Αν o άντρας είναι απαθής

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Αν ο άντρας είναι απαθής και καθόλου εκδηλωτικός απέναντι σε μια γυναίκα γιατί αυτό που νοιώθει δεν είναι αρκετά δυνατό ή προβλέπει ότι μια σχέση δεν έχει μέλλον (πάντως κάτι νοιώθει), δικαιολογείται η ενδιαφερόμενη γυναίκα να μένει και αυτή σαν κούτσουρο και να μην του ρίχνεται για να τον ''πείσει'' ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Εννοείς να τον διεκδικήσει η γυναίκα; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Εννοείς να τον διεκδικήσει η γυναίκα; :worry:

Ναι, γιατί αυτή του έχει πει ότι τον θέλει. Αυτός όμως δεν είναι σίγουρος ότι την θέλει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Φυσικά. Ο,τι δώσεις θα πάρεις. Μ@λάκας είναι η άλλη να δίνει μόνο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Φυσικά. Ο,τι δώσεις θα πάρεις. Μ@λάκας είναι η άλλη να δίνει μόνο;

Μα αφού ο άλλος δεν καίγεται ? Τι να της δώσει ? Εγώ ακόμα κι όταν δω ότι ''παίζεται'' και το σκέφτεται η άλλη, το παλεύω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ναι, γιατί αυτή του έχει πει ότι τον θέλει. Αυτός όμως δεν είναι σίγουρος ότι την θέλει.

Βασικά σαν γυναίκα δεν μπορώ να διεκδικήσω έναν άντρα! Δηλαδή σόρρυ τι θα κάνω; Να του λέω πόσο τον θέλω; ότι είναι μοναδικός για εμένα; Να είμαι η super sexy Θεά στο σεξ, η άριστη νοικοκυρά στο σπίτι, η τέλεια συνοδός στις εξόδους μας; Να τον πείσω ότι είμαι η ΤΕΛΕΙΑ γι' αυτόν; Μπας και τον κάνω να αισθανθεί κάτι; :worry:

Αυτός δεν μπορεί να το δει; :hmm: Δεν μπορώ να πείσω και δεν θέλω να πείσω κανέναν τι αξίζω και τι όχι... όποιος ενδιαφέρεται θα μάθει! Οπότε αν κάποιος δεν ξέρει τι θέλει δεν θα τον βοηθήσω εγώ να μάθει με το να τον διεκδικήσω... Να το μάθει μακρυά μου και όταν το μάθει ας έρθει να με βρει... Να μην περιμένει όμως να τον υποδεχτώ με ανοιχτές αγκάλες... Μπορεί να είμαι ήδη σε άλλες καλύτερες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ε, οι γυναίκες είναι πιο εγωίστριες. Και πολλές είναι και πιο "παραδοσιακές".
Κι εγώ, αν έχω δει ότι ο άλλος δεν ενδιαφέρεται... Σιγά, θα κάτσω να σκάσω; Πάμε γι' άλλα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μα αφού ο άλλος δεν καίγεται ? Τι να της δώσει ? Εγώ ακόμα κι όταν δω ότι ''παίζεται'' και το σκέφτεται η άλλη, το παλεύω.
Προσωπικά δεν θα ξεκίναγα καν σχέση με κάποιον που "δεν καίγεται". Και δεν το λέω επειδή είμαι γυναίκα, και άνδρας να ήμουν το ίδιο θα έκανα. Το έχω κάνει αυτό το λάθος μικρότερη (και να είμαι στη μεριά αυτού που δεν καίγεται και το αντίστροφο) και έβαλα μυαλό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Βασικά σαν γυναίκα δεν μπορώ να διεκδικήσω έναν άντρα! Δηλαδή σόρρυ τι θα κάνω; Να του λέω πόσο τον θέλω; ότι είναι μοναδικός για εμένα; Να είμαι η super sexy Θεά στο σεξ, η άριστη νοικοκυρά στο σπίτι, η τέλεια συνοδός στις εξόδους μας; Να τον πείσω ότι είμαι η ΤΕΛΕΙΑ γι' αυτόν; Μπας και τον κάνω να αισθανθεί κάτι; :worry:

