Κατσαρίδες, κουνούπια και η υπόλοιπη παρέα!

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
Για μένα όμως δεν θα αφήσει κάτι να τσιμπήσω?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Για μένα όμως δεν θα αφήσει κάτι να τσιμπήσω?:P
αν πεις παρακαλω..ίσως..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,869 μηνύματα.
10 μερες το σπιτι κλειστο, δυο πτωματα κατσαριδων μετρησα με το που μπηκα.

Κι εγώ χτες σκότωσα 2 κατσαρίδες. Οι ομοιότητες είναι διαβολικές, θα παντρευτούμε λοβάκο... Το λέει η μοίρα μας, βασισμένη στις κατσαριδοεμπειρίες μας!:P

ΥΓ: Σε ένα με ενάμιση μήνα μετακομίζω οπότε θα πάρουν τον "mbulo" τα βρωμοέντομα!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Κι εγώ χτες σκότωσα 2 κατσαρίδες. Οι ομοιότητες είναι διαβολικές, θα παντρευτούμε λοβάκο... Το λέει η μοίρα μας, βασισμένη στις κατσαριδοεμπειρίες μας!:P

ΥΓ: Σε ένα με ενάμιση μήνα μετακομίζω οπότε θα πάρουν τον "mbulo" τα βρωμοέντομα!:mad:

Φεύγεις;;;; :( ..... και η κατσαριδούλα, η μικρή Τερέζα τι θα κάνει;;;
Θα σε ακολουθήσουν Βαλ!!! :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
Κι εγώ χτες σκότωσα 2 κατσαρίδες. Οι ομοιότητες είναι διαβολικές, θα παντρευτούμε λοβάκο... Το λέει η μοίρα μας, βασισμένη στις κατσαριδοεμπειρίες μας!:P

ΥΓ: Σε ένα με ενάμιση μήνα μετακομίζω οπότε θα πάρουν τον "mbulo" τα βρωμοέντομα!:mad:

Χαρτάκι με τη νέα σου διεύθυνση δεν θα αφήσεις άκαρδε?!?!?!?!:eek:

...και για να μη βγω εκτός,
πέρα από την επαγγελματική απεντόμωση-μυοκτονία, κάνω ένα μπανάκι μπαλκονόπορτες, βεραντόπορτες και ό,τι υπάρχει σε πόρτα τέλος πάντων με μια νέα άοσμη έκδοση αυτού που εφόνευσε την Τερέζα και το κάνω θάλαμο αερίων το σπίτι...:P

Έ, αν επιβιώσει καμιά και μπει κανένα εκατοστό πιο μέσα, την περιμένουν τα φοβερά αιλουροειδή τα οποία μπορεί να ξενυχτήσουν μπροστά στην κρυψώνα της ή να γκρεμίσουν ό,τι τα εμποδίζει, αλλά το φόνο θα τον κάνουν !:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
10 μερες το σπιτι κλειστο, δυο πτωματα κατσαριδων μετρησα με το που μπηκα.
Άντε και ψόφησαν...μετά πώς τις πετάς; :/:
Αηδιάζω να τις πιάσω με χαρτομάντιλο και να εξέχουν τα αποκρουστικά ποδαράκια τους :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Άντε και ψόφησαν...μετά πώς τις πετάς; :/:
Αηδιάζω να τις πιάσω με χαρτομάντιλο και να εξέχουν τα αποκρουστικά ποδαράκια τους :sick:


αααα εγω εχω βρει τη λυση.:redface:

παιρνω τη σκουπα τους απο την αυλη τις πεταω εξω στην αυλη... εξω απο την πορτα τους και ας τις μαζεψουν αφου δεν δινουν λεφτα για απολυμανση.:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Άντε και ψόφησαν...μετά πώς τις πετάς; :/:
Αηδιάζω να τις πιάσω με χαρτομάντιλο και να εξέχουν τα αποκρουστικά ποδαράκια τους :sick:

Είναι απλό .... μόλις αντιληφθώ ότι κυκλοφορεί στο σπίτι, βγάζω σπαρακτική κραυγή γουρουνιού που το σφάζουν και τρέχει ο άντρας να καθαρίσει το τοπίο από το σιχαμερό έντομο. Εγώ βγαίνω από την κρυψώνα μου μόνο εφόσον τελειώσει!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
Άντε και ψόφησαν...μετά πώς τις πετάς; :/:
Αηδιάζω να τις πιάσω με χαρτομάντιλο και να εξέχουν τα αποκρουστικά ποδαράκια τους :sick:

Σκούπα - Φαράσι - Σκουπίδια.

Και, ανυπερθέτως, πλάκωμα του πτώματος με ογκώδες σκουπίδι γιατί μπορεί να έρθει η δευτέρα παρουσία των κατσαρίδων και να έχουμε τίποτα αναστάσεις νεκρών καλοκαιριάτικα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Σκούπα - Φαράσι - Σκουπίδια.

