Σχέδια για φαρμακεία

Ακριβή Καλογεροπούλου

Νεοφερμένος

Η Ακριβή Καλογεροπούλου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γειά σας ψάχνω να βρώ γκραβούρες και γενικά σχέδια για φαρμακεία. Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τι σχέδια δηλαδή; Γκραβούρες από παλιά φαρμακεία;

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
αυτα σου κανουν?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • novecento.jpg
    novecento.jpg
    136.3 KB · Εμφανίσεις: 627
  • 14-11-33-med.jpg
    14-11-33-med.jpg
    38.7 KB · Εμφανίσεις: 595
  • 274926501_876916db5f_o.jpg
    274926501_876916db5f_o.jpg
    171.2 KB · Εμφανίσεις: 531

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Η δεύτερη της Ρουμάνας είναι -αν δεν κάνω λάθος- η Farmacia Taquechel στο Calle Obispo στην Αβάνα της Κούβας. Ιστορικό και πανέμορφο μέρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ακριβή Καλογεροπούλου

Νεοφερμένος

Η Ακριβή Καλογεροπούλου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Παιδιά χρειάζομαι να είναι σε καλή ανάλυση(300dpi), τις θέλω για γραφική οργάνωση φαρμακείων (αντικαρμπόν, αυτοκόλλητα, τσάντες χάρτινες, καρικατούρες, γκραβούρες για διακόσμηση, κτλ.) Δύσκολο αλλά δεν μπορώ να βρώ πουθενά, βρίσκω μεν, από google κάποια πράγματα αλλά σε πολύ μικρή ανάλυση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Παιδιά χρειάζομαι να είναι σε καλή ανάλυση(300dpi), τις θέλω για γραφική οργάνωση φαρμακείων (αντικαρμπόν, αυτοκόλλητα, τσάντες χάρτινες, καρικατούρες, γκραβούρες για διακόσμηση, κτλ.) Δύσκολο αλλά δεν μπορώ να βρώ πουθενά, βρίσκω μεν, από google κάποια πράγματα αλλά σε πολύ μικρή ανάλυση.

Θα προσπαθήσω να βρώ και θα σου στείλω πμ να μου δώσεις το μαιλ σου για να σου στειλω μερικες σε corel...σου κανει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ακριβή Καλογεροπούλου

Νεοφερμένος

Η Ακριβή Καλογεροπούλου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
αν ειναι corel σίγουρα θα μου κάνουν.
Code:
 acris [at] otenet [dot] gr
σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρων

nina μπορείς να μου στείλεις κάποια τώρα να τα δω;


--Σημείωση από Bill : Το μέιλ αλλάχθηκε για να μην το πιάσει κάποιο bot-ακι.--
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
αν ειναι corel σίγουρα θα μου κάνουν.
Code:
 acris [at] otenet [dot] gr
σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρων

nina μπορείς να μου στείλεις κάποια τώρα να τα δω;


--Σημείωση από Bill : Το μέιλ αλλάχθηκε για να μην το πιάσει κάποιο bot-ακι.--

Όταν θα έχω θα στα στείλω...ελπίζω να βρω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ARTEO

Νεοφερμένος

Ο ARTEO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Συγγνώμη επειδή χρειάζομαι κι εγώ γκραβούρες για φαρμακείο, είναι εύκολο να έχω κι εγώ μερικές από αυτές που λέγατε
Είναι ανάγκη
Thanx

Πίου please ρε φιλε, μήπως ξέρεις τι απέγινε με τις γκραβούρες για τα φαρμακεία
[αφαιρέθηκε το e-mail του μέλους]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top