Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,080 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,721 μηνύματα σε 74,628 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κριτική για τις φωτογραφίες μας

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη methexys
H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,655 μηνύματα.

H methexys έγραψε στις 15:25, 11-05-16:

Αρχική Δημοσίευση από Con_Boo
ας επαναφέρω το θέμα - τόσο ωραίο θέμα, γιατί δεν έχουν ανέβει και άλλες φωτογραφίες??

εγώ λοιπόν θα ήθελα την άποψη σας - και την κριτική σας - για τις παρακάτω φωτογραφίες!! μιας και αρχάρια ακόμα, από τεχνικής άποψης, και από εμπειρία..
Φωτογραφο δεν με λες,αλλα θα κανω καποιες γενικες παρατηρησεις με βαση τι εχω μαθει στη σχολη/εμπειρια απο εργασιες

Για την πρωτη φωτογραφια, με μπερδευει λιγο επειδη φαινονται τρια πραγματα ταυτοχρονα και δεν ειναι ξεκαθαρο που εστιαζεις. Στη τσαντα? Στα χερια? Στο αλλο το πρασινο/χακι (?) που ειναι κατω κατω στη φωτογραφια? Εγω αυτο το θολο κατω μερος θα το εκοβα, δεν προσφερει κατι,και απλα θα προσπαθουσα να τοποθετησω τα χερια και τη τσαντα καλυτερα στην φωτογραφια.

Για τη δευτερη,γενικα οταν φωτογραφιζουμε με γωνια, η εικονα αποκτα μια δυναμικη οποτε δεν ειναι ασχημο που επελεξες να φωτογραφησεις ετσι,υπο γωνια. Εγω θα τονιζα ισως λιγο τα χρωματα ειδικα στο ματι,που νομιζω εκει εστιαζεις? Δεν εννοω να κανεις υπερβολικα εφε που καταστρεφουν τη φωτογραφια,ισως απλα να την τονισεις λιγο!

Για την τελευταια,λογικα ειναι της στιγμης,δεν εβαλες εσυ εκει τον σκυλο δηλαδη και δοκιμασες πολλες φορες να πετυχεις ενα καλο "πορτρετο" του. Οποτε αφου ηθελες απλα να αποτυπωσεις την συγκεκριμενη στιγμη,μια χαρα ειναι
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,281 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 17:57, 11-05-16:

Μοιράζομαι 2 αγαπημένες...

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους