Ατάκες και τρόποι «πεσίματος»!

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Ατάκα που μου χουν πει ότι έχει ακούστεί σε club.
Είναι ένας τύπος και κοιτάζει επίμονα μια κοπελιά.
Ε την κοιτάζει, την κοιτάζει, κάποια στιγμή την πλησιάζει κιόλας.
Εκείνη στέκεται σαν να μη ξέρει ότι αυτός πλησιάζει.
Οπότε της λέει "Για να μην παρεξηγηθώ, δεν είμαι από αυτούς που έχουν στο μυαλό τους να γα...σουν. Γά..σα χθες!".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Ατάκα συμφοιτητή στο εντευκτήριο της σχολής:
Κάθονται 3 γυναίκες σε ένα τραπεζάκι, αυτός με την παρέα του σε ένα τραπέζι παραδίπλα και τις χαζεύουν. Σηκώνεται, πάει τουαλέτα και στον γυρισμό αρπάζει μια καρέκλα όπως περνάει δίπλα τους, την γυρνάει 180 και κάθεται με την πλάτη της καρέκλας μπροστά και τους λέει: «Γεια. Να κάτσω ή να φύγω όπως ήρθα;»

Γυρνάει μετά στους δικούς του που τον κοίταζαν αποσβολωμένοι και τους λέει σε στυλ Λάζαρου (Είσαι το ταίρι μου): «Παίδες.. Τσίμπησα τηλεφωνάκι.. Τστστσ!»
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
:sick::sick::sick::sick:
Ατάκα συμφοιτητή στο εντευκτήριο της σχολής:
Κάθονται 3 γυναίκες σε ένα τραπεζάκι, αυτός με την παρέα του σε ένα τραπέζι παραδίπλα και τις χαζεύουν. Σηκώνεται, πάει τουαλέτα και στον γυρισμό αρπάζει μια καρέκλα όπως περνάει δίπλα τους, την γυρνάει 180 και κάθεται με την πλάτη της καρέκλας μπροστά και τους λέει: «Γεια. Να κάτσω ή να φύγω όπως ήρθα;»

Γυρνάει μετά στους δικούς του που τον κοίταζαν αποσβολωμένοι και τους λέει σε στυλ Λάζαρου (Είσαι το ταίρι μου): «Παίδες.. Τσίμπησα τηλεφωνάκι.. Τστστσ!»

:sick:
Κάνω πως δεν το διαβασα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
«Παίδες.. Τσίμπησα τηλεφωνάκι.. Τστστσ!»
καλα καιχρειαζεται να κανεις καραγκιοζιλικια για να παρει τηλεφωνο κοπελας?

ας της πιασει κουβεντα και σε μερικες φορες αντε και με τα μαθηματα ως αιτια,,θα παρει το τηλεφωνο,,αφου δωσει και το δικο του βεβαια



τι σημαινει ατακα κλπ?πραγματικα δεν καταλαβαινω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
"Αγάπη, είσαι για μια βόλτα με την Porsche?"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
εχω και κοτερο παμε μια βολτα?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
''Με θέλεις απλά δεν το ξέρεις ακόμα''

Εμπνευσμένη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
:sick::sick::sick::sick:

:sick:
Κάνω πως δεν το διαβασα

Δεν είναι τόσο ρομαντικός ο συγκεκριμένος όσο εσύ, αγαπητή.

καλα καιχρειαζεται να κανεις καραγκιοζιλικια για να παρει τηλεφωνο κοπελας?

ας της πιασει κουβεντα και σε μερικες φορες αντε και με τα μαθηματα ως αιτια,,θα παρει το τηλεφωνο,,αφου δωσει και το δικο του βεβαια

τι σημαινει ατακα κλπ?πραγματικα δεν καταλαβαινω..

Το καραγκιοζιλίκι ποιο ήταν; Ότι τους είπε χύμα "θέλετε να γνωριστούμε ή να πάρω δρόμο;" ? Εννοείται ότι μετά τους είπε για μαθήματα κλπ όταν πήρε το οκ. Απλά αυτός ήταν ειλικρινής, τους είπε ότι θέλει γνωριμία. Μετά προχώρησε στα υπόλοιπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Το καραγκιοζιλίκι ποιο ήταν; Ότι τους είπε χύμα "θέλετε να γνωριστούμε ή να πάρω δρόμο;" ? Εννοείται ότι μετά τους είπε για μαθήματα κλπ όταν πήρε το οκ. Απλά αυτός ήταν ειλικρινής, τους είπε ότι θέλει γνωριμία. Μετά προχώρησε στα υπόλοιπα.
το ολο στυλ μετραει
πρεπει να το δεις αυτο

το υφος και η μαγκια ειναι τα παντα..και λεει περρισοτερα απο τα ιδια τα λογια..
και οι γυναιεκς το κρινουν αυτο..την ιδια φραση μπορεις να την πεις "να φυγω ή να μεινω" με χιλιους δυο τροπους..
προσβλητικους ή οχι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.


