Προτείνετε ή αναζητήστε κάποιο Software

discnick

Νεοφερμένος

Ο discnick αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Το Foodland είναι μία δωρεάν εφαρμογή για κινητά τηλέφωνα της Nokia με Symbian S60 και Symbian 3^ To Foodland βρίσκει τα κοντινότερα καταστήματα που έχουν delivery αλλά και γενικά καταστήματα φαγητού σε όλη την Ελλάδα. Η εφαρμοη δημιουργήθηκε σε συνεργασία με το web site foodland.gr .

Μπορείτε να δείτε ή να δοκιμάσετε την εφαρμογή από το παρακάτω Ovi Store: Foodland


Για περισσότερες πληροφορίες στο web site : Ideal apps .

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Incendioo

Νεοφερμένος

Ο Incendioo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Παιδιά...εχώ θέλω ένα free photoshoping programm σαν το gimp..αλλά όχι το gimp! xD΄
να μην είναι trial! Έχετε τίποτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Ένα απλός επεξεργαστής είναι το Picassa και είναι free, το έχεις δοκιμάσει;
Προσωπικά με βολεύει πολύ στην διόρθωση ορίζοντα, και σε απλή επεξεργασία είναι απλό, εύκολο και πολύ πρακτικό.
Αν το χρησιμοποιήσεις, φτιάξε όμως να φαίνονται τα κρυφά αρχεία, γιατί σώζει τα πρωτότυπα σε έναν κρυφό φάκελο και γεμίζει έτσι τον χώρο του δίσκου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Καλησπέρα!

Ξέρετε ποια άλλα προγράμματα κάνουν παρόμοια ή όμοια δουλειά με το Adobe Flash?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Κανείς;;; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
δες..
με ενα προχειρο ψαξιμο στο γουγλη..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Υπάρχει πρόγραμμα απομαγνητοφώνησης; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Μήπως ξέρετε κάποιο πρόγραμμα για να μπορέσω να κατεβάσω βιβλία από το google, όπως αυτό ας πούμε? :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Καλησπέρα.
Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι: Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα με το οποίο να μπορέσω να κάνω συρραφή μουσικών κομματιών από το youtube- έτσι ώστε να τα αποθηκεύσω στον υπολογιστή μου και να παίζουν συνεχόμενα, το ένα μετά το άλλο; Ευχαριστώ πολύ.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Κάνε ή λίστα (προσθήκη σε ουρά) στο youtube τα κομμάτια ή αν τα κάνεις download επέλεξέ τα για αναπαραγωγή στον player.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Εννοείς εκεί που γράφει :"Προσθήκη σε...";
Εκεί, όμως, δε γράφει επίσης : "συνδεθείτε"; Χρειάζεται να έχω λογαριασμό στο youtube;
Σόρρυ, αλλά δεν γνωρίζω τη διαδικασία.. Επίσης, δεν ξέρω πώς να κάνω download τα κομμάτια από το youtube..:PΈχω μαύρα μεσάνυχτα, το ομολογώ... Κάπου το είχα ρωτήσει και μου είχαν πει τον τρόπο, πρέπει να το ψάξω... Αν έχεις την καλοσύνη, και αν γνωρίζεις, δώσε μου κάποιες λεπτομέρειες ακόμα. Σ' ευχαριστώ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Επίσης, δεν ξέρω πώς να κάνω download τα κομμάτια από το youtube.
κατεβαζεις με αυτο για firefox
απλουστατο.. και σταθερο,το εχω και εγω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Εννοείς εκεί που γράφει :"Προσθήκη σε...";
Εκεί, όμως, δε γράφει επίσης : "συνδεθείτε"; Χρειάζεται να έχω λογαριασμό στο youtube;
Σόρρυ, αλλά δεν γνωρίζω τη διαδικασία.. Επίσης, δεν ξέρω πώς να κάνω download τα κομμάτια από το youtube..:PΈχω μαύρα μεσάνυχτα, το ομολογώ... Κάπου το είχα ρωτήσει και μου είχαν πει τον τρόπο, πρέπει να το ψάξω... Αν έχεις την καλοσύνη, και αν γνωρίζεις, δώσε μου κάποιες λεπτομέρειες ακόμα. Σ' ευχαριστώ.:P
Εγώ κατεβάζω γράφοντας στο google ''youtube to mp3'' επιλέγω το 1ο αποτέλεσμα, δηλαδή https://www.video2mp3.net/ .
Τώρα πας στο youtube, βρίσκεις το κομμάτι και πατάς κάτω από το βιντεάκι ''Αποστολή''. Εκεί σου βγάζει μία διεύθυνση, κάνεις αντιγραφή και έπειτα πας στο λινκ που σου είπα και κάνεις επικόλληση. Try it!

Ναι, θέλει λογαριασμό, εύκολος είναι. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Heptamer

Δραστήριο μέλος

Ο Heptamer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 690 μηνύματα.
Επίσης, δεν ξέρω πώς να κάνω download τα κομμάτια από το youtube..:PΈχω μαύρα μεσάνυχτα, το ομολογώ... Κάπου το είχα ρωτήσει και μου είχαν πει τον τρόπο, πρέπει να το ψάξω... Αν έχεις την καλοσύνη, και αν γνωρίζεις, δώσε μου κάποιες λεπτομέρειες ακόμα. Σ' ευχαριστώ.:P

Υπαρχει ενα σαιτ που κανει αυτη τη δουλεια: κατεβαζει βιντεο απο το youtube και συγχρονως - εαν θελει κανεις - κανει και τη μετατροπη ειτε σε αλλη μορφη βιντεο,ειτε κανει extract τον ηχο.

