Κατοικίδια

Τί ζωάκι έχετε;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 139)
  • Γάτα

    Ψήφοι: 46 33.1%
  • Σκύλος

    Ψήφοι: 60 43.2%
  • Ψάρι

    Ψήφοι: 11 7.9%
  • Παπαγάλος

    Ψήφοι: 6 4.3%
  • Άλλο είδος πτηνού

    Ψήφοι: 8 5.8%
  • Χάμστερ

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Κουνέλι

    Ψήφοι: 9 6.5%
  • Ινδικό χοιρίδιο

    Ψήφοι: 3 2.2%
  • Χελώνα

    Ψήφοι: 4 2.9%
  • Ιγκουάνα

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Φίδι

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Άλλο είδος ερπετού

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Αράχνη

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Άλλο είδος εντόμου

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Δεν έχω κατοικίδιο

    Ψήφοι: 26 18.7%

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Λοιπόν εγω αυτη τη στιγμη έχω....
3 πανέμορφα γατάκια:inlove:
5 καναρίνια τα οποία είναι δικιάς μου εκτροφής.....οπότε καταλαβαίνεται οτι τα αγαπάω ακομα περισσότερο απ' ότι αν τα αγόραζα:inlove:
και 2 περιστέρια(δν ξερω αν θεωρούνται κατοικίδια γιατι ειναι ελεύθερα)..αλλα ειναι 2 χρόνια τώρα που ερχονται καθε μερα στην αυλη σε συγκεκριμενες παντα ωρες...και τρώνε μεσα απο το χέρι μου την τροφούλα τους....για μενα αυτο ειναι πολυ σημαντικο και όμορφο διοτι σημαινει οτι με εμπιστευονται και το κατόρθωσα μετα απο 6 μήνες απο την πρώτη συνάντηση μας:)
Παλαιότερα όμως είχα...
παπαγαλάκια
σκυλάκι(ο Μπόμπης μου:inlove:)
κουνελάκια καμια 20αρια στον αριθμο...(:P)
χρυσόψαρα

εν ολίγοις απο την αυλή μας εχει περάσει σχεδον ολη η κιβωτος του Νώε:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
κοίταξε μόνο μη μείνουν τα γατάκια μόνα τους με τα καναρίνια και τα περιστέρια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
κοίταξε μόνο μη μείνουν τα γατάκια μόνα τους με τα καναρίνια και τα περιστέρια :P
ναι-ναι...αυτο ειναι ενα προβληματακι...κυριως γατακια-περιστερια...και καθε φορα κανω τον διαιτητη...:P
να βλεπεις τα γατακια να παιρνουν θεση επιθεσης like tiger...και ετσι:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
τι να σου πω, εγώ τα προβλήματά μου με τις γάτες, τα έλυνα με μια κλωτσιά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bulukitsa

Νεοφερμένος

Ο Μιχαλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
με ποιο ή ποιά είδη ζώου μοιράζεστε το σπίτι σας??

Σημείωση:
Τα μηνύματα 265 έως 270 προέρχονται από το συγχωνευμένο θέμα "Τί ζωάκι έχετε;".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
με την αδερφη μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
δεν εχω!!!θα ηθελα ενα σκυλακι αλλα οταν το ακουει η μανα μου τρελαινεται!!σιχαινεται λεει τις τριχες!=ΡΡ=(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kit-kat

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,739 μηνύματα.
με το σκιουράκι μου...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Έχω ένα σκυλάκι!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Σκυλάκια!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
ειχα καναρινι για περιπου 6 χρονια
παντα σκυλακι ηθελα παντως, και φιδι θα μ αρεσε:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
ειχα καναρινι για περιπου 6 χρονια
παντα σκυλακι ηθελα παντως, και φιδι θα μ αρεσε:redface:
Ξέρω. Το μελλοντικό σου σκυλί, η άνναμπελ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ερώτηση:Τι είναι το ινδικό χοιρίδιο;
Είχε ένα η κολλητή μου,αλλά δεν έτυχε να το δω,δεν έζησε και για πολύ :Ρ και απο τις περιγραφές δε κατάλαβα καλά τι είναι :|

Ον:
Έχω ένα πεκινουά.Μπούμπη τον λέει η μάνα μου,Boo τον φωνάζω εγώ.
Είναι πιο μόντερν ρε παιδί μ.
Το αγαπάω το χαζό,και ας με γεμίζει τρίχες.
Πω,αυτά τα πεκινουά πολύ μαδάνε.
Άσε όταν πάω να τον κάνω μπάνιο,με κάνει λούτσα.
Αλλα το αγαπάω.
Στο παρελθόν είχα καμια 10αριά γάτες,ένα κουνέλι,και 7-8 σκυλιά.
Γενικά,μ'αρέσουν τα ζωάκια.
Στον πατέρα μου δεν αρέσουν που τους πληρώνει τις τροφές :'(
αλλά θέλω,μπόλικα.
και κατσικάκι είχα μικρούλα.
γούτσου.
αλλα ον.
πεκινουά,αρσενικό,κανελλί χρώματος 2-3 χρόνων :)

btw αράχνη,θα πέθαινα να έπαιρνα μία *-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
παντα σκυλακι ηθελα παντως, και φιδι θα μ αρεσε:redface:
Όλοι σκύλο θέλουν. Το υπ' αριθμόν 2 ελάχιστοι. :P Πάντως εύκολα κατοικίδια.

Ερώτηση:Τι είναι το ινδικό χοιρίδιο;
"Μικρογραφία" κουνελιού, μικρό και ήσυχο. Κάνει για κατοικίδιο.

btw αράχνη,θα πέθαινα να έπαιρνα μία *-*
Δέντρων.
Εδάφους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
"Μικρογραφία" κουνελιού, μικρό και ήσυχο. Κάνει για κατοικίδιο.


Δέντρων.
Εδάφους.

Αχα.Μπορεί να ήταν και βολικό ως κατοικίδιο:P

ΑΧΟΥ ΜΩΡΕ Η ΤΑΡΑΝΤΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ*_*
πανέμορφη είναι :pfff:
θα τη πάρω,θα τη μεγαλώσω και θα τη χώσω στο βρακί ενός αχώνευτου να γελάσω :lol:
(εδάφους)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
και εμενα μ αρεσουν πολυ οι αραχνες αλλα για κατοικιδιο δεν με κολλαει καθολου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
και εμενα μ αρεσουν πολυ οι αραχνες αλλα για κατοικιδιο δεν με κολλαει καθολου
H φιλοσοφία στα ερπετά και στα αρθρόποδα είναι ότι έχεις στο χώρο σου ένα κομμάτι της φύσης. Βέβαια αν έχεις δικτυωτό, είναι συζητήσιμο αυτό. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
H φιλοσοφία στα ερπετά και στα αρθρόποδα είναι ότι έχεις στο χώρο σου ένα κομμάτι της φύσης. Βέβαια αν έχεις δικτυωτό, είναι συζητήσιμο αυτό. :P

εε ναι γενικα με τα περισσοτερα ζωα ετσι ειναι. αλλα ειδικα αραχνη δεν με κολλαει καθολου να την βλεπω πισω απο ενα τζαμι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top