Κολώνιες και αρώματα

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Δε ραντιζομαι συχνα με φτηνες τεχνητες ουσιες που πωλουνται σε τρελες τιμες, αλλα μου αρεσε και μου πηγαινε το Nemo της Cacharel (που σταματησε να βγαινει , αλλα εχω αποθεμα, και οταν τελειωσει θα ψαξω κατι παρομοιο).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Δε ραντιζομαι συχνα με φτηνες τεχνητες ουσιες που πωλουνται σε τρελες τιμες, αλλα μου αρεσε και μου πηγαινε το Nemo της Cacharel (που σταματησε να βγαινει , αλλα εχω αποθεμα, και οταν τελειωσει θα ψαξω κατι παρομοιο).

απο τα αγαπημενα μου...
αν και πλεον δε μπορω πια να το μυρισω...
βρηκα κατι αποθεματα σε ενα αεροδρομιο αν θυμαμαι καλα, σε διπλη τιμη βεβαια, και μετα βρηκα το αφρολουτρο στα χοντος... τρελα ειναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.


Midnight της Lolita Lempica.
Την ανακάλυψα σχετικά πρόσφατα και μάλλον θ'αργήσω πολύ να την αλλάξω...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
απο τα αγαπημενα μου...
αν και πλεον δε μπορω πια να το μυρισω...
βρηκα κατι αποθεματα σε ενα αεροδρομιο αν θυμαμαι καλα, σε διπλη τιμη βεβαια, και μετα βρηκα το αφρολουτρο στα χοντος... τρελα ειναι!
Γιατι δε μπορεις να το μυρισεις ; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Τώρα τελευταία χρησιμοποιώ την
Pi από Givenchy, δυστυχώς δεν είναι και τόσο καλοκαιρινή, αλλά και την echo από davidoff

Ειδικά από την Pi είμαι αρκετά ευχαριστημένος.

Ορίστε και μια φωτογραφία από την καθεμιά
P14826_lg.jpg
10461888Echo_m-resized200.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
απο τα αγαπημενα μου...
αν και πλεον δε μπορω πια να το μυρισω...

Η μυρουδια της κολόνιας μένει τυπωμένη στην μνήμη και συνδέεται με άτομα, γεγονότα και συναισθήματα που ένιωθες την περίοδο που την φορούσες.
Εμένα μου συμβαίνει να μην μπορω να μυρισω κολόνιες που φορούσα σε περιόδους που δεν περνούσα και τόσο καλά ή μου θυμίζουν άτομα που δεν θέλω...

Επίσης αν φορώ πολλούς μήνες την ίδια κολόνια η μύτη την συνηθίζει και μετά δεν την νιώθω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

demon

Νεοφερμένος

Ο demon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Joop και πιο παλιά Van Gils. Επίσης ακόμα πιο παλιά είχα δοκιμάσει την Brut αλλά δε μου άρεσε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Γιατι δε μπορεις να το μυρισεις ; :hmm:

Η μυρουδια της κολόνιας μένει τυπωμένη στην μνήμη και συνδέεται με άτομα, γεγονότα και συναισθήματα που ένιωθες την περίοδο που την φορούσες.
Εμένα μου συμβαίνει να μην μπορω να μυρισω κολόνιες που φορούσα σε περιόδους που δεν περνούσα και τόσο καλά ή μου θυμίζουν άτομα που δεν θέλω...

Επίσης αν φορώ πολλούς μήνες την ίδια κολόνια η μύτη την συνηθίζει και μετά δεν την νιώθω...


σου απανταει η ρουμανα αντι για μενα... μου θυμιζει ανθρωπους που δε θελω τωρα να θυμαμαι... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Παλιά έβαζα καθημερινά κολόνια...

Τώρα πια βάζω σπάνια και ο λόγος είναι (ο οποίος πάντα υπήρχε βέβαια, απλώς τώρα, αφού έχω ξεσυνηθίσει να φοράω κολόνια, δεν το θυμάμαι κιόλας) ότι έχω ανοσμία... (όποτε βάζω είναι: Lovely - Sarah Jessica Parker, Summer - Kenzo)

Βέβαια θα μπροούσα να τη φοράω για τους άλλους, αλλά και πάλι... Βασικά όποτε φοράω πλέον το κάνω για το bf... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Αγόρασα πριν λίγες μέρες το "LAMB" της Gwen Stefani. Ελαφρύ, αλλά και πιο "γυναικείο" από αυτά που συνήθιζα να φοράω. Falling in love.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Burberry πλέον και είμαι εξαρτημένη


ps Μήπως ξέρετε από που μπορώ να αγοράσω άρωμα από Ιντερνετ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
strawberrynet.com !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
strawberrynet.com !

Είναι αξιόπιστο αυτό το site? Σε πόσο καιρό περίπου σου τα στέλνουν?

Sorry για το off-topic :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
ck be, ck one και μια sergio tacchini... όχι ταυτόχρονα :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Είναι αξιόπιστο αυτό το site? Σε πόσο καιρό περίπου σου τα στέλνουν?

Sorry για το off-topic :redface:

Εχω παρει κατι απειρα μεικ απ κ ενυδατικες..ολα σωστα.
Η διαφορα στην τιμη ειναι μεγαλυτερη κι απο οταν τα χοντοειδη κανουν το 50% τους.
Αρωμα πηρα μια φορα και εμεινα ευχαριστημενη, αν και καθυστερει λιγο περισσοτερο η παραδοση απο τα υπολοιπα πραγματα (ενυδατικες/μακιγιαζ/ιστοριες πανε 4-8 μερες, ενω τα αρωματα αναλογα με τη διαθεσιμοτητα κι επειδη τα στελνουν με αλλο πακετακι μπορει να φτασουν και 15 εργασιμες).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
este laude blue η κάτι τέτοιο. Είναο αρκετά ωραίο και μου το πήρανε δώρο. Πάντως δεν αγοράζω ποτέ κολώνια άνω των 15 ευρώ. Ένα αρωματισμένο νερό είναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Crave του Κάλβιν Κλάιν και Aqua της Μπούλγκαρι


Η αγαπημένη μου είναι η Yankee Special 1999, η οποία δεν κυκλοφορεί στην ελλάδα και η τιμή της είναι στα 160 δολάρια τα 50 mL. Αστα να πάνε... Όπως είναι φυσικό δεν την αγόρασα ποτέ. Μόνο τη δοκίμασα κάποτε και έπαθα κοκομπλόκο που λένε και στο χωριό μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Η αγαπημενη μου ειναι η hugo boss energise.Φοραω και την armani code .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω παλι πινω της μπυριστες μου και εχω και τζαπα κολονια...:P
Περα απο την πλακα, δεν βαζω κολονια αλλα το after shave μου μυριζει αρκετα εντονα για να κανει την ιδια δουλεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Ένα αρωματισμένο νερό είναι...

Διαφωνώ με όποιο τρόπο γίνεται! :D

Πάντα όταν φοράω ένα άρωμα γίνεται εγώ!

Οι άνθρωποι μου με ξέρουν από τη μυρωδιά μου και αν ξεχάσω κάτι δικό μου σε σπίτι το σπίτι μυρίζει σαν εμένα :D (με την καλή την έννοια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top