Δεσμευμένο Υπόλοιπο & Χρεωστική κάρτα

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αγόρασα κάτι με την χρεωστική μου κάρτα. Το ποσο της αγορας μου το βγάζει ως Δεσμευμένο Υπόλοιπο και δεν μου το δειχνει στις κινήσεις. Για ποιον λόγο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Χρεωστική κάρτα = κάρτα που πληρώνεις τα λεφτά απο πριν?? [ή λάθος κάνω?]
Εννοεί δεσμευμένο υπόλοιπο εάν κατάλαβα καλά τα λεφτά που έχουν "δεσμευθεί" και δεν μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις.

Τώρα μπορεί να είμαι και τελείως λάθος αλλά μια ιδέα λέω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ναι οκ ... αλλα γιατι δεν τα αφαιρει απο το λογιστικο υπολοιπο; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Θα αφαιρεθούν αργότερα. Μην ανησυχείς και σε εμένα το κάνει αυτό. Απλά αργούνε κάποιες μέρες να τα αφαιρέσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top