Μαρία η άσχημη

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Συζητήσεις για την τηλεοπτική σειρά 'Μαρία η άσχημη'.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χασμ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Η σαχλοτιτα σε ολο της το μεγαλειο... Ουτε παιδικο να ητανε....:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

girlio_4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girlio_4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Το μόνο που μου αρέσει είναι πως έχουν καταφέρει να κάνουν την ψευδαίσθηση ότι βλέπουμε μεταφλωτισμένο ένω στην πραγματικότητα είναι έλληνικό....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Ναι. Και εμένα μου την σπάει αυτό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Η πιο κρύα σειρα της τηλεώρασης, άν και δέν βλέπω μεταγλωτισμένα προτιμώ τη μεξικάνικη βλακεία:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Κανείς δεν την παρακολουθεί αυτή τη σειρά (είναι αλήθεια ότι δεν βλέπεται με τίποτα) όμως τα 40αρια τηλεθέαση μπορείτε να μου πείτε πώς τα κάνει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Κανείς δεν την παρακολουθεί αυτή τη σειρά (είναι αλήθεια ότι δεν βλέπεται με τίποτα) όμως τα 40αρια τηλεθέαση μπορείτε να μου πείτε πώς τα κάνει?


Κάτι τύποι σαν το αφέντικό μου τη βλέπει, Δουλέυουμε μέχρί τις 10 και εκείνος την βλέπει στο γραφείο ΕΛΕΟΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
οταν πρωτοειδα την σειρα την πρωτη φορα εφριξα μιλαμε...μου σηκωθηκε η τριχα καγκελο...αρχισα να κατεβαζω καντηλια γιατι φτασαμε σε σημειο να υποτιμανε τη νοημοσυνη μας με τις μαλακιες που μας βαζουνε και βλεπουμε...ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ!!! εγω θεωρω οτι τα 40αρια στην τηλεθεαση αυτη η σαχλωδες σειρα τα πιανει με τις γιαγιαδες που καθονται ολη μερα στο σπιτι και με κατι ατομα που δεν εχουν με τι αλλο να ασχοληθουν και τιποτα σοβαρο να συζητησουν στη ζωη τους οποτε καθονται και το βλεπουν. εγω προτιμω να την κλεισω την ρημαδα την τηλεοραση αν δεν εχει κατι αλλο παρα να δω τη Μαρια την ασχημη. Αν ειναι δυνατον μας ξεφτιλιζουν σαν ατομα και εμεις τα δεχομαστε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
οταν πρωτοειδα την σειρα την πρωτη φορα εφριξα μιλαμε...μου σηκωθηκε η τριχα καγκελο...αρχισα να κατεβαζω καντηλια γιατι φτασαμε σε σημειο να υποτιμανε τη νοημοσυνη μας με τις μαλακιες που μας βαζουνε και βλεπουμε...ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ!!! εγω θεωρω οτι τα 40αρια στην τηλεθεαση αυτη η σαχλωδες σειρα τα πιανει με τις γιαγιαδες που καθονται ολη μερα στο σπιτι και με κατι ατομα που δεν εχουν με τι αλλο να ασχοληθουν και τιποτα σοβαρο να συζητησουν στη ζωη τους οποτε καθονται και το βλεπουν. εγω προτιμω να την κλεισω την ρημαδα την τηλεοραση αν δεν εχει κατι αλλο παρα να δω τη Μαρια την ασχημη. Αν ειναι δυνατον μας ξεφτιλιζουν σαν ατομα και εμεις τα δεχομαστε....

