Πώς τον/την φαντάζεστε;

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Δηλαδή αν κάποια πει ότι ο Ρεμπ είναι μια χαρά παιδί ισχύουν τα εξής:
1. Την έχει πληρώσει αδρά να τα πει
2. Έχει τεράστιους βαθμούς μυωπία
3. Αποδεικνύει ότι ο έρωτας είναι τυφλός και τον οδηγεί η τρέλα

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
ή 4. να είναι πολύ μεθυσμένη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros_

Δραστήριο μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.
Πάνω από 1.65, κάτω από 1.74, λιγότερο από 70 κιλά. Όχι πολύ κοκκαλιάρα, με καμπύλες σε λογικά πλαίσια και πόδια όσο γίνεται καλλίγραμμα. Καστανά μάτια κατα προτίμηση, γλυκό πρόσωπο, .

Αυτά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
χμμμ... μα είναι δυνατόν να φανατζόμαστε τον/την τέλειο/α σύντροφο;; ως γνωστόν το τέλειο είναι αυτό με το οποίο ξετρελένεσαι ακόμα κ μέσα στην ατέλειά του... το άτομο που σε ολοκληρώνει στα πάντα. δεν τον φαντάζεσαι δεν τον βρίσκεις. απλά αν είναι να έρθει θα πέσεις πάνω του κατα λάθος ίσως κ θα μείνεις εκεί. όταν έρθει θα το ξέρεις έτσι απλά.
τώρα αν δεν έρθει ποτέ, σημαίνει ότι κάπου φταίμε κ εμείς κ οι τρελές απαιτήσεις μας,λέω εγώ...:whistle:


@ Κρόνος: τα ίδια κ με μένα, ερωτευμένη μέχρι το κόκαλο:clapup:

Κι εγώ μαζί σας παιδάκια... :redface:
Από την πρώτη στιγμή που τον γνώρισα ήξερα ότι αυτός είναι, και τώρα, αφού περάσαμε παρα πολλά, είμαστε επιτέλους μαζί :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Πάντως όταν σταματήσουμε να το φανταζόμαστε, θα τον βρούμε... Και μπορεί να μην έχει καμία σχέση με την φαντασία μας...αλλά να είναι αυτός που πραγματικά δένουμε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Πάνω από 1.65, κάτω από 1.74, λιγότερο από 70 κιλά. Όχι πολύ κοκκαλιάρα, με καμπύλες σε λογικά πλαίσια και πόδια όσο γίνεται καλλίγραμμα. Καστανά μάτια κατα προτίμηση, γλυκό πρόσωπο, .

Αυτά :)

Και επίσης δώδεκα χρονώ.




(ε ρε τι ακούμε βραδιάτικα..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros_

Δραστήριο μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.
Και επίσης δώδεκα χρονώ.




(ε ρε τι ακούμε βραδιάτικα..)
Δεν σε καταλαβαίνω, είπα κάποιες εμφανισιακές προτιμήσεις. Δεν έκανα έγκλημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fetish

Νεοφερμένος

Η fetish αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Προσωπικα δεν τον φανταζομαι εμφανισιακα οσο φανταζομαι τον χαρακτηρα που θελω να εχει....κ ελπιζω να το εχω βρει στη νσχεση μου...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μπαμπης5304

Νεοφερμένος

Ο μπαμπης5304 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
γεια σας παιδια...εγω παλι θελω να ρωτησω τι θα κανατε αν τα ειχατε με ενα κοριτσι/αγορι και απλα εκεινη/ος δεν εκανε τιποτα, δηλαδη δεν ηθελε να φιλιθητε, να ακγαλιαστητε...κ.τ.λ. οχι πειτε μου τι θα κανατε???:):):):):):):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andonis1_

Νεοφερμένος

Ο Andonis1_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
δεν σκέφτηκα ποτέ πως την φαντάζομαι την κοπέλα μου, όμως νομίζω ότι την θέλω να είναι έξυπνη, όμορφη, καλό χαρακτήρα και γλυκιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinaki

Νεοφερμένος

Η tinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
να είναι όμορφος, και δουλεφταράς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fetish

Νεοφερμένος

Η fetish αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
κ τι σοι σχεση ειναι αυτη????ή το αφηνεις κ βλεπεις πως παει ή το συζητας αν φυσικα σ'ενδιαφερει το ατομο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Λοιπον,γυρω στο 1.75,γαλαζια ματια,μεγαλες βλεφαριδες,σγουρα μαλλια και σε φυσιολογικα κιλα,οχι γυμνασμενο αλλα ουτε και πολυ αδυνατο!!Αυτα τα λιγα.... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Σαν το avatar σου;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Λοιπον,γυρω στο 1.75,γαλαζια ματια,μεγαλες βλεφαριδες,σγουρα μαλλια και σε φυσιολογικα κιλα,οχι γυμνασμενο αλλα ουτε και πολυ αδυνατο!!Αυτα τα λιγα.... :D
ε ρε Αννα δεν εχω σγουρα μαλλια:( χαχα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Πω δεν ήξερα ότι υπάρχει τέτοιο θέμα.. Για να πω και εγώ τότε..

Εμφανισιακά τη φαντάζομαι στο ύψος μου, καστανόξανθη με όμορφα μάτια. Ως άνθρωπο θέλω απλώς να με καταλαβαίνει χωρίς να πω τίποτα. Επίσης επειδή γενικά ερωτεύομαι αρκετά δύσκολα, θέλω απλώς να είναι τόσο ερωτευμένη μαζί μου όσο εγώ μαζί της.

