Ρούχα: Τα φοράμε ή μας φοράνε;

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αν κάποια κοπέλα νιώθει καλά με αυτό το μαγιό, ποια είμαι εγώ να της το απαγορεύσω;;)

Μωρε κανεις δεν απαγορευει το οτιδηποτε σε κανεναν...αλλα καλο θα ειναι να εχουμε και εναν καθρεπτη σπιτι μας πριν ξεκινησουμε το σεργιανι στις παραλιες!
Γιατι εμεις μπορει να νοιωθουμε θεες, αλλα τα γελακια γυρω μας (και δικαιως) θα παιρνουν και θα δινουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,009 μηνύματα.
Μωρε κανεις δεν απαγορευει το οτιδηποτε σε κανεναν...αλλα καλο θα ειναι να εχουμε και εναν καθρεπτη σπιτι μας πριν ξεκινησουμε το σεργιανι στις παραλιες!
Γιατι εμεις μπορει να νοιωθουμε θεες, αλλα τα γελακια γυρω μας (και δικαιως) θα παιρνουν και θα δινουν.

Έχω μάθει να μη με νοιάζει τι θα πει ο κόσμος. Κακό του κεφαλιού του.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Έχω μάθει να μη με νοιάζει τι θα πει ο κόσμος. Κακό του κεφαλιού του.;)

Μαζι με αυτο καλο θα ειναι να μας χαρακτηριζει και το "γνωθι σαυτον".
Εαν εχω κωλο τρυπητηρι, δε μου χρειαζεται το στρινγκακι. Και για να ειμαι ειλικρινης, δεν μπορω να καταλαβω, γιατι πρεπει να βαλω κατι που θα προκαλεσει απο γελια μεχρι και αηδια και οχι κατι που θα φορεσω και στην τελικη δε θα με φορεσει.
Διοτι εαν δε "βλεπω" πως δεν μπορω να το υποστηριξω, τοτε εχω προβλημα με το τι θεωρω καλαισθητο και μη...

(Και δεν απευθυνομαι προσωπικα σε σενα :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,009 μηνύματα.
Μαζι με αυτο καλο θα ειναι να μας χαρακτηριζει και το "γνώθι σαυτον".
Εαν εχω κωλο τρυπητηρι, δε μου χρειαζεται το στρινγκακι. Και για να ειμαι ειλικρινης, δεν μπορω να καταλαβω, γιατι πρεπει να βαλω κατι που θα προκαλεσει απο γελια μεχρι και αηδια και οχι κατι που θα φορεσω και στην τελικη δε θα με φορεσει.
Διοτι εαν δε "βλεπω" πως δεν μπορω να το υποστηριξω, τοτε εχω προβλημα με το τι θεωρω καλαισθητο και μη...

(Και δεν απευθυνομαι προσωπικα σε σενα :P)

Θα το βάλεις γιατί το γουστάρεις εσύ και σε κάνει να νιώθεις καλά χωρίς να σε νοιάζει τι θα πουν οι άλλοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Έχω μάθει να μη με νοιάζει τι θα πει ο κόσμος. Κακό του κεφαλιού του.;)

Ε, όχι. Το συγκεκριμένο ζήτημα είναι από εκείνα στα οποία ΠΡΕΠΕΙ να σκεφτόμαστε τι θα πει ο κόσμος. Σκέψου πχ. μια κοπέλα που έχει μεγάλη, μεγάλη αντικειμενικά κοιλιά και αντικειμενικά επίσης χοντρά μπούτια. Εάν φορέσει μίνι φουστίτσα σε μια έξοδο και κοντή μπλούζα που να αφήνει την κοιλιά να φαίνεται, δείχνει πως δεν τη νοιάζει τι θα πει ο κόσμος επειδή είναι ακομπλεξάριστη, ή μήπως δείχνει ακριβώς το αντίθετο;

Ακομπλεξάριστες για'μένα είναι εκείνες που ξέρουν πως έχουν παραπανίσια κιλά, έχουν συμβιβαστεί με αυτό και δεν τις πτοεί, συνεπώς επιλέγουν να φορούν ρούχα που να κολακεύουν τις ατέλειές τους κι όχι να τις υπερτονίζουν.

(ούτε εγώ απευθύνομαι προσωπικά σ'εσένα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Θα το βάλεις γιατί το γουστάρεις εσύ και σε κάνει να νιώθεις καλά χωρίς να σε νοιάζει τι θα πουν οι άλλοι.

