• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ραγάδες

Evlo

Νεοφερμένος

Η Evlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
εχω ακουσει για μια κρεμα που δεν κυκλοφορει στην Ελλαδα:(.Ειναι πολυ αποτελεσματικη αλλα οπως λενε στην Ελλαδα τα καλυτερα ερχονται παντα τελευταια......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gatouni8400

Δραστήριο μέλος

Η Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός. Έχει γράψει 437 μηνύματα.
Πέσε μας εσύ την κρέμα κ θα την βρούμε εμείς απο το εξωτερικό..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Εγώ είμαι στα κανονικά μου κιλά ίσως λίγο πιο κάτω από το κανονικό:eek:
Το θέμα είναι ότι ψήλωσα απότομα και τώρα έχω ραγάδες στα πόδια:redface: :/: :'( Είναι και μωβ και άσπρες.Μήπως έχετε να μου προτείνετε μερικούς τρόπους για να μειωθούν?? Από ασκήσεις μέχρι κρέμες είμαι πρόθυμη να κάνω τα πάντα:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Εγώ είμαι στα κανονικά μου κιλά ίσως λίγο πιο κάτω από το κανονικό:eek:
Το θέμα είναι ότι ψήλωσα απότομα και τώρα έχω ραγάδες στα πόδια:redface: :/: :'( Είναι και μωβ και άσπρες.Μήπως έχετε να μου προτείνετε μερικούς τρόπους για να μειωθούν?? Από ασκήσεις μέχρι κρέμες είμαι πρόθυμη να κάνω τα πάντα:confused:

Κρέμες!!!Οι άσπρες δεν φεύγουν αλλά τις κόκκινες τις προλαβαίνεις...Μπορείς να πας στο φαρμακείο και εκεί θα σου προτείνουν κάποια κρέμα για καθημερινή χρήση...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Ωραία ευχαριστω!:)

Κρέμες!!!Οι άσπρες δεν φεύγουν αλλά τις κόκκινες τις προλαβαίνεις...Μπορείς να πας στο φαρμακείο και εκεί θα σου προτείνουν κάποια κρέμα για καθημερινή χρήση...:)
Δηλαδή οι άσπρες δεν φεύγουν με τίποτα?? :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Άχου:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Μην τρελαίνεσαι...Αν το πρόβλημα δεν είναι τόσο εμφανές μην ανησυχείς! Όλοι έχουμε λίγες ραγάδες...
Αν ωστόσο πιστεύεις ότι οι ραγάδες φαίνονται πάρα πολύ τότε μάζεψε λεφτάκια και όταν ενηλικιωθείς τρέχα να τις διορθώσεις...Φυσικά ρώτα την άποψη του γιατρού...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Όλοι έχουμε λίγες ραγάδες...

Εεεεεε πσσσιτ, κοπελια... μιλα για τον εαυτο σου!!!

:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Τοξικ, με τις λευκες θα μαθεις να ζεις.
Γνωστη οικογενειακη φιλη εκανε δυο επεμβασεις, ειχε μεγαλο προβλημα με ραγαδες και παλι στα ιδια, πολυ μικρο αποτελεσμα.
Μαθε να ζεις με αυτο κι αγαπα το σωμα σου οπως ειναι. Φυσικα πειραματα μπορεις να κανεις και να το προσπαθησεις αφου εισαι και μικρη αλλα μετα τα 18 μας η ποιοτητα του σωματος μας διαφαινεται καθαρα. (Η ποιοτητα, οχι η μορφη)
Με τις κοκκινες συμφωνω με μαρω, υπαρχουν κρεμες, οι κοκκινες μπορει να βγηκαν τωρα λογω ηλιου, συνηθως μετα απο λιγο καιρο φευγουν μονες τους αλλα παρε και μια κρεμουλα, δεν εχεις να χασεις κατι;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Καλά θα τις συνηθήσω τις άσπρες...:worry: νομίζω... Οι άλλες θα φύγουν ο κόσμος να χαλάσει!! :mad: Αλλά δεν μπορώ να καταλάβω πως βγήκαν.. Θέλω να πω δεν έτρωγα πολύ για να πούμε μετά ότι έχασα πολλά κιλά και έτσι τώρα έχω ραγάδες.. Είχα διαβάσει κάπου ότι αν ψηλώσεις απότομα τότε θα έχεις..:/: (αυτό είναι άδικο...) Πιστεύετε ότι είναι αλήθεια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Ναι ειναι αληθεια, δημιουργουνται οταν το δερμα ειναι ανελαστικο και δεν αντεχει το αποτομο τραβηγμα. π.χ. ειναι κλασικο φαινομενο στην εγκυμοσυνη. Επισης τα αγορια βγαζουν μεχρι και στα γονατα αν ριξουν αποτομα μποϊ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Ναι ειναι αληθεια, δημιουργουνται οταν το δερμα ειναι ανελαστικο και δεν αντεχει το αποτομο τραβηγμα. π.χ. ειναι κλασικο φαινομενο στην εγκυμοσυνη. Επισης τα αγορια βγαζουν μεχρι και στα γονατα αν ριξουν αποτομα μποϊ.
Λογικό ακούγεται.. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lacky

