Τι θέλουν οι γυναίκες;

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,883 μηνύματα.
πιο παλια γιατι δεν μου τα δινανε ρεμπεσκε και τωρα τα δινουν? Μηπως γιατι εφαρμοσα πανω μου καναδυο πραγματακια? ;)
υ.γ. Ξεκινα να σεβεσαι κανα χριστιανο γιατι θα καταντησεις ολοι οι φιλοι σου να ειναι μεσα απο το ιντερνετ.

Χριστιανέ...άλλαξες ότι χρειάζεται για να πας απ' το 2 στο 150. Για το ΑΠΕΙΡΟ έχεις δουλειά ακόμα. :P :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Μπορεί παλιά να μην πήγαινες σε μέρη με απελπισμένες. Οποιοσδήποτε μπορεί πανεύκολα να πάει με πολλούς ή πολλές χωρίς "στρατηγική" και τέτοιες μαλακίες. Το θέμα είναι τι ποιότητα (εμφανισιακή, νοητική, ψυχολογική, κλπ) θα έχουν αυτά τα άτομα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Κι εγώ ξέρω άτομο που έχει ένα σωρό κατακτήσεις, απλά και μόνο επειδή δηλωνει "Επιχειρηματίας".
Φυσικά οι κοπέλες που ανταποκρίνονται, είναι ο τύπος της γυναίκας που ψάχνει "επιχειρηματία", όμως αυτός τη δουλειά του την κάνει. Και νιώθει και επιτυχημένος.

Όλα αυτά φυσικά στη θεωρία, γιατί κι εγώ μπορώ να σας πω ότι με παρακαλάει ο Μπραντ Πιτ να βγούμε κι εγώ το παίζω δύσκολη..
Γενικα ο James, και ο κάθε James, μπορεί να πει ότι θέλει. Και να συμπληρώνει "Σας προσκαλώ στο τάδε μπαράκι να το δείτε με τα μάτια σας!". Η αληθεια είναι πως κανείς δεν θα χάσει το χρόνο του να δει αν είναι αλήθεια, οπότε εδώ μέσα είμαστε ότι δηλώσουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

James Playboy

Νεοφερμένος

Ο James Playboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Νέα Φιλαδέλφεια (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Κι εγώ ξέρω άτομο που έχει ένα σωρό κατακτήσεις, απλά και μόνο επειδή δηλωνει "Επιχειρηματίας".
Φυσικά οι κοπέλες που ανταποκρίνονται, είναι ο τύπος της γυναίκας που ψάχνει "επιχειρηματία", όμως αυτός τη δουλειά του την κάνει. Και νιώθει και επιτυχημένος.

Όλα αυτά φυσικά στη θεωρία, γιατί κι εγώ μπορώ να σας πω ότι με παρακαλάει ο Μπραντ Πιτ να βγούμε κι εγώ το παίζω δύσκολη..
Γενικα ο James, και ο κάθε James, μπορεί να πει ότι θέλει. Και να συμπληρώνει "Σας προσκαλώ στο τάδε μπαράκι να το δείτε με τα μάτια σας!". Η αληθεια είναι πως κανείς δεν θα χάσει το χρόνο του να δει αν είναι αλήθεια, οπότε εδώ μέσα είμαστε ότι δηλώσουμε.

καταλαβαινω οτι ισως νιοθετε καπως αβολα αν ερθετε μονοι η μονες σας. Λοιπον κανονιστε καποια ατομα για την επομενη παρασκευη σε κλαμπ στην κηφισια. Πειτε μου ποσοι θα ειστε και θα σας βαλω δωρεαν να γνωριστουμε και να πιουμε ποτακι.
Δεν ειναι τι κανεις αλλ ποιος εισαι. Αν εισαι καποιος βαριεσαι να πηδας. Οι πολλες γκομενες ειναι sideffect της δυναμης και επιρροης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Καλύτερα James σας καλώ εγώ σε μαγαζί της Κηφισιάς, μιας και είναι η περιοχή μου, να δείτε τον Μπραντ Πιτ να πέφτει στα πατώματα για μένα, κι εγώ να αρνούμαι.
Το καταλαβαίνω ότι ντρέπεστε, ότι φοβάστε, θα λέτε τώρα "Ποια είναι αυτή η παλαβιάρα".
Όμως είναι αλήθεια.. Κάθε μέρα, ο Μπράντ αφήνει την Αντζελίνα, κι έρχεται σ εμένα και μου λέει "Gilda, ωωω Gilda, παρατάω και το Αμέρικα, και το Αντζελίνι που μπροστά σου είναι κλωτσοσκούφι.. Αρκεί να πεις το ναι. Say yes baby".

