Ποια είναι η γνώμη σας για τα All Star;

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Σταμάτησα να τα φοράω. Πέρασα σε άλλη φάση τώρα...

Sure, sure, ήταν μεγάλο hype πριν καιρό [όπως και τα Vans άλλωστε] απλά δεν θεωρώ ότι μου ταιριάζουν/με εκφράζουν πλέον. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Μου αρεσουν παρα πολυ! Ειναι ανετα και για σχεδον ολες τις περιστασεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.


Μου αρέσουν πολύ! Είναι άνετα, όμορφα και εξαιρετικά πρακτικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Το σούπερ παπούτσι κάθε εποχής και κάθε ηλικίας. Οκευ... δεν παύουν να είναι πάνινα, αλλά πολύ πολύ άνετα
Φέτος είμαι ανάμεσα σε Converse μωβ (σκούρο) χαμηλό ή Adidas Stan smith :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Ωραια ειναι, αλλα οκ. Προτιμω Nike, Adidas <3
Ειναι ωραια ομως αν θελεις κατι πιο λεπτεπιλεπτο αλλα και βολικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kιkή

Νεοφερμένος

Η kιkή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Στην αρχη τα σιχαινομουν. Η συμπαθεια ανθισε οταν η μαμα μου αγορασε ενα ζευγαρι μαυρα μποτακια (τονιζοντας συνεχως οτι και μωρο τετοια παπουτσακια μου φορουσε), οταν τα εβαζα ομως ενιωθα λες και καλυπτα τα ποδια μου με σκαφη! Τα εβλεπα τεραστια πανω μου. Τωρα ομως δεν εχω προβλημα να τα φοραω, αγορασα αλλα 3 ζευγαρια απο τοτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Για τον χειμώνα δεν είναι πολύ άβολα παπούτσια?? Αν βρέχει, βρέχεσαι. Αν έχει κρύω, ξυλιάζεις.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Για τον χειμώνα δεν είναι πολύ άβολα παπούτσια?? Αν βρέχει, βρέχεσαι. Αν έχει κρύω, ξυλιάζεις.......
Εγώ φοράω τα All Star του Τζόνι του Βαρβάτου που δεν είναι πάνινα και αντέχουν στο κρύο.. Παλιά που είχα πάνινα δεν ξύλιαζα στο κρύο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
πολυυυ βολικα παπουτσια που τα φορας οποια στιγμη της ημερας θες...;)εμενα με εχουν "ξελασπωσει" πολλες φορες...και το χειμωνα ο.κ ναι ειναι προβλημα αλλα δεν τα αλλαζω με τιποτα...:redface:(ισως μονο με κατι "φθηνα" replay που εχω δει...:redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena1234

Νεοφερμένος

Η elena1234 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
τα all star ειναι τελεια! :D απιστευτα βολικα και πανε σχεδον σε ολες τις περιστασεις και αν αγορασεις και ενα χρωματακι ουδετερο...μια χαρα! ;) οσο για το χειμωνα δν νιωθεις το κρυο αλλα στη βροχη θα προτεινα καποιο αλλο παπουτσι...πάντως τα προτιμώ καθαρά και πιστέψτε με στο πλυντήριο δεν παθαίνουν τίποτα!α!και για την παραμονή της αυθεντικότητας τους δεν υποτίθεται ότι αυτό το R πάνω στο σήμα τους (τον κύκλο) πιστοποιεί ότι είναι αυθεντικά?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Συμφωνώ! Τα ολ σταρ πράγματι είναι η πιο έξυπνη εφεύρεση του ανθρώπου. Μου αρέσουν αρκετά τα πράσινα ολ σταρ (αυτά τα διακριτικά παπούτσια) τα μαύρα ολ σταρ (θέλω να γίνω πάλι 16) αλλά πάνω από όλα μου αρέσουν κάτι ολ σταρ τα οποία είναι επιτηδευμένα φτιαγμένα έτσι ώστε να μοιάζουν βρώμικα. Τι καλύτερο από παπούτσια που μοιάζουν να είναι βουτηγμένα στις λάσπες από τη πρώτη στιγμή που τα αγοράζεις. Δεν σε ενοχλεί η φθορά που θα έχουν μέσα στο χρόνο και δεν χρειάζεται να τα καθαρίζεις!

