• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Δημόσιες τουαλέτες

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Τα καλύτερα μαγαζιά πάντως είναι αυτά που απασχολούν για όλη τη νύχτα γυναίκα που τις επιβλέπει και τις καθαρίζει συνεχως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
όόόόχι...τα καλύτερα είναι αυτά που έχουν αυτοκαθαριζόμενες τουαλέτες: enjoy the ride :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αναλόγως τις τουαλέτες βρε παιδιά. Σε μερικά μαγαζιά τις καθαρίζουν ανα δεκάλεπτο-τέταρτο και είναι πεντακάθαρες.

...
Πάντως έχω δει καθαρίστρια σε τουαλέτα εστιατορίου να σφουγγαρίζει τη λεκάνη με την ίδια σφουγκαρίστρα που προηγουμένως σφουγγάριζε το πάτωμα γύρω της. ΜΠΛΙΑΞ...άντε κάτσε εσύ μετά :/:

Εγώ και σε ξενοδοχείο να μένω, έχω μαζί αντισηπτικό spray. Που ξέρω τι πατσαβούρα χρησιμοποιεί η καθαρίστρια...

Και χαρτί, ούτε κουβέντα, έχω ακούσει από γυναικολόγο ότι είναι ανθυγιεινό να καθόμαστε, με οποιο τρόπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγώ πάλι έχω διαβάσει οτι ακόμα και κανονικά να καθόμασταν, η πιθανότητα να κολλήσουμε κάτι έτσι είναι ελάχιστη (δεν λέω για την περίπτωση "τουαλέτα με σως ούρων και εσάνς περιττωμάτων", ε?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Έλα όμως που δε φαίνονται... Αν είχε ταμπελίτσα "εδώ ούρο", ok... Αλλα προσωπικά με την υγιεινή μου δε ρισκάρω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Προφανώς και σε δημόσιες τουαλέτες δεν καθόμαστε ποτέ. Αν είναι ξενοδοχείου εγώ κάθομαι, γιατί εντάξει εκεί τις έχουν καθαρίσει. Στις υπόλοιπες δεν κάθομαι ούτε αν έχω βάλει χαρτί. Αλλά ούτε και στα περισσότερα σπίτια που πηγαίνω κάθομαι στην λεκάνη της τουαλέτας, είμαι λίγο περίεργη με αυτό το θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μπορώ να πώ με σιγουριά ότι ποιο βρόμικες είναι οι γυναικείες απο τις ανδρικές τουαλέτες, οι γυναίκες μένουν περισσότερο μέσα και γίνετε πανικός, άσε που αφήνουν τις σερβιέτες εκτεθημένες και βγένουν σαν τις ποιο καθαρές γυναίκες στον κόσμο, δεν αντέχω καθόλου αυτου του ίδους τις καταστάσεις, πάντως έπρεπε να προσέχουν όλοι αυτό το χάλι, εγώ τις αποφέυγω απίστευτα τις γυναικείες, δεν μπορώ συχάθηκα πραγματικά τις γυναίκες την τελευτέα φορά στο σινεμά:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εγω παντως, οι μονες τουαλετες που καθομαι ειναι του σπιτιου μου και του σπιτιου του φιλου μου. Σε αλλα σπιτια, αν ειναι ΠΟΛΥ καθαρα το πολυ πολυ να καθησω με χαρτι, και σε δημοσιες, δεν το συζητω, ουτε να ακουμπησω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Εγώ κάθομαι μόνο σπίτι μου και σπίτι του.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ πάλι μόνο σε σπιτια (πολύ) γνωστών και σπίτι μου κάθομαι στην τουαλέτα. Πουθενά αλλού! (Ούτε και στην δουλειά ακόμα κι αν έχει βγει μόλις η καθαρίστρια!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εγώ πάλι μόνο σε σπιτια (πολύ) γνωστών και σπίτι μου κάθομαι στην τουαλέτα. Πουθενά αλλού! (Ούτε και στην δουλειά ακόμα κι αν έχει βγει μόλις η καθαρίστρια!)