α) Κανένας δεν σε αναγκάζει να το δεις βρε άλλωστε υπάρχει ότι πρόγραμμα θες εκείνη την ώρα δεν σε πιέζει κανείς να δεις Mega.
β) Τα 40άρια + δεν τα κάνουν γιαγιάδες καθώς η σειρά βγαίνει στον αέρα μετά τις 21:00 και βάση τηλεθέασης το βλέπουν όλες οι ηλικίες (φαντάσου ότι το βλέπει το 44,6% αντρών 25-44!!!)
γ) Χθές μόνο το είδαν 2.150.000 άτομα και κάπου εκεί είναι ανα ημέρα και δεν μπορώ να καταλάβω πώς μια σειρά υψηλής τηλεθέασης μας ξεφτιλήζει σαν ατομα? Στην τελική ποιός φταίει αυτός που τα δείχνει η αυτός που τα βλέπει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
η συγκεκριμενη σειρα θεωρω οτι δεν εχει τιποτα απολυτως να μας προσφερει γι αυτο και μας ξεφτιλιζει που τη βλεπουμε. σειρες οπως το "παρα πεντε", το "50-50" , "Δυο ξενοι", "Ντολτσε βιτα" και αλλες που δεν μου ρχονται τωρα αφησαν εποχη. εκει γιατι δεν λεει κανεις οτι μας υποτιμανε σαν ατομα; εκει ειναι τελειως διαφορετικο το στυλ της σειρας σε διασκεδαζει αυτο που βλεπεις. στη Μαρια την ασχημη ομως τα πραγματα ειναι διαφορετικα. Λες και οι ηθοποιοι παιζουν απο αγγαρια ρε παιδι μου δεν βγαζουν το συναισθημα που πρεπει.και ειδικα η αγγελικη δαλιανη ωρες ωρες τη δερνει τετοια χαζομαρα με αυτα που λεει και κανει...τεσπα...εγω προσωπικα πιστευω οτι η σειρα ειναι χαμηλου επιπεδου για μενα σαφως μπορει να υπαρχουν και ατομα που τους αρεσει δεν διαφωνω.γουστα ειναι αυτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
οταν πρωτοειδα την σειρα την πρωτη φορα εφριξα μιλαμε...μου σηκωθηκε η τριχα καγκελο...αρχισα να κατεβαζω καντηλια γιατι φτασαμε σε σημειο να υποτιμανε τη νοημοσυνη μας με τις μαλακιες που μας βαζουνε και βλεπουμε...ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ!!! εγω θεωρω οτι τα 40αρια στην τηλεθεαση αυτη η σαχλωδες σειρα τα πιανει με τις γιαγιαδες που καθονται ολη μερα στο σπιτι και με κατι ατομα που δεν εχουν με τι αλλο να ασχοληθουν και τιποτα σοβαρο να συζητησουν στη ζωη τους οποτε καθονται και το βλεπουν. εγω προτιμω να την κλεισω την ρημαδα την τηλεοραση αν δεν εχει κατι αλλο παρα να δω τη Μαρια την ασχημη. Αν ειναι δυνατον μας ξεφτιλιζουν σαν ατομα και εμεις τα δεχομαστε....

Σε πληροφορω οτι εχω και πολλα πραγματα με τα οποια μπορω να ασχοληθω, και πολλα σοβαρα θεματα που με απασχολουν και μπορω να συζητησω.
Οταν ομως εγω ξεκιναω απο το σπιτι μου στις 8 το πρωι και σχολαω απο την δουλεια μου στις 9 το βραδυ και γυριζω σπιτι -ειτε κομματια, ειτε οχι- εκεινη την στιγμη το μονο που θελω ειναι να χαλαρωσω και ΟΧΙ να συζητησω τα ΣΟΒΑΡΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ που τριγυρνανε στο μυαλο μου ολη την υπολοιπη μερα, οποτε μια τετοια "σαχλωδες σειρα" (οχι απαραιτητα η συγκεκριμενη) ισως με κανει να ξεχαστω.

Και μια ερωτηση..
Πως γινεται μια σειρα να σε ξεφτυλιζει? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Προσωπικά αν το έχω δει δυο τρεις φορές το έργο θα είναι ζήτημα... και αυτό πάνω σε ζάπινγκ. Κατέληξα και γω στο συμπέρασμα πως τα μεξικάνικά είναι σαφώς καλύτερα (ΠΑΡΑΞΕΝΟ Ε?) και επιπλέον ότι η υποκριτική ικανότητα των ηθοποιών στην ελληνική σειρά είναι χάλια! Που τους βρήκανε;
Προτιμώ να βλέπω τις σειρές που είπε και η viki_thess ακόμη και αν είναι για χιλιοστή φορά. Τουλάχιστον εκεί γελάω με την ψυχή μου, κάθε φορά που θα παίξει η επανάληψη, γιατί είναι αυθεντικές σειρές! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Προσωπικά αν το έχω δει δυο τρεις φορές το έργο θα είναι ζήτημα... και αυτό πάνω σε ζάπινγκ. Κατέληξα και γω στο συμπέρασμα πως τα μεξικάνικά είναι σαφώς καλύτερα (ΠΑΡΑΞΕΝΟ Ε?) και επιπλέον ότι η υποκριτική ικανότητα των ηθοποιών στην ελληνική σειρά είναι χάλια! Που τους βρήκανε;
Προτιμώ να βλέπω τις σειρές που είπε και η viki_thess ακόμη και αν είναι για χιλιοστή φορά. Τουλάχιστον εκεί γελάω με την ψυχή μου, κάθε φορά που θα παίξει η επανάληψη, γιατί είναι αυθεντικές σειρές! :)

