Ποιο θεωρείτε κατάλληλο ύψος για τον/τη σύντροφό σας;

Τι ύψος έχετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 322)
  • Μέχρι 1.50

    Ψήφοι: 6 1.9%
  • 1.51-1.65

    Ψήφοι: 60 18.6%
  • 1.66-1.75

    Ψήφοι: 114 35.4%
  • 1.76-1.80

    Ψήφοι: 49 15.2%
  • 1.81-1.85

    Ψήφοι: 46 14.3%
  • 1.86-1.90

    Ψήφοι: 22 6.8%
  • 1.91-1.95

    Ψήφοι: 13 4.0%
  • 1.96+

    Ψήφοι: 12 3.7%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω.

    Ψήφοι: 0 0.0%

action-man

Νεοφερμένος

Ο action-man αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
σημερα σκεφτομουν θεμα για ενα καινουριο ποστ και μου ηρθε το εξης..απευθυνομαι σε κοπελες..επειδη ειμαι 1,92,τελικα το υψος παιζει ρολο;:hmm:.κι αν ναι,θετικο η αρνητικο του στυλ "πως θα κυκλοφορω εγω μ'αυτον;":P..γραψτε τη γνωμη σας,ετσι για πλακα:)..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Heptamer

Δραστήριο μέλος

Ο Heptamer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
σημερα σκεφτομουν θεμα για ενα καινουριο ποστ και μου ηρθε το εξης..απευθυνομαι σε κοπελες..επειδη ειμαι 1,92,τελικα το υψος παιζει ρολο;:hmm:.κι αν ναι,θετικο η αρνητικο του στυλ "πως θα κυκλοφορω εγω μ'αυτον;":P..γραψτε τη γνωμη σας,ετσι για πλακα:)..
Παίζει ρόλο - για όλες ανεξαρτήτως τις γυναικες!

Οι οποιες - είτε κοντές,είτε ψηλές - επιδιώκουν ψηλούς άνδρες.

Συνεπώς,δε θα αντιμετωπίσεις πρόβλημα λόγω του ύψους σου!
Το αντίθετο!

Στον αντιποδα,η πλειονότητα των ανδρων δεν εστιάζει στο ύψος της γυναικας. Αλλα ειναι τα κύρια ζητούμενα τους. Εξάλλου,πρεπει ο άνδρας να νιώθει και προστατευτικός - αρα εχει και μια βαση μια προτιμησή του σε μετριου υψους γυναικες.

Η γυναίκα εστιάζει πιο πολύ στο ύψος του άνδρα,καθοτι αυτο σημαίνει περισσότερο "όγκο" / εκτόπισμα - αρα και πιο πολύ προστασία.

Ολα καθαρα υποσυνείδητα,στα πλαίσια της επιλογής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Η γυναίκα εστιάζει πιο πολύ στο ύψος του άνδρα,καθοτι αυτο σημαίνει περισσότερο "όγκο" / εκτόπισμα - αρα και πιο πολύ προστασία.

Ναι οκ, αλλα υπαρχουν εκτοπισματα και εκτοπισματα...
Τον ανδρα 1,92 για παραδειγμα, θα πρεπει να τον βλεφαριαζω ανεβασμενη σε σκαμνι...:worry:
Προσωπικα προτιμω εκεινους που το εκτοπισμα τους δεν ξεπερναει σε υψος το 1,85...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Heptamer

Δραστήριο μέλος

Ο Heptamer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Ναι οκ, αλλα υπαρχουν εκτοπισματα και εκτοπισματα...
Τον ανδρα 1,92 για παραδειγμα, θα πρεπει να τον βλεφαριαζω ανεβασμενη σε σκαμνι...:worry:
Προσωπικα προτιμω εκεινους που το εκτοπισμα τους δεν ξεπερναει σε υψος το 1,85...:redface:

Προφανώς,δινεις περισσότερη σημασία στη (δυσ)αρμονία των υψών - ουσα πιθανόν μετριου ύψους -,εξ ου και προτιμάς υψος <1,85.

Δεν κανουν ομως όλες το ίδιο - ανεξαρτήτως ύψους!

