Ερωτική εξομολόγηση

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Καλησπερα στο forum, μετα απο 6 μηνες υπερπροσπαθειας με μια κοπελα πιστευω ηρθε η ωρα να της εκφρασω τα συναισθηματα μου..
Στην αρχη αρχισαμε με ενα γεια-καλημερα αλλα τωρα σχεδον καθε μερα κανουμε ολοκληρες συζητησεις... Πιστευω της αρεσω αλλιως γτ να μου δωσει σημασια και να μου μιλαει? Τελος παντων απλα επειδη εχω αρχιζει και κουραζομαι με ολη αυτην την ιστορια θα ηθελα να της πω οτι μου αρεσει να τελειωνω.. Φυσικα και καταλαβαινω οτι υπαρχει πιθανοτητα χιλοπιτας αλλα τι να κανω αν δεν προσπαθησω δεν θα μαθω ποτε... Θα ηθελα λοιπον να μου πειτε τι περιπου πρεπει να πω εκεινη της στιγμη.. Aν γινει καμια στραβη της λεω απλα να μην το πει σε κανεναν και δεν της ξαναενοχλω ποτε.. Για πειτε μου οποτε κατι καλο! Btw η κοπελα ειναι μικροτερη και λιγο ανωριμη (λογικο για την ηλικεια της) απο οτι εχω καταλαβει αλλα παιδια ειναι το κατι αλλο... Δεν ειναι οτι ειναι το μοντελο αλλα με κερδισε κατι πανω της..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Πόσο μικρότερη; θέλω να πω, είσαι 16. Είναι 15 ας πούμε;; Γιατί η ωριμότητα και στα 15 και στα 16, συνήθως, έχει περιορισμένη "εμβέλεια". Εξαρτάται και από τον άνθρωπο βέβαια, εννοείται αυτό. Αλλά όπως και να το κάνουμε, σχέσεις στα 15-16, στηρίζονται στον ενθουσιασμό, και καταρρέουν εύκολα. Οπότε, η κοπέλα που λες, σου έχει δείξει ότι σε βλέπει κάτι παραπάνω από φιλικά;; Βέβαια σε αυτό παίζει ρόλο και η δική σου συμπεριφορά. Γιατί, αν 6 μήνες τώρα, την προσέγγιζες άκρως φιλικά (που κάτι τέτοιο 'αισθάνομαι' ότι έγινε), μη σου φανεί παράξενο αν σου πει: "Σε βλέπω σα φίλο μου. Νόμιζα ότι και εσύ έτσι με βλέπεις". (Αυτό δε το λέω για να σε απογοητεύσω. Απλά για να καλύψουμε όλες τις περιπτώσεις! ). Επίσης, όταν ένα κορίτσι μιλάει σε ένα αγόρι, δε σημαίνει ότι 'σώνει και ντε' της αρέσει με τον τρόπο που εννοείς εσύ. Μπορεί απλά, να σε συμπαθεί, να σε νιώθει φίλο της, δικό της άνθρωπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Την περναω 3 ταξεις :P Δεν ξερω αν μου το εχει δειξει τι να σου πω..για σχεση δεν το βλεπω ...για καμια φαση και αν γτ ενταξει ειναι και μικρη... Τωρα δεν ξερω αν με βλεπει σε φιλο δεν νομιζω... εγω πιστευω αξιζει να προσπαθησω γτ δεν με βλεπω καλα αν δεν μπορω να κανω κατι ουτε με αυτην δεν παω πουθενα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλησπερα στο forum, μετα απο 6 μηνες υπερπροσπαθειας με μια κοπελα πιστευω ηρθε η ωρα να της εκφρασω τα συναισθηματα μου..
Στην αρχη αρχισαμε με ενα γεια-καλημερα αλλα τωρα σχεδον καθε μερα κανουμε ολοκληρες συζητησεις... Πιστευω της αρεσω αλλιως γτ να μου δωσει σημασια και να μου μιλαει? Τελος παντων απλα επειδη εχω αρχιζει και κουραζομαι με ολη αυτην την ιστορια θα ηθελα να της πω οτι μου αρεσει να τελειωνω.. Φυσικα και καταλαβαινω οτι υπαρχει πιθανοτητα χιλοπιτας αλλα τι να κανω αν δεν προσπαθησω δεν θα μαθω ποτε... Θα ηθελα λοιπον να μου πειτε τι περιπου πρεπει να πω εκεινη της στιγμη.. Aν γινει καμια στραβη της λεω απλα να μην το πει σε κανεναν και δεν της ξαναενοχλω ποτε.. Για πειτε μου οποτε κατι καλο! Btw η κοπελα ειναι μικροτερη και λιγο ανωριμη (λογικο για την ηλικεια της) απο οτι εχω καταλαβει αλλα παιδια ειναι το κατι αλλο... Δεν ειναι οτι ειναι το μοντελο αλλα με κερδισε κατι πανω της..
Ας πούμε να σου μιλάει και να μην της αρέσεις δεν παίζει ε;