James... :whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Gilda,,εσυ εισαι?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Ναι φτυστή!!!!! Στο ξανθό βέβαια.. Και στο πιο αδύνατο. Αλλα φτυστή! :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Φτουυ Θουυ
να μη σε ματιασουμε..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

James Playboy

Νεοφερμένος

Ο James Playboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Νέα Φιλαδέλφεια (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Μπορεί παλιά να μην πήγαινες σε μέρη με απελπισμένες. Οποιοσδήποτε μπορεί πανεύκολα να πάει με πολλούς ή πολλές χωρίς "στρατηγική" και τέτοιες μαλακίες. Το θέμα είναι τι ποιότητα (1)εμφανισιακή, νοητική, ψυχολογική, κλπ) θα έχουν αυτά τα άτομα...
ειναι ολες τους σε ομορφια βαθμολογικα πανω απο 8 στα 10, καποιες ειναι απο δικηγορινες μεχρι διδακτορικες φοιτητριες.. Οποτε καποια νοητικα κυβικα τα εχουνε.. Αλλα οπως και να εχει ολες παραμενουν γυναικες υποκειντε στις ιδιες αρχες τις φυσης και θα ξαπλωσουν στο κρεββατι με τον ιδιο ακριβως βαρετο τροπο σαν ολες τις προηγουμενες...
Και πιστεψε με χριστινελ δεν ειναι ευκολο να παρεις πολλες γκομενες.. Για ρωτα τον μεσο τυπο γυρο σου... Η διαφορα αναμεσα σε εναν αντρα που εχει παρει πολλες γυναικες και σε μια γυναικα που εχει παρει πολλους αντρες ειναι οτι ο αντρας πρεπει να περασει μια πολυ δυσκολη διαδικασια μαθησης και εξασκησης για να φτασει σε αυτο το σημειο ενω μια γκομενα για να παει με πολους αντρες πρεπει απλα να.. Ειναι εκει.. Γιαυτο και ο ενανς ειναι τιμη του να ειναι γαμιας ενω η αλλη ειναι πουτανα. Σεβομαι τις τυπισες που ενω ειναι εκει δεν το δινουν ευκολα. Και γελαω με τους τυπους που εχουν παει με 5 γκομενες στην ζωη τους και μετα αναρωτιουνται γιατι εφαγαν κερατο απο την γυναικα τους...Μια τετοια σοβαρη γκομενα βρηκα και την εβαλα σε μονιμη σχεση... Αλλα ειμαι σιγουρος οτι θα περασει ποολλλλλυυς καιρος ακομα για να ξαναβρω... Και οταν γινει αυτο δεν θα της κανω την τιμη ροσο ευκολα... Εχει να περασει απλο ακρετα τεστ... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Και πιστεψε με χριστινελ δεν ειναι ευκολο να παρεις πολλες γκομενες.. Για ρωτα τον μεσο τυπο γυρο σου... Η διαφορα αναμεσα σε εναν αντρα που εχει παρει πολλες γυναικες

δεν ειναι δυσκολο να παρεις ευκολες γυναικες ετοιμες να πεσουν..

το θεμα ειναι ποια καθεται μαζι σου για μονιμα..ξεροντας παραμεσα τον χαρακτηρα σου..


δεν ειναιδυσκολο να πηδηξεις πολλες γυναικες οταν βρισκεις μονο αυτες πουθελουν μονο αυτο..
τις δυσκολες ειναι το θεμα να ριξεις..αυτες που σκεφτονται σοβαρα..

να βγαλεις ολον τον χαρακτηρα σου και να γοητευσεις με αυτον,,χωρις κολπα..

στα δυσκολα κυνηγια φαινεται ο καλοςκυνηγος,,οχι στα ευκολα που ερχονται μονα τους.

η ποιοτητα μετραει παραπανω απο την ποσοτητα..

επισης το θεμαειναι τι λενε οι πολλες γυναικες που πηδας απο πισω σου,,στις φιλες τους,,αν σε εκτιμουν πραγματικα,,ή μιλανε υποτιμητικα και σε βριζουν οπως και συ απεναντι σε γυναικες..
(κοινως σε σενα σε λεει μωρο μου σε γλυφει οτι εισαισπουδαιος,,και στις φιλες της μετα λεει 'πηδαω εναν μαλακα ψωναρα τωρα τελευταια,,αλλο πραγμα..αλλα εχει ωραιο κωλο.."