Για τις περισσότερες ισχύει απλά: Οσο πιο ψηλός,τόσο πιο καλός!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Για τις περισσότερες ισχύει απλά: Οσο πιο ψηλός,τόσο πιο καλός!:D

Τι λες? :confused:
Και πως το γνωριζεις αυτο?
Υπαρχει καποια ερευνα επ αυτου? Ή στηριζεις το συμπερασμα σου σε προσωπικες σου εμπειριες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
είδε πολλές γυναίκες να φωτογραφίζουνε με θαυμασμό επιβλητικά αγάλματα

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Heptamer

Δραστήριο μέλος

Ο Heptamer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Τι λες? :confused:
Και πως το γνωριζεις αυτο?
Υπαρχει καποια ερευνα επ αυτου? Ή στηριζεις το συμπερασμα σου σε προσωπικες σου εμπειριες?

To δεύτερο!

Αλλά και το διαδίκτυο με επιβεβαιώνει: σε πολλά φορουμικά γυναικεια προφίλ (ειτε κοντών,ειτε ψηλών γυναικών),ο ιδανικός ανδρας παραμένει σταθερά ...ψηλός!

Ερευνα δε γνωριζω αν υπαρχει. Θα ήταν ωστόσο ενδιαφέρουσα,να υπηρχε.

Φρονώ,θα με επιβεβαίωνε!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
To δεύτερο!

Ερευνα δε γνωριζω αν υπαρχει. Θα ήταν ωστόσο ενδιαφέρουσα,να υπηρχε.

Φρονώ,θα με επιβεβαίωνε!:)

Μπα...Θα σε στενοχωρησω...
Το πολυ πολυ να εδειχνε οτι η πλειοψηφια των γυναικων προτιμαει ψηλοτερους ανδρες απο εκεινες και οχι το "οσο πιο ψηλος, τοσο πιο καλος". ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Heptamer

Δραστήριο μέλος

Ο Heptamer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Μπα...Θα σε στενοχωρησω...
Το πολυ πολυ να εδειχνε οτι η πλειοψηφια των γυναικων προτιμαει ψηλοτερους ανδρες απο εκεινες και οχι το "οσο πιο ψηλος, τοσο πιο καλος". ;)

Μα δεν αντιλέγει κανεις πως η πλειοψηφία των γυναικών προτιμά ψηλοτερους άνδρες απο εκείνες - για λογους που εξεθεσα. Ειναι κοινός τόπος αυτό.

Το θεμα ειναι πως δεν επιλέγει απλά και γενικά / αόριστα ψηλότερους άνδρες,μα το ιδανικό τους στην πλειονότητα ειναι άνδρες κατά πολύυυυυυ ψηλότεροί τους! :P

Για παραδειγμα,ο ιδανικός ανδρας μιας γυναικας του 1,60 και μιας γυναικας του 1,75 είναι συνήθως ο ίδιος απο πλευρας υψους,π.χ 1,85.

Το εκάστοτε (ψηλό) ζητούμενο των ψηλων γυναικών οριζει τολμώ να πω και το ζητούμενο των κοντών γυναικών. Δρα ως μέτρο τροπον τινά,ως κατευθυντήρια γραμμή για όλες τις γυναικες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggelio

Νεοφερμένος

Η vaggelio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Συνήθιζα καιρο τωρα να διαβαζω για πλακα τις συζητησεις σας το βραδυ μετα την σχολη χωρις καν να κανω δικο μου λογαριασμο κ αυτο με ξεκουραζε κ ειχε πλακα. διαβαζα αρκετες απο τις συζητησεις σας μεχρυ που το ματι μου επεσε στο θεμα του υψους. Και επειδη ημουν σιγουρη για το τι θα διαβασω ελεγα να μην μπω αλλα τελικα μπηκα τωρα 2 χρονια αφου το ειχα πρωτο δει. Εμενα με λενε ευαγγελια κ ειμαι 1.80 ακριβως κ ελεγα να μην μπω επειδη τα σχολια θα ηταν αρνητικα αλλα εσεις το παρακανατε.

