Όταν ανακαλύπτεις ότι ο σύντροφός σου είναι bisexual

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
Εάν το γεγονός αυτό δεν επηρέαζε τη σχέση μας σε συναισθηματικό επίπεδο, δε θα είχα κάποιο πρόβλημα. Ε, αν την έβρισκε με τη φίλη της μπροστά στα μάτια μου (πέραν από την πλάκα με το τρίο :P), μάλλον θα με πείραζε. Εν τέλει, ας μην έκανε σχέση, εάν δεν ήξερε ποιον από τους δύο θέλει, τόσο σαρκικά όσο και για σχέση.
αμα τη βρισκει θα τη βρισκει και με τους φιλους της και με τις φιλες της και μαλλον οταν κανει μια σχεση καποιος συνηθως ξερει τι θελει οποτε λιγο ατοπη η τοποθετηση σου ...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
αμα τη βρισκει θα τη βρισκει και με τους φιλους της και με τις φιλες της και μαλλον οταν κανει μια σχεση καποιος συνηθως ξερει τι θελει οποτε λιγο ατοπη η τοποθετηση σου ...:P
Όχι πάντα. Συχνά, οι bisexual κάνουν σχέση με άτομο του άλλου φίλου, για να μην πέσουν θύμα κοινωνικού «κραξίματος», από ανασφάλεια.
Βέβαια, να τονίσω ότι δεν έχω κάποια περόμοια εμπειρία. Αυτά που λέω είναι υποθέσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
Όχι πάντα. Συχνά, οι bisexual κάνουν σχέση με άτομο του άλλου φίλου, για να μην πέσουν θύμα κοινωνικού «κραξίματος», από ανασφάλεια.
Βέβαια, να τονίσω ότι δεν έχω κάποια περόμοια εμπειρία. Αυτά που λέω είναι υποθέσεις.
ναι βεβαια ισχυει και αυτο
αλλα δεν ξερω κατα ποσο ειναι ο κανονας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
ναι βεβαια ισχυει και αυτο
αλλα δεν ξερω κατα ποσο ειναι ο κανονας
Γι' αυτό και έβαλα ένα «συχνά». Μπορεί να συμβαίνει σπάνια. Δεν ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 907 μηνύματα.
Χε χε, τι θέμα ξέθαψα!!
Ορίστε κάτι δροσιστικό, για να ξεφύγουμε απ τον καύσωνα!
Λοιπόν, εσείς τι θα κάνατε παίδες;
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,848 μηνύματα.
Χε χε, τι θέμα ξέθαψα!!
Ορίστε κάτι δροσιστικό, για να ξεφύγουμε απ τον καύσωνα!
Λοιπόν, εσείς τι θα κάνατε παίδες;
Εξαρτάται από το πόσο όμορφη θα ήταν η φίλη της. Τι περιμένεις να σου απαντήσουμε τώρα; :P
 

ilias90

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,963 μηνύματα.
Χε χε, τι θέμα ξέθαψα!!
Ορίστε κάτι δροσιστικό, για να ξεφύγουμε απ τον καύσωνα!
Λοιπόν, εσείς τι θα κάνατε παίδες;
Δεν ξέρω τι θα έκανα, αυτό που ξέρω είναι ότι σίγουρα υπάρχει κάποια σχέση μεταξύ της ανόδου της θερμοκρασίας και της ανάσυρσης ανάλογων θεμάτων.
 

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 907 μηνύματα.

Λένω

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,588 μηνύματα.
Κατ’αρχάς αν ήταν κοπέλα δεν θα μου έκανε εντύπωση. Είτε bisexual θα ήταν, ή gay.

Τώρα, αν ήταν άνδρας δεν νομίζω να κλονιζόταν η σχέση μας από την στιγμή που ήταν μια χαρά εξ’αρχής. Ίσως με παραξένευε το γεγονός ότι δεν μου το είχε πει, αλλά then again I get it γιατί και εγώ η ίδια δεν το λέω εύκολα έξω.

Σε γενικές γραμμές προτιμώ τους straight άνδρες από τους bi, για διάφορους λόγους. Συνήθως τους δεύτερους τους κόβει το μάτι μου, οπότε μάλλον θα μου έκανε εντύπωση ότι δεν το είχα καταλάβει.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,776 μηνύματα.
Το τελευταίο πράγμα που θα ήθελα στη ζωή μου είναι να γίνω ο Ρος της Ελλάδος.

*Για όσους έχουν δει φιλαράκια :P
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,616 μηνύματα.
Δε βαριέσαι...Καλό παιδί να είναι... :bye2:
 

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 907 μηνύματα.
Το τελευταίο πράγμα που θα ήθελα στη ζωή μου είναι να γίνω ο Ρος της Ελλάδος.

*Για όσους έχουν δει φιλαράκια :P
τι έκανε αυτός;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Κατ’αρχάς αν ήταν κοπέλα δεν θα μου έκανε εντύπωση. Είτε bisexual θα ήταν, ή gay.

Τώρα, αν ήταν άνδρας δεν νομίζω να κλονιζόταν η σχέση μας από την στιγμή που ήταν μια χαρά εξ’αρχής. Ίσως με παραξένευε το γεγονός ότι δεν μου το είχε πει, αλλά then again I get it γιατί και εγώ η ίδια δεν το λέω εύκολα έξω.

Σε γενικές γραμμές προτιμώ τους straight άνδρες από τους bi, για διάφορους λόγους. Συνήθως τους δεύτερους τους κόβει το μάτι μου, οπότε μάλλον θα μου έκανε εντύπωση ότι δεν το είχα καταλάβει.
δε θα σε πείρζε, αν στο παρελθόν είχε συνουσιαστεί με άντρα;

Εμένα πολύ θα με πείραζε πάντως.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,588 μηνύματα.

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 907 μηνύματα.
Αν το ήξερα απ την αρχή, μπορεί και να μου πέρναγε το τρίο.... δεν ξέρω..... :hug: :group:
Αλλά επειδή με ξέρω και ξέρω πως η επανασταση σε τετοια θέματα δεν είναι το στυλ μου, μάλλον θα τον απέρριπτα.
Αν το μάθαινα στην πορεία της σχέσης μας, θα μου ρχόταν κεραμίδα! :inlove:
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,588 μηνύματα.

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 907 μηνύματα.
Γιατί όμως; Πώς επηρεάζει την τωρινή σας σχέση;
Σκέφτομαι το γιατί.....
Έχω εδώ μια συζητηση με το γιο μου και λέει , ότι έχω να μάθω ακόμα πολλά πράματα και έχω μείνει στο 19. αιώνα.
Εγώ το σκέφτομαι το γιατί.... χμμμμ θα σου απαντήσω μόλις το καταλάβω:hmm::hmm:
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,776 μηνύματα.

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 907 μηνύματα.
Δεν κατάλαβα...
Εννοώ, να φέρει άλλον ένα και να δοκιμάσουμε όλοι μαζί:stopnow:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αυτό που ονειρεύονται μερικοί άνδρες με δύο λεσβίες ε το ονειρεύεται και τούτη με δύο αμφιφυλόφιλους :P
μια χαρά!
Η τέλεια φαντασίωση!
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,848 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top