ΠΟλυ θα ηθελα να μου πει καποιο ατομο που ξερει οτι εχει κωλο τρυπητηρι και φοραει στρινγκακι και μπραζιλ τι ειναι αυτο ακριβως που τον κανει και νοιωθει καλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,009 μηνύματα.
Ε, όχι. Το συγκεκριμένο ζήτημα είναι από εκείνα στα οποία ΠΡΕΠΕΙ να σκεφτόμαστε τι θα πει ο κόσμος. Σκέψου πχ. μια κοπέλα που έχει μεγάλη, μεγάλη αντικειμενικά κοιλιά και αντικειμενικά επίσης χοντρά μπούτια. Εάν φορέσει μίνι φουστίτσα σε μια έξοδο και κοντή μπλούζα που να αφήνει την κοιλιά να φαίνεται, δείχνει πως δεν τη νοιάζει τι θα πει ο κόσμος επειδή είναι ακομπλεξάριστη, ή μήπως δείχνει ακριβώς το αντίθετο;

Ακομπλεξάριστες για'μένα είναι εκείνες που ξέρουν πως έχουν παραπανίσια κιλά, έχουν συμβιβαστεί με αυτό και δεν τις πτοεί, συνεπώς επιλέγουν να φορούν ρούχα που να κολακεύουν τις ατέλειές τους κι όχι να τις υπερτονίζουν.

(ούτε εγώ απευθύνομαι προσωπικά σ'εσένα)

ΠΟλυ θα ηθελα να μου πει καποιο ατομο που ξερει οτι εχει κωλο τρυπητηρι και φοραει στρινγκακι και μπραζιλ τι ειναι αυτο ακριβως που τον κανει και νοιωθει καλα...

Αυτή είναι η μία άποψη. Η άλλη είναι οτι αυτή έτσι νιώθει όμορφα και δεν έχει κανείς το δικαίωμα να την κάνει να νιώσει άσχημα.

Θυμάμαι στον Οιδίποδα Τύραννο που κάναμε στη δέσμη κάπου λέει οτι το να κοροϊδέψεις κάποιον για εξωτερικό του γνώρισμα δείχνει έλλειψη ανατροφής (ας με βοηθήσει ο Πέτρος;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Αυτή είναι η μία άποψη. Η άλλη είναι οτι αυτή έτσι νιώθει όμορφα και δεν έχει κανείς το δικαίωμα να την κάνει να νιώσει άσχημα.

Θυμάμαι στον Οιδίποδα Τύραννο που κάναμε στη δέσμη κάπου λέει οτι το να κοροϊδέψεις κάποιον για εξωτερικό του γνώρισμα δείχνει έλλειψη ανατροφής (ας με βοηθήσει ο Πέτρος;))

Σαφέστατα και δείχνει έλλειψη ανατροφής και ανωριμότητα και μ@λακία στον (απόντα) εγκέφαλο

Όταν κοροϊδεύεις κάποιον για κάποιο ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ του γνώρισμα. Όταν όμως προκαλείς τα σχόλια (όχι εσύ), παύει να είναι εξωτερικό το πρόβλημα ;)

Το να φορέσεις κάτι που δε σε κολακεύει μόνο και μόνο για να το κάνεις, ενοχλεί (σχεδόν) τόσο την αισθητική μου όσο ενοχλεί την ακοή μου ο κάγκουρας που έχει αφαιρέσει το σιγαστήρα από τη μηχανή και κάνει σούζες προκαλώντας ηχορύπανση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,009 μηνύματα.
Σαφέστατα και δείχνει έλλειψη ανατροφής και ανωριμότητα και μ@λακία στον (απόντα) εγκέφαλο

Όταν κοροϊδεύεις κάποιον για κάποιο ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ του γνώρισμα. Όταν όμως προκαλείς τα σχόλια (όχι εσύ), παύει να είναι εξωτερικό το πρόβλημα ;)

Το να φορέσεις κάτι που δε σε κολακεύει μόνο και μόνο για να το κάνεις, ενοχλεί (σχεδόν) τόσο την αισθητική μου όσο ενοχλεί την ακοή μου ο κάγκουρας που έχει αφαιρέσει το σιγαστήρα από τη μηχανή και κάνει σούζες προκαλώντας ηχορύπανση

Μπορούμε να είμαστε σίγουροι 100% οτι αυτός που θα κοροϊδέψουμε είχε σαν σκοπό να προκαλέσει σχόλια ή απλά γούσταρε να φορέσει κάτι και το φόρεσε; Εξάλλου τι σημαίνει προκαλεί και ποιος μπορεί να το κρίνει αυτό;

Με την ίδια λογική αν κάποια φορέσει ένα μίνι, προκαλεί και δίνει το οκ σε επίδοξους βιαστές;:hmm:

Γιατί οι άντρες δε λένε τη γνώμη τους επ' αυτού; Μήπως γιατί οι γυναίκες είμαστε πιο αυστηρές στην κρίση μας;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Κοίτα πάντα ήμουν της άποψης ότι είναι μέγα λάθος να κρίνω κάποιον απλώς επειδή είναι διαφορετικός από εμένα, ο καθένας είναι υπεύθυνος για τις επιλογές του και τον τρόπο ζωής του και εγώ δεν έχω κανένα δικαίωμα να τον σχολιάσω. Αυτό που είπα είναι πως μου φαίνεται ότι οι γυναίκες με πολλά παραπανίσια κιλά δε θα έπρεπε να το παρακάνουν με το ντύσιμο.