Αυτα τα παρακατω κ αλλα πολλα μεσα σε μονο 48 σελιδες

  • Αμα ειναι ψηλη δεν μπορω να κανω χαλαρη κουβεντα μαζι της. Νομιζω οτι θα με φαε
  • Koριτσια να ξερετε οτι υπαρχουν πααααρα πολυ εκει εξω που τις κοπελες τις "petit" τις βρισκουν πολυ. . . μα πολυ πιο σεξυ και ερωτικες απο τις διμετρες
  • εγω ειμαι 1.64 και νομιζω πως ειναι το ιδανικο υψος. ουτε πολυ ψηλη για να ειμαι αχαρη
  • οι ψηλες ειναι οι πιο ψυχρες και ατσουμπαλες να το πω ωμα. δεν ξερουν πώς να κουνηθουν
  • και οι περισσοτερες με μεγαλα στηθη επισης ειναι μετριες προς κοντες γυναικες,,το υψος πολλες φορες τραβαει και σβηνει της καμπυλες...
  • 1.68 είμαι αλλά 4-5 ποντάκια θα τα θελα ακόμα-να μην τα θελεις
  • πάντως να ξέρεις ότι το ύψος στη γυναίκα το ύψος περισσότερο ελάττωμα είναι
  • σωστο. . οι πιο καυτες γυναικες παγκοσμιως ειναι 1. 55 το πολυ. .
  • ελα μωρε με τους 2μετρους σιγα τι το ωραιο να εισαι πολυ ψηλος και να ξεχωριζεις απτους αλλους,ασε που οι ψηλοι ανθρωποι οι περισσοτεροι ειναι αχαροι... χωρις παρεξηγησηναι -γλυκε μου καμια παρεξηγηση
  • Ρεεε τα μοντέλα δεν πρέπει να είναι τόσο ψηλά, γιατί είναι άχαρα
  • Γενικά οι ψηλές είναι άχαρες. . ,και στο δρόμο και στο κρεβάτι
  • αχαρες ειναι,,αλλα γιαμοντελα τις θελουνε τουλαχιστον 170,172,,κατωτερο. . -κακως κατα τη γνωμη μου
  • καυτεεεεες-Ωωω ναι! Άρα ας γενικεύσουμε το συμπέρασμα σε όλες τις μικροκαμωμένες!
  • Πότε θα καταλάβετε εσείς οι γυναίκες ότι οι κοντές είναι πιο σεξουαλικές;
  • Οχι, απλά έχω πάει και με ψηλές και στο κρεβάτι είναι κλάφτα Χαράλαμπε. .
  • η ψηλη γυναικα για την παρελαση, η κοντη για το κρεβατι
  • Έχει,περισσοτερες ψηλες λεγονται και αγγουρια ή αχαρες

Μια κοπελα εγραψε 1.78 κ πεταχτηκε ενας κ την ειπε αχαρη χωρις να τη ξερει κ μετα εβαλε φωτο,ηταν κουκλαρα κ το βουλωσε

Τελος παντων εγω ουτε κανενας ανωμαλος γερος που γραφει ειμαι ουτε καμια 1.80 κ 30 κιλα ανορεξικια ουτε υπερβαρη. ειμαι η ευαγγελια παω στα 22 κ δοξα τον θεο τις επιτυχιουλες μου τις εχω. μου λενε οτι ειναι εμφανησημη κ εναι παιδι απο την σχολη 1.95 μου τα ζητησε. Απλα μιλατε για τις ψηλες κοπελες λες κ δεν υπαρχουν η λες κ ειναι εξωγηνοι. Εγω εχω να πω:

  1. Όταν μια κοπελα ειναι ψηλη δεν σημαινει ουτε οτι τρωει ανθρωπους,ουτε οτι ειναι υπερανω και κομπλεξικια ουτε οτι κουβαλαει καμια μεζουρα μαζι της κ αν ο αλλος ειναι πιο κοντος τον απορριπτει
  2. Το υψος δεν ειναι καμια αρρωστια κ αμα σας χαλαει τοσο πολυ μην ανυσηχειται δεν κολαει αυτη η αρρωστεια,στειλτε τις ψηλες στιν σπιναλλογγα