Με αυτά τα παπούτσια καιι με μια από αυτές τις συσκευές

========================================================================================>>>>>>>>>


ο οποιοσδήποτε τυχαίος θα είναι "in"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Splatc7

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Ειναι πολυ βολικα.. τους δινω 20 με τονο :D
Και σας παρουσιαζω τα καινουρια μου all star που θα φορεθουν απο αυτο τον χειμωνα του 2011 μεχρι οσο αντεξουν!! :P




Ευχαριστω!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DoraXX

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lucιfεr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,245 μηνύματα.
Ειναι παρα πολυ ωραια παπουτσια.
Βγαινουν σε οτι χρωμα & σχεδιο θες! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eleni fairy

Νεοφερμένος

Η Eleni fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
all star ftw!!!ειναι απιστευτα παπουτσια βολευουν πολυ αρκει βεβαια να ειναι στο στυλ σου και να μπορεις να το υποστηριζεις!!!εγω την εχω καταβρει και ειναι τα μοναδικα παπουτσια που φοραω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elise.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η elise. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
όμορφα, βολικά και διαχρονικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Αν και εχω κατι μωβ σταρακια για το καλοκαιρι δεν τα φοραω και πολυ...συνηθως προτιμω τα adidas(οχι τα αθλητικα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toulge

Νεοφερμένος

Ο toulge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
ρε παιδια βρωμανε και πολυ μαλιστα...τι μαχη δινω εγω με τν μητερα καθε μερα για αυτο δεν περιγραφεται...και δεν σκιζονται κιολας οσο και να προσπαθω...

Οταν λες προσπαθεις να σκιστουν τι κανεις?Εμενα μετα απο ενα χρονο εχουν ηδη γινει τσαταλια και σκιζονται πολυ ευκολα χωρις κανενα κοπο..Οσο αναφορα βεβαια την βρωμα δεν παιζονται ειναι με διαφορα τα χειροτερα παπουτσια απο αποψης μυρωδιας.Αφου εχω πλεον την αισθηση οτι βρωμανε μονιμα και τα ποδια μου.Αλλα εμενα τα ποδια μου μυριζουν γενικος ομως με τα all star αυτο χειροτερευει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Οταν λες προσπαθεις να σκιστουν τι κανεις?Εμενα μετα απο ενα χρονο εχουν ηδη γινει τσαταλια και σκιζονται πολυ ευκολα χωρις κανενα κοπο..Οσο αναφορα βεβαια την βρωμα δεν παιζονται ειναι με διαφορα τα χειροτερα παπουτσια απο αποψης μυρωδιας.Αφου εχω πλεον την αισθηση οτι βρωμανε μονιμα και τα ποδια μου.Αλλα εμενα τα ποδια μου μυριζουν γενικος ομως με τα all star αυτο χειροτερευει...

Δοκιμασε να βαζεις λιγο ταλκ μεσα στα παπουτσια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Θυμάμαι στο δημοτικό η μαμά μου μου φόραγε με το ζόρι σαλοπέτες (:sick:) και all star (:sick::sick::sick::sick:). Ολη τη μέρα ντρεπόμουν και έκλαιγα στο σχολείο με τα χάλια μου. Τα συγκεκριμένα παπούτσια μου φαίνονται απίστευτα αηδιαστικά και κακόγουστα. Αν είναι άνετα δεν ξέρω, πάντως σίγουρα στη βροχή ο δείκτης αηδίας πολλαπλασιάζεται σημαντικά).
Παλιότερα μου προσέβαλλαν υπερβολικά την αισθητική μου αλλά πλέον και η κουτσή Μαρία τα φοράει οπότε τα έχω συνηθίσει γιατί δεν μπορούσα να ξερνάω ΚΑΘΕ φορά που τα έβλεπα. Το παράξενο είναι ότι έχουμε 2 ζευγάρια αφόρετα ξερνοπάπουτσα στο σπίτι που δεν είναι ούτε δικά μου ούτε του boyfriend. Μάλλον είναι στοιχειωμένο και πραγματοποιεί τους μεγαλύτερους φόβους μας, τι να πω.

Υ.Γ. Είναι νούμερο 40-41 και χρώματος ανοιχτό εμετί μπεζοκίτρινο. Τιμή ευκαιρίας 20 ευρώ αν τα θέλει κανείς για να τρομάζει τα παιδάκια ώστε να τρώνε το φαί τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Στους άλλους είναι οκ, σε εμένα θα ήταν χάλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top