Να μια τύχη για μένα, στο γραφείο εγώ καθαρίζω την τουαλέτα και χρησιμοποιείτε ελάχιστα απο τον λογιστή και το αφεντικό, είναι σχεδών δική μου:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Αχ, πολυ χαιρομαι που υπαρχουν και αλλοι "περιεργοι" σαν εμενα!;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Να μια τύχη για μένα, στο γραφείο εγώ καθαρίζω την τουαλέτα και χρησιμοποιείτε ελάχιστα απο τον λογιστή και το αφεντικό, είναι σχεδών δική μου:D


A.. κι εδώ ελάχιστα χρησιμοποιείται από άλλες κοπέλες (μόνο, οι άντρες πάνε σε άλλη), αλλά και πάλι.. δεν μπορω! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Asterismos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Εγώ πάλι μόνο σε σπιτια (πολύ) γνωστών και σπίτι μου κάθομαι στην τουαλέτα. Πουθενά αλλού! (Ούτε και στην δουλειά ακόμα κι αν έχει βγει μόλις η καθαρίστρια!)
+1
Kι εγώ έτσι κάνω και πιστεύω πως όλοι μας θα έπρεπε να το τηρούμε αυτό. Δεν είναι θέμα παραξενιάς. Η προσωπική υγιεινή είναι πολύ σοβαρό θέμα. Κοινώς προσέχουμε για να έχουμε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εγώ ήμουν παλιά πολύ υστερική με την τουαλέτα, με αποτέλεσμα να μην μπορώ να απολαύσω διακοπές. Τώρα πια, κουβαλάω χαρτιά και απολυμαντικά μαντηλάκια και μετά ΚΑΘΟΜΑΙ (όχι για πιπί, εκεί εννοείται δεν κάθομαι). Ξέρω ότι θα περάσω ΩΡΕΣ στην τουαλέτα, αλλά τουλάχιστον δεν θα μου γίνεται η κοιλιά τούμπανο και ΝΑΙ, μπορώ και χαίρομαι διακοπές σε πιο free spirit μέρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Εγω τα κάνω στο μπαλκόνι της εταιρείας και πεντακάθαρα είναι και αέρα παίρνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Εγώ πάλι μόνο σε σπιτια (πολύ) γνωστών και σπίτι μου κάθομαι στην τουαλέτα. Πουθενά αλλού! (Ούτε και στην δουλειά ακόμα κι αν έχει βγει μόλις η καθαρίστρια!)

κι αμα κατουριεσαι του θανατα καγιρα τι κανεις; κρατιεσαι μεχρι να σχολασεις;:blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εγω τα κάνω στο μπαλκόνι της εταιρείας και πεντακάθαρα είναι και αέρα παίρνω

Χαχαχα!!!:clapup:

κι αμα κατουριεσαι του θανατα καγιρα τι κανεις; κρατιεσαι μεχρι να σχολασεις;:blink:

Ε, φανταζομαι κανει, αλλα χωρις να καθεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
κι αμα κατουριεσαι του θανατα καγιρα τι κανεις; κρατιεσαι μεχρι να σχολασεις;:blink:

Καλέ.. πάω, απλά δεν κάθομαι! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Καλέ.. πάω, απλά δεν κάθομαι! :D

ετσι πες...:P
ειπα κι εγω... ετσι που το ειπες αυτο φανηκε οτι δεν πας πουθενα αλλου εκτος του σπιτιου σου...:P
καλα ουτε κι εγω καθομαι σε ξενες τουαλετες...οι ουρολοιμωξεις καραδοκουν και δεν ειμαστε για τετοια τωρα...μια ουρολοιμωξη μπορει να μου κανει τα χειροτερα ειδικα εμενα...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top