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tουλίπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Toxic, μην αγχωνεσαι με τετοια, οκ μπορει να μην σ'αρεσει που τις εβγαλες, τις ροζ τις προλαβαινεις με ειδικες κρεμες, οσο για τις λευκες... και τι εγινε? Σιγα το πραγμα, ξερεις ποσα χειροτερα υπαρχουν απο καποιες ραγαδες?
ασε που στα γονατα που ειπες, φανταζομαι απο πισω, δεν φαινονται και παρα πολυ... αν ειχες στην μεση? εβγαλε μια φιλη μου παρα πολυ αδυνατη ξερεις απο τι?

απο τα στενα τζιν!!:worry:
Πηγαινε στα χοντος και γυρισε τις εταιρειες, ρωτα ποια ειναι η καλυτερη κρεμα και παρτην.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Toxic, μην αγχωνεσαι με τετοια, οκ μπορει να μην σ'αρεσει που τις εβγαλες, τις ροζ τις προλαβαινεις με ειδικες κρεμες, οσο για τις λευκες... και τι εγινε? Σιγα το πραγμα, ξερεις ποσα χειροτερα υπαρχουν απο καποιες ραγαδες?
ασε που στα γονατα που ειπες, φανταζομαι απο πισω, δεν φαινονται και παρα πολυ... αν ειχες στην μεση? εβγαλε μια φιλη μου παρα πολυ αδυνατη ξερεις απο τι?

απο τα στενα τζιν!!:worry:
Πηγαινε στα χοντος και γυρισε τις εταιρειες, ρωτα ποια ειναι η καλυτερη κρεμα και παρτην.
Ε λοιπόν αυτό είναι τρομερό! Ε όχι και από στενά τζιν, δεν το θέλει ούτε ο θεός να πούμε..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lacky

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tουλίπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Ε λοιπόν αυτό είναι τρομερό! Ε όχι και από στενά τζιν, δεν το θέλει ούτε ο θεός να πούμε..:(


Κι όμως, και δεν μπορεις να φανταστεις ποσο ασχημα φαινονται αυτες!
Αν δεν κάνω λάθος, τώρα πια δεν φάινονται όσο παλιότερα! Οπότε μην αγχώνεσαι...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Εμένα μερικές είναι σε σημεία που δεν φαίνονται πάρα πολύ έχω και πιο σκούρο δέρμα... Και εγώ δεν έχω πρόβλημα τις συνηθήζω, μέχρι τα 18 κάτι θα βρω να κάνω.. Στα αγόρια όμως μην μου πείτε ότι αρέσουν.. όχι ότι είναι αυτό το πρόβλημα στην πραγματικότητα απλά το αναφέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lacky

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tουλίπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Βρε κοριτσάκι γιατι σκάς την καρδιά σου με τέτοια? Αρεσουν δεν αρέσουν σκασίλα σου! Σιγά το ελάττωμα! Δηλαδη μερικές που ειναι σκρ...φες και παλιοχαρατήρες είναι καλύτερες?
Ασε που κανείς δεν είναι τέλειος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Βρε κοριτσάκι γιατι σκάς την καρδιά σου με τέτοια? Αρεσουν δεν αρέσουν σκασίλα σου! Σιγά το ελάττωμα! Δηλαδη μερικές που ειναι σκρ...φες και παλιοχαρατήρες είναι καλύτερες?
Ασε που κανείς δεν είναι τέλειος!!
Σε ευχαριστώ πολύ :) δίκιο έχεις.. Αλλά τι να κάνουμε έχει σκάσει όλος ο κόσμος με τις παλιοραγάδες, μα αν με δείτε θα πάθετε.. Είμαι υπερβολικά ψηλή για την ηλικία μου και μου λένε ότι έχω σωματάρα αλλά που να ήξεραν! Δεν θέλω τώρα να το κάνω ανατολικό ζήτημα αλλά να είναι που βλέπω τις άλλες της ηλικίας μου και έχουν πιο ωραία πόδια :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top