Πρόβλημα με site

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
λοιπόν, έχω φτιάξει μια σελίδα στο site μου με πολλά widgets παιχνιδιών αλλά το πρόβλημα είναι ότι ακούγονται όλοι οι ήχοι μαζί και ότι κάποιοι υπολογιστές δεν μπορούν να φορτώσουν 40 wigets μαζί, εγώ τώρα θέλω να βγαίνουν τα wigets αλλά να έχουν στην αρχή κάτι που να λέει σαν play και μόλις το πατάς το wiget να αρχίζει, πως γίνετε;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Τίποτα ακόμα;; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά δεν ξέρω τι εννοείς widget η με ποια τεχνολογία το φτιάχνεις το site και πού, οπότε μου λείπουν πληροφορίες. Μάλλον γι αυτό δεν μιλάει κανείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά δεν ξέρω τι εννοείς widget η με ποια τεχνολογία το φτιάχνεις το site και πού, οπότε μου λείπουν πληροφορίες. Μάλλον γι αυτό δεν μιλάει κανείς.
λοιπών, το site το φτιάχνω στο webs.com με των sitebuilder3 του webs.com φυσικά.., τα widgets τα έβαλα μέσα από τον sitebuilder3 (προσθήκη widget>games>ταδε, ταδε, ταδε..)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Λοιπόν, μου έβγαλε λίγο την πίστη το sitebuilder. Αυτά απ ότι κατάλαβα είναι flash content που δεν μπορείς να το αλλάξεις. Οπότε

1) Δημιουργείς thumbnails για κάθε widget, είτε ενα απλό play arrow η κάνεις screenshot το widget και το βάζεις για thumbnail (αν είσαι μερακλής του βάζεις και overlay play arrow).
2) Φτιάχνεις μια κεντρική σελίδα με όλα τα thumbnails, κάνεις μια σελίδα για κάθε widget
3) Λινκ από την αρχική σελίδα κάθε thumbnail στη σελίδα του

Δε βλέπω πιο ευκολο τρόπο σόρρυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Λοιπόν, μου έβγαλε λίγο την πίστη το sitebuilder. Αυτά απ ότι κατάλαβα είναι flash content που δεν μπορείς να το αλλάξεις. Οπότε

1) Δημιουργείς thumbnails για κάθε widget, είτε ενα απλό play arrow η κάνεις screenshot το widget και το βάζεις για thumbnail (αν είσαι μερακλής του βάζεις και overlay play arrow).
2) Φτιάχνεις μια κεντρική σελίδα με όλα τα thumbnails, κάνεις μια σελίδα για κάθε widget
3) Λινκ από την αρχική σελίδα κάθε thumbnail στη σελίδα του

Δε βλέπω πιο ευκολο τρόπο σόρρυ
Εχχμ.. είμαι free account οπότε δεν μπορώ να φτιάξω άλλες καρτέλες.. :(, πάντως σ ευχαριστώ που έψαξες!!:D.

καμιά άλλη ιδέα;;:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Foxkiller

Νεοφερμένος

Ο Foxkiller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Δικιο λεει. Το SiteBuilder Ειναι λιγο Κακο προγραμμα Και δεν μου αρεσει για να το χρησιμοποιω !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
ναι αλλά αυτό έχει το webs..
τώρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wilfred

Νεοφερμένος

Ο Wilfred αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
τωρα το πετυχα αυτο το τοπικ (επικαιρος παντα). δοκιμασε webnode αντι για webs, αν υπαρχει ακομα θεμα (καθως μπορεις να προσθεσεις πολλες σελιδες). εχω τη σελιδα στο σιγκ , και το θεωρω το ευκολοτερο ολων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top