μπραβο αστροπελεκι με πιανεις!!! χαιρομαι που καποιος με καταλαβαινει...:) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
α) Κανένας δεν σε αναγκάζει να το δεις βρε άλλωστε υπάρχει ότι πρόγραμμα θες εκείνη την ώρα δεν σε πιέζει κανείς να δεις Mega.
β) Τα 40άρια + δεν τα κάνουν γιαγιάδες καθώς η σειρά βγαίνει στον αέρα μετά τις 21:00 και βάση τηλεθέασης το βλέπουν όλες οι ηλικίες (φαντάσου ότι το βλέπει το 44,6% αντρών 25-44!!!)
γ) Χθές μόνο το είδαν 2.150.000 άτομα και κάπου εκεί είναι ανα ημέρα και δεν μπορώ να καταλάβω πώς μια σειρά υψηλής τηλεθέασης μας ξεφτιλήζει σαν ατομα? Στην τελική ποιός φταίει αυτός που τα δείχνει η αυτός που τα βλέπει?

Βρε μανάρι, μη φρικάρεις.
Κανείς δεν είπε ότι είμαστε υποχρεωμένοι να παρακολουθήσουμε το συγκεκριμένο σηρίαλ. Σαφώς και έχουμε τη δυνατότητα να παρακολουθήσουμε κάτι άλλο, να αλλάξουμε κανάλι, ή και να κλείσουμε εντελώς τη τηλεόραση μη σου πω.
Όσο για τα ποσοστά τηλεθέασης, εμένα προσωπικά δε μου λέει τίποτα το 44,6%. Το αντιπροσωπευτικό δείγμα σε τι αριθμό κυμαίνεται? Διότι αν μου πεις ότι η AGB (ή οποιαδήποτε άλλη εταιρεία) έβγαλε το 44,6% σε δείγμα 500 αντρών, εεεε τότε πραγματικά, αυτή η εικόνα δεν αντιπροσωπεύει το ανδρικό ελληνικό τηλεοπτικό κοινό.
Και τέλος, το ότι παρακολούθησαν το συγκεκριμένο σήριαλ 2 εκατομμύρια τηλεθεατές, δεν συνεπάγεται ότι το θέαμα άξιζε. Και τις κουτσομπολίστικες εκπομπές τις παρακολουθεί ένα σωρό κόσμος, αυτό δεν πάει να πει όμως ότι προσφέρουν ποιότητα.
Κλείνοντας, οφείλω να ομολογήσω, ότι κατά καιρούς έχουμε παρακολουθήσει πολύ χειρότερες σειρές από τη Μαρία την Άσχημη, η οποία μπορεί να μην έχει κάτι να σου προσφέρει, αλλά τουλάχιστον δεν ρίχνει το επίπεδο. Είναι απλά αδιάφορη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Βρε μανάρι, μη φρικάρεις. Δεν φρικάρω ρε χαζό, απλά δεν έβαλα smile:P
Όσο για τα ποσοστά τηλεθέασης, εμένα προσωπικά δε μου λέει τίποτα το 44,6%. Το αντιπροσωπευτικό δείγμα σε τι αριθμό κυμαίνεται?
Διότι αν μου πεις ότι η AGB (ή οποιαδήποτε άλλη εταιρεία) έβγαλε το 44,6% σε δείγμα 500 αντρών, εεεε τότε πραγματικά, αυτή η εικόνα δεν αντιπροσωπεύει το ανδρικό ελληνικό τηλεοπτικό κοινό.
Το δείγμα της AGB αριθμεί 1200 νοικοκυριά αντιπροσωπευτικού του πληθυσμού, κατανεμημένα στην ηπειρωτική Ελλάδα και Κρήτη, καλύπτοντας όλες τις περιοχές της χώρας αστικές, ημιαστικές και αγροτικές

Και τέλος, το ότι παρακολούθησαν το συγκεκριμένο σήριαλ 2 εκατομμύρια τηλεθεατές, δεν συνεπάγεται ότι το θέαμα άξιζε. Και τις κουτσομπολίστικες εκπομπές τις παρακολουθεί ένα σωρό κόσμος, αυτό δεν πάει να πει όμως ότι προσφέρουν ποιότητα.
Άλλο αυτό δεν είπα ότι η Μαρία είναι ποιότητα απλά οτι την βλέπουν
Κλείνοντας, οφείλω να ομολογήσω, ότι κατά καιρούς έχουμε παρακολουθήσει πολύ χειρότερες σειρές από τη Μαρία την Άσχημη, η οποία μπορεί να μην έχει κάτι να σου προσφέρει, αλλά τουλάχιστον δεν ρίχνει το επίπεδο. Είναι απλά αδιάφορη
Εμένα το θέμα μου είναι πάντα ένα, μην τα βάζετε με την τηλεόραση, τα κανάλια ειναι ο καθρέφτης των τηλεθεατών και τίποτα παραπάνω!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
μπραβο αστροπελεκι με πιανεις!!! χαιρομαι που καποιος με καταλαβαινει...:) :)