Αχαχαχαχαχα αν γίνει καμμιά στραβή λέει να μην το πει σε κανέναν. Εγώ λέω να τη βάλεις να σου υπογράψει κιόλας. Ποτέ δεν ξέρεις.
Ενώ εσύ είσαι ώριμος τρομάρα σου!
Πού πας με τέτοια μυαλά, μου λες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Γιατι τι ειπα λαθος ρε τρελε? Οχι θα κατσω να γινω ξεφτιλα σε ενα σχολειο να μιλανε μετα μεχρι και οι χειροτεροι.. Επισης δεν υπαρχει φιλια αναμεσα σε αγορια και κοριτσια και δεν παμε καν ιδια ταξη! Μου μιλαει ετσι δηλαδη επειδη δεν εχει τι να κανει και λεει "αχ ας του πω 2 μαλακιες" . Λογικα το εχει καταλαβει οτι μου αρεσει και μπορει να προσπαθει να μου το δειξει ! Επισης μου ειπε πριν λιγο καιρο ποτε θα βγουμε καμια βολτα! Ολα αυτα ειναι φιλικα δηλαδη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γιατι τι ειπα λαθος ρε τρελε? Οχι θα κατσω να γινω ξεφτιλα σε ενα σχολειο να μιλανε μετα μεχρι και οι χειροτεροι.. Επισης δεν υπαρχει φιλια αναμεσα σε αγορια και κοριτσια και δεν παμε καν ιδια ταξη! Μου μιλαει ετσι δηλαδη επειδη δεν εχει τι να κανει και λεει "αχ ας του πω 2 μαλακιες" . Λογικα το εχει καταλαβει οτι μου αρεσει και μπορει να προσπαθει να μου το δειξει ! Επισης μου ειπε πριν λιγο καιρο ποτε θα βγουμε καμια βολτα! Ολα αυτα ειναι φιλικα δηλαδη?
Είναι πιθανόν βρε αγόρι μου γλυκό να της αρέσεις, δε λέω. Απλά μην το δένεις κόμπο. Και μην το 'χεις τόσο σίγουρο. Ωραία είναι τα όνειρα αλλα και μία δόση πραγματικότητας δε βλάπτει. Και εξάλλου, δεν ξέρω τι διαλόγους έχετε κάνει μεταξύ σας! Μακάρι πραγματικά να αρέσεις στο κορίτσι.
Αυτό το δεν υπάρχει φιλία ανάμεσα σε αγόρια και κορίτσια μπορεί να με τρελάνει. Αν το πιστεύεις αυτό, δεν ξέρεις τι χάνεις φίλε μου.
Όπου θέλει ρε θα το πει το κορίτσι ότι της έκανες ερωτική εξομολόγηση, και στην Τατιάνα άμα λάχει θα μεσολαβήσω εγώ να παίξει πρώτο θέμα. Άμα είναι και συμπαθητικό κορίτσι και γράφει και στην κάμερα, μέχρι κι η Ντέζυ Κουβελογιάννη θα σας βγάλει. Αναμενουμε νέα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Πιστεψε με ειμαι πολυ ρεαλιστής και ξερω τι μου γινεται.. η κοπελα δειχνει καποια σημαδια...Τωρα το πολυ οπως ειπα να φαω μια χυλοπιτα να με στειλει σπιτι :P Btw το ξεκινησα το θεμα για να μου πειτε τι πρεπει να πω.. Να της πω παμε καπου μονοι και μετα? Δεν σε βλεπω σαν φιλη μονο και τετοια θα πω? Βοηθεια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Στο κοσμοπόλιταν έχει πολύ ωραίες συμβουλές για τα γκομενικά σας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
νομίζω ότι αυτό θα σου βγει αυθόρμητα... μην περιμένεις να σου πούμε εμείς πως θα εκφράσεις τα αισθήματά σου, πες ό,τι νιώθεις.
εμένα το άλλο δεν μου άρεσε... δηλαδή αν δεν κάνετε σχέση, δεν σε νοιάζει? και μόνο με μια... "φάση" θα είσαι ικανοποιημένος?
σκέψου το λίγο.... αν δεν νιώθεις κάτι ουσιαστικό και θες απλά να περάσεις καλά, να της το πεις. ψάξε πρώτα μέσα σου τι νιώθεις και μετά πες το :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Μετά απο τη φάση θα θέλει και άλλη φάση, και μετά και άλλη και μετά θα σκαλώσει και θα θέλει παραπάνω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
νομίζω ότι αυτό θα σου βγει αυθόρμητα... μην περιμένεις να σου πούμε εμείς πως θα εκφράσεις τα αισθήματά σου, πες ό,τι νιώθεις.
εμένα το άλλο δεν μου άρεσε... δηλαδή αν δεν κάνετε σχέση, δεν σε νοιάζει? και μόνο με μια... "φάση" θα είσαι ικανοποιημένος?
σκέψου το λίγο.... αν δεν νιώθεις κάτι ουσιαστικό και θες απλά να περάσεις καλά, να της το πεις. ψάξε πρώτα μέσα σου τι νιώθεις και μετά πες το :)

