Πηγαίνετε στο γυμναστήριο;

Εσείς επισκέπτεστε ποτέ το Γυμναστήριο;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 202)
  • Ναι (συστηματικά)

    Ψήφοι: 77 38.1%
  • Ναι (κάπου κάπου)

    Ψήφοι: 47 23.3%
  • Όχι (ούτε περνάω απ' έξω)

    Ψήφοι: 77 38.1%
  • Κουμπάκιας

    Ψήφοι: 1 0.5%

Seniorita.Irene

Νεοφερμένος

Η Seniorita.Irene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Όταν το ξεκινάω, πάω περίπου 3 φορές την εβδομάδα για κανα δίωρο. Μ' αρέσουν τα ομαδικά προγράμματα που έχει το γυμναστήριο, γιατί γυμνάζουν και πιο δυναμικά. Όργανα δεν κάνω ποτέ γιατί τα βρίσκω τόσο βαρετά :P xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
Πήγαινα σχεδόν καθημερινά για μερικά χρόνια αλλά επειδή ήταν πάντα γεμάτο είχα φτάσει σε σημείο να αρρωσταίνω σχεδόν μια φορά τον μήνα. Το ένιωθα επίσης σαν αγγαρεία, οπότε το σταμάτησα. Τώρα σκέφτομαι να αρχίσω να πηγαίνω στο κολυμβητήριο. Τουλάχιστον θα κάνω κάτι που μου αρέσει πολύ :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νυχτολούλουδο

Δραστήριο μέλος

Ο νυχτολούλουδο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ίσθμια (Κόρινθος). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
Ξεκινησα...Αν και το βαριεμαι...
Αλλα δεν γινεται αλλιως...δεν γινεται αλλιως!!!:P
ω ναι γινεται κ αλλιως....με ενα αθλημα...με προσωπικη πρωτοβουλια οπως περπατημα....το γυμναστηριο μετα απο ενα τρελλο σπυρι που εβγαλα(που εφτανε μεχρι το κοκκαλο..)το σιχαινομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassonoff

Δραστήριο μέλος

Η vassonoff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 426 μηνύματα.
ω ναι γινεται κ αλλιως....με ενα αθλημα...με προσωπικη πρωτοβουλια οπως περπατημα....το γυμναστηριο μετα απο ενα τρελλο σπυρι που εβγαλα(που εφτανε μεχρι το κοκκαλο..)το σιχαινομαι.

Ναι όντως αλλα δεν το χω με τα αθληματα...Και το γυμναστηριο εαν πας με παρεα και παρακινει ο ενας τον αλλον γινεται υποφερτο...
Ωου...:( Ειναι φορεας μικροβιων σιιιιγουρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Από αύριο ξανά..φτάνει το κάτσιμο του 1ου εξαμήνου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Εγώ κάνω που και που αλλά για μένα είναι χάσιμο χρόνου και λεφτών...

Προτιμώ να αθλούμαι και έτσι κάνω στίβο το καλύτερο για επιδόσεις:P και σώμα!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Εγώ κάνω που και που αλλά για μένα είναι χάσιμο χρόνου


Χασιμο χρονου το γυμναστηριο;:confused:
Εκτός αν έχεις μηχανήματα σπίτι σου, personal και αίθουσα. Τότε θα συμφωνούσα:confused:

-- Βαλτός όποιος ανέβασε το θέμα και με το που μπαίνω, το βλέπω φάτσα κάρτα.!! Βάζω ξυπνητήρι να σηκωθώ να πάω για πιλάτες και δεν μπορώ να ξυπνήσω. Τι βάρβαρο το πρωινό ξύπνημα... Αλλά πού θα πάει... είναι κι αυτός ο καιρός πολύ νυσταλέος...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Χασιμο χρονου το γυμναστηριο;:confused:
Εκτός αν έχεις μηχανήματα σπίτι σου, personal και αίθουσα. Τότε θα συμφωνούσα:confused:

-- Βαλτός όποιος ανέβασε το θέμα και με το που μπαίνω, το βλέπω φάτσα κάρτα.!! Βάζω ξυπνητήρι να σηκωθώ να πάω για πιλάτες και δεν μπορώ να ξυπνήσω. Τι βάρβαρο το πρωινό ξύπνημα... Αλλά πού θα πάει... είναι κι αυτός ο καιρός πολύ νυσταλέος...:redface:


