Ποια είναι η γνώμη σας για τα All Star;

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
All star και ξερό ψωμί! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isabella

Νεοφερμένος

Η isabella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
εμένα δε με βολεύουν καθόλου,βρε παιδιά,ψέματα να πω?! :redface:νομίζω ότι είναι πολύ φλατ...προτιμώ κανονικά αθλητικά(που είναι και πιο άνετα,μπορείς να τρέξεις κλπ)ή μετά κάτι σε στυλ demi-αθλητικό nike,adidas, κλπ!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Έχω ξαναγράψει, αλλά θα ξαναγράψω.
Φοράω all star εδώ και πολλάάάάά χρόνια χωρίς διακοπή και ενδιάμεσα άντε να έχω φορέσω καμιά μπαλαρίνα 1-2 φορές, καμιά γόβα, το καλοκαίρι καμιά πλατφόρμα, σαγιονάρες και τέτοια και φέτος το χειμώνα, έτυχε να φορέσω και μπότες όταν έβρεχε και αγάπησα και τις UGG, αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία.(:redface:)

Έχω παρατηρήσει λοιπόν, ότι με τα all star όοοοοοοο,τι και να φορέσεις σε ρούχο, θα πηγαίνει μια χαρά και το παπούτσι.
Πχ.
θα βάλεις μια μπλούζα, ένα τζιν και all star και έχεις ένα φυσιολιγκό απλό ντύσιμο που μπορείς να πας εκδρομή, για καφέ, για μάθημα, σχολή, σούπερ μάρκετ ΠΑΝΤΟΥ τέλος πάντων.
θα βάλεις μια μπλούζα, ένα τζιν και αθλητικά και θα έχεις ένα πολύ αθλιτικό ντύσιμο. [την άλλη φορά ήθελα να βάλω αθλητικά, αλλά φαινόμουν λες και πάω γυμναστήριο και άλλαξα]
θα βάλεις μια μπλούζα, ένα τζιν και μπότες και είναι πολύ χειμερινό, όταν έχει ήλιο θα΄σαι σαν τη μύγα μες στο γάλα και θα σκάσεις κιόλας
θα βάλεις μια μπλούζα, ένα τζιν και τακούνι θα είναι πολύ επίσημο, οπότε κι εκεί απορρίπτεται.

Για τις μπαλαρίνες δε λέω τίποτα, γιατί είναι συμπαθητικές απλά δεν τις προτιμώ ακόμα.:P

Εδώ ακόμα και η μάνα μου έχει πάρει all star και τα φοράει πού και που, επειδή λέει είναι άνετα και ελαφριά στο πόδι και δε τη κουράζουν.:pfff:
Και αν βρωμάει το all star σας, φταίει το πόδι σας και όχι το παπούτσι [κι αυτό το' χω ξαναπει].:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kathy_th

Νεοφερμένος

Η kathy_th αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
αρχικα δε μου αρεσαν, γιατι τα ειχαν ΟΛΟΙ! μετα βεβαια τα συμπαθησα :P και βρηκα ενα χρωμα που δεν το εχουν πολλοι... γενικα δε μου αρεσει και πολυ να εχω κατι που κοινως ειναι "σουπα"!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toulge

Νεοφερμένος

Ο toulge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Εμενα μου αρεσουν πολυ τα λατρευω αλλα το μονο που με ενοχλει και το εχω ξαναγραψει εδω ειναι οτι μυριζουν παααααρα πολυ.Και ολοι γυρω μου την λενε γι'αυτο.Και το κακο ειναι οτι πολλες φορες μυριζουν χωρις καν να τα βγαλω...


αρχικα δε μου αρεσαν, γιατι τα ειχαν ΟΛΟΙ! μετα βεβαια τα συμπαθησα :P και βρηκα ενα χρωμα που δεν το εχουν πολλοι... γενικα δε μου αρεσει και πολυ να εχω κατι που κοινως ειναι "σουπα"!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Δεν έχω και την καλύτερη γνώμη γι'αυτα... Μερικά σχέδια είναι πολύ ωραία αλλα πιστεύω οτι ανοίγουν σχετικά γρήγορα στο πλάι..Ίσως να μου έτυχαν αλλατωματικά αλλα έχω να πάρω all star απο την δευτέρα γυμνασίου και ούτε πρόκειται να ξαναπάρω! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

