Φωτογραφίες που τραβήξαμε

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Μου τη θυμισε το μαρουλι..:p
DramaQueen.jpg
..Αυγουστος 2007..Shalala..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Οι φωτογραφίες σας είναι όλες καταπληκτικές.

Θα βάλω μία που είχα τραβήξει στη Ρόδο.



Μου αρέσουν αρκετά τα τοπία στις φωτογραφίες.Για πιο κοντινές λήψεις σε αντικείμενα δεν έχω καταφέρει κάτι καλό, οπότε η αδυναμία μου παραμένουν τα τοπία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
θα βάλω κ εγώ κάποιες από Ρόδο,που λατρεύω.
Αν και δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο :)

13544764f.jpg
Photo-0105.jpg
Photo-0132.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
jrot σε αυτόματη ρύθμιση ήταν η olympus μου :)
Ισίλιελ η πρώτη φώτο με τα βότσαλα είναι όντως απίστευτη! :)
..φοβερές φώτο γενικά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εγώ με το άθλημα της φωτογραφίας δεν είχα ποτέ καλές σχέσεις. :P

Άρχισα ωστόσο να το εξασκώ από αυτόν τον Απρίλη, οπότε μην περιμένετε καμιά σούπερ ουάου φωτό. :P Για αρχή, η παραλία της Αρετσού στην Θεσσαλονίκη. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Μου αρέσουν αρκετά τα τοπία στις φωτογραφίες.Για πιο κοντινές λήψεις σε αντικείμενα δεν έχω καταφέρει κάτι καλό, οπότε η αδυναμία μου παραμένουν τα τοπία.

Για κοντινές λήψεις θες ή καλή μηχανή ή ειδική ρύθμιση σε μία από τις απλές. Δεν μπορεί να μην έχει και η δικιά σου για ψάξ΄το.
Τρελαίνομαι να παίζω με το focus και το macro! :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • DSCF2015.jpg
    DSCF2015.jpg
    607.7 KB · Εμφανίσεις: 404
  • DSCF1999.jpg
    DSCF1999.jpg
    905.2 KB · Εμφανίσεις: 386

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • P8070047.JPG
    P8070047.JPG
    1.4 MB · Εμφανίσεις: 420

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Ner από που είναι αυτή η φωτό?

(Είδα σκηνές και ταράχτηκα!!! :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ner από που είναι αυτή η φωτό?

(Είδα σκηνές και ταράχτηκα!!! :P)

Νας Ικαριας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Δεν ακονίζετε τις μηχανές σας μπας και διοργανώσουμε κανένα διαγωνισμό φωτογραφίας; :hmm: ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Ω, ποστάρω σε ένα thread αυτοπροβολής!
:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 0_by_QsLv.jpg
    0_by_QsLv.jpg
    480.5 KB · Εμφανίσεις: 381

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Λατρεύω να βγάζω φωτογραφίες- συνήθως κυνηγάω τα χρώματα, τα παιχνίδια του ήλιου, τα σύννεφα αλλά και εικόνες που με μάγεψαν και δεν ήθελα να τις ξεχάσω...

Αυτές οι δύο είναι από τη Σέριφο

πς. πωπω Ηρούλι οι φωτογραφίες σου είναι απίστευτες! :)


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • P7111895.jpg
    P7111895.jpg
    648.5 KB · Εμφανίσεις: 342
  • P7111887.jpg
    P7111887.jpg
    1.2 MB · Εμφανίσεις: 366

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • PC260069.JPG
    PC260069.JPG
    1.1 MB · Εμφανίσεις: 371

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Λοιποοον ας δείξω κι εγώ την τέχνη μου :P
Ολες είναι τραβηγμένες με αναλογική Nikon που λατρεύω , μόνο τα γλυκά από γνωστό μαγαζί της Σαλονίκης ( μιάμις ) είναι με ψηφιακή που επίσης λατρεύω , γιατί είμαι και ανυπόμονη :D
Έχω κι άλλες καλύτερες , αρκετές ασπρόμαυρες , μόνο που πρέπει να σκανάρω πρώτα κι ο σκανέρης έχει πάθει έναν ντουβρουζτά τελευταίως ...
1 ) Πεθύμησα ένα σύννεφο - Κάρυστος 2 ) Καρπενήσι αρχές Δεκέμβρη 3 ) Ζάκυνθος - το γνωστό βαπόρι από την Περσία
4 ) Γλυκά , γλυκά , γλυκά ( κόλαση ) Χριστούγεννα '08 5) Κορώνη το σούρουπο .. κάποτε ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • synefo.jpg
    synefo.jpg
    447.6 KB · Εμφανίσεις: 348
  • xeimonas.jpg
    xeimonas.jpg
    489.4 KB · Εμφανίσεις: 361
  • zakinthos.jpg
    zakinthos.jpg
    441 KB · Εμφανίσεις: 343
  • Miamis.JPG
    Miamis.JPG
    854.4 KB · Εμφανίσεις: 355
  • koroni.jpg
    koroni.jpg
    478.8 KB · Εμφανίσεις: 355

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
H πρώτη είναι ένα σούρουπο στην Ρόδο, Η δεύτερη και η τρίτη είναι στην λίμνη Πλαστίρα
Η Επόμενη είναι Den Haag (Ολλανδία) Μετά είμαστε στο Rotterdam κ τέλος στο πλοίο για την Σύμη

DSCN0364.JPGDSCN1089.JPGDSCN1134.JPG
DSCN1416.JPGDSCN1463.JPGDSC00357.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
όλες οι φωτό είναι υπέροχες!
θα συνδράμω λοιπόν με το καλλιτεχνικό μου μάτι :P

"Αυτή η πόλη με σκοτώνει"
1. Πουλί πάνω στο σύρμα
2. Αύγουστος
3. Καιγόμαστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • πουλι πανω στο συρμα.JPG
    πουλι πανω στο συρμα.JPG
    89.4 KB · Εμφανίσεις: 284
  • αυγουστος.JPG
    αυγουστος.JPG
    72.7 KB · Εμφανίσεις: 362
  • καιγομαστε.JPG
    καιγομαστε.JPG
    14.7 KB · Εμφανίσεις: 294

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top