Τι δεν θα θέλατε από τον άλλο/η στο πρώτο ραντεβού

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Ελα μωρε μην κολλας στις λεξεις.
Καταλαβαινεις τι εννοω...

Φανταζομαι οτι για να ειναι το πρωτο ραντεβου ανυπομονεις να δεις τον αλλον.
Ξερω κι εγω...ετσι το βλεπω.

Τωρα για λογους ανωτερας βιας, οπως ειπε ο Zed, πχ να τον πατησει αυτοκινητο θα δειξουμε κατανοηση :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Αυτό ειναι το λιγοτέρο...:D....Δηλαδη να σου έλεγε οτι ανηκει στο κομμα του Καζάκη το ΕΠΑΜ
η ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α θα ηταν όλα μέλι γάλα...:D

Εννοείται πως δεν θα ήταν. Ε όχι και ρεφορμίστρια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Επίσης, δε θα ήθελα να υπάρχει "αμηχανία", πχ. να μη μιλάει κανείς από τους 2, και να κοιτιόμαστε άβολα ή να κοιτάμε τους περαστικούς ξέρωγω χωρίς να λέμε τίποτα, ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΟ αν γίνει - χωρίς να σημαίνει ότι είναι λόγος απόρριψης - απλά δε τα το' θελα γιατί θα με άγχωνε, και φυσικά πρέπει ο άλλος να μιλήσει γιατί ως γνωστόν εγώ είμαι ντροπαλή λίγο και δε μιλάω λόγω άγχους.
Ευχαριστώ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Επίσης, δε θα ήθελα να υπάρχει "αμηχανία", πχ. να μη μιλάει κανείς από τους 2, και να κοιτιόμαστε άβολα ή να κοιτάμε τους περαστικούς ξέρωγω χωρίς να λέμε τίποτα, ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΟ αν γίνει - χωρίς να σημαίνει ότι είναι λόγος απόρριψης - απλά δε τα το' θελα γιατί θα με άγχωνε, και φυσικά πρέπει ο άλλος να μιλήσει γιατί ως γνωστόν εγώ είμαι ντροπαλή λίγο και δε μιλάω λόγω άγχους.
Ευχαριστώ.:P
Πρώτο ραντεβού, μετά από ένα 10λεπτο σιγής και αμηχανίας:
Γυναίκα: Τι άλλα νέα?
Άντρας: Τίποτα, τα ίδια... Εσύ τα δικά σου?
Γυναίκα: Κι εγώ τα ίδια..:sleep:
Πάλι ένα δεκάλεπτο σιγής...
Γυναίκα: Πρεπει να φυγω εχω δουλεια:whistle:
Αντρας: Οκ, όπως θες, θα σου τηλεφωνήσω να βρεθούμε παλι αύριο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
Ἂν παραγγείλουμε κρασὶ ἢ ποτό, νὰ ζητήσῃ νὰ βάλουν μέσα κόκα-κόλα


κρασί με κόκα κόλα, σπράιτ με ούζο, μπίρα με λεμονάδα ή βυσσινάδα..
απορώ που δεν έχω φάει σουτ ακόμα..:hmm:



απο εμπειρίες μου σε πρώτα ραντεβού,με ενοχλεί (όχι μόνο στο πρώτο ραντεβού αλλά γενικότερα μέχρι να τον γνωρίσω καλύτερα)
-να κάνει κίνηση να με χουφτώσει/φιλήσει κτλ
-να κάνει ρατσιστικά σχόλια
-να πουλάει μούρη για το οτιδήποτε
-να με πρήξει οτι πρέπει να πληρώσει επειδή είναι -και καλά- ο άντρας..

θα είναι κι άλλα όμως σίγουρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Δεν ξερω αν εχει ειπωθει, αλλα επειδη μου χει τυχει δε θελω ο αλλος να μου πει ''σ αγαπω'' στο πρωτο ραντεβου.
θα πιεστω πολυ αμα το ακουσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σ'αγαπώ στο πρώτο ραντεβού -.-'
Από πού κι ως πού!

Εκτός κι αν είσαι αγαπησιάρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
...ή 15 ετών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
21 ημουν τοτε.ειναι μερικοι ανθρωποι που εκφραζουν ετσι τα συναισθηματα τους.
Οταν το ακουσα,ψιλοξενερωσα μεν, αλλαδεν ειπα τιποτα γιατι φυσικα δεν ενιωθα και γω το ιδιο.
Η υπερβολη μπορει και να εγινε για λογους εντυπωσιασμου.
Παντως επειδη το συζητησα μαζι του αργοτερα,μου ειπε οτι οντως το ενιωθε εκεινη τη στιγμη αν και δεν λεει ευκολα κατι τετοιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Μπα όχι, και 16 ετών το λένε και πριν το ραντεβού κιόλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Δεν ξερω αν εχει ειπωθει, αλλα επειδη μου χει τυχει δε θελω ο αλλος να μου πει ''σ αγαπω'' στο πρωτο ραντεβου.
θα πιεστω πολυ αμα το ακουσω.