Και, ανυπερθέτως, πλάκωμα του πτώματος με ογκώδες σκουπίδι γιατί μπορεί να έρθει η δευτέρα παρουσία των κατσαρίδων και να έχουμε τίποτα αναστάσεις νεκρών καλοκαιριάτικα...:P

Μη γελάς καθόλου, μια φορά είχαμε χτυπήσει μια με το φαράσι και την πετάξαμε στα σκουπίδια στο μπαλκόνι, αλλά η ρουφιάνα ζωντάνεψε και όταν ανοίξαμε ξανά για να πετάξουμε, είδα τα ποδαράκια να κουνιούνται και να κόβει βόλτα πάνω σε φλούδες πατάτες.!
Σοκ ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Είναι απλό .... μόλις αντιληφθώ ότι κυκλοφορεί στο σπίτι, βγάζω σπαρακτική κραυγή γουρουνιού που το σφάζουν και τρέχει ο άντρας να καθαρίσει το τοπίο από το σιχαμερό έντομο. Εγώ βγαίνω από την κρυψώνα μου μόνο εφόσον τελειώσει!:D
Έχω κι εγώ πολύ πρόθυμο και καπάτσο "δικηγόρο", αλλά τυχαίνει να είμαι σπίτι μόνη μου και καταλαβαίνεις... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,869 μηνύματα.

Ώρα δεν ήταν; Τι λυπάσαι; Και που ήμουν εδώ τόσο καιρό...:whistle:

Χαρτάκι με τη νέα σου διεύθυνση δεν θα αφήσεις άκαρδε?!?!?!?!:eek:


Για εσάς ωραία μου κυρία, ή για τις κατσαρίδες;:)

Άντε και ψόφησαν...μετά πώς τις πετάς; :/:
Αηδιάζω να τις πιάσω με χαρτομάντιλο και να εξέχουν τα αποκρουστικά ποδαράκια τους :sick:

Έχω πάρει μια Vileda με κοντάρι και πλακέ πάτο. Κανονικά ήταν για swiffer, όμως έχει εξελιχθεί στην απόλυτη φονική κατσαριδομηχανή. Πλαφ, από πάνω μια και μετά σούρσιμο μέχρι το διάδρομο της πολυκατοικίας όπου πρωί πρωί τις βλέπουν οι καρακάξες οι γριές.

Αυτό γίνεται συνέχεια, μέχρι που αποφασίζουν να καλέσουν απολύμανση. Τσιγκούνηδες οι άλλοι; Μουρλός εγώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
το ωραιο ειναι να σκοτωνεις τις μυγες ή κουνουπια με το δικαννο!:P

τρελλαα ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Εγώ παλιά είχα πρόβλημα με τα κουνούπια γιατί τα μάζευα όλα. Το πρόβλημα το έλυσα με κάτι που δεν θυμάμαι πως λέγεται, είναι σαν λάμπα και τραβάει τα κουνούπια και μόλις το αγγίξουν παθαίνουν ηλεκτροπληξία. Με τις μύγες όμως τι κάνω?

φράσσεις τις πόρτες και τα παράθυρα με ηλεκτροφόρα σύρματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Έχω κι εγώ πολύ πρόθυμο και καπάτσο "δικηγόρο", αλλά τυχαίνει να είμαι σπίτι μόνη μου και καταλαβαίνεις... :D

είναι ένα θέμα!
ένα απο τα πράγματα για τα οποία χρειάζεσαι έναν άντρα στο σπίτι!
Μη νομίζεις .... κι εγώ αν δεν ήταν τα ζωύφια ... θα τον είχα τζάσει!!!!:P:P

Ώρα δεν ήταν; Τι λυπάσαι; Και που ήμουν εδώ τόσο καιρό...:whistle:

Να μη λυπηθώ;;; :confused:

Καλά Βαλ ... δεν θα λυπηθώ .... δεν θα γλιτώσεις άλλωστε!
Θα σου ρχομαι στου Κιάτουου!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kate-Bender

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Πο ρε εχουμε ενα σπαστικο κουνουπι στο δωματιο..καθε βραδυ τωρα εδω και δυο μερες..τα εχει βαλει μαζι μου...και καθε φορα ξυπναω και παω να το σκοτωσω αλλα εξαφανιζεται...ειναι μικρο και γρηγορο!! :mad:..ετσι..αλλαζω αναγκαστικα δωματιο..οσο βαρετο και να ειναι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγώ ξεχνάω κάθε φορά που πάω super market να αγοράσω υγρό και με έχουν τσακίσει τα άτιμα. Συνέχεια κάποιο τσίμπημα με τρώει στα πόδια μου.

Αν και η απόλαυση να τα ξύνεις δεν συγκρίνεται με καμία άλλη (ναι, ούτε με σεξ) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
Μπορεί να ακουστεί αηδιαστικό αυτό που θα πω, αλλά το σάλιο καταπαύνει απο τη φαγούρα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kate-Bender

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
αμαν ρε συυυυ ^^ χαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μπορεί να ακουστεί αηδιαστικό αυτό που θα πω, αλλά το σάλιο καταπαύνει απο τη φαγούρα !
Ναι είναι λίγο, αν σκεφτείς ότι το 80-90% αυτών είναι στις πατούσες μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top