Υποβρύχια φωτογραφική μηχανή

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
δεν ξερω αν το βαζω στη σωστη κατηγορια αλλα νομιζω πως ναι..
τεσπα.. το ερωτημα μου ειναι: εχετε χρησιμοποιησει ποτε υποβρυχια φωτογραφικη μηχανη μιας χρησης; ειχα παρει μια παλιοτερα αλλα δεν την ειχα χρησιμοποιησει και εληξε.. :( και τωρα σκεφτομαι να παρω μια για τις διακοπες μου φετος.. αξιζει τον κοπο ομως; οι φωτογραφιες βγαινουν καλες ή θα βγουν ολες θολες και θα φαμε την πατατα;;;;; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
προσωπικά δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ (Δεδομένου ότι για να την χρησιμοποιήσεις θα πρέπει να κάνεις και κατάδυση.. σωστά? :redface: ) αλλά έχω δει φωτογραφίες που ήταν πάρα πολύ καλές και ήταν από αυτές της μιας χρήσης...
(προσπαθώ να θυμηθώ ποιός μου είχε δείξει για να ρωτήσω και να σου πω μάρκα αλλά δεν... σορρυ :( )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Έχω δει φωτογραφίες απο fuji και ήταν αρκετά καλές, πήγενε σε φωτογραφείο (όχι σούπερ μαρκετ ) και ρώτα τους και η kodak είναι καλή σε αυτά.
Οι φωτογραφίες βγαίνουν καλές απλά δεν έχει ζουμ καθόλου και προσοχή στα πόσα μέτρα βάθος αντέχει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
αχ σας ευχαριστω παρα πολυ... :D μου ανοιξατε την ορεξη, θα παω το απογευμα κιολας... ευχαριστω..... :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Τη ληγμένη μηχανή αν την έχεις ακόμα μπορείς να τη χρησιμοποιήσεις.
Ειδικά αν δεν την είχες φυλαγμένη σε μέρος με πολύ ζέστη.
Τα φίλμ δεν έχουν ιδιαίτερο πρόβλημα μετά τη λήξη, αρκεί να μην έχουν περάσει και 10 χρόνια, ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από evouli:
δεν ξερω αν το βαζω στη σωστη κατηγορια αλλα νομιζω πως ναι..
Την μετακινησα σε πιο σωστη κατηγορια.

τεσπα.. το ερωτημα μου ειναι: εχετε χρησιμοποιησει ποτε υποβρυχια φωτογραφικη μηχανη μιας χρησης; ειχα παρει μια παλιοτερα αλλα δεν την ειχα χρησιμοποιησει και εληξε.. :( και τωρα σκεφτομαι να παρω μια για τις διακοπες μου φετος.. αξιζει τον κοπο ομως; οι φωτογραφιες βγαινουν καλες ή θα βγουν ολες θολες και θα φαμε την πατατα;;;;; :hmm:

Φανταζομαι οτι εχεις κανονικη φωτογραφικη μηχανη... γιατι δεν παιρνεις εκεινες τις αδιαβροχες θηκες; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Στην περίτωση που ενδιαφέρει κάποιον ακόμα το θέμα...

Πολύ καλή είναι η λύση του Exposed_Bone αλλά είναι περισσότερο προσιτή σε επαγγελματίες ή ημιεπαγγελματίες αφού οι εν λόγο θήκες είναι πανάκριβες...

Οσο για τις μηχανές μιας χρήσεως, για να κάνεις το χαβαλέ σου στην παραλία είναι μιά χαρά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Είχε πάρει μια φίλη μου. Ωραίες ήταν οι φωτογραφίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
δείτε και αυτό για underwater camera :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top