Πλακα ειχε οτι οταν μια κοπελα εγραφε οτι θα ηθελε να ειναι πιο ψηλη τις γραφατε οτι οι κοντουλες ειναι τελειες κ φοβερες κ φανταστηκες, ενω τις ψηλες τις κραζατε κ τις βριζατε,γιατι το παραπανω εγω το θεωρω κραξιμο; Δηλαδη αυτες ειναι οι αποψεις σας;αγαπη κ θαυμασμο εσεις δειχνεται με το υψος; Αποκλειεται δηλ να διαβασει τα σχολια μια ψηλη κοπελα κ να νιωσει ασχημα;οι ψηλοτερες κοπελες δεν εχουν ψυχη νομιζετε; Δεν εχω κανενα προβλημα με τις κοντουλες η κολλητη μου ειναι 1.57 την λατρευω κ ειναι θεα αλλα δεν ειναι δυνατον 47 σελιδες διαβασα τα σχολια 1-1 κ δεν υπηρχε ΟΥΤΕ 1 θετικο σχολιο απο για τις ψηλες γυναικες;γιατι ετσι;η ευγενεια με το υψος παει; Δηλαδη προτιματε να πεθανετε απο το να βγητε με μια ψηλη κοπελα; Και επειδη λεγατε συνεχεια για το ποσες διασημες ειναι ωραιες κ κοντες εγω συμφωνω αλλα ας πουμε κ για ana ivanovic-stacy keibler-mandy moore-gizele-adriana lima-doutzen kroes-rihhana sklenarikova ΚΑ οσον αναφορα το θεμα του σεξ ειναι κατι το οποιο πραγματικα ποναει αλλα ας το αφησω...

10000 συγνωμη αμα κουρασα
Δεν ειχα ποτε προβλημα με το μποι μου,δεν θα μου δημιουργησετε τωρα,σορρυ κιολλας

Ολοι εσεις οι ειδικοι δεν νομιζω να εχετε δει ολες τις ψηλες τις ελλαδας για εχετε βγαλει τοσο καλο συμπερασμα.
ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ Η ΘΥΛΗΚΟΤΗΤΑ,Η ΤΡΥΦΕΡΟΤΗΤΑ Η ΟΜΟΡΦΙΑ,Η ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΗ ΖΩΗ,Ο ΓΑΜΟΣ Η ΦΙΛΙΑ ΚΑ εχουν οριο στο υψος π.χ. χαρακτηριστικα μονο των γυναικων κατω του 1.70
οσον αναφορα τα σχολια των αντρων,ή οταν σκεφτονται ψηλη το μυαλο τους παει στα δυο μετρα,ή μαζευτηκαν ολοι οι κομπλεξικοι σε ενα side ή ειναι ολοι κατω απο 15 ετών ή εχω μπει στο www.thanatos stis psiles.gr κ δεν το ξερω γιατι κανω παρεα με αντρες κ τους περισσοτερους απο στο μεσο υψος 1.75-1.85 δεν τους καιγεται καρφι για το υψος της καλης τους
οχι μονο προς τα κατω αλλα κ προς τα πανω,κ το αγορι μου μου ειπε οτι το υψος μου του πρωτοτραβηξε την προσοχη
δεν με αγγιζουμ προσωπικα αυτα γιατι δεν ειμαι αχαρη κ εχω αγορι απλα σχολιαζω το κοινονικο φαινομενο που στην παρεα σας παραεγινε
μεχρυ τα 19 μου επαιζα βολευ κ ολες οι κοπελες ηταν πανω απο 1.70 κ ΟΛΕΣ ΟΛΕΣ ομως ειχαν συντροφο
αρα το οτι μια κοπελα ειναι χηλη δεν παει να πει οτι ειναι καταδικασμενη

το υψος σε μια γυναικα δεν ειναι ουτε πλεονεκτημα ουτε μειονεκτημα,ειναι απλα ενα χαρακτηριστικο,το να λετε συνεχεια,σε καθε θεμα,σχετικο κ ασχετο,το ποσο χαλια ειναι οι ψηλες ειναι σαν να λετε ποσο χαλια ειναι οι ξανθιες,η ποσο χαλια ειναι μαυροματες.εγω ειμαι 1.80-χωρις να με εχετε δει πως ξερετε οτι ειμαι αχαρη κ χαλια κ ολα αυτα?κ πως ξερετε πως μια κοπελα του 1.50 που γραφει ειναι τοσο κουκλαρα