Δεν είπα πχ. σε καμία περίπτωση να κλειστούν σπίτια τους και να μη βγαίνουν στις παραλίες να χαρούν το μπάνιο τους (με τη φασιστική "λογική" αυτή κι εγώ θα έπρεπε να μην εμφανίζομαι - είμαι παχουλή) αλλά να μην προκαλούν φορώντας ένα σούπερ τοσοδούλι μίνι διάφανο και ροζ μπικίνι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,009 μηνύματα.
Κοίτα πάντα ήμουν της άποψης ότι είναι μέγα λάθος να κρίνω κάποιον απλώς επειδή είναι διαφορετικός από εμένα, ο καθένας είναι υπεύθυνος για τις επιλογές του και τον τρόπο ζωής του και εγώ δεν έχω κανένα δικαίωμα να τον σχολιάσω. Αυτό που είπα είναι πως μου φαίνεται ότι οι γυναίκες με πολλά παραπανίσια κιλά δε θα έπρεπε να το παρακάνουν με το ντύσιμο.

Δεν είπα πχ. σε καμία περίπτωση να κλειστούν σπίτια τους και να μη βγαίνουν στις παραλίες να χαρούν το μπάνιο τους (με τη φασιστική "λογική" αυτή κι εγώ θα έπρεπε να μην εμφανίζομαι - είμαι παχουλή) αλλά να μην προκαλούν φορώντας ένα σούπερ τοσοδούλι μίνι διάφανο και ροζ μπικίνι

Ποιος αποφασίζει το τι πρέπει και τι δεν πρέπει;;;;;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Η κοινή λογική ίσως;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εκτός αυτού, όταν μια γυναίκα τα' χει καλά με τον εαυτό της δε θα επιτρέψει στον εαυτό της, ενώ δεν έχει το σούπερ σώμα, να βγει έξω λες και φοράει 5 νούμερα μικρότερο μαγιό. Υποτίθεται φοράμε κάτι ώστε να μας κολακεύει και να τονίζει τα "κάλλη" μας, όχι να μας δείχνει χειρότερα.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,009 μηνύματα.
Η κοινή λογική ίσως;;;

Η κοινή λογική λέει οτι όντως αυτό το μίνι δεν την κολακεύει. Ποιος αποφασίζει οτι δεν πρέπει να το φορέσει και αν το φορέσει, τι δίνει το δικαίωμα στον καθένα να γελάσει εις βάρος της;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μπορούμε να είμαστε σίγουροι 100% οτι αυτός που θα κοροϊδέψουμε είχε σαν σκοπό να προκαλέσει σχόλια ή απλά γούσταρε να φορέσει κάτι και το φόρεσε; Εξάλλου τι σημαίνει προκαλεί και ποιος μπορεί να το κρίνει αυτό;

Με την ίδια λογική αν κάποια φορέσει ένα μίνι, προκαλεί και δίνει το οκ σε επίδοξους βιαστές;
:hmm:

Γιατί οι άντρες δε λένε τη γνώμη τους επ' αυτού; Μήπως γιατί οι γυναίκες είμαστε πιο αυστηρές στην κρίση μας;
:hmm:


Οταν μαθει εκεινο το ατομο για ποιο λογο πρεπει σωνει και καλα να φορεσει κατι που δεν μπορει να υποστηριξει και πως γινεται το γεγονος αυτο να το κανει να νοιωθει ομορφα, ας μου το πει κι εμενα, διοτι ειλικρινα το εχω απορια...
Τι σημαινει "απλα γουσταρω"? Το εχω απωθημενο και θα το βαλω? Το οτι δεν του ταιριαζει, δεν το "βλεπει"?!

Και προσωπικα εν προκειμενω δε θεωρω τον εαυτο μου ουτε στο ελαχιστο αυστηρη και τα συναφη.
Τις ατελειες μας δεν τις επιδεικνυουμε με την πρωτη ευκαιρια. Αυτη η υπερβολη για μενα υποδηλωνει συμπλεγμα κατωτεροτητας.



