Τι όνειρο είδατε χθες;

steve391242

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 146 μηνύματα.
Ειδα την γιαγια μου να εχει κρυφη σχεση με τον Κουβελη απο την δημαρ και τον παππου μου (τον αντρα της,που ειναι και παππας) με την γυναικα του Κουβελη.Χωρισαν στο τελος,αλλα με συναινετικο διαζυγιο καΙ παντρευτηκαν με πολιτικο γαμο τους εραστες τους ταυτοχρονα,γιατι η πρωην γυναικα κουβελη ηθελε να την αποκαταστησει ο παππους μου.
Πραγματικα τι ηταν αυτο.!!!Πεταχτηκα απο το κρεβατι!!Παιζει να ειναι και οτι ποιο οικτρο εχω δει στην ζωη μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Είδα ότι είχα πάει στο σπίτι της Μέρκελ. :|
Μεγάλη ιστορία, αλλά δεν είδα το τέλος γιατί με ξύπνησε η μάνα μου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbow Blues

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.
Ειδα την γιαγια μου να εχει κρυφη σχεση με τον Κουβελη απο την δημαρ και τον παππου μου (τον αντρα της,που ειναι και παππας) με την γυναικα του Κουβελη.Χωρισαν στο τελος,αλλα με συναινετικο διαζυγιο καΙ παντρευτηκαν με πολιτικο γαμο τους εραστες τους ταυτοχρονα,γιατι η πρωην γυναικα κουβελη ηθελε να την αποκαταστησει ο παππους μου.
Πραγματικα τι ηταν αυτο.!!!Πεταχτηκα απο το κρεβατι!!Παιζει να ειναι και οτι ποιο οικτρο εχω δει στην ζωη μου!

Πωωω πωωωω... Εδώ εγώ που το διάβασα εφριξα.....
Ελα, Ελα, πέρασε, όνειρο ήταν....:console:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthrax69

Νεοφερμένος

Ο Anthrax69 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Εγώ είδα σε όνειρο (χθες) να είμαι ο Μπάτμαν και να κυνηγάω τον Τζόκερ στην Gotham City αλλά κάπως ανακαλύφθηκε η ταυτότητα μου και μετά έγινε χαμός που δεν μπορώ ακριβώς να τον προσδιορίσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
πως είμαι ο χάρι πότερ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
εγω ειδα τον αγωνα Γερμανια- Ιταλια 5-2!!!!!!!!!!!!!! Ηταν και η Μερκελ στο γηπεδο και εγω εκει ημουν την ειδα απο κοντα....... αχ τι ωραιο ονειρο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
εγω ειδα τον αγωνα Γερμανια- Ιταλια 5-2!!!!!!!!!!!!!! Ηταν και η Μερκελ στο γηπεδο και εγω εκει ημουν την ειδα απο κοντα....... αχ τι ωραιο ονειρο...

Βρίσκεις ωραίο να δεις την Μέρκελ από κοντά;:worry:
Ντάξει για τον αγώνα δεν λέω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Αυτό το όνειρο το είδα προχθές. Φυσικά ξύπνησα απ τον τρόμο μου και δεν μπόρεσα να ξανακοιμηθώ.

Είδα λοιπόν το εξής.
Ήθελαν κλέφτες να μπουν στο σπίτι μας (το σπίτι μας έχει καλά συστήματα ασφαλείας) και δεν μπορούσαν να μπουν μέσα. Τους άκουγα όμως εγώ από μέσα να προσπαθούν να παραβιάσουν την πόρτα. Ε απ τον φόβο μου, πήγα στην κρεββατοκάμαρα και είδα τον καλό μου γυρισμένο και του είπα "Αγάπη μου κλέφτες προσπαθούν να μπουν στο σπίτι. Στο δικό μας σπίτι δεν μπορουν να μπουν, όμως πρέπει να βγούμε για να μην πάνε στη μαμά σου. (Σημείωση, η μαμά του μένει από πάνω). Και τότε γυρνάει ο καλος μου και δεν ήταν αυτός. Ήταν ο κλέφτης που είχε μπει απ την μπαλκονόπορτα της κρεββατοκάμαρας και έριξε ένα γελάκι και μου πε "Δεν μπορούν να μπουν ε?". :eek::eek::eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Βρίσκεις ωραίο να δεις την Μέρκελ από κοντά;:worry:
Ντάξει για τον αγώνα δεν λέω.:P