μαλλον το θεμα εχει να κανει με το οσα δε φτανει η αλεπου.......απλα ψηλοι,κοντοι δε χρειαζεται να μεταφερει ο ενας τα κομπλεξ του στον αλλον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
δεν ειναι δυνατον 47 σελιδες διαβασα τα σχολια 1-1 κ δεν υπηρχε ΟΥΤΕ 1 θετικο σχολιο απο για τις ψηλες γυναικες;γιατι ετσι;η ευγενεια με το υψος παει;

E δεν καταλαβαίνεις; Ο μέσος όρος του ύψους των Ελλήνων είναι χαμηλός! :hehe:

Πάντως το θέμα που πήρες σαν αφορμή είναι στην κατηγορία chat and fun. Λέγονται για πλάκα λοιπόν τα περισσότερα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ειμαι ουτε καμια 1.80 κ 30 κιλα ανορεξικια ουτε υπερβαρη. ειμαι η ευαγγελια παω στα 22 κ δοξα τον θεο τις επιτυχιουλες μου τις εχω. μου λενε οτι ειναι εμφανησημη κ εναι παιδι απο την σχολη 1.95 μου τα ζητησε.

καταρχάς μην "τα παίρνεις" ... κάθεσαι και χαλάς τη ζαχαρένια σου κι εσύ για τέτοια πράγματα...
κατά δευτερον, αν η κολλητή σου έχει φίλο της τάξης του 1.75 θα μοιάζετε πολύ με εμένα και την κολλητή μου όταν βγαίνετε ζευγάρια... Οι ψηλοί (1.78 και 1.96 η κολλητή μου και ο καλός της) και οι κοντοί (1.58 και 1.74 εμείς) :P.
Εμείς μια χαρά περνάμε γενικώς, αλλά είμαστε ολίγον τι αστείοι ως θέαμα--αν κρίνω από μερικές φωτογραφίες που έχουμε και οι 4 στη σειρά :P:P:P...σαν τους αδελφούς Dalton ένα πράγμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggelio

Νεοφερμένος

Η vaggelio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
ομως ρε εσυ δεν γινεται σε ποστ με θεμα διαφορες δυο φιλων(ασχετο δηλαδη)στις τελευταιες 2 σελιδες το θεμα να ειναι το ποσο καλυτερες ειναι οι πιο κοντουλες κοπελες κ το ποσο επιτυχια εχουν ενω με τις ψηλες συμβαινει το αντιθετο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Εντάξει, δεν χρειάζεται όμως να σκας. Πόσο μάλλον όταν όλες οι κοντούλες ( :P ) που ξέρω εγώ θα ήθελα πολύ να είναι ψηλές!
Οι γνώμες είναι πάντα υποκειμενικές...
Και εν τέλει, δυο άνθρωποι δεν είναι μαζί λόγω ύψους! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggelio

Νεοφερμένος

Η vaggelio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
ακριβως αυτο συμβαινει.η κολλητη μου 1.57 ο φιλος της 1.74 κ εμεις 1.80-1.95.τα πετυχες ολα:D
τι να πω?η ειμαι τυχερη που εχω τοσο ακομπλεξαριστη παρεα,ή οι αντρες που εχω γνωρισει εγω(οι φιλοι του καλου μου δηλ )ειναι εξερεση ακομπλεξαριστοι ή ισως να μην κραζουν τις ψηλες κοπελες μπροστα μου για να μην με πειραξει
ισως τα αγορια του e steki να κανουν κ λιγο πλακα αλλα ηξερα οτι η πλακα γινετε προς ολες τις πλευρες οχι μονο προς

