2010 FIFA World Cup - South Africa

Ποιον υποστηρίζετε για τον τελικό του Mundial;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 25)
  • Ισπανία

    Ψήφοι: 9 36.0%
  • Ολλανδία

    Ψήφοι: 13 52.0%
  • Αφού δεν κέρδισε η ομαδάρα μου, το ίδιο μου κάνει

    Ψήφοι: 3 12.0%

spyroskaftanis

Δραστήριο μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
Αμάν με την κωλοφαρδία της η Ουραγουάη. Τι ήταν αυτό;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
:clapup::clapup:Επιτέλους να μην ξανακούσω βουβουζέλες...

Υ.Γ. Η μεγάλη Ουρουγουάη στα μεγάλα σαλόνια.. Αντέ και τελικό με Αργεντινή και να την ΠΑΤΗΣΕΙ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Ε καλά να πάθει η Γκάνα...όταν χάνεις πέναλτι στο 120 είσαι άξιος της μοίρας σου!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Οι αντιδράσεις των παικτών και εναλλαγές συναισθημάτων,όλα τα λεφτά ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
:confused: WOW η Γκάνα μου θυμίζει την Ελλάδα του 2004

Αφού στην παράταση παίζανε κυρίως για να πάνε τον αγώνα στα penalties, άσχετα που τους βγήκε η φάση στο 120' και θυμήθηκαν να πάνε μπροστά.

Κι εμείς έτσι παίζαμε. Μην κρυβόμαστε πίσω απ' το δάχτυλό μας, σε όλα τα knockouts στο EURO 2004 αλλά και στον τελικό παίζαμε για το 0-0 και να πάμε τον αγώνα στο penalty shoot-out. Άσχετα που, ναι, μας βγήκαν τρεις φάσεις, σκοράραμε και κερδίσαμε το τουρνουά, αλλά μην ξεχνάμε ότι για το 0-0 παίζαμε σε όλους τους αγώνες και με σκοπό μήηηηηπως σε κάποια αντεπίθεση (Γαλλία) ή από κάποια στημένη φάση (Τσεχία, Πορτογαλία) βάλουμε κάποιο τέρμα. Αλλιώς θα πηγαίναμε κι εμείς τον αγώνα στα penalties όπου εκεί έχουμε ίδιες πιθανότητες πάνω-κάτω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Και δε τα είδα γμτ :redface:

Κάτσε να βάλει και κανένα γκολ η Αργεντινή να πάει και το σημερινό στα πέναλτυ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ελα γερμανια!! την εχω παιξει χ-2 παλι ηθελα καρφωτο 2 αλλα παλι ο μπαμπας επεμενε να το βαλουμε διπλη γιατι το φοβοταν! αχ ρε μπαμπα αχ ρε μπαμπα!!

μετα περιμενω παραγουαη-ισπανια οβερ! αντε αντε να απρουμε κανα φραγκο! :P

υγεια να χουμε βεβαια ολα τα αλλα ειναι περιστασιακα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Vamos Argentina!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Vamos a la casa!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
ελα γερμανια!! την εχω παιξει χ-2 παλι ηθελα καρφωτο 2 αλλα παλι ο μπαμπας επεμενε να το βαλουμε διπλη γιατι το φοβοταν! αχ ρε μπαμπα αχ ρε μπαμπα!!

μετα περιμενω παραγουαη-ισπανια οβερ! αντε αντε να απρουμε κανα φραγκο! :P

υγεια να χουμε βεβαια ολα τα αλλα ειναι περιστασιακα! :D

Eυχαριστώ έπαιξα το διπλό (όχι χ) γιατι θυμηθηκα εχτες που είπες ολλανδία και σκέφτηκα πως σήμερα θα παίξεις γερμανία και το παιξα.

και μόλις τώρα έπαιξα και το over στο άλλο έτσι χωρίς να το σκεφτώ/
Δεν έχω καθολου άγχος. σου εχω εμπιστοσύνη

Να τα γραφεις πιο πριν για να παρνουμε και εμεις τα παιδάκια κανα φράγκο.