το αχ τι ωραιο ονειρο δνε πηγαινε στην Μερκελ..... Αλλα θα ηθελα να την γνωρισω να δω αν ειναι ετσι οπως ακουμε και βλεπουμε στην TV:)
ΥΓ: Δεν το συζητω οτι θα ηθελα να εχαναν οι Ιταλοι 5-2!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Ήθελαν κλέφτες να μπουν στο σπίτι μας (το σπίτι μας έχει καλά συστήματα ασφαλείας) και δεν μπορούσαν να μπουν μέσα. Τους άκουγα όμως εγώ από μέσα να προσπαθούν να παραβιάσουν την πόρτα. Ε απ τον φόβο μου, πήγα στην κρεββατοκάμαρα και είδα τον καλό μου γυρισμένο και του είπα "Αγάπη μου κλέφτες προσπαθούν να μπουν στο σπίτι. Στο δικό μας σπίτι δεν μπορουν να μπουν, όμως πρέπει να βγούμε για να μην πάνε στη μαμά σου. (Σημείωση, η μαμά του μένει από πάνω). Και τότε γυρνάει ο καλος μου και δεν ήταν αυτός. Ήταν ο κλέφτης που είχε μπει απ την μπαλκονόπορτα της κρεββατοκάμαρας και έριξε ένα γελάκι και μου πε "Δεν μπορούν να μπουν ε?". :eek::eek::eek:

Απαπα, κάτι τέτοια βλέπω κι εγώ. Μένουμε σε μονοκατοικία και γενικά ακούω θορύβους συνέχεια (μια ο αέρας, μια οι γάτες, μια τα σκυλιά, μια διάφορα που δεν ξέρω τι σκατά είναι) και φοβάμαι πάντα.
Είδα πριν κάτι μέρες ότι ήμουν στο υπνοδωμάτιο και μίλαγα στο τηλέφωνο, ο boyfriend ήταν στο μπάνιο με ανοιχτή την πόρτα και δεν ξέρω τι έκανε, ώσπου κάποια στιγμή νιώθω μια αόρατη δύναμη να με πιέζει πίσω και ένιωθα ότι θα λιποθυμήσω. Κοιτάω στο μπάνιο και τον φωνάζω να έρθει, αλλά αυτός φεύγει από το οπτικό μου πεδίο και μετακινείται σε άλλο μέρος του μπάνιου. Συνεχίζω να αντιστέκομαι αυτή την "δύναμη" και να μην πέφτω κάτω, αλλά έχω λυγίσει υπερβολικά προς τα πίσω και η όρασή μου έχει θολώσει. Ξανακοιτάω προς το μέρος του και τον βλέπω να έρχεται, ανακουφισμένη. Αλλά όταν φτάνει πολύ κοντά μου, συνειδητοποιώ ότι δεν είναι αυτός αλλά κάποιος άγνωστος. Και ξαφνικά βλέπω τέλεια και ξανακοιτώντας την πόρτα του μπάνιου βλέπω τον boyfriend ταβλιασμένο κάτω σε μια λίμνη αίματος. Παγώνω, δεν μπορώ να κουνηθώ ή να φωνάξω, αλλά βλέπω τέλεια τον τρομακτικό άγνωστο τύπο από πάνω μου. Και τότε ξύπνησα μες τον πανικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Χθες ειδα οτι κουνιοταν ο κυνοδοντας μου και ηταν ετοιμος να βγει
Τις προαλλες ειδα τη μαμα μου να εχει τραυματιστει και να τρεχει αιμα απο την πληγη και εγω να προσπαθω να την επουλωσω
Δε μου φαινονται και πολυ αισιοδοξα ονειρα:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
ειδα μια θαλασσα... Το φως του ηλιου επεφτε πανω της και τα κυματα εσκαγαν στην παραλια... και μετα ηλθε ενα μωρο.... ενα ομορφο κοριτσακι με καταγαλανα ματια.... απο οτι ειδα το ονειρο δεν εχει καλη σημασια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Είδα τον παππού μου, τον αγκάλιασα και τον φίλησα και έκλαιγα παρακαλώντας τον να μην πεθάνει.Ήταν πολύ διαφορετικός όμως, είχε παχύνει και καμπούριαζε ενώ έφερνε προς την μια μεριά και το πρόσωπο του είχε κρέμασει. Μου είπε ότι δεν μπορεί να κάνει τίποτα αλλά θα προσπαθήσει. Κάτι τέτοιο.