ετσι για να μιλαμε ωμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

James Playboy

Νεοφερμένος

Ο James Playboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Νέα Φιλαδέλφεια (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
1)δεν ειναι δυσκολο να παρεις ευκολες γυναικες ετοιμες να πεσουν..

το θεμα ειναι ποια καθεται μαζι σου για μονιμα..ξεροντας παραμεσα τον χαρακτηρα σου..


δεν ειναιδυσκολο να πηδηξεις πολλες γυναικες οταν βρισκεις μονο αυτες πουθελουν μονο αυτο..
τις δυσκολες ειναι το θεμα να ριξεις..αυτες που σκεφτονται σοβαρα..

να βγαλεις ολον τον χαρακτηρα σου και να γοητευσεις με αυτον,,χωρις κολπα..

2)στα δυσκολα κυνηγια φαινεται ο καλοςκυνηγος,,οχι στα ευκολα που ερχονται μονα τους.

3)η ποιοτητα μετραει παραπανω απο την ποσοτητα..

4)επισης το θεμαειναι τι λενε οι πολλες γυναικες που πηδας απο πισω σου,,στις φιλες τους,,αν σε εκτιμουν πραγματικα,,ή μιλανε υποτιμητικα και σε βριζουν οπως και συ απεναντι σε γυναικες..
(κοινως σε σενα σε λεει μωρο μου σε γλυφει οτι εισαισπουδαιος,,και στις φιλες της μετα λεει 'πηδαω εναν μαλακα ψωναρα τωρα τελευταια,,αλλο πραγμα..αλλα εχει ωραιο κωλο.."

ετσι για να μιλαμε ωμα..
1)αφου εισαι τοσο σιγουρος οτι ειναι ετσι, για πες μας ποσες απο τι ετοιμες εχεις παρει?? ;)
2) δνε κυνηγαω καμια..
3) θες να βαλουμε σε μια σειρα τις γκομενες που εχει παρει ο καθενας μας να δουμε ποιος εχει παρει γκομενες με ποιοτητα η οχι.. ;)
4) στα ουμπαλα μου τι λενε!. τι λενε για τον ιδιοκτητη της επιχειρησης αυτο ποδουλευουνε μεσα στην επιχειρηση.. οι περισσοτεροι εργαζομενοι πανε να δαγκωσουν το χερι που τους ταιζει.
τεσπα. φιλε μου εγω προσκαλεσα κοσμο στο κλαμπ η για καφε.. τωρα αν εσειςς φοβαστε και την σκια σας δικο σας προβλημα. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
δεν ειναι προσωπικο εναντιον σου,,γενικα μιλαω,,
το δευτερο προσωπο ειναι της γενικής,,οχι για σενα

απαντα στις αποψεις,,μην το παιρνεις προσωπικα..

4) στα ουμπαλα μου τι λενε!. τι λενε για τον ιδιοκτητη της επιχειρησης αυτο ποδουλευουνε μεσα στην επιχειρηση.. οι περισσοτεροι εργαζομενοι πανε να δαγκωσουν το χερι που τους ταιζει.
διαφευγεις της ουσιας

πώς γοητευεις μια γυναικα οταν δεν σε εκτιμα,,
ο πραγματικος αρχηγος και Α male κλπ που λες,,εμπνεει σεβασμο και τον εκτιμουν και θαυμαζουν οι γυναικες υποτιθεται..

αλλιως σε δουλευουν,,και σε παιζουν,,αν μπροστα σου πχ σε θαυμαζουνε και σε λατρευουνε,,και πισω σε θαβουνε..

αν σε σε εκτιμαει,,γιατι ειναι μαζι σου?
το δεν με νοιαζει τι λενε δεν κολλαει..

να βλεπουμε την ουσια του πραγματος..

η πραγματικη αξια του ανδρα αλλα και της γυναικας ειναι αυτα που λενε οι αλλοι γιαυτους,σαν συνολο βεβαια,αυτο που εκπεμπει..

αν εσυ πχ πιστευεις οτι εισαι σουπερ Α eΜειλ και αρχηγος και τις ριχνεις ολες κατω σαν μηχανακι,,
και ο περισσοτερος κοσμος πιστευεις οτι εισαι ψωναρα και μπιμπππππππππ
ε,,τι μετραει?

οχι μονο για σενα,,για ολους μας..εμεις παντα βλεπουμε ωραιο τον ευατο μας,,η τριτη ματια βλεπει πιο αντικειμενικα..