Αυτός δεν μπορεί να το δει; :hmm: Δεν μπορώ να πείσω και δεν θέλω να πείσω κανέναν τι αξίζω και τι όχι... όποιος ενδιαφέρεται θα μάθει! Οπότε αν κάποιος δεν ξέρει τι θέλει δεν θα τον βοηθήσω εγώ να μάθει με το να τον διεκδικήσω... Να το μάθει μακρυά μου και όταν το μάθει ας έρθει να με βρει... Να μην περιμένει όμως να τον υποδεχτώ με ανοιχτές αγκάλες... Μπορεί να είμαι ήδη σε άλλες καλύτερες :P


Nομίζω τα είπε όλα η VKey...Δε χρειάζεται να ειπωθεί κάτι παραπάνω!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
Ε, οι γυναίκες είναι πιο εγωίστριες. Και πολλές είναι και πιο "παραδοσιακές".
Κι εγώ, αν έχω δει ότι ο άλλος δεν ενδιαφέρεται... Σιγά, θα κάτσω να σκάσω; Πάμε γι' άλλα!!!

Όχι δεν είναι αυτό Γιδάκι,ο άντρας μπορεί να επιμείνει γιατί πρωταρχικός σκοπός του δεν είναι η "σχέση" αλλά ο πήδουλος!;)
Αν πηδήξει (και συνεχίζεται η αδιαφορία)...κακό που τού'κανε!:P:D
Την κάνει με ελαφρά!
Μην σου πω ότι την κάνει ακόμα πιό γρήγορα αν εκείνη αρχίσει να "ενδιαφέρεται"(κοινώς τσιμπούρι):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Όχι δεν είναι αυτό Γιδάκι,ο άντρας μπορεί να επιμείνει γιατί πρωταρχικός σκοπός του δεν είναι η "σχέση" αλλά ο πήδουλος!;)
Αν πηδήξει (και συνεχίζεται η αδιαφορία)...κακό που τού'κανε!:P:D
Την κάνει με ελαφρά!
Μην σου πω ότι την κάνει ακόμα πιό γρήγορα αν εκείνη αρχίσει να "ενδιαφέρεται"(κοινώς τσιμπούρι):D
Μπορεί να "πηδήξει" και χωρίς μια ψεύτικη σχέση στην οποία απλώς θα κοροιδεύει την κοπέλα. Ξεκάθαρα πράγματα. Το να το παίζει οτι έχουν σχέση ενώ το μόνο που θέλει είναι το σεξ είναι υποκρισία, κοροιδία και μόνο καλό χαρακτήρα δεν δείχνει. :down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ε, βουαλά, εγώ δε θέλω μόνο/για αρχή και βλέπουμε έναν πήδουλο.
Θέλω σχέση, κι αν ο άλλος ακόμα και με την προοπτική της ευκαιρίας για πήδουλο δεν ενδιαφέρεται, τι να κάνω;

Άντε γεια! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Μπορεί να "πηδήξει" και χωρίς μια ψεύτικη σχέση στην οποία απλώς θα κοροιδεύει την κοπέλα. Ξεκάθαρα πράγματα. Το να το παίζει οτι έχουν σχέση ενώ το μόνο που θέλει είναι το σεξ είναι υποκρισία, κοροιδία και μόνο καλό χαρακτήρα δεν δείχνει. :down:

Συμφωνώ και εγώ με την παραπάνω άποψη! Βασικά η κατάλληλη λέξη για μένα είναι ότι ξεφτιλίζεται όποιος φτιάχνει ολόκληρα σκηνικά για ένα ή μερικά κρεββάτια! Οπότε, και δεν αξίζει κανείς να ασχοληθεί περαιτέρω με το συγκεκριμένο άτομο, για οποιοδήποτε λόγο!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
Μπορεί να "πηδήξει" και χωρίς μια ψεύτικη σχέση στην οποία απλώς θα κοροιδεύει την κοπέλα. Ξεκάθαρα πράγματα. Το να το παίζει οτι έχουν σχέση ενώ το μόνο που θέλει είναι το σεξ είναι υποκρισία, κοροιδία και μόνο καλό χαρακτήρα δεν δείχνει. :down:
Μα εγώ δεν είπα αυτό!
Είπα ότι επιμένει και "πολιορκεί",ακόμα κι αν αδιαφορεί η κοπέλα,όχι για να δημιουργήσει σχέση (πρωταρχικά) αλλά για τον πήδουλο!

Αν και μη ξεχνάς το ρητό..."Η γυναίκα μπορεί να προσποιηθεί έναν οργασμό αλλά ο άνδρας μια σχέση"!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Μα εγώ δεν είπα αυτό!
Είπα ότι επιμένει και "πολιορκεί",ακόμα κι αν αδιαφορεί η κοπέλα,όχι για να δημιουργήσει σχέση (πρωταρχικά) αλλά για τον πήδουλο!