κλάψε μικρέ μαραντόνα κλάψε αν η Love_angel δε θέλει να πάρεις μουντιάλ δε θα πάρεις. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Πω ο Τσάρτας στο σχολιασμό είναι πιο αργός και από το θάνατοοοοο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Eυχαριστώ έπαιξα το διπλό (όχι χ) και τώρα έπαιξα και το over στο άλλο.
Δεν έχω καθολου άγχος. σου εχω εμπιστοσύνη


χαχαχαχα!! μακαρι να μη σε παρω στο λαιμο μου!:redface: χτες εχασα την ουργουαη!!:(

αντε και στο επομενο ουργουαη-ολλανδια τι ποσοστο περιμενετε να δινει ολλανδια? βασικα ξερει κανεις τι ποσοστο δινει σε ολλανδια για να το παρει τελειως?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
χαχαχαχα!! μακαρι να μη σε παρω στο λαιμο μου!:redface: χτες εχασα την ουργουαη!!:(

αντε και στο επομενο ουργουαη-ολλανδια τι ποσοστο περιμενετε να δινει ολλανδια? βασικα ξερει κανεις τι ποσοστο δινει σε ολλανδια για να το παρει τελειως?:D

Ουρουγουάη - Ολλανδία 6,00 3,50 1,60


τα ποσοστά ειναι από το betclick.com τι λες να το παιξουμε;:D
εγώ ολλανδια αλλα ειναι μικρο ποσοστό. δε ξερω ακομα :(

Πιστεύω ότι θα το σηκώσει η Ισπανία. αλλα δε ξερω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Πω ο Τσάρτας στο σχολιασμό είναι πιο αργός και από το θάνατοοοοο

Πράγματι, αλλά νομίζω ότι έκανε πολύ εύστοχα σχόλια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Πω ο Τσάρτας στο σχολιασμό είναι πιο αργός και από το θάνατοοοοο

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.



τα ποσοστά ειναι από το betclick.com τι λες να το παιξουμε;:D
εγώ ολλανδια αλλα ειναι μικρο ποσοστό. δε ξερω ακομα :(

Πιστεύω ότι θα το σηκώσει η Ισπανία. αλλα δε ξερω


ειναι πολυ μικρο το ποσοστο και δε σωζομαι με 1,60 :P
λοιπον... ή θα το παιξω καμια εκπηξη την ουργουαη αν και δε νομιζω γιατι εγω υποστηριζω ολλανδια φετος.:hmm:
η θα παιξω κανα ειδικο στοιχημα τυπου ποια ομαδα θα σκοραρει πρωτη ή ποσο θα ναι το ακριβες σκορ... οψομεθα.. κριμα που δεν εχει και γιαυριο αγωνες! :P καλομαθα!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Πήγε ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ το ΒΟΔΙ με το σακάκι και τα μούσια!!!

Πήγε σπίτι του το ΑΛΑΖΟΝΙΚΟ ΒΛΑΜΜΕΝΟ που νομίζει ότι έπαιζαν οι Έλληνες βρώμικα επειδή δεν έβαζε γκολ. Τι; Και σήμερα δεν έβαλε ο Μέσι γκολ; Ε και οι Γερμανοί βρώμικα θα έπαιξαν μάλλον....:mad:


ΟΞΩ ΡΕ!! ΚΡΕΑΤΑ!!! ΞΥΓΚΙΑ!!!

ΣΠΙΤΙΑ ΣΑΣ ΒΟΙΔΟΜΟΥΣΧΑΡΑ!!!

Γερμανίααααααααα ταμ ταμ ταμ, τα πάντσερ ανοίγουν κρανία! Τα πάντσερ ανοίγουν κρανία! ΤΑ ΠΑΝΤΣΕΡ ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΚΡΑΝΙΙΙΙΙΑΑΑΑΑΑΑ! :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Έξω τα βραζιλιανάκια έξω και τα αργεντινόπαιδα. Όπως και στο προηγούμενο μουντιάλ ήταν τα "απόλυτα φαβορί" και όλοι ήθελαν τελικό μεταξύ τους. Να το δούν πάλι σπίτια τους :P

Σήμερα παίζει η Ισπανιάρα αν δεν κάνει καμία από τις γνωστές μ@λακίες της πάμε βουρ τελικό (εννοείται ότι θα αποκλείσουμε Γερμανία αέρα) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Αυτή η Ισπανοί μια ζωή, ενώ έχουν καλή ομάδα, πώς τα καταφέρνουν και τα κάνουν θάλασσα το χω απορία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Αυτή η Ισπανοί μια ζωή, ενώ έχουν καλή ομάδα, πώς τα καταφέρνουν και τα κάνουν θάλασσα το χω απορία :P

Έίχαν ανάδρομο ερμή μέχρι τώρα. Τα πράγματα έφτιαξαν τα τελευταία χρόνια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top