Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
1)Η Ακυρη ψήφος....

2):whistle:
1)Ωραία τότε να ψηφίζουμε όλοι fandago,Ηρώ,Resident,εμένα,xanp,Tetra,Phoebe και όλοι οι άλλοι να μην παίζουν αφού δε μιλούν πολύ.Το θέμα δεν είναι ποιον θα ψηφίσεις,είναι αν αυτός σου κινεί τις υποψίες ή όχι.Εκτός αν για να ψηφίσετε κοιτάτε μόνο το username(α η corpse είναι και η vkey,δεν ποστάρουν πολύ,αθώες είναι).;)
2)Άλλο κι αυτό με την Ηρώ...δηλαδή ρε παιδιά και να μην έλεγα ότι συμφωνώ μαζί της δε θα το καταλαβαίνατε από αυτά που είπα για την xanp?Youki αν διαφωνείς με τα λεγόμενά μου για την xanp τότε απάντησε με επιχειρήματα.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Kαι το ρολόι χτυπάει δυνατά και πένθιμα. Μία ακριβώς.
Πολίτη Resident Evil εδώ σωπαίνεις... Και αν μπορείς γίνεσαι ΣΕ (Εκ του Σουτ Εσύ!)- Σε θέλουμε!:D


{Η δολοφονία αφιερώνεται στον Πρόεδρο}
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
λοιπόν είμαι σίγουρη ότι η καλυψώ είναι δολοφόνος!

ψήφισε σήμερα την Phoebe, η οποία είναι σίγουρα αθώα, εφ'όσον την είχε ψηφίσει πρώτος πρώτος στην πρώτη ψηφοφορία ο vendetta που ήταν δολοφόνος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλέ κυρία δεν βλέπουμε την προκύρηξη! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Kαι το ρολόι χτυπάει δυνατά και πένθιμα. Μία ακριβώς.
Resident Evil εδώ σωπαίνεις... Και αν μπορείς γίνεσαι ΣΕ (Εκ του Σουτ Εσύ!)- Σε θέλουμε!:D


{Η δολοφονία αφιερώνεται στον Πρόεδρο}

H foto δεν φαίνεται :(

[τελικά έγινε για μένα ο γύρος του ενός σκ :haha:]

ΣΕ ευχαρίστως, αλλά από τις 6 και μετα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
1)Ωραία τότε να ψηφίζουμε όλοι fandago,Ηρώ,Resident,εμένα,xanp,Tetra,Phoebe και όλοι οι άλλοι να μην παίζουν αφού δε μιλούν πολύ.Το θέμα δεν είναι ποιον θα ψηφίσεις,είναι αν αυτός σου κινεί τις υποψίες ή όχι.Εκτός αν για να ψηφίσετε κοιτάτε μόνο το username(α η corpse είναι και η vkey,δεν ποστάρουν πολύ,αθώες είναι).;)
2)Άλλο κι αυτό με την Ηρώ...δηλαδή ρε παιδιά και να μην έλεγα ότι συμφωνώ μαζί της δε θα το καταλαβαίνατε από αυτά που είπα για την xanp?Youki αν διαφωνείς με τα λεγόμενά μου για την xanp τότε απάντησε με επιχειρήματα.;)
1. εμένα πάλι ρε bill, το να μην έχει μιλήσει την πρώτη μέρα του παιχνιδιού ένας παίχτης και μάλιστα όταν παίζει για πρώτη φορά ή μετά από πολύ καιρό δεν μου φαίνεται ύποπτο. Εσενα πάλι σου κίνησε τις υποψίες, ενώ κι εσύ ο ίδιος δεν είσαι και από τους ομιλητικούς παίχτες. Αν και όταν έχεις ..."ρόλο" συνηθως είσαι πιο ομιλητικός, όπως τώρα ας πούμε!
2. Οταν έχω να πω κάτι το λέω πάντα με επιχειρήματα bill. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
1. εμένα πάλι ρε bill, το να μην έχει μιλήσει την πρώτη μέρα του παιχνιδιού ένας παίχτης και μάλιστα όταν παίζει για πρώτη φορά ή μετά από πολύ καιρό δεν μου φαίνεται ύποπτο. Εσενα πάλι σου κίνησε τις υποψίες, ενώ κι εσύ ο ίδιος δεν είσαι και από τους ομιλητικούς παίχτες. Αν και όταν έχεις ..."ρόλο" συνηθως είσαι πιο ομιλητικός, όπως τώρα ας πούμε!
2. Οταν έχω να πω κάτι το λέω πάντα με επιχειρήματα bill. :)
1.Ωραία τότε να ψηφίζουμε έναν απ'τους συνηθισμένους που είπα και πριν.Αν θυμάσαι στην αρχή του γύρου είχα ακριβώς τον ίδιο τρόπο παιχνιδιού.Μετά άρχισαν να με ψάχνουν.Πού είμαι και πού είμαι συνέχεια.:PΑναγκαστικά δε θα ποστάρω περισσότερο?;)
2.Επιχείρημα είναι το emoticon που σφυρίζει?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Παιδια,πεθανε η Ρε :(

