Είστε πρωινοί ή νυχτερινοί τύποι;

Είστε πρωινοί ή νυχτερινοί τύποι;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 67)

london_viola

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Δεύτερον το πρωί έχω ένα θέμα με το ξύπνημα. Αργώ πολύ να πάρω μπρος.

ΝΥΧΤΑ μααακραν καλυτερα
το πρωι δεν καταλαβαινω χριστο,δεν μπορω ουτε καν να σκεφτω,δεν ξερω τι με γινεται, πιο απροσαρμοστο πεθανες-και ο καφες δεν με πιανει γαμω!
το βραδι παλι ειμαι μες την υπερενταση συνηθως:redface:

Όταν έχω διάβασμα ή δουλειά μ'αρέσει να τα κάνω το πρωί γιατί έχω καθαρό μυαλό. Το βράδυ μ'αρέσει να χαλαρώνω μετά από μια κουραστική μέρα.

για τους λογους που ανεφεραν οι παραπανω κι εγω προτιμώ το βραδυ ή καμια φορα το μεσημερι (ή απογευμα; ) γυρω στις3-4, μ αρεσει η ησυχια... ετσι κι αλλιως εχω θεμα, πριν τις 12μμ δεν μπορω να σηκωθω αλλα κι αν πρεπει να ξυπνησω υπολειτουργω.....:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bικυ

Νεοφερμένος

Η Bικυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Για να διαβασω η καλυτερη για μενα ωρα ειναι το μεσημερακι. Λατρευω το δειλινο , εκει που δυει ο ηλιος και ουρανος ειναι στολισμενος με ενα μωβ και πορτοκολι χρωμα ..με μαγευει απλα , την νυχτα μαρεσει να διαβαζω εξωσχολικα βιβλια και απλα να σκεφτομαι , δεν μου αρεσει να ξυπναω νωρις αλλα μερικες φορες αισθανομαι οτι εχασα την μερα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Για να διαβασω η καλυτερη για μενα ωρα ειναι το μεσημερακι. Λατρευω το δειλινο , εκει που δυει ο ηλιος και ουρανος ειναι στολισμενος με ενα μωβ και πορτοκολι χρωμα ..

Εγώ τότε θέλω να πάω βόλτα... είτε με την παρέα μου είτε μόνη μου... :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
Νυχτερίδα...
Δεν βγαίνω ποτέ στο φως του ήλιου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Βραδινός τύπος.
Επειδή δεν ξυπνάω ποτέ πρωί, εκτός κι αν πρέπει να κάνω κάτι.
Κοιμάται η μάνα μου, οπότε δε με πρήζει να κάνω κάτι ^ .
Μ' αρέσει το μελαγχολικό μουντ, που' σαι σε ένα σκοτεινό δωμάτιο, κοιτάς στο κενό και απλά ταξιδεύεις ή σκέφτεσαι ή κάνεις ταβανοπεραθεία.
Μ' αρέσει γενικά η ησυχία και ο αργός/χαλαρός ρυθμός ζωής, που το πρωί δεν υπάρχει. Όλοι τρέχουν για δουλειές, τα πάντα είναι γεμάτα, οι δρόμοι γεμάτοι κόσμο που τρέχει, αυτοκίνητα, ήλιος, χαμός ξέρωγω.

Ακόμα και αυτό που' σαι σε ένα μισοάδειο λεωφορείο, με μουσική στα αυτιά και χαζεύεις τα φώτα από το παράθυρο, το ΛΑΤΡΕΥΩ. :redface:
Γενικά μ' αρέσουν τα ταξίδια το βράδυ.
Σιχαίνομαι τα πρωινά. Εκτός κι αν συνοδεύονται από μόνηστοσπίτι, βροχή, κρύο, ζεστή σοκολάτα και κινούμενα σχέδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Ενταξει
Φτανει
Νικησαμε οι βραδυνοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
πολλ ρε πολλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Το βράδυ (από 11 μέχρι 3) αλλά δυστυχώς αναγκάζομαι να κάνω τις δουλειές μου πρωί και έχω προσαρμοστεί όσο μπορώ σε πρωινό πρόγραμμα. Η χειρότερη ώρα της ημέρας πάντως είναι από τις 6μμ μέχρι τις 8μμ...είμαι πάντα ένα νταγκλαρισμένο ζόμπι αυτές τις ώρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros332

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 277 μηνύματα.
Πρωι = Ηλιος (συνηθως,ελλαδα ειμαστε!) = Χαρα,Ζωη,Αναζωογονηση ....Σε εμπνεει ,σου προσφερει ενα κυμα αισιοδοξιας πως ολα θα πανε καλα........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
μεσημεριανή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Νυχτα!!! Γιατι εχω γεματες μπαταριες και πολυ πιο καθαρο μυαλο. Μπορω να δουλευω να διαβαζω και πολλα αλλα. Σε αντιθεση με το πρωι που μοιαζω με μεθυσμενο ζομπι. :worry:Τις κυριακες παντως το καλοκαιρι μ αρεσει να καθομαι μεχρι το πρωι στη πολυθρονα του μπαλκονιου μου ενω τις κυριακες του κρυου χειμωνα προτιμω να κοιταζω το ταβανι του δωματιου και να σκεφτομαι διαφορες ιστοριες;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Όταν ήμουν πιο μικρή, ήμουν άνθρωπος της νύχτας.
Τώρα που γίνομαι σιγά σιγά #$@%#$γρια..., νομίζω της μέρας.
Νυστάζω το βράδυ, πάει 11 η ώρα και αν είμαι σπίτι, αρχίζουν και κλείνουν τα μάτια μου.. :(

(Υ.Γ. Που ναι τα χρόνια, ωραία χρόνια, που χα λουλούδια μές την καρδιά.. ααααααααχχχχ ου γαρ έρχεται μόνο του).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Γενικά μου αρέσει να σηκώνομαι πολύ νωρίς αλλιώς νιώθω ότι "έχασα" τη μέρα μου.
Μια από τα ίδια.
Πάντοτε μου άρεσε να ξυπνώ νωρίς, αισθάνομαι ότι έχω όλη την ημέρα μπροστά μου, ακόμα και στενοχωρημένος αν είμαι το πρωί νιώθω αισιοδοξία, ενώ τις βραδυνές ώρες με πιάνει πιο πολύ η μελαγχολία, γενικά πάντα ήμουν και είμαι πρωινός τύπος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Μια από τα ίδια.
Πάντοτε μου άρεσε να ξυπνώ νωρίς, αισθάνομαι ότι έχω όλη την ημέρα μπροστά μου, ακόμα και στενοχωρημένος αν είμαι το πρωί νιώθω αισιοδοξία, ενώ τις βραδυνές ώρες με πιάνει πιο πολύ η μελαγχολία, γενικά πάντα ήμουν και είμαι πρωινός τύπος.
Να και κάποιος που με νιώθει! :P
Νασηκωθείς πουρνό-πουρνό να ευχαριστηθείς τη μέρα σου χωρίς άγχος, να ετοιμαστείς με την ησυχία σου, να πας στις υποχρεώσεις σου με το πάσο σου.
Αυτό το "ξυπνάω 10 λεπτά πριν πάω στη δουλειά" δε το έχω καθόλου, θέλω 3 ώρες μετά να συνέλθω και είμαι σα ζόμπι, ενώ όταν ξεκινάω από νωρίς έχω προλάβει ήδη να "ξυπνήσω" και είμαι κομπλε. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top