granita

Δραστήριο μέλος

Η Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
να πω την αλήθεια αρχικά ήμουν κατά των all star, γιατί πίστευα ότι δεν βολεύουν...παρ'όλα αυτά φέτος έχουν γίνει με διαφορά το αγαπημένο μου παπούτσι με διαφορά και ιδιαίτερα για καλοκαίρι, που όσο να το κάνουμε 8ες κάτι πιο άνετο, νομίζω θα είναι ό,τι πρέπει! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
με εκνευρίζουν που είναι μόδα και τα φοράνε όλοι, αλλά αν δεν ήταν μόδα δεν θα τα έπαιρνα χαμπάρι ούτε εγώ.
αν μιλάτε για τα οριτζιναλ,δεν ξέρω! είχα πάρει κάτι μούφα απο τους κινέζους αλλά κράτησαν κάνα 2μηνο...
είμαι ιδιότροπη με τα παπούτσια,αλλά αυτά με βόλεψαν πολύ και τα βρίσκω πολύ κομψά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
398561_199449366821038_100002679293845_344091_1379263834_n.jpg

All star εε.....:hmm:

Αν και στο σπίτι, λόγω και της αδερφής μου, έχουμε καμμια 8άρα ζευγάρια , δεν με βολεύουν τόσο!
Αν δεν βάλω το αθλητικό το χοντροκομμένο να νιώθω το πόδι να απλώνεται δεν το χαίρομαι το περπάτημα!!!
Όμως αν με βάλεις να διαλέξω ανάμεσα σε μπαλαρίνα και all star για τώρα που ανοίγει ο καιρός,θα διαλέξω all star!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Εισοδηματίας. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
ξερετε κανενα στοκ που να πουλα αυθεντικα all star κατω απο 40 ευρω?????????????????????(αθηνα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Η καλύτερη! :clapup: Αν μπορούσα θα τα φορούσα παντού...σε κάθε περίσταση.!
Αλλά δεν γίνεται δυστυχώς..π.χ. γυμναστική οπωσδήποτε αθλητικά παπούτσια ,σε κανα γάμο και τέτοια "καλά" παπούτσια..:/:
Αλλά ναι μου αρέσουν πολύ τα σταράκια ..αγαπάμε...:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggi92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Angeliiiiiique ^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
ΟΛ ΣΤΑΡ ΠΑΑΑΑΑΑΦ <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
ωραια παπουτσια δεν λεω αλλα και παλι κακα τα ψεματα,μια ειναι η αληθεια καταστρεφουν τα ποδια ρε γμτ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελική!!!

Δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 727 μηνύματα.
I love them!!!<3 :D
M'αρέσει πολύ το στυλ τους και περιττό να πω ότι ποτέ δεν τα πετάω....:P:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

webdev

Νεοφερμένος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Άθλια, δεν θα τα φόραγα ποτέ...! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
η καλύτερη ( απορώ τι σκατα τους βρίσκετε )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρονικός. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Η καλυτερη!
Φοραω μόνο αυτά! (οκ, εκτος ενα ζευγαρι ορειβατικα που τα ειχα πετυχει κοψοχρονια:P)
Εχω αλλάξει 15 ζευγαρια απο αυτα παπουτσια, εκ των οποιων τα 5 ολοκληρωσαν πλεον τον κυκλο της ζωης τους..
Εχω δυο ζευγαρια που ειναι πολυχρησιμοποιημενα ΑΚΑ προχειρα...
και μου εχει χαρισει ενας φιλος 3 ζευγαρια, (επειδη εκανε μια επεμβαση στο ποδι και φοραει ειδικους πατους που δεν χωρουσαν στα κοντα που ειχε)
Ενας απο τους λογους για τον οποιο αγαπω αυτα τα παπουτσια ειναι γιατι μπορω να το φοραω μεχρι να διαλυσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky95

Νεοφερμένος

Η Vicky95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
τα λατρευωω <3 εχω αυτη τη στιγμη 4 ζευγαρια . πιστευω οτι ταιριαζουν με ολα αν ξερεις να τα συνθιαζεις σωστα <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρονικός. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
πιστευω οτι ταιριαζουν με ολα αν ξερεις να τα συνθιαζεις σωστα <3
εγω παλι μονο αυτα φοραω...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top