Τωρα πρεπει να δουμε ποιοι ηταν εναντια σε αυτην...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
H foto δεν φαίνεται :(
ΣΕ ευχαρίστως, αλλά από τις 6 και μετα :P

ΟΚ! Έκλεισε! :D{Σου στέλνω π.μ.}
Συγγνώμη για την προκήρυξη...:(
Αχ βρε Γιώργο, είπα να σε αναφέρω και να τι έγινε...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ααα... επίσης πρέπει να πεις και τι είμαι :)

[εφυγάάά΄΄αά]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
ααα... επίσης πρέπει να πεις και τι είμαι :)

[εφυγάάά΄΄αά]

Επίτηδες το έκανα βρε!
Ήθελα να δω αν προσέχετε...:D
[Δεν παλεύομαι] :X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Μαιστα...

η ΡΕ είχε το προφίλ του ρουφιάνου. Πολλοί μάλιστα ήταν βεβαιοι γιαυτό.
Ετσι ή που έχουμε τελειώς πρωτάρηδες δολοφόνους που την έβγαλαν γιατί τους "έδινε", είτε ψιλοέμπειρους που την έβγαλαν για να στρέψουν τις υποψίες σε αυτούς που κατηγορούσε και να μείνουν αυτοί στο απυρόβλητο.
Νομίζω πως η 2η περίπτωση είναι πιο πιθανή. Πάω για μελέτη και επιστρέφω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Εξίσου ύποπτη θεωρώ όμως και την xanp που ενώ έμπαινε στο παιχνίδι, ψήφισε από τους τελευταίους, και όλως τυχαίως τον vendetta (πιστεύω, όπως είχα πει πιο πριν, ότι ήταν απ'τους δολοφόνους που το έκανε για ξεκάρφωμα)

Από μένα xanp λοιπόν

Η πιο άκυρη ψήφος που έφαγα με την πιο άκυρη δικαιολόγηση....συνέχισε palladin να λες και άλλα τέτοια και θα είσαι σίγουρα απαρατήρητη για την συνέχεια του παιχνιδιού....όπως μάλλον θέλεις να κάνεις....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Λοιπόν, 3 μέρες κατηγορούσα fandago, Ηρώ και ουδέν αποτέλεσμα, ούτε μια κίνηση από κάποιο για υποστήριξη. Οπότε μάλλον έπεσα εντελώς έξω. Σε κάποια στιγμή άρχισε να κατηγορεί ο Bill τον fandago. Με δεδομένο ότι δεν το κόβω πια για δολοφόνο ξαναδιαβάζοντας τα ποστ καταλήγω ότι ο Bill έπεσε πάνω του για να τον φάνε. Μετά τη δολοφονία της RE μάλλον είναι δολοφόνος ο συγκεκριμένος. Οπότε αλλάζω την ψήφο σε Bill...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Καλά ρε παιδιά ποτε γράψατε κιόλας 386 ποστς???:blink:
δεν είχα κα8όλου ιντερνετ αυτές τισ μέρες γι'αυτό δεν μπηκα κα8όλου!
ουτε και τωρα εχω βασικα! απο τη σχολή γράφω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Καλησπέρα:D
Μετά από ένα 3ήμερο στη θάλασσα με περίμενε πολλή δουλειά στο γραφείο, γι αυτό δεν μπήκα νωρίτερα, και διάβασα όλες τις σελίδες σειρά παρά σειρά:P
Άρα ξέχασες τις ενδιάμεσες σειρές! Να τα ξαναδιαβάσεις ξεκινώντας από την δεύτερη γραμμή τώρα, σειρά παρά σειρά :P
η ΡΕ είχε το προφίλ του ρουφιάνου. Πολλοί μάλιστα ήταν βεβαιοι γιαυτό.
Ετσι ή που έχουμε τελειώς πρωτάρηδες δολοφόνους που την έβγαλαν γιατί τους "έδινε", είτε ψιλοέμπειρους που την έβγαλαν για να στρέψουν τις υποψίες σε αυτούς που κατηγορούσε και να μείνουν αυτοί στο απυρόβλητο.
Νομίζω πως η 2η περίπτωση είναι πιο πιθανή. Πάω για μελέτη και επιστρέφω.
Ο μόνος τρόπος να επιβεβαιώσουμε ότι η RE ήταν ρουφιάνος είναι να βγάλουμε έναν εκ των xanp και Bill_Slayer (τους οποίους "έδινε" εντονότερα) την Τρίτη που θα μάθουμε την ιδιότητα τους. ;)
Αν βγει κάποιος από αυτούς την Τρίτη και είναι πολίτης, πολύ φοβάμαι ότι θα έχουμε πέσει θύματα ενός καλοστημένου κόλπου :worry:
Προς το παρόν όμως, έχουμε το περιθώριο να "θυσιάσουμε" 2 άτομα ότι και να είναι για να το καταλάβουμε αυτό, οπότε συνεχίζουμε :)