Δεν βρήκα ποτέ κάτι που να την πλησιάζει (στο 2ο σκέλος κυρίως) και δυστιχώς εαν δεν την βρώ, επειδή με τους συμβιβασμούς και τα ημίμετρα δεν τα πάω καλά, προτιμώ να μείνω μόνος για πάντα. Δεν ξέρω αν ζητάω πολλά η λίγα αλλά δεν με ενδιαφέρει να έχω τίποτε άλλο, εαν δεν έχω αυτό που θέλω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.
εαν δεν την βρώ, επειδή με τους συμβιβασμούς και τα ημίμετρα δεν τα πάω καλά, προτιμώ να μείνω μόνος για πάντα. Δεν ξέρω αν ζητάω πολλά η λίγα αλλά δεν με ενδιαφέρει να έχω τίποτε άλλο, εαν δεν έχω αυτό που θέλω.

Μας βλέπω μαζί να πηγαίνουμε εκδρομές με τα γεροντάκια στα ΚΑΠΗ Χαλανδρίου.:P

Εγώ δεν ξέρω, από τη μια μου αρέσει η συντροφικότητα, αλλά από την άλλη δε θα βάλω τον εαυτό μου αλλά και τον άλλο άνθρωπο σε μια εφ' όρου ζωής δυστυχία για να μη μείνω μόνος. Πολύ πολύ, άμα μείνω κούκος στα 60 μου απλά να γκομενίζω και να γυρίζω όλα τα κωλάδικα της Νέας Υόρκης για να περνάω τα βράδια μου πίνοντας το ουισκάκι μου και μετά να γυρίζω σπίτι και να τερματίζω το νέο Crysis στο πισί.:P

Γενικά οκ, και καλά με τις λάθος επιλογές για μένα. Συμβαίνουν. Εκείνο που δε θέλω να συμβεί είναι να πάρω τη ζωή και την ευτυχία κάποιου άλλου στο λαιμό μου προς όφελος δικό μου.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Να σας την σπάσω λίγο ;

Δεν τη φαντάζομαι, την έχω ήδη :P

Γενικά πάντως αυτό το πολύ ιδεοληπτικό του πως θέλουμε τον τέλειο σύντροφο νομίζω είναι κάπως αντιπαραγωγικό για το αποτέλεσμα αυτό καθε αυτό (it defeats the purpose δλδ) ,καθώς και μου κάνει και λίγο νευρωτικό να πώ την αλήθεια μου. Ναι οκ όλοι θέλουμε το ''τέλειο'' και είναι φυσικό να έχουμε τέτοιες επιθυμίες χωρίς να φτάνουμε στο άκρο της ιδεοληψίας αλλά φαίνεται πως οι πιο επιτυχημένες σχέσεις αφορούν συντρόφους που δεν είναι ''ιδεοληπτικοί'' με το ζήτημα, δεν έχουν αυστηρά και άτεγκτα στάνταρς (είτε εμφάνισης είτε οτιδήποτε) και γενικά δεν αεροβατούν σε ότι αφορά τις προσδοκίες τους από τους συντρόφους τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.
Να σας την σπάσω λίγο ;

Δεν τη φαντάζομαι, την έχω ήδη :P

Εγώ την είχα το 2007 την ιδανική στην εμφάνιση και τη χώρισα (φαθκελώθτε με:P).

Γενικά πάντως αυτό το πολύ ιδεοληπτικό του πως θέλουμε τον τέλειο σύντροφο νομίζω είναι κάπως αντιπαραγωγικό για το αποτέλεσμα αυτό καθε αυτό ,καθώς και μου κάνει και λίγο νευρωτικό να πώ την αλήθεια μου. Ναι οκ όλοι θέλουμε το ''τέλειο'' και είναι φυσικό να έχουμε τέτοιες επιθυμίες χωρίς να φτάνουμε στο άκρο της ιδεοληψίας αλλά φαίνεται πως οι πιο επιτυχημένες σχέσεις αφορούν συντρόφους που δεν είναι ''ιδεοληπτικοί'' με το ζήτημα, δεν έχουν αυστηρά και άτεγκτα στάνταρς (είτε εμφάνισης είτε οτιδήποτε) και γενικά δεν αεροβατούν σε ότι αφορά τις προσδοκίες τους από τους συντρόφους τους.

Δεν έχεις άδικο, κάποια στιγμή νιώθεις η αναζήτησή σου να σε τυφλώνει και να μη βλέπεις διαμάντια να περνάνε από μπροστά σου, ή να σε κάνει τόσο κομπλεξικό σαν άνθρωπο που ακόμα κι αν αυτό που θέλεις περάσει μπροστά σου, μπορεί να του είσαι τόσο απωθητικός/ή που να μη σε θέλει εκείνη/ος και να τραβάς τα μαλλιά σου μετά από καιρό.

Κάποια βασικά γούστα όμως πρέπει να υπάρχουν για να μην καταλήγουμε πέφτουλες επειδή η άλλη είναι θηλυκό και μόνο. Λίγος αυτοσεβασμός δεν βλάπτει, όπως και λίγη αυτοκριτική. Η αλήθεια είναι κάπου ανάμεσα σ' αυτά τα δυο, ενίοτε μαριναρισμένη σε μια δόση θράσσους και θάρρους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top