Εισαγωγή στην Καλών τεχνών

kelli

Νεοφερμένος

Η kelli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Καλησπέρα.. Μια ερωτηση βρε παιδια, γιατι εχω μπερδευτει... Οι ειδικες εξετασεις ισχυουν μονο για το εικαστικο τμημα? γιατι στα τετράδια με τις βασεις των σχολων εχει και το Τμήμα Θεωρίας και Ιστορίας της Τέχνης, που ειναι το θεωρητικο τμημα της σχολης καλων τεχνων... οποτε εκει η εισαγωγη γινεται μεσω πανελληνιων?.ή θελει και ειδικο μαθημα, το σχεδιο?


επισης απο επαγγελματα, που μπορεις να βρεις δουλεια με πτυχειο απο το θεωρητικο τμημα? ως κριτικος τεχνης ή καθηγητης μονο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Νομίζω πουθενά...τουλάχιστον ο τατουατζής μου που έχει τεράστιο ταλέντο και είναι στην καλών τεχνών, λέει πάλι καλά που ήταν ήδη τατουατζής και έχει δουλειά γιατί αν περίμενε από το πτυχίο, καλά κρασιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βασιλικη89

Νεοφερμένος

Η Βασιλικη89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
μπορει να μου πει καποιος που εχει φοιτησει στην καλων τεχνων ποσο θα πρεπει να πληρωνω σε υλικα ας πουμε το μηνα και θα πρεπει μονο για να ξεκινησει το εξαμηνο να δωσω μαζεμενα πολλα χρηματα ας πουμε 300 ευρω για να προμηθευτω ολα τα υλικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top