τωρα αν εσειςς φοβαστε και την σκια σας δικο σας προβλημα.
να κατεβω για σενα αθηνα δεν το κανω..
αν ησουν πατρα θα ηθελα να σε δω απο πραγματικο ενδιαφερον..:hmm:



καμια φορα συμβαινει και το αντιθετο,,προς εσενα να μιλαει ασχημα μια γυναικα και να σε αποφευγει να ξυνιζει τα μουτρα πχ και να σε βριζει ..

και σε τριτους να λεει καλα λογια για σενα..

τι αξιζει περισσοτερο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το θέμα είναι να ρίχνεις καμιά γκόμενα στην πραγματικότητα, το τι θεωρίες λες εδώ είναι άλλη υπόθεση...(γενικά μιλάω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

James Playboy

Νεοφερμένος

Ο James Playboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Νέα Φιλαδέλφεια (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
δεν ειναι προσωπικο εναντιον σου,,γενικα μιλαω,,
το δευτερο προσωπο ειναι της γενικής,,οχι για σενα

απαντα στις αποψεις,,μην το παιρνεις προσωπικα..

διαφευγεις της ουσιας

πώς γοητευεις μια γυναικα οταν δεν σε εκτιμα,,
ο πραγματικος αρχηγος και Α male κλπ που λες,,εμπνεει σεβασμο και τον εκτιμουν και θαυμαζουν οι γυναικες υποτιθεται..

αλλιως σε δουλευουν,,και σε παιζουν,,αν μπροστα σου πχ σε θαυμαζουνε και σε λατρευουνε,,και πισω σε θαβουνε..

αν σε σε εκτιμαει,,γιατι ειναι μαζι σου?
το δεν με νοιαζει τι λενε δεν κολλαει..

να βλεπουμε την ουσια του πραγματος..

η πραγματικη αξια του ανδρα αλλα και της γυναικας ειναι αυτα που λενε οι αλλοι γιαυτους,σαν συνολο βεβαια,αυτο που εκπεμπει..

αν εσυ πχ πιστευεις οτι εισαι σουπερ Α eΜειλ και αρχηγος και τις ριχνεις ολες κατω σαν μηχανακι,,
και ο περισσοτερος κοσμος πιστευεις οτι εισαι ψωναρα και μπιμπππππππππ
ε,,τι μετραει?

οχι μονο για σενα,,για ολους μας..εμεις παντα βλεπουμε ωραιο τον ευατο μας,,η τριτη ματια βλεπει πιο αντικειμενικα..

να κατεβω για σενα αθηνα δεν το κανω..
αν ησουν πατρα θα ηθελα να σε δω απο πραγματικο ενδιαφερον..:hmm:



καμια φορα συμβαινει και το αντιθετο,,προς εσενα να μιλαει ασχημα μια γυναικα και να σε αποφευγει να ξυνιζει τα μουτρα πχ και να σε βριζει ..

και σε τριτους να λεει καλα λογια για σενα..

τι αξιζει περισσοτερο?
Ααααα καταλαβα.... Φιλε μου πιστευω για σενα οτι εισαι αντικοινωνικος και τυπος που τον εχουν οι γκομενες μονο για φιλο.. Φανταζομαι θα εχεις ζησει πολλες φορες στην ζωη σου να γουσταρεις μια γκομενα και αυτη να καταληει φιλη σου... Αστο ρε φιλε... Μαθε τα βασικα.. Μαθε να περπατας και μετα θα σου μαθω να τρεχεις.
Οταν ερθεις αθηνα θα με δεις να γνωριζω γκομενες και μολις το κανω ρωτα τες τι πιστευουν για μενα... ;) και επειδη ειμαι και πολυ χωρατατζης σου πρωτηνω να φερεις μια φιλη σου αρνητικα προδιαθετιμενη προς τα μενα.. Μετα απο κανα εικοσαλετπο ρωτα την ξανα.. ;)
φιλε μου.. Το να κατσω να σου εξηγισω πως θα γινεις σουπερσταρ ειναι αδυνατο... Σε κοβω για συναισθηματικουλη. Το να εισαι ηγετης προυποθετει αρχιδια, δυναμη, να ξερεις ποτε να καβεις το κλαδι για χαρη του δεντρου.. Απο τον τροπο που γραφεις δεν τα εχεις.. Καλα σου χριστουγεννα. :)
playboy ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ααααα καταλαβα.... Φιλε μου πιστευω για σενα οτι εισαι αντικοινωνικος και τυπος που τον εχουν οι γκομενες μονο για φιλο.. Φανταζομαι θα εχεις ζησει πολλες φορες στην ζωη σου να γουσταρεις μια γκομενα και αυτη να καταληει φιλη σου... Αστο ρε φιλε... Μαθε τα βασικα.. Μαθε να περπατας και μετα θα σου μαθω να τρεχεις.
στο πρωτο επεσες μεσα..;)