Υπάρχει και το ενδεχόμενο οι δολοφόνοι να σκέφτηκαν ότι θα σκεφτούμε "δεν μπορεί να καρφώθηκαν τόσο με το να βγάλουν τον πιθανό ρουφιάνο". Βέβαια απορώ που δεν βγήκα εγώ ή η Ηρώ πχ, που υποστηρίξαμε πιο ένθερμα το γεγονός η RE να είναι ρουφιάνα. Ίσως υπάρχει κάποια σκοπιμότητα :hmm:
Λοιπόν, 3 μέρες κατηγορούσα fandago, Ηρώ και ουδέν αποτέλεσμα, ούτε μια κίνηση από κάποιο για υποστήριξη. Οπότε μάλλον έπεσα εντελώς έξω. Σε κάποια στιγμή άρχισε να κατηγορεί ο Bill τον fandago. Με δεδομένο ότι δεν το κόβω πια για δολοφόνο ξαναδιαβάζοντας τα ποστ καταλήγω ότι ο Bill έπεσε πάνω του για να τον φάνε. Μετά τη δολοφονία της RE μάλλον είναι δολοφόνος ο συγκεκριμένος. Οπότε το αλλάζω την ψήφο σε Bill...
Τι να πω, αν είσαι ιερόδουλη όντως, κάνεις καλά τη δουλειά σου (ας πούμε :P) γιατί με μπερδεύεις. Αν είσαι πολίτης, κοίτα να ξεμπερδευτείς ο ίδιος νωρίς γιατί θα χρειαζόμασταν το "καλό" σου παιχνίδι ;)
Πάντως, αν είχες δίκιο για μένα και την Ηρώ τότε από ποιον περίμενες υποστήριξη; Από κάποιον ρουφιάνο ίσως ε; Ο οποίος δεν εμφανίστηκε. Ίσως να μην μας ξέρει όμως (θα ξέρει τους άλλους 3). Αυτό δεν το σκέφτηκες; Ύποπτη λοιπόν η αλλαγή σου :D

Η Δανάη μίλησε... οπότε δεν θα φύγει με 2 συνεχόμενες απουσίες. Δανάη πρόσεχε τι θα πεις, σε παρακολουθώ :P

Η κατάσταση είναι ως εξής:
  1. Bill: xanp
  2. Βill_Slayer: xanp
  3. Corpse bride: Bill_Slayer
  4. Δανάη :
  5. fandago:Bill_Slayer
  6. fantasmenos: Bill
  7. Ηρώ: xanp
  8. Κακή Επιρροή:fantasmenos
  9. kalypso: Phoebe
  10. Lorien: Youki
  11. ninaki:
  12. Palladin:χanp
  13. papas:
  14. Phoebe: xanp
  15. Resident Evil: xanp
  16. shaman: Bill
  17. Tetragrammaton: Bill_Slayer
  18. Vkey:
  19. xanp: Bill
  20. Youki: Bill_Slayer
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P

xanp 6
Bill_Slayer 4
Bill 3
fantasmenos 1
Phoebe 1
Youki 1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
xanp 6
Bill_Slayer 3
Bill 3
fantasmenos 1
Phoebe 1
Youki 1

O Bill προηγείται του Bill_Slayer αλφαβητικά...:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Επίσης εγώ έχω ήδη ψηφίσει. Από χτες το βράδυ! :)

Billslayer!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
χμ,οι συμπεριφορες των xamp,bill και slayer,μου μοιαζουν πολλοι υποπτες...

Λοιπον,εγω θα ψηφισω σε λιγο.Θελω να δω και αλλα στοιχεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top