Είστε πρωινοί ή νυχτερινοί τύποι;

Είστε πρωινοί ή νυχτερινοί τύποι;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 67)

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Ποια ώρα της ημέρας λειτουργείτε καλύτερα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Νωρίς, πάρα πολύ νωρίς το πρωί.
Το βραδύ δε λειτουργώ, υπολειτουργώ θα το έλεγα καλύτερα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Νωρίς, πάρα πολύ νωρίς το πρωί.
Το βραδύ δε λειτουργώ, υπολειτουργώ θα το έλεγα καλύτερα. :P
Nothing coffee can't fix :D:D ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Μπορείτε αν θέλετε να πείτε και ποια ώρα της ημέρας σας αρέσει περισσότερο. Ανεξάρτητα αν λειτουργείτε ή όχι εκείνη τη στιγμή.
Πχ σας αρέσει το πολύ πρωί με την αυγούλα, το μεσημέρι, το σούρουπο...αργά το βράδυ;
Και γιατί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Βραδυ
Ησυχια
Σχεδων νεκρικη θα ελεγα
Λιγοι εως μηδαμινοι ανθρωποι

Nycterine Nymphet
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Βραδυ
Ησυχια
Σχεδων νεκρικη θα ελεγα
Λιγοι εως μηδαμινοι ανθρωποι

Nycterine Nymphet

χε,χε
κι εγώ
αλλά δε σε πιάνει καμιά φορά μελαγχολία που όλοι κοιμούνται κι εσύ ξενυχτάς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kit-kat

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,739 μηνύματα.
το πρώι μ αρεσει!!!τότε έχω περισσότερη ενέργεια αλλά και όρεξη!:)
μετα συνηθως πέφτω και λειτουργικά και ψυχολογικά :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Ρε Ψαραδέλλη, χέσε με.
Θα με κάνεις να γράψω ολόκληρο κείμενο τώρα, με ξεσήκωσες. :P
Λοιπόν λατρεύω να ξυπνάω πάρα πολύ νωρίς, 4-5 το πρωί και αυτό γιατί θέλω να ετοιμαστώ,να φάω, να χέσω, να χουζουρέψω με την ησυχία μου.
Κατά τις 6 πέρνω τελείως μπρος και είμαι σαν να έχω πυραυλάκατο στο κώλο, μπορώ να διαβάσω με τεράστια ευκολία, να πάω ευχάριστα στη δουλειά ή βγω για εξωτερικές δουλειές.
Γενικά μου αρέσει να σηκώνομαι πολύ νωρίς αλλιώς νιώθω ότι "έχασα" τη μέρα μου.
Μισώ αφάνταστα το μεσημέρι, εκεί μου βγαίνει όλη η κούραση και αρνούμαι να κοιμηθώ γιατί αν κοιμηθώ θα σηκωθώ 8-9 το βράδυ και θα βρικολακιάσω. Ιδιαίτερα τα μεσημέρια της Κυριακή τα σιχαίνομαι, με κουράζουν, με κάνουν να βαριέμαι και με πιάνει μια εκνευριστική σπαρίλα.
Το απογευματάκι μου αρέσει, γιατί συνήθως είναι ώρα που ασχολούμαι καθαρά μόνο με εμένα. Θα κάνω το μπάνιο μου, θα σημαζευτώ, θα ετοιμαστώ για να βγω, θα ασχοληθώ με το χόμπυ μου, θα δω καμιά ταινία κτλ. Κοινώς είναι η ώρα που περνάω ευχάριστα με οποιοδήποτε μέσω.
Το βράδυ πάλι αν δε μπορέσω να κοιμηθώ νωρίς (δεν είμαι και πολύ για ξενύχτια) με πιάνει κατάθλιψη, μπορεί να είμαι μια χαρά και μόλις ξαπλώσω στο κρεβάτι να πατήσω τα κλάμματα για μαλακίες, με πιάνει ψυχοπλάκωμα μισώ τους πάντες και τα πάντα και πιο πολύ εμένα. Τέλος πάντων κάνω θάρρεις και ζω τη πιο σκατά ζωή από όλους, με μισώ και με συχαίνομαι. Το πρωί βέβαια ξυπνάω και είμαι οκ, και κάθομαι και γελάω με τις μαλακίες που έλεγα το βράδυ που πέρασε.