στα αλλα οχι,,γιατι για διαφορους -ψυχολογικους-λογους,,δεν εχω ουτε φιλους ουτε φιλες,,απλα καποιες γνωστες πουμιλαωπου και που..
αλλα ναι,η κοινη περιπτωση ειναι αυτη που ειπες..
αλλα μπαα,μακαρι να ημουν κοινη περιπτωση,,θα ηξερακαι ευκολα την εντιμετωπιση..

παντως δεν ειμαι φιλος με γυναικεςευκολα..το αντιθετο ,,μοναχικος ειμαι..και συνηθως οι γυναικες ήμε φοβουνται ή με φευγουν μακρια,,οταν με βλεπουν..

εισαι νεος και δεν με ξερεις τοσο,,οσο οι παλιοι εδω μεσπου εχουμε πει τοσα..


καλα χριστουγεννα..;)


αα,βρηκα και καταλληλο αρθρο..:P
How to Deal With Women Who Act Like They Are Scared of You
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Margaritisole

Νεοφερμένος

Ο Μαργαρίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
ο james στην ηλικία των 8. :P Πέρα από την πλάκα, όλες τις τραβάει το ενδιαφέρον η στάση που ακολουθεί το παιδάκι.Μ' αρέσει που κεντρίζει το ενδιαφέρον πάνω του και όχι στις γυναίκες που κάνει πλάκα. Little casanova.​
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Greek_Lover

Νεοφερμένος

Ο Νikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επενδυτής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
@James Playboy (ή Playboy) δεν έχουμε δικό μας φόρουμ για όλα αυτά που γράφεις; Μου αρέσει πους τους καλείς και στο Κεφαλάρι στο D. Από ό,τι βλέπεις τζάμπα χαλάς το χρόνο σου. Μου φαίνεται ξεχνάς τον πρώτο κανόνα του Game. Δεν μιλάμε ποτέ για το Game. :) Ειδικά σε αυτούς που είναι ακόμα στο επίπεδο Unconscious Incompetence . Αν και οφείλω να ομολογήσω ότι έχουν ειπωθεί μερικές ορθές απόψεις.

Χαιρετώ ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,049 μηνύματα.
@James Playboy (ή Playboy) δεν έχουμε δικό μας φόρουμ για όλα αυτά που γράφεις; Μου αρέσει πους τους καλείς και στο Κεφαλάρι στο D. Από ό,τι βλέπεις τζάμπα χαλάς το χρόνο σου. Μου φαίνεται ξεχνάς τον πρώτο κανόνα του Game. Δεν μιλάμε ποτέ για το Game. :) Ειδικά σε αυτούς που είναι ακόμα στο επίπεδο Unconscious Incompetence . Αν και οφείλω να ομολογήσω ότι έχουν ειπωθεί μερικές ορθές απόψεις.

Χαιρετώ ;)

Α είστε πολλοί ε; Χαρά που θα κάνουν οι υπόλοιποι άντρες! More women for them.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ειδικά σε αυτούς που είναι ακόμα στο επίπεδο Unconscious Incompetence
παντως ο παπους μου ο βλαχος στο χωριο,,δεν ηξερε αυτα και εριχνε μια χαρα την κοπελα που ηθελε στο σταβλο:P

ενω οι αγγλοι τα λενε ολα αυτα γιατι απλα ειναι ψυχροι και τα κανουν ολα κολπο και τεχνικη,,αντι για συναισθημα και τεχνη

η ανθρωπινη επαφη ειναι συναισθημα,,οχι συνταγη..
αν δεν το χεις κοινως,,κανενα κολπο δεν μπορει να σου αλλαξει τελειως χαρακτηρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
ενω οι αγγλοι τα λενε ολα αυτα γιατι απλα ειναι ψυχροι και τα κανουν ολα κολπο και τεχνικη,,αντι για συναισθημα και τεχνη
Έτσι, γεια σου ρε Άγγελε greek-lover καρδιοκατακτητή, με το συναίσθημά σου.
Mesdames et Messieurs, ο Άγγελος επί το έργον, σε στιγμές ... πάθους. ΜΟΝΟ άνω των 18.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top