:D :D :D ε τι στο καλό....δεν θα υπήρχε ένα άτομο που να σε πιάΝΝΝΝΝΝει;;;; :P

Πάντως παιδιά υπάρχει και κουμπάκι ον-οφ.... εκτός από την τηλεόραση υπάρχει και το ραδιόφωνο.... εκτός απο τις τηλεοπτικές σειρές υπάρχουν και τα μουσικά κανάλια... υπάρχουν κανάλια με ενδιαφέροντα ντοκυμαντέρ πάσης φύσης (βλέπε ΣΚΑΙ) και τόσα άλλα που μπορούμε να δούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Το δείγμα της AGB αριθμεί 1200 νοικοκυριά αντιπροσωπευτικού του πληθυσμού, κατανεμημένα στην ηπειρωτική Ελλάδα και Κρήτη, καλύπτοντας όλες τις περιοχές της χώρας αστικές, ημιαστικές και αγροτικές

Το θεωρείς αρκετό? Δηλαδή 1200 νοικοκυριά (έστω και αν προέρχονται από πολλές περιοχές της Ελλάδας) να σχηματίζουν την εικόνα του ελληνικού τηλεοπτικού κοινού? Εμένα μου φαίνεται πολύ λίγο.




Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
Εμένα το θέμα μου είναι πάντα ένα, μην τα βάζετε με την τηλεόραση, τα κανάλια ειναι ο καθρέφτης των τηλεθεατών και τίποτα παραπάνω!:)

Και σ'αυτό διαφωνώ. Θα μπορούσε να είναι καθρέφτης η τηλεόραση όταν θα είχε τη δυνατότητα να σου προσφέρει μια τεράστια γκάμα επιλογών θεάματος. Η ελληνική τηλεόραση δυστυχώς δεν έχει εκπλήξεις. Αν αφαιρέσει από την οθόνη της συσκευής σου το λογότυπο σηματάκι του εκάστοτε τηλεοπτικού σταθμού, δεν υπάρχει περίπτωση να καταλάβεις ποιό κανάλι παρακολουθείς αφού είναι όλα "μία από τα ίδια". Τι να σου κάνει ο δόλιος ο τηλεθεατής? Σαβούρα του πασσάρουν, σαβούρα παρακολουθεί.

Και please μη μου πεις να κλείσει την τηλεόρασή του, διότι η οικονομική κατάσταση του μέσου έλληνα, ας μην ξεχνάμε, ότι δεν του επιτρέπει και πολλές διεξόδους για διασκέδαση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
εγω παντως τη βλεπω τη μαριώ... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Karavalakos

Νεοφερμένος

Ο Karavalakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Σίγουρα όλοι σας έχετε ακούσει την ιστορία με τον Γκάλοπ που με 5000 αντιπροσωπευτικό γκρουπ βγήκε πιο ακριβής απο άλλη έρευνα των 120.000 ατόμων για τις εκλογές των ΗΠΑ, απο κει βγαίνει και η λέξη φυσικά , και απο αυτόν ξεκίνησε αυτή η επιστήμη ουσιαστικά. Δεν έχει σημασία εαν είναι 1200 ή 10.000 , αρκεί να είναι προσεκτικά διαλλεγμένο , αλλά για την AGB πολλά έχουμε ακούσει και διαβάσει , οπότε οποιος θέλει δίνει βάση και όποιος δεν θέλει πάει παρακάτω. Οσο για την Μαρία η Ασχημη , πρέπει να πω ότι είδα το πρώτο επισόδειο και το μόνο που είδα είναι μία άθλια σκηνοθετική άποψη , άθλια ΑΠΛΟ σενάριο το οποίο αναπαράγεται σε ΚΑΘΕ επισόδειο , άρα κάθε μέρα βλέπεις το ΙΔΙΟ , αντικατοπτρίζει την λαικότητα σε έναν χώρο ΥΨΗΛΗΣ ΡΑΠΤΙΚΗΣ , απορώ πως δεν τους κυνηγάνε ο Τσέλιος και ο κοντός ... Προφανώς δεν εχουν καμία επαφή με την πραγματηκότητα ! Ολες οι άλλες παρόμοιες σειρές αντικατοπτρίζουν την πραγματικότητα της Υψηλής ραπτικής και για αυτό τραβάνε τον κόσμο ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top