Πρώτο ραντεβού, μετά από ένα 10λεπτο σιγής και αμηχανίας:
Γυναίκα: Τι άλλα νέα?
Άντρας: Τίποτα, τα ίδια... Εσύ τα δικά σου?
Γυναίκα: Κι εγώ τα ίδια..:sleep:
Πάλι ένα δεκάλεπτο σιγής...
Γυναίκα: Πρεπει να φυγω εχω δουλεια:whistle:
Αντρας: Οκ, όπως θες, θα σου τηλεφωνήσω να βρεθούμε παλι αύριο:)

Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΞΕΝΕΡΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

youhou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 352 μηνύματα.
Την διακριτικη κινηση που κανει η κοπελα στην υπογραφη του vassilis498:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νταφι

Νεοφερμένος

Ο Νταφι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
να μου πει ότι είναι δεξιά :mpinelik:
Ξεχειλίζεις από χιούμορ και πανανθρώπινα συναισθήματα, ρε ....19άχρονε! :clapping:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Δεν μου αρέσει καθόλου το πρώτο ραντεβού να καταλήξει σε χαμούρεμα! :mad:
Βγήκαμε υποτίθεται να μιλήσουμε,να γνωριστούμε, γιατί όμως ντε και καλά πρέπει να γίνουν όλα στο πρώτο ραντεβού;
Φιλιά, αγκαλιές,χαμουρέματα κλπ..
Χίλιες φορές να μη φιληθούμε καν στο πρώτο ραντεβού, απλά να μιλήσουμε, να γελάσουμε, να γνωριστούμε, και να γίνουν αργότερα σε άλλα ραντεβού τα "επόμενα" βήματα, πάρα να ορμάει ο άλλος από την πρώτη μέρα... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
''Ισχύει αυτό που άκουσα για σένα τότε;''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosa Nostra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Δεν μου αρέσει καθόλου το πρώτο ραντεβού να καταλήξει σε χαμούρεμα! :mad:
Βγήκαμε υποτίθεται να μιλήσουμε,να γνωριστούμε, γιατί όμως ντε και καλά πρέπει να γίνουν όλα στο πρώτο ραντεβού;
Φιλιά, αγκαλιές,χαμουρέματα κλπ..
Χίλιες φορές να μη φιληθούμε καν στο πρώτο ραντεβού, απλά να μιλήσουμε, να γελάσουμε, να γνωριστούμε, και να γίνουν αργότερα σε άλλα ραντεβού τα "επόμενα" βήματα, πάρα να ορμάει ο άλλος από την πρώτη μέρα... :/:

Και αν ορμηξεις εσυ πρώτη ? δεν δεν οτι θα το κανεις αλλα μες την ζωη ειναι όλα...μπορει ο τυπος να σ αρεσει η
να ελκυει υπερβολικα...ξερεις απο πριν εκεινη τη στιγμη πως θα συμπεριφερθεις...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Να μην μου κατσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Και αν ορμηξεις εσυ πρώτη ? δεν δεν οτι θα το κανεις αλλα μες την ζωη ειναι όλα...μπορει ο τυπος να σ αρεσει η
να ελκυει υπερβολικα...ξερεις απο πριν εκεινη τη στιγμη πως θα συμπεριφερθεις...:hmm:

Αναλόγως φίλε Cosa Nostra...
Εγώ προσωπικά, με κάθε ειλικρίνεια δεν θα το κάνω ποτέ αυτό,
έτσι λέω, τώρα πως θα μου έρθουν κάποια στιγμή δε ξέρω..
Έχω άπειρα "επιχειρήματα" για να σου το αποδείξω αυτό,
αλλά θα βγω εκτός...
Απλά κάτι τέτοιο δεν με αντιπροσωπεύει σαν άνθρωπο..
Πολλοί με ελκύουν, με πολλά χαρακτηριστικά τους,
αυτός που θα δω στο περίπτερο, μέχρι και αυτόν που θα δω για ποτό...
Τι σημαίνει ότι θα ορμίσω;

Μέχρι τώρα δεν με έχει τύχει κάτι τέτοιο,
και ούτε το θέλω...
Για εμένα είναι θέμα σεβασμού, μυστηρίου...
εσύ μπορεί να το βλέπεις από την ρομαντική του πλευρά...

Κάτι τέτοιο θα με μειώσει, θα με κάνει να αισθανθώ σαν "κρέας"
ότι προλάβουμε να πιάσουμε, κάνουμε δηλαδή...
Από τη στιγμή που μπήκες στο λούκι να αρχίσεις κάτι,
να σε τραβήξει ο άλλος την προσοχή σου, να βγεις πρώτο ραντεβού,
σημαίνει ότι ενδιαφέρεσαι..
Για πιο λόγο να βιαστείς;
Θα κερδίσεις κάτι;
Άσε να υπάρχουν πράγματα,
να ανακαλύψεις αργότερα,
το κάθε τι στην ώρα του...
εκεί που πρέπει, όπως πρέπει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Ασε εμας τα κρεατα τοτε να την βρισκουμε ετσι και κατσε εσυ να περιμενεις τον αλλον στην δευτερα παρουσια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Νταξ Ζωή υπερβάλεις λίγο.
Ο Cosa Nostra έχει δίκιο, δε ξέρεις ποτέ, μπορεί να θες κάποιον τόσο πολύ που δε θα ελέγχεις ξέρωγω τον εαυτό σου και θα θέλεις εσύ να κάνεις κίνηση. Αυτό δε σημαίνει ότι δεν υπάρχει σεβασμός ή ότι βλέπεις τον άλλον σαν κρέας, ή ότι δεν υπάρχει περίπτωση να καταλήξει σε σοβαρή σχέση, αν είναι δυνατόν.
Κι αφού ένα φίλι θα χαλούσε το ραντεβού, δε θα ρωτήσω καν τη γνώμη που' χεις για το σεξ στο 1ο ραντεβού - θέλω να πω ότι οκ, ένα goodbye kiss δε θα κάνει τραγική τη κατάσταση. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top