Τώρα όσον αφορά πιλάτες γιόγκα σάουνα και διάφορα τέτοια ναι αξίζει σίγουρα! ;)

Ναι είναι λίγο διατυπομένο λάθος, γυμναστήριο θεωρώ τα βάρη εκεί λέω ότι είναι χάσιμο χρόνο μιάς και η φύση
έχει πολλά που μπορείς να χρησιμοποιήσεις .........:whistle: xD!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Τγυμναστήριο θεωρώ τα βάρη εκεί λέω ότι είναι χάσιμο χρόνο μιάς και η φύση
έχει πολλά που μπορείς να χρησιμοποιήσεις .........:whistle: xD!

Ουτε εμενα μάρεσουν τα μηχανηματα, τα βαρακια κι ολ'αυτά, αλλα θα κανω το δικηγορο του διαβολου- σκεψου πως δεν εχει ολος ο κοσμος τη φυση διπλα του να γυμναστει, αλλοι δεν εχουν χωρο, οποτε υπαρχει κοσμος που τους βολευει το γυμναστηριο, αν και δεν ειμαι φαν των μηχανηματων, μου ειναι πολυ στημενα, ειμαι της φυσικης κι ομαδικής δραστηριοτητας άτομο κι εγω ;)


-- Συγκρίνοντας γιογκα και πιλατες εχοντας κανει και τα δυο να δω τι μου ταιριαζει, βαζω +10 στις πιλατες, γυμναζει το γυναικειο κορμι χωρις ακροβατικα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Με αυτό το σκεπτικό τότε μπορεί και να είναι καλό...;)

Δώσε!!! Γυμναστήτε αθληθήτε γιατί κάνει πολλά καλά...!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Σκηνοθέτης και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
με ει* ομως :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Που και που...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pantelis1992

Νεοφερμένος

Ο pantelis1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Tο χειμώνα και γενικά τις κρύες εποχές το προτιμώ και πηγαίνω τακτικά.Όταν ανοίγει ο καιρός προτιμώ έξω οπου γυμνάζομαι και καλύτερα.
Πάντως είτε σε γυμναστήριο είτε έξω αθληθείτε.Κάνει καλό ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Ξεκίνησα να κάνω TRX στο γυμναστήριο και έχω πορωθεί.
Έχει κάνει κανείς άλλος να μου πει εντυπώσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lilla My

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lilla My αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Gilda, αυτό εννοείς;
https://www.youtube.com/watch?v=K61Xnm1V_9s
Αν ναι, το μόνο που έχω να πω είναι ότι είναι πολύ πιο δύσκολο απ΄ό,τι φαίνεται. :---D

Εγώ την έχω καταβρεί με το spinning! ♥
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πήγαινα συνεχόμενα 3 φορές τη βδομάδα από 15,5 χρονών με βάρη, κωπηλατικό, κλπ και σταματησα τον Σεπτέμβρη λόγω πολλών φροντιστηρίων. Τώρα πάω 2-3 φορές το μήνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω πάει ποτέ και δεν ξέρω αν θα πάω κιόλας :confused:
Το θεωρώ λίγο χάσιμο χρόνου και άσκοπο, πάντα προτιμούσα άλλης μορφής γυμναστική, κάτι που να προσφέρει και κάποια ικανότητα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
πάντα προτιμούσα άλλης μορφής γυμναστική, κάτι που να προσφέρει και κάποια ικανότητα :P

Όλοι αυτό προτιμάμε αλλά δε κάθεται οπότε το ρίχνουμε στις σοκολάτες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

london_viola

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
προσωπικα μ' αυτο εχω βρει τη χαρα μου! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kit-kat

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,739 μηνύματα.
εμένα μ αρέσει πολύ να πηγαίνω γυμναστήριο!! δεν πάω συνέχεια όμως :/:
λόγω διαβάσματος πηγαίνω ένα μήνα κάθε φορά που αρχίζει το εξάμηνο που είναι πιο χαλαρά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top