Μα ουτε εγω ξερω πως να τα εκφρασω τι να πρωτο πω..Θα το σκεφτω και λεω να κανω κινηση αυτην την βδομαδα!Κοιταξε να δεις δεν ειναι θεμα τι θελω εγω ειναι τι ειναι το σωστο..θα δω και αυτη τι θελει βεβαια και θα πραξω αναλογα

Μετά απο τη φάση θα θέλει και άλλη φάση, και μετά και άλλη και μετά θα σκαλώσει και θα θέλει παραπάνω. :P

Καλα ας γινει μια φαση και μετα δεν με νοιαζει τπτ..Πηγα 16 χρονων πριν λιγο και νομιζω εχω αργησει παρα πολυ στον τομεα αυτον.. Βασικα ενταξει ημουν στα παπαρια μου πριν λιγο καιρο δεν με ενοιαζε κιολας αλλα τωρα καταλαβαινω καποια πραγματα! Θα δειξει πως θα παει..αντε να δουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Υπάρχει στάνταρ ηλικία για να έχεις ερωτική επαφή με άλλο άτομο και να φλερτάρεις;:confused:
Έλα Χριστέ και Παναγιά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
ΜΗΝ παρασέρνεσαι. όποτε είναι να συμβεί κάτι, θα συμβεί. μη βιάζεσαι επειδή το "επιβάλλει" ο περίγυρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Οχι,απλα το λεω επειδη ενταξει στην ταξη μου για παραδειγμα τα νορμαλ παιδια εχουν κανει καποια πραγματα και αυτοι που δεν ειναι τοσο νορμαλ και δεν τους νοιαζει μαλλον δεν εχουν κατι απολυτως τπτ..Εγω ομως δεν ανηκω στην κατηγορια τους... Απλα μου φαινεται περιεργο ολο αυτο το θεμα.. Ευχαριστω πολυ για την βοηθεια παιδια.. Ελπιζω να πραγματοποιηθουν οι στοχοι μου.. ο κοπος ανταμείβεται ελπιζω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

youhou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 352 μηνύματα.
Καλησπερα στο forum, μετα απο 6 μηνες υπερπροσπαθειας με μια κοπελα πιστευω ηρθε η ωρα να της εκφρασω τα συναισθηματα μου..
Τελος παντων απλα επειδη εχω αρχιζει και κουραζομαι με ολη αυτην την ιστορια θα ηθελα να της πω οτι μου αρεσει να τελειωνω..

Πιστευω θα το εκτιμησει αν της πεις: ''Μου αρεσει να τελειωνω.''