Η ειρωνεία είναι ότι ο παππούς μου έχει πεθάνει και η γιαγιά μου (γυναίκα του) είναι σε κίνδυνο και νιώθει ότι θα πεθάνει:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σεβαστή-Μαρία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεβαστή-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Εγώ είδα ότι το καπάκι από το γόνατο μου μετακινούνταν συνεχώς και περπατούσα στα πλάγια ( έχω μερική ρήξη χιαστού έπειτα από μια σχεδόν αποτυχημένη επέμβαση και με τρόμαξε πολυ :/)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
Χθες είδα πως συναντήθηκα με έναν συμμαθητή μου από το γυμνάσιο. Ήμασταν σε σταθμό των τρένων και περπατούσαμε. Μια δόση εμφανίστηκε ένας κύριος με καπέλο και κρατούσε μια φωτογραφική μηχανή, και με πλησίασε. Του είπα πως ήταν δικιά μου και θέλω να μου την επιστρέψει. Τελικά μου την έδωσε και εξαφανίστηκε, και εμείς με τον Κώστα (συμμαθητή) ανεβήκαμε σε ένα τρένο και καθίσαμε. Ήρθε κάποιος άλλος και πάνω στην συζήτηση κάτι του είπε και ο Κώστας απάντησε πως ο πατέρας του αυτοκτόνησε και εγώ δε το ήξερα...
Ρε παιδιά, τι μαλακίες βλέπω; Και προχθές είδα πως μου έπεσε το δόντι μου και γέμισα με αίματα...Αιντααα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Το Βερολινο αλλα δεν το κανω θεμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Μαγική εικόνα στο όνειρό μου χθες.

Μπήκα σε ένα λεωφορείο με τρεις φίλες μου, ανεβήκαμε ένα πολύ απότομο βουνό και φτάσαμε σε ένα ξέφωτο που ήταν ένας πύργος. Μπροστά του είχε βράχια - κυματοθραύστες - και είδα την πιο άγρια θάλασσα που έχω δει ποτέ μου. Τεράστια κύματα που έσκαγαν μπροστά στον πύργο.

Αν δεν ήμουν τόσο αδέξια στο σχέδιο, θα επεδίωκα να τη ζωγραφίσω. Ήταν πραγματικά πανέμορφο. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Είχα δει προχτές, ότι λέει ένας παλιός φίλος πέθανε.
Και είχα πάει σπίτι του και δε ξέρω, βοήθησα και στα της κηδείας, ενώ έκλαιγα πάρα πολύ, ενώ η κοπέλα του ήταν εντάξει. Αντί να παρηγορούν αυτήν, παρηγορούσαν εμένα. Νομίζω πέθανε από καρκίνο. Και ήταν μόνο 20.
Πω.
Πολύ κλάμα.

Ευτυχώς ήταν μόνο όνειρο.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Είχα δει προχτές, ότι λέει ένας παλιός φίλος πέθανε.



Εγώ oνειρεύτηκα (leei:confused:) τσικουδιά, κοίταξα στον ονειροΚρήτη και έλεγε
"Θα κουζουλαθείς από hangover ω ρε σύντεκνε".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μετεωρολόγος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
πριν πολύ λίγες μέρες...ότι έδινα πανελλήνιες,1ο μάθημα έκθεση..έβαλαν γελοία θέματα και έτσι τα ακύρωσαν και μας ξανακάλεσαν την επόμενη μέρα να ξαναγράψουμε το ίδιο μάθημα.. :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top