Σχετικά με το κόστος μιας DSL

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Να ρωτηξω και εγω κατι. Εχω 768 connx και τον Ιουλιο κλεινω ενα χρονο. Μετα τον χρονο, αν το συνεχισω, θα πληρωνω συμφωνα με τις καινουριες τιμες, δλδ 18.5/μηνα?

Forthnet 25 € έως 10 Mbps και μεταφέρεις και βγαίνεις απο τον ΟΤΕ που σημαίνει ότι δεν πληρώνει καθόλου πάγιο εκεί. ;) Όταν με το καλό βέβαια αποφασίσουν να σε συνδέσουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Forthnet 25 ? έως 10 Mbps και μεταφέρεις και βγαίνεις απο τον ΟΤΕ που σημαίνει ότι δεν πληρώνει καθόλου πάγιο εκεί. ;) Όταν με το καλό βέβαια αποφασίσουν να σε συνδέσουν!

Δεν υπαρχει περιπτωση να αλλαξω τωρα, ετσι και τη βγαλω ολο το καλοκαιρι χωρις ιντερνετ θα παθω κριση. Απλα δεν ξερω μηπως βρεθω να πληρωνω παραπανω μετα τον ενα χρονο. Αν ειναι να τους πω να το κοψουν τωρα και να κανουν νεα συνδεση, να ειναι ολα ετοιμα οταν παω εγω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top