Βαλε ενα κομμα ρε φιλε,ενδιαμεσα, με πεθανες.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Χαχαχαχαχα τι προσεξε :P Eνταξει κλαιω απλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Κάτσε ρε συ...
Πιστεύεις ότι ένα κοριτσάκι στα 13 του, ξέρει τι είναι "φάση" και θέλει να κάνει; :P Εγώ στα 13 μου εντάξει γούσταρα ένα αγοράκι αλλά μας φανταζόμουν να περπατάμε χεράκι χεράκι, ε άντε και κανένα φιλάκι.Σε φάσεις και τέτοια ούτε που πήγαινε το μυαλό μου.Επίσης, το να λες ότι δεν το βλέπεις για σχέση αλλά μόνο για καμιά φάση, δεν σε τιμά καθόλου.
Βρες κάποια στην ηλικία σου βρε παιδί μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Κάτσε ρε συ...
Πιστεύεις ότι ένα κοριτσάκι στα 13 του, ξέρει τι είναι "φάση" και θέλει να κάνει; :P Εγώ στα 13 μου εντάξει γούσταρα ένα αγοράκι αλλά μας φανταζόμουν να περπατάμε χεράκι χεράκι, ε άντε και κανένα φιλάκι.Σε φάσεις και τέτοια ούτε που πήγαινε το μυαλό μου.Επίσης, το να λες ότι δεν το βλέπεις για σχέση αλλά μόνο για καμιά φάση, δεν σε τιμά καθόλου.
Βρες κάποια στην ηλικία σου βρε παιδί μου...

Και εγώ όταν ήμουν 13 τα ίδια ακριβώς με σένα σκεφτόμουν. Ιδέα δεν είχα από όλα αυτά, μαύρα μεσάνυχτα είχα.

Αν και η διαφορά των τριών χρόνων που έχεις με την κοπέλα δεν είναι τίποτα, στην συγκεκριμένη περίπτωση είναι τεράστια. Δεν θα γνωρίζει τίποτα απολύτως, άντε να χει δει καμιά ρομαντική ταινία αλλά μέχρι εκεί. Ψάξε για κοπέλα κοντά στην ηλικία σου ή έστω κάποια που δεν είναι πρωτάρα σε αυτά για να μην πληγωθεί, γιατί με την 13χρονη θα κάνεις ό,τι είναι να κάνεις και μετά θα την παρατήσεις απ ότι κατάλαβα, αυτή εφόσον -λογικά- θα είσαι το πρώτο αγόρι με το οποίο θα αρχίσει να πειραματίζεται ας πούμε, θα κολλήσει με την πάρτυ σου και εσύ δεν θα δίνεις δεκάρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Σας πληροφορω οτι η κοπελα εχει κανει πιο πολλα πραγματα απο εμενα... Ξερω πολυ καλα το παρελθον της ... Επισης 13-14 να δεις τι κανουν στον δικο μου σχολειο τουλαχστον .. Εχουν ξεπεταχτει τα κοριτσια τωρα και το βλεπω πολυ καλα.. Επισης ειναι αδυνατον να βλεπω κοπελα στην ηλικεια επειδη η αναπτυξη μου δεν ειναι πολυ απλα για λυκειο! Τα κοριτσια κοιτανε μεγαλυτερους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Σας πληροφορω οτι η κοπελα εχει κανει πιο πολλα πραγματα απο εμενα... Ξερω πολυ καλα το παρελθον της ... Επισης 13-14 να δεις τι κανουν στον δικο μου σχολειο τουλαχστον .. Εχουν ξεπεταχτει τα κοριτσια τωρα και το βλεπω πολυ καλα.. Επισης ειναι αδυνατον να βλεπω κοπελα στην ηλικεια επειδη η αναπτυξη μου δεν ειναι πολυ απλα για λυκειο! Τα κοριτσια κοιτανε μεγαλυτερους...

έλα τώρα, σιγά που έχουν ξεπεταχτεί από τα 13... άλλο τι θέλουν να δείχνουν. επίσης τι λογική είναι αυτή? τα φτιάχνεις με 13χρονα επειδή μικροδείχνεις? :P πλάκα κάνω. σοβαρά όμως, μην περιορίζεσαι στα στερεότυπα. κάνε αυτό που νιώθεις και μην κοιτάς τι λένε οι άλλοι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top