αγερόπλανου.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 11 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top