Η κοινή λογική λέει οτι όντως αυτό το μίνι δεν την κολακεύει. Ποιος αποφασίζει οτι δεν πρέπει να το φορέσει και αν το φορέσει, τι δίνει το δικαίωμα στον καθένα να γελάσει εις βάρος της;:hmm:

Κατσε ρε συ Χιμ...οταν γνωριζουμε οτι κατι δε μας κολακευει γιατι πρεπει να το φορεσουμε?
Ξερεις, οσο ελευθερος ειναι καποιος να φορεσει ο,τι θελει, αλλο τοσο ελευθερος ειναι και ο διπλα να γελασει μαζι του...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ΠΟλυ θα ηθελα να μου πει καποιο ατομο που ξερει οτι εχει κωλο τρυπητηρι και φοραει στρινγκακι και μπραζιλ τι ειναι αυτο ακριβως που τον κανει και νοιωθει καλα...

:redface:

παίρνω αέρα αντί να σκάω από την ζέστη


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
το να ειμαστε καλαισθητοι και να φοραμε κατι που μας πηγαινει ειναι ενδειξη οτι ασχολουμαστε με τον εαυτο μας , ξερουμε τα υπερ και τα κατα μας αρα ασχοληθηκαμε και δεν αρνουμαστε πραγματα πανω μας. το να φοραω κατι που με κανει να φαινομαι σαν παλιατσος στην καλυτερη ειναι αρνηση και μη αποδοχη καποιων πραγματων πανω μου. καλυτερα να τα αποδεκτω, να προσπαθησω να τα διορθωσω και να μην εφησυχαζομαι. αν ειναι κατι που δεν διορθωνεται τοτε το αναδυκνειω ή το καλυπτω με τον καλυτερο τροπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Ε, όχι. Το συγκεκριμένο ζήτημα είναι από εκείνα στα οποία ΠΡΕΠΕΙ να σκεφτόμαστε τι θα πει ο κόσμος.
Τελος.Εισαι λαθος για μενα.

Αν εγω αισθανομαι τελεια με ενα ρουχο που δεν εχει γενικη αποδοχη απο ολους τους αλλους ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ

Σημασια σε αυτην την ζωη που ζουμε ειναι να περναμε καλα.Ποιος ειναι ρε ο αλλος που θα κρινει ΑΥΤΟΣ τι θα φορεσω ΕΓΩ???

Ελα να σοβαρευτουμε λιγο.Απο την στιγμη που αυτο το ρουχο σε κανει χαρουμενο γιατι να περιορισεις την χαρα σου επειδη 10-20-10.000.000 ανθρωποι φορανε κατι αλλο?Ολοι πρεπει να ειμαστε ανοιχτοι στην διαφορετικοτητα και στα γουστα του καθενος και αν δεν ειμαστε τουλαχιστον πρεπει να τους γραφουμε ολους στα @@ μας

Εγω αυτον τον κυριο που θα γελασει,θα με αναγκασει να αλλαξω ρουχο και κατα συνεπεια να μου παρει την ευχαριστηση που ειχα με αυτο το ρουχο,πιθανοτατα να μην τον ξαναδω ποτε.Οποτε???Σαρεσει?Καλως.Δεν σαρεσει?Τραβα και ^%$%#^&$*&

Τι σημαινει "απλα γουσταρω"? Το εχω απωθημενο και θα το βαλω? Το οτι δεν του ταιριαζει, δεν το "βλεπει"?!
Ποιος θα κρινει ρε φιλε ποιο ταιριαζει και σε τι?Παμε καλα?Μπορει μια χοντρη να νομιζει οτι της ταιριαζει αυτο που λετε η να γνωριζει οτι δεν της πηγαινει αλλα να αισθανετε ωραια με αυτο που φοραει

Το να τον ενδιαφερει να φοραει εκεινα τα ρουχα που του αρεσουν και αισθανετε ανερα και ωραια και οχι εκεινα που τον κολακευουν το εχεις σκεφτει?Γιατι πολλοι ετσι ενεργουν και ολοι ετσι επρεπε να σκεφτονται

Ξερω ατομα που εχουν φοβερο γυμνασμενο σωμα,αλλα επειδη αυτο ειναι το στυλ τους,αυτο τους εκφραζουν,ετσι την βρισκουν αντι να φορανε κολλητες μπλουζες και να ειναι φλωλοτρεντιδες και ποζεραδες φορανε φαρδια ρουχα γιατι εκπροσωπουνται απο την χιπ χοπ σκηνη.Θα μπορουσαν να δειχνουν τα μπρατσα τους συνεχεια αλλα αφου δεν το γουσταρουν γιατι να το κανουν?

Ξερεις κατι?Και εγω θα γελασω αμα δω εναν με παρδαλα ρουχα.Θα γελασω γιατι αυτα τα ρουχα που φοραει δεν τα γουσταρω εγω.Σε καμια περιπτωση ομως δεν θα του πω να μην τα φορεσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top