best pick-up line ever hands down :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
τι θυμηθηκες τωρα..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
"Εισαι να μου τον ξυρισεις ; "

True story bro .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
"Θέλω η ψυχή μου να γίνει ένα με τη δική σου και μαζί να αλλάξουμε τον κόσμο διώχνοντας τη φτώχεια, τη δυστυχία, την αδικία, την εκμετάλλευση, το φασισμό, την αθεΐα και οτιδήποτε άλλο βασανίζει τον κόσμο".:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
"Θέλω η ψυχή μου να γίνει ένα με τη δική σου και μαζί να αλλάξουμε τον κόσμο διώχνοντας τη φτώχεια, τη δυστυχία, την αδικία, την εκμετάλλευση, το φασισμό, την αθεΐα και οτιδήποτε άλλο βασανίζει τον κόσμο".:inlove:

Miss Young 2004

Μποντζουρ φροιλαιν ντου γιου χαβ γουεδερ φορ ε κοφι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
το ολο στυλ μετραει
πρεπει να το δεις αυτο

το υφος και η μαγκια ειναι τα παντα..και λεει περρισοτερα απο τα ιδια τα λογια..
και οι γυναιεκς το κρινουν αυτο..την ιδια φραση μπορεις να την πεις "να φυγω ή να μεινω" με χιλιους δυο τροπους..
προσβλητικους ή οχι..

Χίλιες φορές πρεζάκι,δηλαδή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
"Θέλω η ψυχή μου να γίνει ένα με τη δική σου και μαζί να αλλάξουμε τον κόσμο διώχνοντας τη φτώχεια, τη δυστυχία, την αδικία, την εκμετάλλευση, το φασισμό, την αθεΐα και οτιδήποτε άλλο βασανίζει τον κόσμο".:inlove:
Ότι βασανίζει τον κόσμο;; :hmm::hmm::hmm::hmm::hmm:Λοιπον παραγγελιες:
Ανεργια, Βλακεια, προκαταληψεις(ταμπου;)),Ναρκωτικα,χαρατσια, πασοκ.
Τι λεμε τωρα;;;Πρεπει παντως να σου αρεσε Λυσιστρατη μου ο τυπος γιατι αμα ημουν εγω θα του ελεγα:
ναι καλά,παρε δυο ευρω και τραβα σε κανα γρηγορη να πιεις κανα καφεδακο γιατι με την νυστα που σε δερνει θα μου πεις οτι εισαι η μετενσαρκωση ενος μανγκο:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Χίλιες φορές πρεζάκι,δηλαδή.
δεν το πιασα..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Miss Young 2004

Μποντζουρ φροιλαιν ντου γιου χαβ γουεδερ φορ ε κοφι

Miss Young 2004; Πού κολλάει αυτό σύντροφε;

Ότι βασανίζει τον κόσμο;; :hmm::hmm::hmm::hmm::hmm:Λοιπον παραγγελιες:
Ανεργια, Βλακεια, προκαταληψεις(ταμπου;)),Ναρκωτικα,χαρατσια, πασοκ.
Τι λεμε τωρα;;;Πρεπει παντως να σου αρεσε Λυσιστρατη μου ο τυπος γιατι αμα ημουν εγω θα του ελεγα:
ναι καλά,παρε δυο ευρω και τραβα σε κανα γρηγορη να πιεις κανα καφεδακο γιατι με την νυστα που σε δερνει θα μου πεις οτι εισαι η μετενσαρκωση ενος μανγκο:devil:

Γιατί μου πληγώνετε την καρδιά ρε συντρόφια; Εγώ εξωτερίκευσα τη δόνηση της ψυχής μου με τον τρόπο που αντιλαμβάνομαι τον έρωτα κι εσείς αστειεύεστε. Μα επιτέλους ας μην βλέπουμε τον έρωτα μόνο ως σαρκικό ερέθισμα. Η βίωση του έρωτα είναι κάτι καθαρά υποκειμενικό. Θα χρησιμοποιήσω δύο στίχους του Κωνσταντίνου Καβάφη, του αγαπημένου μου ποιητή: "Χαρά και μύρο της ζωής μου εμένα που αρνήθηκα κάθε απόλαυση ερώτων της ρουτίνας". Εγώ πνίγομαι στα δάκρυα από συγκίνηση όταν ακούω αυτό το στίχο. Αχ, δεν είναι κατάλληλη η εποχή για την ευαίσθητη ψυχούλα μου.:cold:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Σε είδα και μου άρεσες, το όνομά μου είναι Ajusshi, μήπως ενοχλώ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Νομίζω αν δεν έλεγες το "Σε είδα και μου άρεσες" θα' ταν μπέτερ. :P
Το λέω επειδή η συνέχεια της ''συζήτησης" αυτής θα' ταν λίγο μούφα αφού θα' χε επίκεντρο το ότι σου άρεσε και ξέρωγω νε είναι κάπως. Αυτό.
Τεςπα. Κατάλαβες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top