ναι ομως ρεσυ διαβασε λιγο αυτα που εβαλα σε τελιτσες?ειναι δυνατον ρε?τι ειναι αυτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Αφού ο μέσος όρος είναι στα 1.60, τι να λένε;
Στο χωριό μου λένε ''Αν δεν παινέψουμε το σπίτι μας, θα πέσει να μας πλακώσει''. :whistle::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Εμενα με λενε ευαγγελια κ ειμαι 1.80
Ααα κοντή είσαι. :pfff: Εγώ προχθές στο RPG (παιχνίδι ρόλων) επέλεξα να είμαι 1.90 πρασινομάτα μαυρομαλλούσα. (όσοι με ξέρουν από κοντά, τώρα θα κάνουν αυτό: :rofl:)
Τι να κάνεις, ό,τι του λείπει του καθενός. 8) Εμένα μου έλειψε μπόι αφού είμαι ένα και τίποτα, άντε 1.60. Τους πειράζω συνεχώς στο σπίτι και τους λέω πόσο μετριόφρων, ψηλή και αδύνατη είμαι. :pfff: (Nαι, καλά κατάλαβες έχω πάρει και κάποια κιλά μετά το κόψιμο του καπνίσματος). :smoke: :ropalo:

Στούμπος με παραπανίσια κιλά = κομοδίνο με πόδια. :(

...τουλάχιστον πετύχαμε το μετριόφρων. :'(


Enjoy your height και μην ακούς κανέναν! :kissing:

Είπα ψέματα. Είμαι 1.59 :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
ομως ρε εσυ δεν γινεται σε ποστ με θεμα διαφορες δυο φιλων(ασχετο δηλαδη)στις τελευταιες 2 σελιδες το θεμα να ειναι το ποσο καλυτερες ειναι οι πιο κοντουλες κοπελες κ το ποσο επιτυχια εχουν ενω με τις ψηλες συμβαινει το αντιθετο.


Ελα καλέ μη συγχύζεσαι!:) Οι ψηλές είναι όξω και κάνουν παιχνίδι:P

Είναι ωραίο να είσαι ψηλή γιατί

1. δε χρειάζεται να χτυπιέσαι για να δεις απο ψηλά
2. δε χρειάζεσαι σκάλες για να ανέβεις στο πατάρι
3.δε χρειαζεσαι τα τακουνια για να προσθετεις υψος

Ειναι ωραία να σαι κοντή γιατί τ' ακριβά αρώματα μπαίνουν σε μικρά μπουκαλάκια

αντε σας εφτιαξα τωρα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
ε βασικα δεν εχω προβλημα με το υψος του συντροφου μου αρκει να μην αισθανεται εκεινος ασχημα...
ειμαι 1,78 (γιατι θεε μου?) και γενικα παρατηρω γυρω μου πιο κοντους αντρες απο μενα....εμενα δεν με ενοχλει αλλα οι περισσοτεροι αισθανονται ασχημα......
για μενα το ιδανικο ειναι πανω απο 1,85 για ανδρα αλλα οκ δεν κανουμε σχεσεις μα βαση το υψος αλλα με βαση πιο σημαντικα χαρακτηριστικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
η βαγγελιώ ξεσπάθωσε, ένα νερό. (ένα νερόοοοο κυρά βαγγελιώωωωω)


εγώ είμαι 1.75 που για τα αντρικά δεδομένα είμαι ψιλοζουπάς.

τώρα αν εσύ είσαι 1.80 και βγούμε date, θα αναγκαστώ να φορέσω γόβες. :redface:
Είναι ζήτημα ύψους, όχι ήθους.


βαγγελιώ, αν το ύψος τοποθετείται χαμηλά στις προτιμήσεις κάποιων
δε σημαίνει ότι εσύ αυτόματα βουτάς από το 1.80 σου.
όπως ακριβώς οι haters της αγκινάρας δεν κάνουν την αγκινάρα
λιγότερο εύγευστη για αυτούς που την απολαμβάνουν. (:sick:)

οπότε να χαίρεσαι τις ποδάρες σου κι άστις ραδιούργες κοντοστούπες
να παθαίνουν κλονισμούς και να φοράνε 20ποντες πλατφόρμες τρένων.
Το μοναστηράκι στα πόδια τους :P

καμιά φορά το να αφήνεις τον άλλο στη νοσηρότητά του,
είναι το χειρότερο φαρμάκι.

Θα' χε πλάκα να ζούσε ο προκρούστης στο σήμερα.
Θα έσωζες ζωές, όχι αστεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top