Funeral/Death Doom Metal

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.

άγρια ερεβώδης μελαγχολία από έναν καταπληκτικό δίσκο

( Your Shameful Heaven )



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.


Καταχνιά...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΞεφυσκωτοΤουρσι

Νεοφερμένος

Ο Τζορτζ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 44 μηνύματα.

Ένα από τα αγαπημένα μου με διαφορά... :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnymos

Δραστήριο μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.
το καθαρο ντουμ οπως καντλμασσ που ανεβασε καποιος οκ ακουγεται , αλλα τωρα κατι μελο-ντεθ παπαριες δεν ακουγονται ρε :P

οριστε ενα ωραιο καθαρο ντεθ μεταλ τραγουδι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΞεφυσκωτοΤουρσι

Νεοφερμένος

Ο Τζορτζ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
το καθαρο ντουμ οπως καντλμασσ που ανεβασε καποιος οκ ακουγεται , αλλα τωρα κατι μελο-ντεθ παπαριες δεν ακουγονται ρε :P

οριστε ενα ωραιο καθαρο ντεθ μεταλ τραγουδι
Φίλε τι λες τώρα , οι death είναι αγάπη <3 Αγαπημένο death metal συγκρότημα , εσύ τι πιστεύεις obituary ή death ? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnymos

Δραστήριο μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.
μπανταρα και οι obituary αλλα σαν τους death δεν εχει ρε φιλε

:beer::beer:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΞεφυσκωτοΤουρσι

Νεοφερμένος

Ο Τζορτζ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
μπανταρα και οι obituary αλλα σαν τους death δεν εχει ρε φιλε

:beer::beer:
Συμφωνώ!! Ρε φίλε εγώ είμαι σε μια μπάντα παίζω μπάσο και τραγουδάω αλλά δεν θέλουν τόσο βαριά κομμάτια γαμώ... :(
Πάρε και ένα από τα αγαπημένα μου των death
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top