Ειναι το www.filsh.net

Ειναι γερμανικο,αλλα δε δυσκολευεται κανεις να κανει δυο απλα βηματα (εισαγωγη του λινκ και επιλογη φορματ και τελος κλικ στο ετοιμο αρχειο για download).

Υπαρχουν ωστοσο και προγραμματα που κατεβαζουν βιντεο απο ολες σχεδον τις σελιδες που προσφερουν streaming video οπως το youtube

To καλυτερο - κατα την ταπεινη μου αποψη παντα - που ειναι σκυλι και κατεβαζει οποιοδηποτε βιντεο,απο οποιαδηποτε σελιδα,ειναι το Replay Media Catcher - https://www.applian.com/replay-media-catcher/demo.php

Ειναι must για οποιον θελει να κατεβαζει streaming video

Ειναι βεβαια εμπορικο....

Εχει και ενα αδερφακι,το Replay AV - https://www.applian.com/replay-av/

Επισης demo,ωστοσο δε χρειαζεται να το πληρωσει κανεις,αφου το μονο που χρειαζεται,ειναι το download url του οποιου βιντεο που βλεπει εκεινη τη στιγμη στην οθονη του - και αυτο το url το προγραμμα εμφανιζει,μολις αρχισει να παιζει το βιντεο.Αυτο το url αφου το παρει κανεις με ενα απλο κοπυπεηστ αρκει μετα να το βαλει σε εναν download manager ή να το εισαγει απευθειας σε browser,οποτε και με enter θα ενεργοποιηθει και το κατεβασμα του βιντεο.

Αν εχει κανεις αυτα τα δυο προγραμματακια στο πισι του,δε χρειαζεται τιποτε αλλο οσον αφορα youtube & Co.

Αλλη μια λυση ειναι η εγκατασταση του Free Studio Manager - https://www.dvdvideosoft.com/free-dvd-video-software.htm

ενος ελβετικου σουγια οσον αφορα καποιες βασικες λειτουργιες που αναζητα κανεις.

Ενα απο τα υποπρογραμματα του ειναι και το κατεβασμα απο youtube.

Παιδιά...εχώ θέλω ένα free photoshoping programm σαν το gimp..αλλά όχι το gimp! xD΄
να μην είναι trial! Έχετε τίποτα?
https://www.getpaint.net/

Θα σε ικανοποιησει.

(εχει και ελληνικο μενου - απο τις ρυθμισεις)

Μήπως ξέρετε κάποιο πρόγραμμα για να μπορέσω να κατεβάσω βιβλία από το google, όπως αυτό ας πούμε? :whistle:

https://www.aboutonlinetips.com/google-books-downloader/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Άγγελε, Θεοδώρα, Heptamer, ευχαριστώ πολύ για τις ωραίες σας απαντήσεις στο ερώτημά μου.
Όταν θα κάνω download τα κομμάτια από το youtube, με έναν από τους τρόπους που μου καθυποδείξατε, το επόμενο βήμα μου θα είναι να προχωρήσω σε αυτό που είπες, Θεοδώρα; Να επιλέξω δηλαδή όλα τα κομμάτια και, με κάποια ρύθμιση, θα αναπαραχθούν από τον player; Απο εκεί και πέρα θα αναλάβει ο player τη συνέχεια, χωρίς να χρειαστώ κάποιο επιπλέον πρόγραμμα; Ευχαριστώ και πάλι.:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν έχεις τα κομμάτια στον υπολογιστή σου, δεν χρειάζεται να κάνεις τίποτα περισσότερο απ' το να τα βάλεις σε μία playlist (στον player σου), για να αναπαράγεται το ένα μετά το άλλο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Υπάρχει πρόγραμμα που να κρατάει σημειώσεις και να σε ειδοποιεί με κάποιον ήχο;
Κάτι σαν την υπενθύμιση του κινητού.
Κρατάω κάποιες σημειώσεις σε αυτό του win 7 αλλά ξεχνιέμαι και το σβήνω. :whistle:

Αν δεν υπάρχει, αφήστε με απλά να ονειρεύομαι. :music:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
^^Ευχαριστώ πολύ, Αναστασία!!!!:bigarmhug
Να προσθέσω:
Το ίντερνετ είναι θαυμαστό. Επιθυμούσα να αγοράσω ένα επιστημονικό σύγγραμμα - το βρήκα, ψάχνοντας, σε μία ιντερνετική βιβλιοθήκη. Απίθανο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Υπάρχει πρόγραμμα που να κρατάει σημειώσεις και να σε ειδοποιεί με κάποιον ήχο;
Κάτι σαν την υπενθύμιση του κινητού.
Κρατάω κάποιες σημειώσεις σε αυτό του win 7 αλλά ξεχνιέμαι και το σβήνω. :whistle:

Αν δεν υπάρχει, αφήστε με απλά να ονειρεύομαι. :music:

https://www.essentialpim.com/

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Δε μπορώ να βρω προγραμματάκι για να βλέπω τη θερμοκρασία του επεξεργαστή μου .. (i5 είναι)

Αν ξέρετε κανένα πείτε μου.. ή αν είναι καμιά μικροεφαρμογή των windows 7 (όπως έχουν απο μόνο τους για το CPU)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top