Αγαπημένοι χώροι στο σπίτι μας

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Το δωμάτιό μου, με την πόρτα πάντα κλειστή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Η κουζίνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Αγαπημενος μου χωρος το χειμωνα ειναι το σαλονι,με το τζακι.Ειτε βρεχει απ εξω οποτε μπορω επ αοριστον να χαζευω τη βροχη απ το παραθυρο κοιτωντας παραλληλα τη φωτια,ειτε χιονιζει και δημιουργει φανταστικη ατμοσφαιρα η αντιθεση του εξω με το μεσα,εγω κουρνιαζω σε μια γωνια και απολαμβανω την ηρεμια..
Το καλοκαιρι,φυσικα η βεραντα.Αμετρητες νυχτες εξω με ενα βιβλιο,με τα ακουστικα μου χαζευοντας τον ουρανο η τον βολο που εχω στα ποδια μου,κανοντας τσιγαρο πινοντας μπυρα,ηρεμωντας.(καλα τωρα τελευταια ειναι ο υπολογιστης :p)
Mερικες φορες δε ζηλευω καθολου τα αχαρα διαμερισματα για τα οποια γκρινιαζω οτι ειναι κεντρικα.Οταν θες να χαθεις λιγο στις σκεψεις σου και ξερεις οτι δε θα σε αποσπασει κανενα αυτοκινητο η μηχανακι που περνα απ εξω η οτι τιποτα δεν παει γρηγορα,γινεσαι καλα, απομονωμενος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tina Winchester

Νεοφερμένος

Η Tina Winchester αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Λατεύω τα παράθυρα,αλλά δυστυχός στο σπίτι μου έχουμε μόνο μπαλκονόπορτες!Ο αγαπημένος μου χώρος είναι στο σαλόνι πάνω στον ζεστό θερμοσυσορευτή δίπλα στην μπαλκονόποτρα(με μία κούπα ζεστή σοκολάτα να χαζεύω το χιόνι-όταν χιονίζει)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Το υπνοδωμάτιο με το κρεβατάκι μου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Το δωμάτιό μου κ η κουζίνα..!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
Το μπανιο.:redface:Να αφηνω τα παπακια να κοβουν βολτες κι εγω μες τους αφρους:P.Ακομη μαρεσει το σαλονι με το τζακι ανοιχτο να μαι με παρεα:clapup::clapup::clapup: και να μασουλαω και κατι καττα προτιμηση:whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

youhou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 352 μηνύματα.
Το μπανιο.:redface:Να αφηνω τα παπακια να κοβουν βολτες κι εγω μες τους αφρους:P

Και μενα,
αλλα οχι η μπανιερα.:P




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Τα καλοκαίρια στο μπάλκονι μου και το χειμώνα στο δωμάτιο μου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αεράτος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αεράτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Τα καλοκαίρια στην αυλή... Και τον χειμώνα στην αυλή... :crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Το δωμάτιο μου φυσικά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Freepepsi

Νεοφερμένος

Η Ουρανία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Λευκάδα (Λευκάδα). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Η κουζινα και το σαλονι!Και σαυτους τους 2 χωρους νιωθω μια δημιουργικη αυρα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassonoff

Δραστήριο μέλος

Η vassonoff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 426 μηνύματα.
Στο σαλονι μου...τα υπολοιπα δωματια μονο σε ειδικες περιπτωσεις...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

art1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 233 μηνύματα.
Στο δωματιό μου...το έχω διαμορφώσει ακριβώς όπως το θέλω και έτσι σε αυτόν το χώρο μπορώ να κάνω τα πάντα....είναι χώρος απόλυτης δημιουργίας αλλά και απόλυτης χαλάρωσης(βέβαια)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
...ευτυχώς που το θέμα λέει "αγαπημένοι χώροι" γιατί κάθε εποχή και ώρα έχει και τον δικό της.:D

Τον χειμώνα είναι το σαλόνι με το αναμμένο τζάκι, έχει τύχει σε μέρες γιορτών (χριστούγεννα κλπ) να έχω κοιμηθεί εκεί για να κοιμηθώ με την εικόνα από τη φωτιά και τα φωτάκια που αναβοσβήνουν...

Το καλοκαίρι είναι και το υπνοδωμάτιο, κυρίως επειδή η βιβλιοθήκη εκεί έχει τα βιβλία που ξανα-διαβάζω τακτικά.

Και όλες τις εποχές, το πρωί είναι η κουζίνα με την ετοιμασία του καφέ και ενός γρήγορου έστω πρωινού σε συνθήκες φτιάχνω-τρώω κατευθείαν χωρίς χρονοβόρα τελετουργικά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
σαλόνι!

μου αρέσει να είμαι πάντα σε επαφή με τους άλλους(γονείς, αδέρφια), να μην είμαι μόνη
αλλά και μόνη να έμενα πάλι σαλόνι θα επέλεγα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iratus

Δραστήριο μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Η τουαλέτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Η τουαλέτα.

Ααααα... Έκτακτα! Κι εμένα μου αρέσει η τουαλέτα, έρχονται όλες οι καλές ιδέες εκεί. Σοβαρά, χαλαρώνει όλο το σώμα αλλά και το μυαλό μετά την ανακούφιση και έρχονται οι ιδέες βροχή. Εκεί κατάφερα και διάβασα τις 2 από τις 4 λογιστικές του προπτυχιακού.

Ενίοτε μου αρέσει να παίζω Glow Hockey ή Angry Birds για να ανεβαίνει η αδρεναλίνη στα ύψη και να "μου ρχονται" πιό εύκολα χωρίς σφίξιμο.:redface:

Πριτς! Χιχι!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Ααααα... Έκτακτα! Κι εμένα μου αρέσει η τουαλέτα, έρχονται όλες οι καλές ιδέες εκεί. Σοβαρά, χαλαρώνει όλο το σώμα αλλά και το μυαλό μετά την ανακούφιση και έρχονται οι ιδέες βροχή. Εκεί κατάφερα και διάβασα τις 2 από τις 4 λογιστικές του προπτυχιακού.
Λογιστική και τουαλέτα? Δεν λέω ότι δεν ταιριάζουν (:P) αλλά..... δεν πιάστηκες με τόσο διάβασμα εκεί πέρα????:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Ανοιξη - καλοκαιρι η βεραντα με τα λουλουδια...

Φθινόπωρο - χειμώνα το υπνοδωματιο χαλαρουίτα... μουσική βιβλιοθήκη χαμηλός φωτισμός κι ενα παραθυρο με θέα το βουνό..

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top