Είμαι για τα άσπρα ρουχάκια με τα χέρια πίσω, το ξέρω. :redface:

Αι πες και τα δικά σου τώρα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Αι πες και τα δικά σου τώρα. :P
Εγώ είπα. Είμαι νυχτερινός τύπος πιο πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
6 το πρωί με 12 το μεσημέρι. Μετά αρχίζει η κάθοδος... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catlin

Δραστήριο μέλος

Η Βάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 427 μηνύματα.
vύχτα :)

βασικά
τη νύχτα οι άνθρωποι είναι διαφορετικοί
είναι πιο ελεύθεροι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Θέλω να το αναλύσεις και να το αιτιολογήσεις. :mad:
Οκ.
Εμένα μου αρέσει το βράδυ πιο πολύ ,καταρχήν για το λόγο που είπε η Διοτίμα.
Δεύτερον το πρωί έχω ένα θέμα με το ξύπνημα. Αργώ πολύ να πάρω μπρος.
Τρίτον το βράδυ που η μέρα έχει φτάσει στο τέλος της και είναι όλα κλειστά (αν έχω εξωτερικές δουλειές πχ), επαναπαύομαι καθώς και να θέλω να κάνω κάτι δεν μπορώ. Οπότε ευκαιρία για ξεκούραση.
Τέταρτον το σπίτι φαίνεται πιο καθαρό το βράδυ, σε αντίθεση με το πρωί.
Πέμπτον, το πρωί με αγχώνει...γιατί σηματοδοτεί έναν αγώνα δρόμου. Ξύπνα, σήκω, ντύσου,δουλειά κτλ.
Αυτά νομίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

firefly13

Νεοφερμένος

Ο firefly13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Λοιπόν λατρεύω να ξυπνάω πάρα πολύ νωρίς, 4-5 το πρωί

:blink::blink::blink::blink::blink::blink:
Βρε μηπως μας κρυβεις καμια 50αρια χρονια?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
:blink::blink::blink::blink::blink::blink:
Βρε μηπως μας κρυβεις καμια 50αρια χρονια?:P
Όχι. :P
Αλλά σε αυτό το θέμα (και σε άλλα βασικά) λειτουργώ σαν γεροντοκόρη.
Δε μπορώ ρε, όταν ξυπνάω αργά νιώθω ότι έχασα όλη μου τη μέρα και στεναχωριέμαι, θαρρείς και δε προλαβαίνω να κάνω τίποτα. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Λοιπόν λατρεύω να ξυπνάω πάρα πολύ νωρίς, 4-5 το πρωί ...
Ρε Ζωή σε φούρνο δουλεύεις;
Τι μαζοχισμός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
ΝΥΧΤΑ μααακραν καλυτερα
το πρωι δεν καταλαβαινω χριστο,δεν μπορω ουτε καν να σκεφτω,δεν ξερω τι με γινεται, πιο απροσαρμοστο πεθανες-και ο καφες δεν με πιανει γαμω!
το βραδι παλι ειμαι μες την υπερενταση συνηθως:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Βράδυ.
Ηρεμία. Έχεις απαλλαγεί έστω και λίγο από τις υποχρεώσεις που όλη μέρα σε κυνηγούν.
Άδειοι οι δρόμοι, κάνεις ότι γουστάρεις, νιώθεις ελευθερία.
Το καλοκαίρι κάθομαι μέχρι πολύ αργά στο μπαλκόνι, και δεν ακούγεται τίποτα παρά μόνο ήχοι της φύσης (δεν μένω και σε πόλη), άντε και κανένα μηχανάκι να σπάσει την σιγή.
Το μόνο που δεν μπορώ να κάνω είναι να διαβάσω το βράδυ. Αγχώνομαι όταν έχω διάβασμα και έξω είναι σκοτάδι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όταν έχω διάβασμα ή δουλειά μ'αρέσει να τα κάνω το πρωί γιατί έχω καθαρό μυαλό. Το βράδυ μ'αρέσει να χαλαρώνω μετά από μια κουραστική μέρα. Μ αρέσει ιδιαίτερα να κάνω βόλτες στο χωρίο όταν κόβεται το ρεύμα και επικρατεί απόλυτο σκοτάδι με το μόνο φως να προέρχεται από το φεγγάρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top