Αν και μη ξεχνάς το ρητό..."Η γυναίκα μπορεί να προσποιηθεί έναν οργασμό αλλά ο άνδρας μια σχέση"!:D

Όπως το εκλαμβάνω, για να "πολιορκήσεις" μία που αδιαφορεί για σένα σεξουαλικά, αυτό σημαίνει ότι θα αρχίσεις να της "παίζεις παιχνιδάκια" που θα έχουν απώτερο στόχο να συγκινήσουν, ή να αγγίξουν χορδές της πνευματικής της πλευράς, κοινώς θες να την παραπλανήσεις εγκεφαλικά και συναισθηματικά, ενώ δεν σου κάνει εξ αρχής η κοπελιά! Τουτέστιν, παίζεις ΘΕΑΤΡΟ! Τουτέστιν λες ΨΕΜΜΑΤΑ....Τουτέστιν, ΞΕΦΤΙΛΙΖΕΣΑΙ.....:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αν και μη ξεχνάς το ρητό..."Η γυναίκα μπορεί να προσποιηθεί έναν οργασμό αλλά ο άνδρας μια σχέση"!:D

Και αυτό είναι προς τιμήν του; Αυτοί οι άνδρες για μένα είναι θλιβερά οχτάποδα, έρπουσες κατώτερες μορφές ζωής (που λέει και ο Βάλντερ). :down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Μα εγώ δεν είπα αυτό!
Είπα ότι επιμένει και "πολιορκεί",ακόμα κι αν αδιαφορεί η κοπέλα,όχι για να δημιουργήσει σχέση (πρωταρχικά) αλλά για τον πήδουλο!

Αποκλείεις να έχει δαγκώσει τη λαμαρίνα τέτοιος άντρας που επιμένει ? Και γιατί ένας άντρας είναι τόσο περίεργο να το παίζει δύσκολος, ενώ μια γυναίκα όχι ? Ο σκοπός αγιάζει τα μέσα μόνο για τις γυναίκες ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
Όπως το εκλαμβάνω, για να "πολιορκήσεις" μία που αδιαφορεί για σένα σεξουαλικά, αυτό σημαίνει ότι θα αρχίσεις να της "παίζεις παιχνιδάκια" που θα έχουν απώτερο στόχο να συγκινήσουν, ή να αγγίξουν χορδές της πνευματικής της πλευράς, κοινώς θες να την παραπλανήσεις εγκεφαλικά και συναισθηματικά, ενώ δεν σου κάνει εξ αρχής η κοπελιά! Τουτέστιν, παίζεις ΘΕΑΤΡΟ! Τουτέστιν λες ΨΕΜΜΑΤΑ....Τουτέστιν, ΞΕΦΤΙΛΙΖΕΣΑΙ.....:whistle:

Πωπω με ξεμπρόστιασες!:redface:(Αν και δεν μίλησα για μένα αλλά γενικά για τους άνδρες)
Τώρα θα μου την πέσουν όλα τα αρσενικά που πρόδωσα τις μεθόδους τους και τις μύχιες σκέψεις τους!:/:
Καλά...σε ποιά ουτοπία ζεις?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Και αυτό είναι προς τιμήν του; Αυτοί οι άνδρες για μένα είναι θλιβερά οχτάποδα, έρπουσες κατώτερες μορφές ζωής (που λέει και ο Βάλντερ). :down:

Κοινώς κομπλεξικοί και ανεγκέφαλοι για μένα!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πωπω με ξεμπρόστιασες!:redface:(Αν και δεν μίλησα για μένα αλλά γενικά για τους άνδρες)
Τώρα θα μου την πέσουν όλα τα αρσενικά που πρόδωσα τις μεθόδους τους και τις μύχιες σκέψεις τους!:/:
Καλά...σε ποιά ουτοπία ζεις?:P

Μόνο στην ειρωνεία μπορείς να καταφύγεις για να απαντήσεις; Το οτι γίνεται απο μερικά ερπετά δεν σημαίνει οτι δικαιολογείται. Αν δεν είναι ξεκάθαρος και ειλικρινής τότε δεν του αξίζει να λέγεται άνδρας (ούτε γυναίκα στην αντίστοιχη περίπτωση). :down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top